Calypso Fitness Katowice Korfantego

Katowice, al. Korfantego 138, tel.32 733 89 65 , 32 733 89 66
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Funkcje klubu fitness - Katowice

Kontakt z klubem

Calypso Fitness Katowice Korfantego
Ul. Korfantego 138
01-496 Katowice

+32 733 89 65
+32 733 89 66

Godziny otwarcia Strefy Kids Play
Nieczynne do odwołania

Inspektor danych osobowych
iod2@calypso.com.pl

Manager klubu
Klaudia Wójcik
klaudia.wojcik@calypso.com.pl

contact-us-icon

Zadzowoń: tel. 32 733 89 65

pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102

O klubie Calypso Fitness Katowice Korfantego

Czytaj więcej

 

Siłownia Katowice Korfantego – nowy wymiar aktywności fizycznej

Siłownia przy alei Korfantego w Katowicach jest jednym z najnowszych oddziałów kompleksu sieci Calypso Fitness. Klubowicze mogą korzystać z aż 6 siłowni na Śląsku, a na terenie całej Polski z 50! Warto podkreślić, że nowy oddział fitness Katowice Korfantego jest wyposażony nie tylko w najwyższej klasy przyrządy treningowe, ale także oferuje najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu treningów personalnych oraz ćwiczeń grupowych. Na powierzchni 1500 metrów kwadratowych każdy klubowicz z pewnością odnajdzie przestrzeń dla siebie i będzie mógł w pełni oddać się aktywności fizycznej. W ofercie naszego klubu odnaleźć można bogatą ofertę zajęć fitness, treningów cardio, a także strefę do ćwiczeń siłowych. Po wymagającym treningu członkowie mogą odpocząć w specjalnie przygotowanej strefie relaksu.

Siłownia Katowice Korfantego oferuje swoim klientom profesjonalne wsparcie. W naszej placówce klubowicze mogą skorzystać z bezpłatnej pomocy doświadczonego trenera, który przygotuje indywidualny plan ćwiczeń dostosowany do potrzeb i oczekiwań użytkownika. Dużym udogodnieniem jest możliwość regularnego monitoringu postępów treningowych dzięki zastosowaniu sprzętu TANITA. Urządzenie pozwala na dokładne zbadanie poziomu tkanki tłuszczowej, mięśniowej oraz zawartości wody w organizmie, a także wskazuje wiek metaboliczny. Określenie poszczególnych wartości umożliwia jeszcze bardziej zindywidualizowane przygotowanie planu treningowego, co pozwala uzyskać w pełni satysfakcjonujący efekt.

Fitness Katowice Korfantego – ćwicz efektywnie i odpowiedzialnie

Ćwiczenia siłowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem, dlatego też bardzo ważne jest rozważne i odpowiedzialne korzystanie ze sprzętu treningowego. W nowym oddziale sieci Calypso Fitness klubowicze nie tylko mają dostęp do najwyższej klasy sprzętu do treningu funkcjonalnego, ale też mogą przyczynić się do zmniejszenia zanieczyszczeń powietrza dzięki ćwiczeniu na przyrządach EcoPower.

Maszyny EcoPower to ekologiczne rozwiązanie, umożliwiające odzyskanie energii generowanej podczas wykonywania treningu. Jak to działa? Cała energia, jaką ćwiczący wkłada w aktywność zostaje przekształcona w energię elektryczną, którą następnie można wykorzystać do zasilania innych sprzętów w klubie.

Warto podkreślić, że fitness Katowice Korfantego oferuje swoim klientom szereg udogodnień. Przede wszystkim, nasz klub jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Oprócz tego, dla członków klubu dostępne są bezpłatne miejsca parkingowe. Natomiast na sali ćwiczący mogą bez ograniczeń korzystać z ogólnodostępnej sieci Wi-Fi. Z okazji otwarcia nowego oddziału przygotowaliśmy karnet Fit Comfort. Posiadacze karnetu mogą trenować w naszym klubie za 0 zł aż przez 30 dni! Po zakończeniu tego okresu to użytkownik wybiera, czy chce przedłużyć członkostwo. Klienci, którzy zdecydują się z nami pozostać, otrzymają drobny upominek – plecak sportowy!

Podziel się swoim zdjęciem z naszego klubu. Upewnij sie że otagowujesz swoje zdjęcie #calypsofitness

Honorujemy karty

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.