PL | EN

Fitness club

Calypso Fitness Club Szczecin

Aktualności O klubie Grafik zajęć Galeria Ceny Trenerzy
Calypso Fitness Club SzczecinCalypso Fitness Club SzczecinCalypso Fitness Club SzczecinCalypso Fitness Club SzczecinCalypso Fitness Club SzczecinCalypso Fitness Club SzczecinCalypso Fitness Club SzczecinCalypso Fitness Club Szczecin
1 URODZINY CALYPSO FITNESS CLUB SZCZECIN
2014-08-28

1 URODZINY CALYPSO FITNESS CLUB SZCZECIN

ŚWIĘTUJ Z NAMI 1 URODZINY Calypso Fitness Club Szczecin!!!
Zapraszamy na DNI OTWARTE 12-13-14.09.2014r. Przygotowaliśmy dla was cała masę niespodzianek i prezentów urodzinowych :) Szczegółowy plan już niebawem.
WIELKIE: DZIĘKUJEMY!!! Za to że byliście, jesteście i mamy nadzieje będziecie z nami jeszcze długo: dobrze się bawić, wylewać wiadra potu i osiągać wymarzone cele.

Czytaj dalej ››

Od 14..09 zapraszamy na ZAJĘCIA DLA DZIECI
2014-08-27

Od 14..09 zapraszamy na ZAJĘCIA DLA DZIECI

Zbliża się początek roku szkolnego, więc tak jak obiecywaliśmy przed wakacjami - RUSZAMY Z ZAJĘCIAMI DLA DZIECI w wieku 4-12 lat !!
Już od 15.09 zapraszamy w każdy poniedziałek g.16.10 oraz sobotę o g. 12.00 na ZUMBĘ KIDS
oraz w każdy wtorek o g. 16.10 na FITNESS for KIDS - połączenie doskonałej zabawy, muzyki i gimnastyki korekcyjnej.
14.09 od g.12.15 odbędą się darmowe ZAJĘCIA POKAZOWE :), na które serdecznie zapraszamy!
Grafik zajęć dla dzieci będziemy z systematycznie rozszerzać i wzbogacać o nowe zajęcia biorąc pod uwagę Państwa sugestie :)

Czytaj dalej ››

TRENING DLA KAŻDEGO - CROSS TRENING
2014-08-20

TRENING DLA KAŻDEGO - CROSS TRENING

CROSS TRENING - Short Class    WTOREK I CZWARTEK O 20.30 oraz SOBOTA I NIEDZIELA 0 16.00                

CROSS TRENING 60' z DAWIDEM

W każdy piątek o godz. 20.00 zapraszamy

Cross Training – jako trening ogólnorozwojowy – przynosi bardzo wiele korzyści. Przede wszystkim podnosi kondycję ćwiczącego oraz jego siłę i wytrzymałość. Systematyczne treningi wpływają również na polepszenie koordynacji ruchowej i uzyskanie większej zwinności. Nie bez znaczenia jest również wpływ Cross Trainingu na nasz układ krążenia, a wzmocnienie mięśni zapobiega kontuzjom.

Cross Training, jak i każdy inny trening ogólnorozwojowy, może stanowić przygotowanie organizmu do bardziej wyczerpujących i specjalistycznych treningów, np. siłowych, jeśli chcemy zwiększyć nasze mięśnie. Cross Training bardzo często jest także wykorzystywany jako system urozmaicający trenowanie danej dyscypliny sportowej i rozwijający te mięśnie, które są mniej używane w sporcie przez nas uprawianym jako podstawowy.

Popraw swoją sylwetkę, kondycje, bądź coraz szybszy, silniejszy, przełamuj bariery i sprawiaj, że niemożliwe stało się osiągalne dla Ciebie

Czytaj dalej ››

TABATA - ZAPRASZAMY NA NOWE ZAJĘCIA Short Class
2014-08-20

TABATA - ZAPRASZAMY NA NOWE ZAJĘCIA Short Class

Zapraszamy już od poniedziałku na nowe zajęcia Short Class TABATA. 
Krótki trening w kilka minut, który daje wymarzone efekty, to marzenie każdej dbającej o kondycję osoby.
Trening Tabata poprawia znacznie wydolność aerobową (tlenową) i anaerobową (beztlenową) w porównaniu do treningu o niskiej i średniej intensywności. Według badań trening tego typu o wysokiej intensywności to skuteczny sposób na spalenie tkanki tłuszczowej i podkręcenie metabolizmu. Ćwiczenie w ten sposób pozwala spalić więcej tłuszczu niż tradycyjne ćwiczenia aerobowe. Jest to możliwe poprzez utrzymujący się po zakończonym treningu podwyższonym metaboliźmie kwasów tłuszczowych. Proces ten może to trwać nawet kilkanaście godzin po zakończonym treningu podczas którego tkanka tłuszczowa jest spalana szybciej, mimo że nie wykonujemy już ćwiczeń.
Zasada jest prosta – ćwiczymy przez 20 sekund i przez 10 odpoczywamy. Wykonujemy 8 takich serii. W ciągu 20 sekund pracy robimy tyle powtórzeń jednego ćwiczenia, ile tylko jesteśmy w stanie jak najszybciej. Najważniejszy jest tutaj dobór ćwiczenia które angażuje jak najwięcej mięśni naszego ciała. Trening można wykonać zarówno w domu jak i na siłowni. Oczywiście polecamy wykonać co najmniej 5 minutową rozgrzewkę i 5 minutowe ćwiczenia na rozluźnienie po.

Czytaj dalej ››

ZASTĘPSTWO
2014-08-18

ZASTĘPSTWO

19.08 ZASTĘPSTWO! Na ZUMBĘ oraz ZUMBA TONING zapraszamy wraz z Agata Pllucińską

Czytaj dalej ››

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ]