PL | EN

Fitness club

Calypso Fitness Club Szczecin

Aktualności O klubie Grafik zajęć Galeria Ceny Trenerzy
Calypso Fitness Club SzczecinCalypso Fitness Club SzczecinCalypso Fitness Club SzczecinCalypso Fitness Club SzczecinCalypso Fitness Club Szczecin
Halloween Party - RAJD RZEŹNIKA
2014-10-20

Halloween Party - RAJD RZEŹNIKA

STRRRASZNIE FAJNY MARATON ROWEROWY nam się szykuje!!! Już w następny czwartek, czyli 30.10 o godz. 18.00 wystartuje haloweenowy RAJD RZEŹNIKA. Dla uczestników mamy niespodzianki  Nagrody czekają również za najciekawsze przebranie!!! Zapisy w recepcji klubu

Czytaj dalej ››

TRENING FUNKCJONALNY
2014-10-13

TRENING FUNKCJONALNY

Druga odsłona naszych GRAFIKOWYCH NOWOŚCI !!!
TRENING FUNKCJONALNY - mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu  Zaczynamy już 15.10.2014 o 9.00


Oto krótka charakterystyka:
Trening funkcjonalny skupia się mniej na trenowaniu specyficznych mięśni, jak bicepsy czy mięśnie brzucha, a bardziej na zyskiwaniu siły w wykonywaniu ruchów złożonych, które stosujemy w życiu codziennym. Ten typ ćwiczeń mniej zużywa mięśnie i stawy, a także pomaga poprawić koordynację, równowagę i stabilność. Uginanie przedramion z hantlami nie przekłada się na życie codzienne, ale uginanie przedramion połączone z przysiadem jest jak podnoszenie dziecka. To najlepszy sposób na przełożenie tego co robisz na siłowni na życie codzienne.

Czytaj dalej ››

NOWOŚCI W GRAFIKU FITNESS
2014-10-11

NOWOŚCI W GRAFIKU FITNESS

Pierwsza odsłona nowego grafiku  Od przyszłego tygodnia zapraszamy na nowe zajęcia TOTAL BODY WORKOUT, które poprowadzi dla Was Hania Tarnowska.

Oto krótka charakterystyka:
Total Body Workout to trening wzmacniający i kształtujący wszystkie grupy mięśniowe przy wykorzystaniu oporu własnego ciała. Przeznaczony dla osób początkujących i średnio-zaawansowanych.

Podejmiesz wyzwanie...? Przyjdź, spróbuj

Czytaj dalej ››

Miejsca parkingowe
2014-10-09

Miejsca parkingowe

Drodzy klienci, w związku z przedłużającymi się pracami budowlanymi POC liczba miejsc parkingowych  została ograniczona ze względów bezpieczeństwa. My  w dalszym ciągu będziemy "naciskać", aby jak najszybciej sytuacja wróciła do normy. Bardzo Was przepraszamy za utrudnienia powstałe nie z naszej winy i prosimy o wyrozumiałość. 

Calypso Team

Czytaj dalej ››

KONIEC Z WYMÓWKAMI!!!
2014-10-01

KONIEC Z WYMÓWKAMI!!!

Wielka promocja dla nowych klubowiczów! 

Pierwszy miesiąc treningów, bez ograniczeń, za 1 ZŁ !!!*

Torba sportowa gratis !*

ZAPRASZAMY !

 

*oferta limitowana

Czytaj dalej ››

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]