Calypso Fitness Warszawa Browary Warszawskie

Warszawa, Grzybowska 56, tel.22 125 59 98 , 22 125 59 99
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Trener personalny Warszawa – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Warszawa – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Warszawa są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Magda Dziarnowska
Trener personalny
Magda Dziarnowska
Cześć nazywam się Magda , jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jestem trenerem przygotowania motorycznego, instruktorem Lekkiej Atletyki i trenerem medycznym. Jestem również dietetykiem sportowym. Do pracy z każdym podopiecznym podchodzę w sposób kompleksowy- uczę jak być zdrowym i sprawnym fizycznie poprzez ruch i właściwie dobraną dietę. Zawsze staram się by każdy trening, bez względu na cel, do którego dążymy był przygodą, która zmusza ciało do nieustannych adaptacji. Świadomość ciała, odpowiednia technika, praca nad poprawną postawą ciała, to wszystko może sprawić, że uwalniasz się od bolesności, poprawiają się Twoje zakresy ruchu, dzięki czemu łatwiej nabywasz nowe umiejętności w sporcie, a w codzienności Twoje ciało jest po prostu bardziej swobodne. Na codzień pracuję z osobami na różnym poziomie zaawansowania i z osobami, które wracają do aktywności po przebytych kontuzjach. Jestem tez trenerem przygotowania motorycznego młodych piłkarzy w szkółce piłkarskiej. W wolnym czasie trenuję długodystansowe biegi górskie i triathlon.
sprawdź dostępność trenera
Agata Ganske
Trener personalny
Agata Ganske
Moje wieloletnie doświadczenie w pracy trenera personalnego nauczyło mnie, że tylko indywidualne podejście do klienta pozwoli mu osiągnąć wyznaczone cele. Marzysz o szczupłej, jędrnej i kształtnej sylwetce? Razem możemy tego dokonać! Dzięki moim programom treningowym metamorfozę przejdzie nie tylko Twoja sylwetka, ale poprawi się jakość całego Twojego życia. Odkryjesz jak silne potrafi być Twoje ciało, poprawisz swoją koordynację i wydolność, a co najważniejsze, zaczniesz czerpać przyjemność z prowadzenia aktywnego i zdrowego trybu życia. Moje mocne strony to trening funkcjonalny, trening siłowy jako narzędzie do modelowania sylwetki oraz szeroko pojęte treningi metaboliczne. Do pracy motywują mnie ludzie i ich satysfakcja, którą to czerpią z osiągniętych przez siebie wyników sportowych. Pomogę Ci poczuć się dobrze we własnej skórze!
sprawdź dostępność trenera
Joanna Ganske
Trener personalny
Joanna Ganske
Jestem Mistrzynią Polski w Fitness Sylwetkowym Federacji IFBB w Polskim Związku Kulturystki Fitness i Trójboju Siłowego. Wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski, Mistrzostw Pomorza oraz v-ce Mistrzynią Pucharu Polski. Jestem zawodniczką Kadry Narodowej , reprezentującą Polskę m.in na Mistrzostwach Świata w Fitness. Ze sportem jestem związana od najmłodszych lat. W czasach szkolnych uprawiałam lekkoatletykę, a następnie sporty sylwetkowe. Z wykształcenia jestem mgr ekonomii, specjalność: zarządzanie i wycena nieruchomości. Jednak to miłość do sportu wygrała i tak od ponad dwudziestu lat z wielką pasją i zaangażowaniem wykonuję zawód trenerki personalnej. Z klientem współpracuję kompleksowo tj. pod kątem żywieniowym, treningowym i suplementacyjnym. Dobieram indywidualny plan żywieniowy w zależności od celu, czy też potencjalnej jednostki chorobowej. Pracuję na swoich autorskich planach treningowych (trening siłowy, funkcjonalny, metaboliczny, plyometryczny, pilates, stretching). Współpracuję zarówno z kobietami jak i mężczyznami. Posiadam również wykształcenie pedagogiczne , co pomaga mi w pracy z dziećmi i młodzieżą. Pracuję na swoim autorskim programie: Rodzic + Dziecko. Zachęcam dzieci do aktywności fizycznej wraz z rodzicami oraz do zdrowych nawyków żywieniowych. W swojej pracy ogromną rolę przywiązuję do poprawnej techniki wykonywanych ćwiczeń, bo tylko dzięki temu wypracujemy proporcjonalną, piękną sylwetkę, a przede wszystkim będziemy ćwiczyć bezpiecznie, by jak najdłużej cieszyć się dobrym zdrowiem. Nie wiesz jak zacząć, wracasz po przerwie, brakuje Ci motywacji? Z przyjemnością pomogę Ci. Serdecznie zapraszam do współpracy! Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno żeby zacząć i cieszyć się dobrym zdrowiem!
sprawdź dostępność trenera
Vadym Hulczuk
Trener personalny
Vadym Hulczuk
Ze sportem związany jestem od najmłodszych lat. Moją pasją, a także sposób na życie jest dźwiganie ciężarów dla tego na codzień realizuje się w pracy trenera personalnego. Zdrowy styl życia to moja codzienność a najlepszą nagrodą za wykonaną pracę są efekty moich podopiecznych. Każdemu pomogę osiągnąć zamierzony cel oraz sprawić ze poczujecie się komfortowo na treningu . Pasjonuje mnie rozwój osobisty, aktywnie uczestniczę w szkoleniach i pogłębiam swoją wiedzę z zakresu dietetyki oraz treningu funkcjonalnego i kulturystycznego. Dodatkowym atutem jest możliwość prowadzenia treningu w języku ukraińskim. Zapraszam na trening, sprawie że będzie silniejszy niż twoje wymówki
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.