PL | EN

Fitness club

Calypso Piaseczno

Aktualności O klubie Grafik zajęć Galeria Ceny Trenerzy
Pokaż sale:   Wszystkie sale   Sala A   Sala B   Siłownia       Pokaż kalendarz:  
LISTOPAD 2014, Wszystkie sale
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
9:00
Aneta Kornecka
60 min - Sala A
Spinn Bike + 20' Brzuch
Gosia Malikowska–Pikula
60 min - Sala B
Spinn Bike + 20' Brzuch
Łukasz Zaręba
60 min - Sala B
TBC
Natalia Rogozińska
60 min - Sala A
Body Ball
Kasia Kozak
60 min - Sala A
10:00 Zdrowy Kręgosłup
Aneta Kornecka
60 min - Sala A
Sexi Pupa
Natalia Rogozińska
60 min - Sala A

Aneta Kornecka
60 min - Sala A
Płaski Brzuch
Natalia Rogozińska
60 min - Sala A
Pilates
Natalia Rogozińska
60 min - Sala A
Tabata
Kasia Kozak
60 min - Sala A
PUMP
Dorota Religa
60 min - Sala A
10:15 Dance Kids gr. I
Dominika Łukasiak
45 min - Sala B
Spin Bike
Gosia Malikowska–Pikula
60 min - Sala B
11:00 Płaski Brzuch
Kasia Kozak
60 min - Sala A
Dance Kids gr. II
Dominika Łukasiak
60 min - Sala B
Pilates
Dorota Religa
60 min - Sala A
11:15 Spinn Bike + 20' Brzuch
Gosia Malikowska–Pikula
60 min - Sala B
12:00 9M/FIT MAMA
Kasia Kozak
60 min - Sala A
9M/FIT MAMA
Kasia Kozak
60 min - Sala A
"Przełajem" outdoor
Artur Sieraj
60 min - Siłownia

Justyna Ciołkiewicz
60 min - Sala A
17:30 Dance Kids gr. I
Dominika Łukasiak
45 min - Sala B
Dance Kids gr. I
Dominika Łukasiak
45 min - Sala B
18:00 Płaski Brzuch
Aneta Kornecka
60 min - Sala A
Cross Pump
Adam Rogoziński
60 min - Sala A
Płaski Brzuch
Szymon Ito
60 min - Sala A
Total Shape
Dorota Religa
60 min - Sala A

Justyna Ciołkiewicz
60 min - Sala A
18:15 Spin Bike
Gosia Malikowska–Pikula
60 min - Sala B
Dance Kids gr. II
Dominika Łukasiak
60 min - Sala B
Dance Kids gr. II
Dominika Łukasiak
60 min - Sala B
19:00
Justyna Ciołkiewicz
60 min - Sala A
Sexi Pupa
Aneta Kornecka
60 min - Sala A
PUMP
Szymon Ito
60 min - Sala A
ABT
Natalia Rogozińska
60 min - Sala A
TBC
Szymon Ito
60 min - Sala A
19:15 Spinn Bike + 20' Brzuch
Gosia Malikowska–Pikula
60 min - Sala B
Spinn Bike + 20' Brzuch
Adam Rogoziński
60 min - Sala B
Joga
Ania Włodarczyk
60 min - Sala B
Spinn Bike + 20' Brzuch
Adam Rogoziński
60 min - Sala B
Joga
60 min - Sala B
20:00 Tabata
Natalia Rogozińska
60 min - Sala A
Pilates
Aneta Kornecka
60 min - Sala A
Zdrowy Kręgosłup
Szymon Ito
60 min - Sala A
Pilates / Stretch
Natalia Rogozińska
60 min - Sala A
Zdrowy Kręgosłup
Szymon Ito
60 min - Sala A
20:15 Functional Training
Adam Rogoziński
60 min - Sala B
Spin Bike
Andrzej Steć
60 min - Sala B
Functional Training
Adam Rogoziński
60 min - Sala B
21:00 Stretching
Natalia Rogozińska
60 min - Sala A
Kick Boxing
Paulina Frankowska
60 min - Sala A

Justyna Ciołkiewicz
60 min - Sala A
Kick Boxing
Paulina Frankowska
60 min - Sala A