Calypso Fitness i Siłownia Sulejówek

Sulejówek, , tel.22 398 89 95
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Trener personalny Sulejówek – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Sulejówek – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Sulejówek są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Marcel Archaniołowicz
Trener personalny
Marcel Archaniołowicz
Miłośnik sportu od najmłodszych lat. W czasach szkolnych reprezentant w lekkoatletyce a z pasji zawodnik sportów walki między innymi Karate od 14 roku życia. Swoją przygodę ze sportami siłowymi zaczął w wieku 17 lat. Od kilku lat Certyfikowany trener Personalny oraz trener Crossfit. Na treningach z podopiecznymi skupia się przede wszystkim na wadach postawy, oraz kładzie nacisk na technikę i stabilizacje ciała. Prowadzi treningi Korekcyjne, Funkcjonalne, Motoryczne, Sylwetkowe, podstawy Kalisteniki, plany i konsultacje z suplementacji. Hobbystycznie uprawia wspinaczkę górską.
sprawdź dostępność trenera
Rafał Gromaszek
Trener personalny
Rafał Gromaszek
Jestem propagatorem zdrowego trybu życia, trenerem cross-fitu oraz trenerem personalnym z wieloletnim doświadczeniem. Na co dzień prowadzę treningi pomagając moim podopiecznym w realizowaniu ich celów podczas całego procesu zmiany. Kładę ogromny nacisk na dopasowanie planu treningowego aby podopieczny nie odczuwał przetrenowania. Lubię pomagać ludziom którzy potrzebują mojej pomocy. Aktywność fizyczna to nie tylko dobra sylwetka ale przede wszystkim lepsze życie.
sprawdź dostępność trenera
ALEKSANDRA KULMA
Trener personalny
ALEKSANDRA KULMA
Z wykształcenia jestem magistrem wychowania fizycznego. Instruktor fitness i trener personalny z pasją do sportu i zdrowego stylu życia. Zawsze uśmiechnięta, rozgadana i zarażająca pozytywną energią. Jestem zwolenniczką ćwiczeń wysokiej intensywności, które dają możliwość nie tylko spalenia zbędnej tkanki tłuszczowej ale również poprawy kondycji. Przywiązuje dużą wagę do techniki wykonywanych ćwiczeń, pozytywnie motywuję. Uważam, że trening to droga do uzyskania zamierzonych efektów, ale także miło spędzony czas
sprawdź dostępność trenera
Mariusz Lorenc
Trener personalny
Mariusz Lorenc
Pasjonat sportu, instruktor siłowni, ratownik WOPR wraz z ukończonym kursem dietetycznym oraz z zakresu suplementacji sportowej. Moją prawdziwą pasją są sporty walki oraz siłowe, które czynnie trenuję. Na treningach stawiam na technikę oraz różnorodność ćwiczeń dobranych pod Twoim kontem. Specjalizuje się w treningu siłowym,ogólnorozwojowym oraz bokserskim.
sprawdź dostępność trenera
Kacper Sobolewski
Trener personalny
Kacper Sobolewski
Moje życie z większymi lub mniejszymi przerwami zawsze kręciło się wokół sportu. Jako dziecko trenowałem pływanie a później skupiłem się na lekkoatletyce aby w końcu podjąć pracę jako trener personalny. Na bieżąco poszerzam wiedzę związaną z zagadnieniami dietetyki, motywacji i treningu. W zawodzie trenera personalnego najważniejsze jest dla mnie indywidualne podejście do każdej osoby, bo tylko dzięki temu mogę zapewnić podopiecznym opiekę na wymaganym poziomie. Moja praca to przede wszystkim moja pasja.
sprawdź dostępność trenera
Kacper Winiarek
Trener personalny
Kacper Winiarek
Cześć !! Nazywam się Kacper i jestem związany ze sportem od małego. Prace Trenera Personalnego łącze z gra w piłkę nożna na poziomie półzawodowym. Moim konikiem w pracy trenera jest rozwijanie się pod kontem ćwiczeń na własnym obciążeniu ciała.
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.