PL | EN

Fitness club

Calypso Warszawa Wola Park

Aktualności O klubie Grafik zajęć Galeria Ceny Trenerzy
Pokaż sale:   Wszystkie sale   Sala A   Sala B       Pokaż kalendarz:  
LIPIEC, Wszystkie sale
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
9:00 TBC
Magdalena Krzyżanowska
50 min - Sala A
Pilates
Michał Sajna
50 min - Sala A
ABT
Magdalena Krzyżanowska
50 min - Sala A
Power Bike
Łukasz Wojtkowski
50 min - Sala B
Płaski Brzuch
Anna Chmielak
50 min - Sala A
TBC
Gosia Kubicz
50 min - Sala A
TBC
Dorota Szymańska
50 min - Sala A
10:00 Pilates
Magdalena Krzyżanowska
50 min - Sala A
Power Bike
Łukasz Wojtkowski
50 min - Sala B
TBC
Michał Sajna
50 min - Sala A
Stretching
Magdalena Krzyżanowska
50 min - Sala A
TBC
Anna Chmielak
50 min - Sala A
Pilates
Gosia Kubicz
50 min - Sala A
Fat Burning
Dorota Szymańska
50 min - Sala A
Power Bike
Łukasz Wojtkowski
90 min - Sala B
ABT
Dorota Niźnikiewicz
50 min - Sala A
11:00 Zdrowy Kręgosłup
Magdalena Krzyżanowska
50 min - Sala A
Fat Burning
Michał Sajna
50 min - Sala A
Płaski Brzuch
Magdalena Krzyżanowska
50 min - Sala A
PILOXING
Judyta Ruzik
50 min - Sala A
ABT
Dorota Szymańska
50 min - Sala A
Zdrowy Kręgosłup
Dorota Niźnikiewicz
50 min - Sala A
Power Bike 2/3
Ania Demianiuk
50 min - Sala B
12:00 Joga
Agata Zieleniak
50 min - Sala A
Power Pump
Dorota Niźnikiewicz
50 min - Sala A
13:00 SLIM BALL
Kamila Korbel
50 min - Sala A

Judyta Ruzik
50 min - Sala A
16:30 ABT
Magdalena Fuhrmann
50 min - Sala A
TBC
Dorota Niźnikiewicz
50 min - Sala A
Płaski Brzuch
Magdalena Krzyżanowska
50 min - Sala A
Fat Burning
Ewa Zwardoń
50 min - Sala A
Płaski Brzuch
Dorota Niźnikiewicz
50 min - Sala A
17:30
Judyta Ruzik
50 min - Sala A
ABT
Dorota Niźnikiewicz
50 min - Sala A
Zdrowy Kręgosłup
Magdalena Krzyżanowska
50 min - Sala A
TBC
Ewa Zwardoń
50 min - Sala A
Pilates
Dorota Niźnikiewicz
50 min - Sala A
18:00 Power bike 1/2
Magda Bielka
50 min - Sala B
Power bike 1/2
Magda Bielka
50 min - Sala B
18:30 Step&Shape
Anna Chmielak
50 min - Sala A
Bokwa
Aleksandra Pokora
50 min - Sala A
TBC
Michał Sajna
50 min - Sala A
Power Pump
Dorota Szymańska
50 min - Sala A

Aleksandra Pokora
50 min - Sala A
19:00 Power Bike 2/3
Łukasz Wojtkowski
50 min - Sala B
Power Bike 2/3
Magda Bielka
50 min - Sala B
Master Bike
Ania Demianiuk
50 min - Sala B
Power Bike 2/3
Magda Bielka
50 min - Sala B
Power Bike 2/3
Łukasz Wojtkowski
50 min - Sala B
19:30 Płaski Brzuch
Anna Chmielak
50 min - Sala A
PILOXING
Judyta Ruzik
50 min - Sala A
SLIM BALL
Michał Sajna
50 min - Sala A
Step
Dorota Szymańska
50 min - Sala A
TBC
Aleksandra Pokora
50 min - Sala A
20:00 Master Bike
Łukasz Wojtkowski
90 min - Sala B
Power Bike 2/3
Ania Demianiuk
50 min - Sala B
20:30 Fat Burning
Dorota Szymańska
50 min - Sala A
Płaski Brzuch
Judyta Ruzik
50 min - Sala A
Joga
Agata Zieleniak
50 min - Sala A
Sexi Pupa
Dorota Niźnikiewicz
50 min - Sala A
21:30 TBC
Dorota Szymańska
50 min - Sala A

Moez Saidi
50 min - Sala A
ABT & Stretch
Michał Sajna
50 min - Sala A
TBC
Dorota Niźnikiewicz
50 min - Sala A