Calypso Fitness i Siłownia Poznań Półwiejska

Poznań, Półwiejska 2, tel.612210034 , 612210052
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Trener personalny Poznań – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Poznań – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Poznań są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Michał Dzięgo
Trener personalny
Michał Dzięgo
Mam na imię Michał i jestem trenerem personalnym. Całe życie jestem związany ze sportem. Od najmłodszych lat trenowałem piłkę nożną. W późniejszym etapie mojego życia nową pasją stała się siłownia. Swoją wiedzę trenerską zdobywałem w międzynarodowej akademii trenerów i instruktorów „Profi Fitness School”. Jestem osobą, która ciagle chce się rozwijać oraz poszerzać swoją wiedzę.
sprawdź dostępność trenera
Krystian Falewicz
Trener personalny
Krystian Falewicz
Cześć mam na imię Krystian i jestem magistrem Wychowania Fizycznego AWF im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Posiadam uprawnienia instruktora trójboju siłowego oraz instruktora kettlebell. Ponadto jestem licencjonowanym instruktorem REPS ze specjalizacją trenera medycznego oraz trenera funkcjonalnego. Ukończyłem również Podyplomowe Studium Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Od wielu lat jestem pasjonatem sportów siłowych. W swoich treningach staram się łączyć zasady zarówno ze starej jak i nowej szkoły, a także aplikować elementy kalisteniki i treningu funkcjonalnego. Poznane metody treningowe jak i żywieniowe dostosowuję zawsze indywidualnie do potrzeb klienta, któremu dzięki zdobytej wiedzy oferuję pomoc zarówno w poprawie sprawności jak i komfortu życia.
sprawdź dostępność trenera
Michał Jessa
Trener personalny
Michał Jessa
Mam na imię Michał. Jestem trenerem personalnym z pasji i powołania. Plany związane z siłownią i treningiem snułem od najmłodszych lat, a cel ten osiągnąłem dzięki szkoleniu w AMS, gdzie uzyskałem Międzynarodowy Certyfikat Trenera Personalnego. Dodatkowo trenowałem lekkoatletykę-byłem zawodnikiem rzutu oszczepem. Dziś, w swojej pracy ogromną uwagę przywiązuje do świadomego treningu. Specjalizuję się w treningu wzmacniająco-kondycyjnym, funkcjonalnym, siłowym, sylwetkowym oraz prozdrowotnym. Pracując z klientem otaczam go profesjonalną opieką, skupiając się przede wszystkim na prawidłowej technice wykonywanych ćwiczeń i bezpieczeństwie. Do zobaczenia na treningu!
sprawdź dostępność trenera
Maksym Koman
Trener personalny
Maksym Koman
Skończyłem dietetykę na AWFie, szkołę sportową w Danii, gdzie nabyłem podstaw akrobatyki, crossfitu, street movementu i kalisteniki. Stanęło na 6 kursach w jednej z najlepszych szkół trenerskich w Polsce zyskując międzynarodowy certyfikat trenera personalnego. Trenowałem 7 lat karate, 4 lata pływanie, 5 lat siatkówkę i 12 lat skaczę na trialówce. Po tych wszystkich latach treningów i startów zdałem sobie sprawę że nie wyniki są dla mnie ważne, ale opanowywanie nowych, nieznanych dotąd wzorców ruchowych i obserwacja ich wpływu na nasze ciało. Zastanawiasz się więc jak mógłbym Ci pomóc? Ujmę to najkrócej jak potrafię. Jako trener łączę najnowsze metody treningu jednocześnie szukając drogi do korzeni i kluczowych dla nas wartości. Kwestionuję sposoby i szukam innowacji. Jestem o tym całkowicie przekonany że treningi ze mną są czymś co na dobre odmieni twoje życie. O ile tego chcesz oczywiście. Zapraszam serdecznie Maksym
sprawdź dostępność trenera
Gosia Pawłowska
Trener personalny
Gosia Pawłowska
Odkąd pamiętam, zawsze byłam osobą aktywną, a zainteresowanie fitnessem, treningiem grupowym oraz personalnym, zrodziło się u mnie podczas sześcioletniego pobytu w Londynie, gdzie zdobyłam wszystkie niezbędne kwalifikacje instruktorskie. Tam też prowadziłam Zumbę, zajęcia typu HIIT, treningi funkcjonalne – również z użyciem sprzętu TRX oraz treningi personalne. Moim celem życiowym jest przede wszystkim pomoc ludziom i zarażanie ich pozytywną energią, równocześnie udowadniając, iż poprzez jakąkolwiek formę treningu, można osiągnąć wymarzoną sylwetkę, zdrowie, lepsze samopoczucie oraz poczuć pełnię radości Serdecznie zapraszam na zajęcia grupowe oraz treningi indywidualne.
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.