Calypso Fitness Czeladź Grodziecka

Czeladź, Grodziecka 2b, tel.32 797 99 42 , 32 797 99 41
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

Indywidualny plan treningowy

Przeprowadzimy z Tobą wstępny wywiad, ocenimy Twoją kondycję fizyczną i opracujemy trening dopasowany do Twoich możliwości i oczekiwań.

Bezpieczeństwo treningu

Dokładnie objaśnimy Ci techniczne aspekty ćwiczeń oraz skontrolujemy ich prawidłowe wykonywanie.
Nasi trenerzy są zawsze obecni na sali ćwiczeń.

Stały monitoring postępów treningowych

Będziemy towarzyszyć Ci przy realizacji celów treningowych. Postępy zmierzymy na nowoczesnym analizatorze TANITA i wspólnie z Tobą przeanalizujemy wyniki.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Anna Hebenstreit
Trener personalny
Anna Hebenstreit
Kiedy coś robię, daję z siebie wszystko. Z takim zaangażowaniem podchodzę do pracy nad sylwetką każdej osoby, z którą trenuję. Sama od dziecka jeżdżę na rolkach i pomagam innym stawiać pierwsze „kroki” w rolkarskim świecie. Przez kilka lat trenowałam bieganie, a moim dystansem było 10 km. W wolnym czasie lubię uprawiać odmianę wspinaczki sportowej- bouldering. Cały czas staram się poszerzać swoją wiedzę i rozwijać. Jestem nie tylko trenerem personalnym, ale skończyłam również kurs masażu klasycznego i relaksacyjnego.
sprawdź dostępność trenera
Jakub Jasiński
Trener personalny
Jakub Jasiński
Jeśli szukasz trenera, który będzie łączył teorię z praktyką, dodając do tego dobry humor i pozytywną energię - dobrze trafiłeś! Ze sportem jestem związany od dziecka. Sport to przede wszystkim moja wielka pasja, którą staram się zarażać innych. Jeśli pragniesz zmienić swoje dotychczasowe życie - treningi ze mną rozpoczną Twoją sportową podróż. Z wykształcenia pedagog. Certyfikowany trener personalny szkoły Rock Fit Academy.
sprawdź dostępność trenera
Kamila Jeżowska
Trener personalny
Kamila Jeżowska
Jestem trenerem z pasją, który udowodni Ci, że możesz osiągnąć wszystko. Nie jestem trenerem, który z zegarkiem w ręku odmierza czas treningu. Nie zobaczysz mnie również z telefonem podczas zajęć. Dla mnie najważniejszy jest klient i osiągnięcie wspólnych celów. Jesteśmy partnerami i gramy do jednej bramki.
sprawdź dostępność trenera
Dominika Kozak
Trener personalny
Dominika Kozak
Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach kierunku Wychowanie fizyczne ze specjalizacją gimnastyka korekcyjna. Obecnie kontynuuję naukę specjalizując się w funkcjonalnym treningu zdrowotnym dla osób w średnim i starszym wieku. Trenuję wyczynowo triathlon, a także pracuję jako trener tej dyscypliny. Moje motto to ,,wszystko siedzi w głowie"
sprawdź dostępność trenera
Dionizy Plaza
Trener personalny
Dionizy Plaza
Cześć mam na imię Dionizy. Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, instruktorem kulturystyki oraz absolwentem Akademii Wychowanie Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizycznego ze specjalizacją gimnastyka korekcyjna. Od najmłodszych lat jestem związany ze sportem oraz siłownią , która była nieodzowną częścią treningu kajakarza. Sport to moja największa miłość a uczucie obdarowywania moim podopiecznym lepszego zdrowia oraz samopoczucia jest najlepszą zapłatą. W pracy stawiam na indywidualne podejście , pozytywną atmosferę oraz indywidualnie dopasowany plan treningowy. Jeśli chciałbyś zmienić jakość swojego życia ale nie wiesz jak, daj znać zrobimy to razem!
sprawdź dostępność trenera
Monika Pomykoł
Trener personalny
Monika Pomykoł
Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, trenerem personalnym oraz instruktorem fitness. Obecnie kontynuuję naukę w zakresie przygotowania motorycznego i dietetyki sportowej. Uwielbiam taniec, tory sprawnościowe i wszelkiego rodzaju intensywne treningi. Podczas pracy z klientem zwracam szczególną uwagę na wady postawy, ograniczenia ruchowe oraz indywidualne predyspozycje. Pomagam również w dopasowaniu odpowiedniej diety, tak, aby trening był jak najbardziej efektywny. Praca z ludźmi daje mi ogromną satysfakcję i motywację do działania, a nie ma większej nagrody dla trenera niż zadowolenie i szczery uśmiech drugiej osoby.
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.