Calypso Fitness i Siłownia Czeladź Grodziecka

Czeladź, Grodziecka 2b, tel.32 797 99 42 , 32 797 99 41
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Trener personalny Czeladź – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Czeladź – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Czeladź są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Maciej Grzanka
Trener personalny
Maciej Grzanka
Cześć, jestem Maciek. Ze sportem jestem związany od dziecka, kiedy zaczynałem trenować w sekcji lekkoatletycznej oraz judo. Próbowałem wielu aktywności w poszukiwaniu tej właściwej, która będzie indywidualna, aż trafiłem na siłownię. Treningi spodobały mi się tak bardzo, aż stały się moja pasją. Zainteresowałem się sportem siłowo-sylwetkowym i ogólnie rozumianą aktywnością fizyczną, która towarzyszy mi cały czas. W pracy dla mnie najważniejsze jest bezpieczeństwo, efektywność i zadowolenie klienta. Ukończyłem studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku bezpieczeństwa wewnętrznego, dlatego moim priorytetem jest zapewnienie klientowi bezpieczeństwa i komfortu oraz pokazanie jak odpowiedzialnie trenować.
sprawdź dostępność trenera
Anna Hebenstreit
Trener personalny
Anna Hebenstreit
W pracy z podopiecznymi skupiam się przede wszystkim na poprawnych wzorcach ruchowych tak, aby wykonywany trening był nie tylko skuteczny, ale i bezpieczny. Pomagam przede wszystkim paniom w zrzuceniu zbędnych kilogramów, oprócz tego prowadzę zajęcia ze stretchingu i różnych form prozdrowownych (zdrowy kręgosłup czy joga), zatem jeśli szpagat to Twój cel, zapraszam do wspólnych treniengów.
sprawdź dostępność trenera
Ewelina Jeleń
Trener personalny
Ewelina Jeleń
Certyfikowany instruktor kinezygerontoprofilaktyk, instruktor siłowni oraz przede wszystkim trener personalny z pasją. Ukończyła kurs jumpingu oraz dietetyki sportowej. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym oraz kształtowaniu kobiecej sylwetki. Sprawność i dobre samopoczucie podopiecznych, to dla Niej priorytet. Na co dzień studenta prawa i zapalony sportowiec. Z jej pomocą na pewno osiągniesz swój cel.
sprawdź dostępność trenera
Alan Przepiórzyński
Trener personalny
Brak dostępnych trenerów.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.