Calypso Fitness i Siłownia Czeladź Grodziecka

Czeladź, Grodziecka 2b, tel.32 797 99 42 , 32 797 99 41
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Trener personalny Czeladź – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Czeladź – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Czeladź są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Anna Hebenstreit
Trener personalny
Anna Hebenstreit
Kiedy coś robię, daję z siebie wszystko. Z takim zaangażowaniem podchodzę do pracy nad sylwetką każdej osoby, z którą trenuję. Jako trener rozwijam się w kierunku pracy z paniami po ciąży oraz z osobami, które dopiero stawiają pierwsze kroki na siłowni. W treningach czerpię z pilatesu, jogi i stretchingu, stawiając w pierwszej kolejności na zdrowe funkcjonowanie układu ruchu i mobilność. W wolnym czasie lubię uprawiać odmianę wspinaczki sportowej- bouldering. Cały czas staram się poszerzać swoją wiedzę i rozwijać. Jestem nie tylko trenerem personalnym, ale skończyłam również kurs masażu klasycznego i relaksacyjnego.
sprawdź dostępność trenera
Kamila Jeżowska
Trener personalny
Kamila Jeżowska
Jestem trenerem z pasją, który udowodni Ci, że możesz osiągnąć wszystko. Nie jestem trenerem, który z zegarkiem w ręku odmierza czas treningu. Nie zobaczysz mnie również z telefonem podczas zajęć. Dla mnie najważniejszy jest klient i osiągnięcie wspólnych celów. Jesteśmy partnerami i gramy do jednej bramki.
sprawdź dostępność trenera
Monika Pomykoł
Trener personalny
Monika Pomykoł
Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, trenerem personalnym oraz instruktorem fitness. Obecnie kontynuuję naukę w zakresie przygotowania motorycznego i dietetyki sportowej. Uwielbiam taniec, tory sprawnościowe i wszelkiego rodzaju intensywne treningi. Podczas pracy z klientem zwracam szczególną uwagę na wady postawy, ograniczenia ruchowe oraz indywidualne predyspozycje. Pomagam również w dopasowaniu odpowiedniej diety, tak, aby trening był jak najbardziej efektywny. Praca z ludźmi daje mi ogromną satysfakcję i motywację do działania, a nie ma większej nagrody dla trenera niż zadowolenie i szczery uśmiech drugiej osoby.
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.