FITMISJA - relacja z wyjazdu na Tajwan

#FITMISJA to nie tylko fajne nagrody za regularne trenowanie… To również szansa, aby wygrać wycieczkę życia i zwiedzić piękny TAJWAN! Przeczytaj relację z wyjazdu ze zwycięzcami pierwszej edycji programu.

#FITMISJA to nie tylko fajne nagrody za regularne trenowanie… To również szansa, aby wygrać wycieczkę życia i zwiedzić piękny TAJWAN!
Na początku maja laureaci pierwszej edycji polecieli z nami na Tajwan. Wśród zwycięzców znalazło się 7 autorów najciekawszych haseł i choć mieszkają w różnych miastach, prezentują różne style życia i mają zupełnie inne zainteresowania to jednak połączyła ich pasja do zdrowego stylu życia.
Zwiedzanie zaczęliśmy już podczas przesiadki w tętniącym życiem Dubaju. Organizatorzy zadbali o każdy szczegół i zapełnili program zwiedzania po brzegi! Aby wypełnić czas w 100% przydała się doskonała organizacja całego wyjazdu. Zwiedzający mieli czas na zetknięcie się z historią regionu oraz na obcowanie z lokalną kulturą jak również regionalną kuchnią. Napięty program został oczywiście połączony z relaksem oraz z aktywnym wypoczynkiem.
W programie znalazła się także wizyta w fabryce sprzętu SportsArt, gdzie uczestnicy mieli przyjemność poznać i porozmawiać z przyszłym spadkobiercą firmy. Po tak niezwykłym spotkaniu przyszedł czas na zwiedzanie pięknego Tainanu. Już następnego dnia pojechaliśmy do Kaohsiung, gdzie cieszyliśmy się pięknymi krajobrazami i miejscową architekturą. Ostatni dzień w Tajwanie upłynął na zwiedzaniu Kenting oraz relaksie na plaży. Jak na członków fitness clubu przystało i ten czas spędziliśmy na aktywnym wypoczynku tj. wspólnej przejażdżce na bananie wodnym czy też nurkowaniu. Tego dnia czekał nas przejazd szybką kolejką oraz zwiedzanie Taipei. Podziwialiśmy panoramę miasta z Taipei 101, który do niedawna był najwyższym budynkiem świata. 101 pięter, 509 metrów i najszybsza winda świata, jeżdżąca z prędkością 60 km/h. To robi wrażenie!
W trakcie wyjazdu uczestnicy nie tylko poznali się bliżej, ale przede wszystkim stworzyli mega zgraną ekipę! W takim fajnym zespole przeżyli niezapomniane wrażenia. Dziękujemy ! :)
Za rok to możesz być Ty. Dołącz już dziś do programu lojalnościowego FITMISJA i zacznij zbierać pieczątki.