Calypso Fitness i Siłownia Czeladź Grodziecka

Czeladź, Grodziecka 2b, tel.32 797 99 42 , 32 797 99 41
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Funkcje klubu fitness - Czeladź

Kontakt z klubem

Calypso Fitness Czeladź Grodziecka 2b
ul. Grodziecka 2b
41-250 Czeladź

Manager Klubu
Anna Hebenstreit
anna.heben@calypso.com.pl

contact-us-icon

Zadzowoń: tel. 32 797 99 42

pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102

O klubie Calypso Fitness i Siłownia Czeladź Grodziecka

Nasza siłownia zlokalizowana jest w Czeladzi, przy ulicy Grodzieckiej 2b. Jest to niezwykle dogodna lokalizacja zarówno dla osób niezmotoryzowanych, jak i właścicieli samochodów – w odległości około 250 metrów znajduje się stacja paliw Orlen, a dodatkowo klub mieści się w centrum handlowym TEDi, zatem nasi klienci mają zapewniony dostęp do dużego parkingu. Ponadto w naszym bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowany jest przystanek „Czeladź Zespół Szkół” obsługiwany przez 9 różnych linii autobusowych, w tym dwie nocne.

Istotnym plusem obecności naszej siłowni wewnątrz centrum handlowego TEDi jest również bliskość wielu popularnych sklepów, drogerii takich jak Rossmann czy punktów usługowych. Jednym z tych ostatnich jest np. edukacyjna bawialnia dla dzieci Ninja Play, w której można pozostawić swoich podopiecznych na czas treningu.

Jeśli chodzi o samą siłownię, do dyspozycji odwiedzających nas osób oddajemy wiele niejednolitych, kompleksowo wyposażonych stref, w tym m.in.:

  • funkcjonalna oraz wolnych ciężarów,
  • studio Cycling, zapewniające możliwość korzystania ze stacjonarnych rowerków,
  • obszar dedykowany treningom typu cardio, uwzględniający obecność bieżni, ergometrów czy orbitreków,
  • profesjonalna sala przeznaczona do aerobiku o dużej powierzchni, a także wyposażona w klimatyzację,
  • pomieszczenia z nowoczesnymi urządzeniami pomiarowymi, w tym renomowanej marki TANITA,
  • sauny.

W naszej siłowni oprócz aktywności indywidualnych możesz również wciąż udział w zajęciach grupowych. Jednym z ich najpopularniejszych wariantów są np. lekcje zumby, czyli tańca z elementami aerobiku. Są one przeznaczone zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci od trzech lat wzwyż. Rozwiązanie to stanowi świetny sposób na wspólną rozrywkę z podopiecznymi przy jednoczesnym spalaniu nadmiernych kalorii, a także zapewnianiu im zdrowego ruchu i sprzyjaniu ich optymalnemu rozwojowi motorycznemu. W przypadku natomiast, kiedy chcesz posłać swoją pociechę na ćwiczenia, podczas których odpoczniesz i zrelaksujesz się przy kawie, zapraszamy do skorzystania ze zlokalizowanego na terenie siłowni Calypso Cafe.

Jeżeli zainteresowała Cię powyższej przedstawiona oferta, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszym personelem lub do osobistego odwiedzenia placówki. Bez względu na to, czy stawisz się na miejscu, czy oczekujesz pomocy w formie zdalnej, pozostajemy do Twojej pełnej dyspozycji. Korzystając z wieloletniego doświadczenia i głębokiej branżowej wiedzy, specjaliści z siłowni Calypso Fitness będą w stanie udzielić Ci profesjonalnego wsparcia m.in. w zakresie doboru odpowiednich zajęć, opracowania indywidualnego planu treningowego czy też ułożenia optymalnej diety umożliwiającej osiągnięcie zamierzonych celów.

Honorujemy karty

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.