Calypso Fitness i Siłownia Czeladź Grodziecka

Czeladź, Grodziecka 2b, tel.32 797 99 42 , 32 797 99 41
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Funkcje klubu fitness - Czeladź

Kontakt z klubem

Calypso Fitness Czeladź Grodziecka 2b
ul. Grodziecka 2b
41-250 Czeladź

Manager Klubu
Anna Hebenstreit
anna.heben@calypso.com.pl

contact-us-icon

Zadzowoń: tel. 32 797 99 42

pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102

O klubie Calypso Fitness i Siłownia Czeladź Grodziecka

Nasza siłownia zlokalizowana jest w Czeladzi, przy ulicy Grodzieckiej 2b. Jest to niezwykle dogodna lokalizacja zarówno dla osób niezmotoryzowanych, jak i właścicieli samochodów – w odległości około 250 metrów znajduje się stacja paliw Orlen, a dodatkowo klub mieści się w centrum handlowym TEDi, zatem nasi klienci mają zapewniony dostęp do dużego parkingu. Ponadto w naszym bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowany jest przystanek „Czeladź Zespół Szkół” obsługiwany przez 9 różnych linii autobusowych, w tym dwie nocne.

Istotnym plusem obecności naszej siłowni wewnątrz centrum handlowego TEDi jest również bliskość wielu popularnych sklepów, drogerii takich jak Rossmann czy punktów usługowych. Jednym z tych ostatnich jest np. edukacyjna bawialnia dla dzieci Ninja Play, w której można pozostawić swoich podopiecznych na czas treningu.

Jeśli chodzi o samą siłownię, do dyspozycji odwiedzających nas osób oddajemy wiele niejednolitych, kompleksowo wyposażonych stref, w tym m.in.:

  • funkcjonalna oraz wolnych ciężarów,
  • studio Cycling, zapewniające możliwość korzystania ze stacjonarnych rowerków,
  • obszar dedykowany treningom typu cardio, uwzględniający obecność bieżni, ergometrów czy orbitreków,
  • profesjonalna sala przeznaczona do aerobiku o dużej powierzchni, a także wyposażona w klimatyzację,
  • pomieszczenia z nowoczesnymi urządzeniami pomiarowymi, w tym renomowanej marki TANITA,
  • sauny.

W naszej siłowni oprócz aktywności indywidualnych możesz również wciąż udział w zajęciach grupowych. Jednym z ich najpopularniejszych wariantów są np. lekcje zumby, czyli tańca z elementami aerobiku. Są one przeznaczone zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci od trzech lat wzwyż. Rozwiązanie to stanowi świetny sposób na wspólną rozrywkę z podopiecznymi przy jednoczesnym spalaniu nadmiernych kalorii, a także zapewnianiu im zdrowego ruchu i sprzyjaniu ich optymalnemu rozwojowi motorycznemu. W przypadku natomiast, kiedy chcesz posłać swoją pociechę na ćwiczenia, podczas których odpoczniesz i zrelaksujesz się przy kawie, zapraszamy do skorzystania ze zlokalizowanego na terenie siłowni Calypso Cafe.

Jeżeli zainteresowała Cię powyższej przedstawiona oferta, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszym personelem lub do osobistego odwiedzenia placówki. Bez względu na to, czy stawisz się na miejscu, czy oczekujesz pomocy w formie zdalnej, pozostajemy do Twojej pełnej dyspozycji. Korzystając z wieloletniego doświadczenia i głębokiej branżowej wiedzy, specjaliści z siłowni Calypso Fitness będą w stanie udzielić Ci profesjonalnego wsparcia m.in. w zakresie doboru odpowiednich zajęć, opracowania indywidualnego planu treningowego czy też ułożenia optymalnej diety umożliwiającej osiągnięcie zamierzonych celów.

Podziel się swoim zdjęciem z naszego klubu. Upewnij sie że otagowujesz swoje zdjęcie #calypsofitness

Honorujemy karty

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.