Calypso Fitness i Siłownia Łódź Ogrody Geyera

Łódź, Piotrkowska 293\/305, tel.42 233 21 20 , 42 233 10 99
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Funkcje klubu fitness - Łódź

Kontakt z klubem

Calypso Fitness Łódź Ogrody Geyera
Ul. Piotrkowska 293/305
93-004 Łódź

+42 233 21 20
+42 233 10 99

Godziny otwarcia Strefy Kids Play
Nieczynne do odwołania

Inspektor danych osobowych
iod2@calypso.com.pl

Manager klubu
Olga Niewiarowska
olga.niewiarowska@calypso.com.pl

contact-us-icon

Zadzowoń: tel. 42 233 21 20

pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102

O klubie Calypso Fitness i Siłownia Łódź Ogrody Geyera

O klubie Calypso Fitness Łódź Ogrody Geyera

Nasza siłownia Calypso Fitness zlokalizowana przy ulicy Piotrkowskiej, która jest najbardziej znaną atrakcją turystyczną w Łodzi. W pobliżu klubu znajduje się malowniczy park Reymonta oraz zabytkowy Dworek Ludwika Geyera.

Calypso fitness mieści się w kompleksie mieszkalno-rozrywkowym Ogrody Geyera. Zmotoryzowani odwiedzający mają do dyspozycji kilkaset miejsc parkingowych. W bezpośredniej bliskości dostępne są przystanki autobusowe oraz tramwajowe, więc dojazd do klubu o dowolnej porze komunikacją miejską nie stanowi najmniejszego problemu. Siłownia jest doskonałą lokalizacją zarówno dla mieszkańców Śródmieścia, jak i takich dzielnic Łodzi jak Widzew, Polesie czy Górna.

Ogrody Geyera łączą w sobie charakter zrewitalizowanych fabryk oraz nowocześnie zaprojektowanych terenów zielonych, stwarzając idealne warunki do spotkań ze znajomymi i wspólnych wyjść z rodziną. Siłownia wyposażona została w nowoczesny sprzęt do ćwiczeń siłowych oraz cardio. Możesz także liczyć na specjalną strefę do treningu funkcjonalnego z wieloma akcesoriami.

W dowolnej chwili skorzystasz z porady oraz opieki wykwalifikowanego trenera, który jest w stanie rozpisać dla Ciebie indywidualny plan treningowy. Oddajemy do Twojej dyspozycji również innowacyjne urządzenie TANITA, dzięki któremu z łatwością będziesz monitorować swoje postępy i optymalizować przebieg treningów, aby uzyskać maksymalne korzyści. Sprawdzisz na nim takie dane jak swój wiek metaboliczny czy poziom tkanki tłuszczowej.

Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór zajęć fitness grupowych odbywających się w klimatyzowanych salach, a także zajęć na trampolinie, które są idealnym połączeniem doskonałej zabawy z intensywnym wysiłkiem fizycznym. Dla fanów jazdy na rowerze w rytmie dynamicznej muzyki mamy power biki o zróżnicowanym stopniu trudności.

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy może znaleźć czas na długi trening – jeżeli jesteś zabiegany, skorzystaj z naszych zajęć short class, trwających od 20 do 30 minut. Oczywiście nie mogło zabraknąć strefy relaksu, gdzie odstresujesz się po męczącym dniu, a także nowoczesnej i komfortowej sauny.

Oferujemy również możliwość zakupu na miejscu specjalistycznych odżywek oraz batonów regeneracyjnych, doskonałych po wymagającym treningu. Z naszej siłowni mogą korzystać osoby z niepełnosprawnościami. Na czas treningu zostawisz swoje pociechy w mini przedszkolu, gdzie na pewno nie będą się nudzić.

Podziel się swoim zdjęciem z naszego klubu. Upewnij sie że otagowujesz swoje zdjęcie #calypsofitness

Honorujemy karty

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.