PL | EN

Fitness club

Calypso Fitness Club Szczecin

Aktualności O klubie Grafik zajęć Galeria Ceny Trenerzy
Calypso Fitness Club SzczecinCalypso Fitness Club SzczecinCalypso Fitness Club SzczecinCalypso Fitness Club SzczecinCalypso Fitness Club Szczecin
OSTATNIE DNI MEGA PROMOCJI W CALYPSO FITNESS
2014-10-24

OSTATNIE DNI MEGA PROMOCJI W CALYPSO FITNESS

UWAGA! UWAGA! 
To już ostatnie dni WIELKIEJ PROMOCJI W CALYPSO FITNESS CLUB!!!
PIERWSZY MIESIĄC ZA 1 ZŁ. + WYJĄTKOWA TORBA GRATIS! 

KLUBOWICZU, zrób swoim bliskim i znajomym PREZENT!
Przyprowadź ich do Klubu na wspólny DARMOWY trening próbny!
Przekonaj do zdrowego stylu życia i odbierz atrakcyjny upominek!

Czytaj dalej ››

ZAPRASZAMY NA ZMYSŁOWE SEXY DANCE z AGNIESKĄ, W KAŻDY WTOREK O GODZ. 21.00
2014-10-24

ZAPRASZAMY NA ZMYSŁOWE SEXY DANCE z AGNIESKĄ, W KAŻDY WTOREK O GODZ. 21.00

Z wielką przyjemnością informujemy, iż do naszego grafiku zajęć wrócił SEXY DANCE z Agnieszką D.!!! Zapraszamy w każdy wtorek o godz. 21.00
Krótka charakterystyka: 
Nauka tzw. „kocich ruchów”  połączenie ruchów z tańców latynoskich takich jak rumba, cha cha, bachata, salsa i samba z elementami tańca brzucha i innych.
Główny nacisk kładziony jest na seksowne ruchy bioder, klatki piersiowej, pracy rąk w tańcu, odpowiedniego stawiania kroków. Sexy Dance to uwodzicielski taniec, który poprawi kondycję i humor każdej kobiecie. Pod okiem instruktorki każda Pani może poczuć się zmysłowo i poznać lepiej możliwości swojego ciała.

Zajęcia mają na celu sprawienie, że na każdej imprezie będziesz błyszczała i zwracała na siebie uwagę.

Podczas lekcji nie zapominamy o stretchnigu, wzmocnieniu głównych partii mięśniowych (brzuch, uda, pośladki, mięśnie przykręgosłupowe) oraz uświadomieniu jak ważne w seksownym i uwodzicielskim tańcu są gesty i mimika twarzy.
Zajęcia te sprawią również, że Twoja sylwetka się wydłuży, ciało nabierze gibkości i elastyczności, a Ty poczujesz się bardziej pewna siebie.
Zajęcia są zajęciami wszechstronnymi, podczas których wykorzystujemy i łączymy różne style i techniki tańca takie jak: jazz, pop, waacking, funky, elementy dancehallu, tańca brzucha oraz tańców latynoamerykańskich. To sprawia, że każde zajęcia są inne i niepowtarzalne, raz są żywiołowe i dynamiczne, raz spokojne i sensualne. Stąd mamy pewność, że podczas tych zajęć każda z Pań znajdzie coś dla siebie.

Czytaj dalej ››

Halloween Party - RAJD RZEŹNIKA
2014-10-20

Halloween Party - RAJD RZEŹNIKA

STRRRASZNIE FAJNY MARATON ROWEROWY nam się szykuje!!! Już w następny czwartek, czyli 30.10 o godz. 18.00 wystartuje haloweenowy RAJD RZEŹNIKA. Dla uczestników mamy niespodzianki  Nagrody czekają również za najciekawsze przebranie!!! Zapisy w recepcji klubu

Czytaj dalej ››

TRENING FUNKCJONALNY
2014-10-13

TRENING FUNKCJONALNY

Druga odsłona naszych GRAFIKOWYCH NOWOŚCI !!!
TRENING FUNKCJONALNY - mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu  Zaczynamy już 15.10.2014 o 9.00


Oto krótka charakterystyka:
Trening funkcjonalny skupia się mniej na trenowaniu specyficznych mięśni, jak bicepsy czy mięśnie brzucha, a bardziej na zyskiwaniu siły w wykonywaniu ruchów złożonych, które stosujemy w życiu codziennym. Ten typ ćwiczeń mniej zużywa mięśnie i stawy, a także pomaga poprawić koordynację, równowagę i stabilność. Uginanie przedramion z hantlami nie przekłada się na życie codzienne, ale uginanie przedramion połączone z przysiadem jest jak podnoszenie dziecka. To najlepszy sposób na przełożenie tego co robisz na siłowni na życie codzienne.

Czytaj dalej ››

NOWOŚCI W GRAFIKU FITNESS
2014-10-11

NOWOŚCI W GRAFIKU FITNESS

Pierwsza odsłona nowego grafiku  Od przyszłego tygodnia zapraszamy na nowe zajęcia TOTAL BODY WORKOUT, które poprowadzi dla Was Hania Tarnowska.

Oto krótka charakterystyka:
Total Body Workout to trening wzmacniający i kształtujący wszystkie grupy mięśniowe przy wykorzystaniu oporu własnego ciała. Przeznaczony dla osób początkujących i średnio-zaawansowanych.

Podejmiesz wyzwanie...? Przyjdź, spróbuj

Czytaj dalej ››

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ]