Calypso Fitness i Siłownia Łódź Ogrody Geyera

Łódź, Piotrkowska 293\/305, tel.42 233 21 20 , 42 233 10 99
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Trener personalny Łódź – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Łódź – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Łódź są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

CALYPSO TRENER
Trener personalny
Kinga Dulak
Trener personalny
Kinga Dulak
W życiu Kingi sport jest od zawsze. Już jako dziecko regularnie grała w piłkę nożną i tenisa stołowego. Od kilkunastu lat największą jej pasją jest siłownia. Zakochała się w niej do tego stopnia, że ukończyła niezbędne kursy i szkolenia, by zostać trenerem personalnym. Kinga jest także instruktorką pilates. Prowadzi aktywny i zdrowy styl życia oraz motywuje innych do zmiany na lepsze. W swoim życiu kieruje się tymi słowami: " Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszystkie dobro, które dajemy zatacza koło i wraca do nas".
sprawdź dostępność trenera
Piotr Kosiński
Trener personalny
Piotr Kosiński
Dla Piotra sport to drugie imię. Przez wiele lat trenował zawodowo pływanie i tym sposobem pokochał aktywność fizyczną. Swoją pasję do sportu przenosi do pracy z ludźmi. Uczy ich życia sportowego, motywuje w działaniach. Fachowo potrafi wykorzystać potencjał do osiągnięcia określonego celu. Specjalizuje się w treningu siłowym i funkcjonalnym. Każdy trening z Piotrem to gwarancja satysfakcji i nowe wyzwania.
sprawdź dostępność trenera
Daniel Piętka
Trener personalny
Daniel Piętka
Daniel jest studentem fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Ze sportem związany jest od 10 roku życia. Wiedzę zdobytą na studiach wykorzystuje w pracy z klientem. Pomaga nie tylko osobom, które chciałby zgubić zbędne kilogramy czy zbudować masę mięśniową, ale również z zaburzeniami układu ruchu i dysbalansu mięśniowego. Daniel zmieni Twoje podejście do treningu i aktywności fizycznej. Zadba o jakość wykonywanych ćwiczeń, ale przede wszystkim pomoże Ci zrealizować cele sportowe.
sprawdź dostępność trenera
Kasia Piróg
Trener personalny
Kasia Piróg
Katarzyna jest instruktorką zajęć grupowych, trenerem personalnym i miłośniczką sportu pod każdą postacią. Interesuje się zdrowym odżywianiem i dietetyką oraz fizjoterapią. Lubi prowadzić wszystkie typy zajęć, szczególnie zajęcia z zakresu "body mental " Jej największą pasją są sztuki walki. Wcześniej trenowała systemy walki obecnie trenuje boks i kickboxing. Ukończyła szkolenie na Państwowego Instruktora Rekreacji Ruchowej, oraz wiele szkoleń z zakresu Stretchingu i Zdrowego Kręgosłupa w uznanych szkołach. Posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć TRX . Stale podnosi swoje kwalifikacje gdyż to co robi jest jej wielką pasją. Z wykształcenia jest projektantką produktu oraz wnętrz. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi. Jeśli szukasz mocnych treningów bez wymówek oraz skutecznego rozluźniania, relaksu i wyciszenia to sprawdź zajęcia do Kasi.
sprawdź dostępność trenera
Klaudia Walczak
Trener personalny
Klaudia Walczak
Sport od zawsze był jej pasją, dlatego uwielbia zarażać nią innych. Klaudia ćwiczy od dawna na siłowni i traktuje ją jak swój drugi dom. Od jakiegoś czasu należy również do sekcji trójboju siłowego i stale rozwija się w tym kierunku. Interesuje się również fizjoterapią, dlatego zdecydowała się iść na studia w tym kierunku. Ciągły rozwój i chęć pomagania ludziom to rzeczy, które sprawiają jej najwięcej przyjemności.
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.