Calypso Fitness Katowice Korfantego

Katowice, al. Korfantego 138, tel.32 733 89 65 , 32 733 89 66
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Trener personalny Katowice – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Katowice – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Katowice są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Jakub Jędrzejczyk
Trener personalny
Jakub Jędrzejczyk
Cześć, mam na imię Kuba. Obecnie studiuję na AWFie w Katowicach kierunek "Trener osobisty z dietetyką sportową", ukończyłem kurs trenera personalnego oraz dietetyka. Ze sportem jestem związany od dziacka trenując pływanie, a obecnie trenując sporty walki. Dzięki odbytym kursom i zdobytej wiedzy mogę dzielić się wiedzą z podopiecznymi oraz wprwadzać w ich życie zdrowe nawyki nie tylko żywieniowe, ale również z zakresu aktywności fizycznej.
sprawdź dostępność trenera
Grzegorz Kołodziej
Trener personalny
Grzegorz Kołodziej
Jestem trenerem, którego najważniejszym celem jest uczyć jak trenować efektywnie ale bezpiecznie. Sport jest integralną częścią mojego życia. Byłem czynnym zawodnikiem a obecnie jestem trenerem. Ukończyłem studia na kierunku wychowanie fizyczne. Jestem trenerem z licencją UEFA A, instruktorem gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, trenerem personalnym. Prowadzę indywidualne zajęcia ruchowo-rewidalizacyjne. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla osób w różnym przedziale wiekowym. Jako trener pracowałem z zawodowymi sportowcami. Posiadam wiedzę z zakresu anatomii, biomechaniki, fizjologii, antropomotoryki, którą wykorzystuję podczas zajęć. Układając plany treningowe zwracam szczególną uwagę na choroby układu kostnego, krążeniowo-oddechowego, przebyte urazy oraz wady postawy i w oparciu o zebrane dane układam indywidualny zestaw ćwiczeń, objętość i intensywność treningową.
sprawdź dostępność trenera
Oskar Stuglik
Trener personalny
Oskar Stuglik
Trener personalny, dietetyk sportowy, instruktor siłowni oraz finalista Mistrzostw Polski w kulturystyce. Od dziecka jestem człowiekiem z wielką pasją do sportu! Już w wieku 15 lat zacząłem trenować siłowo. Od razu wiedziałem jaki jest mój cel - zdrowa silna i umięśniona sylwetka. Treningi ze mną to nie tylko dobrze spędzony czas, w atmosferze wsparcia, motywacji i satysfakcji z podjętego działania. To także maksymalizacja efektów i osiągnięcie Twoich celów, o których marzyłeś/aś w najkrótszym możliwym czasie pod warunkiem trzymania się naszego planu, który będzie dostosowany do Twoich możliwości. Posiadam ponad 5 letnie doświadczenie w sportach sylwetkowych i siłowych. Jako trener personalny miałem już sporą liczbę podopiecznych, a duża część z nich osiągnęła efekty, do których sama nawet nie była w stanie się zbliżyć. Wynika to między innymi z tego, że moja wiedza jest poparta własnym doświadczeniem, konsultacjami oraz szkoleniami u ludzi takich jak: Sebastian Kot, Dawid Czechowicz, Michal Mikulewicz i Karol Stuglik, a także najnowszymi badaniami naukowymi. Jako zawodnik kulturystyki wznoszę swoje ciało na coraz wyższy poziom metodą prób i błędów poznając swój organizm, a tajniki tej wiedzy, przekazuję moim podopiecznym. Każdą wolną chwile poświęcam na rozwój z zakresu treningu, dietetyki oraz suplementacji i sprawia mi to ogromną frajdę. W pracy z klientami zwracam ogromną uwagę na wady postawy, kontuzje, bóle, problemy z mobilnością, oraz poziom zaawansowania klienta tak aby wszystko było dostosowane indywidualnie pod daną osobę. Moja specjalizacja to: trening funkcjonalny, trening pod wady postawy, budowa siły, budowa masy mięśniowej oraz redukcja tkanki tłuszczowej.
sprawdź dostępność trenera
Maciej Wajda
Trener personalny
Maciej Wajda
Cześć jestem Maciek, jestem absolwentem AWFu Katowice. Od niedawna zajmuję się w pełni treningami personalnymi. Moja wiedza i umiejętności nabyte latami treningów jak i certyfikowanymi kursami przygotowały mnie do indywidualnego podejścia wobec podopiecznych. Jeżeli chciałbyś odmienić cos w swoim życiu lub masz jakieś pytania zapraszam do kontaktu.
sprawdź dostępność trenera
Klaudia Wójcik
Trener personalny
Klaudia Wójcik
Trener Personalny, Instruktor Taekwondo. Swoją przygodę z taekwondo rozpoczęłam w 9 roku życia, która trwa do dziś. Starty w taekwondo łączyłam z zawodami w kick-boxingu. Jestem medalistką mistrzostw Polski, Europy i Świata. Oprócz treningów specjalistycznych pod sporty walki, mocno skupiam się na przygotowaniu motorocznym i dietetyce. Dzięki temu sukcesywnie podnoszę swoją formę. Wiedzę i doświadczenie przekładam na pracę trenera. Ciągła nauka i rozwój poprzez fachową literaturę i szkolenia, w dziedzinach takich jak: metodyka treningowa, dietoterapia, dieta i suplementacja, anatomia i fizjologia wysiłku, fizjoterapia oraz pomoc innym poprzez poprawę jakości życia dzięki lepszej sprawności - to moja pasja.
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.