Calypso Fitness i Siłownia Poznań Półwiejska

Poznań, Półwiejska 2, tel.612210034 , 612210052
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Trener personalny Poznań – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Poznań – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Poznań są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Gabriel Borzych
Trener personalny
Gabriel Borzych
Cześć jestem Gabriel, Od najmłodszych lat uwielbiam sport i staram się, aby był integralną częścią mojego życia. W wieku 17 lat pierwszy raz poszedłem na siłownię i czuje się tam jak w domu. Ukończyłem kurs Trenera Personalnego oraz Instruktora Siłowni w Global Sport Academy, dzięki któremu, moja pasja do sportów siłowych stała się sposobem na życie. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym, siłowym oraz kalistenice. We współpracy z klientem najważniejsze jest dla mnie wzajemny szaczunek, profesjonalizm i pozytywna atmosfera. Zapraszam na konsultacje i treningi personalne!
sprawdź dostępność trenera
Michał Dzięgo
Trener personalny
Michał Dzięgo
Mam na imię Michał i jestem trenerem personalnym. Całe życie jestem związany ze sportem. Od najmłodszych lat trenowałem piłkę nożną. W późniejszym etapie mojego życia nową pasją stała się siłownia. Swoją wiedzę trenerską zdobywałem w międzynarodowej akademii trenerów i instruktorów „Profi Fitness School”. Jestem osobą, która ciagle chce się rozwijać oraz poszerzać swoją wiedzę.
sprawdź dostępność trenera
Krystian Falewicz
Trener personalny
Krystian Falewicz
Cześć mam na imię Krystian i jestem magistrem Wychowania Fizycznego AWF im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Posiadam uprawnienia instruktora trójboju siłowego oraz instruktora kettlebell. Ponadto jestem licencjonowanym instruktorem REPS ze specjalizacją trenera medycznego oraz trenera funkcjonalnego. Ukończyłem również Podyplomowe Studium Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Od wielu lat jestem pasjonatem sportów siłowych. W swoich treningach staram się łączyć zasady zarówno ze starej jak i nowej szkoły, a także aplikować elementy kalisteniki i treningu funkcjonalnego. Poznane metody treningowe jak i żywieniowe dostosowuję zawsze indywidualnie do potrzeb klienta, któremu dzięki zdobytej wiedzy oferuję pomoc zarówno w poprawie sprawności jak i komfortu życia.
sprawdź dostępność trenera
Przemek Fizjoterapeuta Salamon
Trener współpracujący
Przemek Fizjoterapeuta Salamon
Michał Jessa
Trener personalny
Michał Jessa
Mam na imię Michał. Jestem trenerem personalnym z pasji i powołania. Plany związane z siłownią i treningiem snułem od najmłodszych lat, a cel ten osiągnąłem dzięki szkoleniu w AMS, gdzie uzyskałem Międzynarodowy Certyfikat Trenera Personalnego. Dodatkowo trenowałem lekkoatletykę-byłem zawodnikiem rzutu oszczepem. Dziś, w swojej pracy ogromną uwagę przywiązuje do świadomego treningu. Specjalizuję się w treningu wzmacniająco-kondycyjnym, funkcjonalnym, siłowym, sylwetkowym oraz prozdrowotnym. Pracując z klientem otaczam go profesjonalną opieką, skupiając się przede wszystkim na prawidłowej technice wykonywanych ćwiczeń i bezpieczeństwie. Do zobaczenia na treningu!
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.