Calypso Fitness i Siłownia Sulejówek

Sulejówek, , tel.22 398 89 95
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Funkcje klubu fitness - Sulejówek

Kontakt z klubem

Calypso Fitness Sulejówek
Plac Czarnieckiego 1
05-070 Sulejówek

Godziny otwarcia Strefy Kids Play
Nieczynne do odwołania

Inspektor danych osobowych
iod2@calypso.com.pl

Manager klubu
Marcin Zakepski
marcin.zakepski@calypso.com.pl

contact-us-icon

Zadzowoń: tel. 22 398 89 95

pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102

O klubie Calypso Fitness i Siłownia Sulejówek

Zapraszamy do naszej siłowni, która mieści się w Sulejówku w pobliżu Wojskowego Instytutu Techniki Pancernej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się także ogródki działkowe Pancerniak, market Biedronka i Szkoła Podstawowa nr 2. Kilkanaście minut jazdy potrzeba, żeby dostać się tu z końcowego fragmentu trasy A2 zwanej Autostradą Wolności. Miejsca parkingowe bezpośrednio przed klubem i w jego otoczeniu dają możliwość pozostawienie samochodu przy siłowni na czas wykonywania treningu.

Wewnątrz dla naszych klientów przygotowaliśmy wygodne szatnie i bogatą strefę dodatkową. Na siłowni warto skorzystać między innymi z sauny, w której można pobudzić krążenie krwi i oczyścić ciało z toksyn. Sauna może wspierać także podczas odchudzania się i pozwala na pełne odprężenie. Dodatkowo warto sięgnąć po suplementy diety i odżywki, które przygotowaliśmy w pobliżu wejścia. Pozwolą one aktywniej wejść w trening i uzupełnić minerały po jego zakończeniu.

Z uwagi na bezpośrednie sąsiedztwo szkoły podstawowej wzięliśmy pod uwagę potrzebę stworzenia strefy dla najmłodszych. Pozwoli to wykonać trening po odebraniu dziecka ze szkoły i zaszczepienie w młodych ludziach sportowego ducha. W obrębie naszego klubu zorganizowaliśmy strefę KidsPlay, gdzie można zostawić najmłodszych. Dodatkowo wydzieliliśmy powierzchnię 80 metrów kwadratowych na mini przedszkole. Wszystko po to, żeby pomóc rodzicom w dbaniu o własną sylwetkę bez obaw o dziecko.

Wszystkie osoby korzystające z usług naszej siłowni otrzymają specjalistyczną pomoc. Ułatwi ona wytrwać w reżimie treningowym i szybciej dostrzec efekty ciężkiej pracy. Do dyspozycji klientów oddajemy wykwalifikowaną kadrę trenerów personalnych, których wiedza przydatna będzie szczególnie w początkowej fazie treningów. Po konsultacjach klubowicze otrzymują rozpisany plan treningowy, dzięki któremu kolejne wizyty będą przebiegały w sposób lepiej zorganizowany. Dodatkowo można skorzystać z bezpłatnego systemu monitorującego postępy.

Na naszej siłowni członkowie mają dostęp do strefy fitness, wolnych ciężarów czy maszyn ze strefy cardio. Pozwoli to samodzielnie dobrać najlepszy rodzaj treningów oraz ich intensywność. Dodatkowo w ramach karnetu można korzystać z zajęć grupowych, takich jak cross, fitness czy zajęcia na trampolinach. Ciekawostką są zorganizowane zajęcia w stylu Short Calss, które polegają na krótkich intensywnych treningach konkretnych partii mięśni. Siłownia otwarta jest od wczesnego rana do późnych godzin wieczornych przez siedem dni w tygodniu, co daje ogromne możliwości przeprowadzenia treningu.

Podziel się swoim zdjęciem z naszego klubu. Upewnij sie że otagowujesz swoje zdjęcie #calypsofitness

Honorujemy karty

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.