Calypso Fitness Warszawa Browary Warszawskie

Warszawa, Grzybowska 56, tel.22 125 59 98 , 22 125 59 99
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę
Kontakt z klubem

Calypso Fitness Warszawa Browary Warszawskie
ul. Grzybowska 56
00-844 Warszawa

Godziny otwarcia Strefy Kids Play
Nieczynne do odwołania

Inspektor Ochrony Danych
iod2@calypso.com.pl

Manager Klubu
Michał Stański
michal.stanski@calypso.com.pl

contact-us-icon

Zadzowoń: tel. 22 125 59 98

pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102

O klubie Calypso Fitness Warszawa Browary Warszawskie

Czytaj więcej

 

Calypso fitness Browary Warszawskie znajduje się w prestiżowej lokalizacji, dzięki której wszyscy miłośnicy różnych aktywności będą mogli skorzystać ze swoich ulubionych form treningu. Adres, który warto zapamiętać, to Grzybowska 56 – można tu dojechać z centrum w zaledwie 7 minut metrem, dostępne są również inne linie komunikacji miejskiej. Osoby zmotoryzowane bez problemu znajdą miejsce na specjalnym parkingu. W nieistniejącym już budynku dawnych Browarów Warszawskich, gdzie warzono niegdyś Piwo Królewskie, stworzyliśmy istną strefę sportu – miejsce, do którego bardzo chętnie przybywają głównie mieszkańcy Mirowa. W Warszawie znajdziesz aż 10 klubów Calypso z podobną ofertą – dzięki czemu możesz wybrać ten, który jest najbardziej dogodny dla Twojego miejsca pracy lub zamieszkania.

Co u nas znajdziesz?

Tym, co wyróżnia nas na tle innych klubów, jest dbałość o zdrowie naszych Klientów w każdym wymiarze. Oprócz zorganizowanych aktywności, takich jak zumba, ATB, czy program spalania tłuszczu „Fat Burning”, możesz nauczyć się u nas dbać o zdrowy kręgosłup, wyrzeźbić idealne pośladki, czy poznać podstawy kick boxingu. Jesteśmy pewni, że zarówno dorośli, jak i dzieci znajdą u nas coś dla siebie – dlatego zapraszamy na zajęcia całymi rodzinami! Mamy wiele rodzajów zajęć indywidualnych lub grupowych – dla miłośników cardio, treningu z obciążeniem, sztuk walki, integracji z własnym ciałem i umysłem.

Nieobca jest nam troska o środowisko naturalne. Dlatego między innymi posiadamy w ofercie maszyny Eco Power w strefie cardio. Ty produkujesz energię ćwicząc – a urządzenie wprowadza ją w obieg, aby produkować prąd dla naszego klubu! To między innymi dlatego możemy pozwolić sobie na konkurencyjne ceny karnetów!

Siłownia Browary Warszawskie – sport od A do Z

Nasza siłownia i fitness w Warszawie może poszczycić się nie tylko olbrzymią infrastrukturą, dobrym wyposażeniem, ale i doświadczoną kadrą instruktorską. Zachęcamy do zadawania pytań o poprawność wykonywanych ćwiczeń, czy też porady dotyczące spalania tłuszczu, odciążania wrażliwych partii ciała, czy odpowiedniej diety. Chcemy, aby sport nie kojarzył Ci się z ekstremalnymi wyrzeczeniami, lecz z umiejętną kombinacją wysiłku fizycznego, prawidłowej techniki i umiejętności wsłuchiwania się we własne ciało.

Zapraszamy do klubu Calypso fitness w Warszawie, aby przekonać się na własne oczy i móc wypróbować na własnych mięśniach najlepsze dla siebie sposoby na aktywność fizyczną, wzmacnianie mięśni, relaks, wysmuklanie lub budowanie sylwetki. Pamiętaj – nie musisz ograniczać się do jednego rodzaju ćwiczeń – możesz wypróbować je wszystkie w ramach swojego karnetu – bez limitu!

Podziel się swoim zdjęciem z naszego klubu. Upewnij sie że otagowujesz swoje zdjęcie #calypsofitness

Honorujemy karty

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.