Calypso Fitness i Siłownia Warszawa Ursynów

Warszawa, ul. Puławska 423, tel.22 398 86 06

Trener personalny Warszawa – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Warszawa – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Warszawa są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Barłomiej Bogdewicz
Trener personalny
Barłomiej Bogdewicz
Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, wielokrotnym mistrzem Polski, rekordzistą oraz reprezentantem Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym. W swojej pracy stawiam przede wszystkim na edukację swoich podopiecznych oraz własną. Każdą współpracę poprzedzam rzetelnym wywiadem oraz szeregiem testów mobilnościowych dzięki czemu każdy z moich klientów prowadzony jest indywidualnie, pracuje na miarę swoich sił i możliwości.
sprawdź dostępność trenera
Przemysław Fajger
Trener współpracujący
Przemysław Fajger
Trening i pomaganie ludziom to moja pasja od wielu lat. Jestem osobą energiczną, uśmiechnietą, z poztywynym nastawieniem. Jestem zaangażowany w 100% we wszystkim co robię. Dzięki determinacji i pewności siebie zawsze osiągam swoje cele. Posiadam szeroką wiedzę na temat dietetyki i suplementacji oraz tworzenia zdrowych i łatwych posiłków o dobrym smaku. Nieustannie poszerzam wiedzę na temat treningu, fizjoterapii i anatomii funkcjonalnej. Skupiam się na poprawnym wykonywaniu cwiczeń i realizowaniu celów w szybkim czasie podczasz współpracy z klientem.
Piotr Kalbarczyk
Trener współpracujący
Piotr Kalbarczyk
Wiem, że ciężko pracujesz. Wiem, że masz inne, ważniejsze sprawy oprócz treningów. Wiem, że być może jesteś głową rodziny. I wiesz co? Doskonale to rozumiem! Mam na imię Piotrek, jestem Certyfikowanym Trenerem Personalnym, studiuję fizjoterapię i pomogę Ci skutecznie oraz jak najszybciej osiągnąć wybrany przez Ciebie cel! Wychodzę z założenia, że to trening i dieta mają być dla Ciebie, a nie na odwrót. Dlatego wszystko dopasuję w 100% do Ciebie oraz Twojego ciała. Zaufaj mi tak, jak zrobili to najlepsi - m.in. Jakub Wyszyński - Mistrz Polski oraz uczestnik Mistrzostw Europy Rallycross. Zdrowie, witalność, sprawność fizyczna, lepsze samopoczucie, wyższa samoocena, siła - to tylko namiastka tego, co zyskasz dzięki współpracy ze mną!
Arkadiusz Petrus
Trener personalny
Arkadiusz Petrus
Pasjonat sportów siłowych oraz certyfikowany trener personalny. Zwolennik zdrowego stylu życia i racjionalnego odżywiania się. Swoje doświadczenie zawdzęczam wieloletnim treningom oraz nieustannemu poszerzaniu swojej wiedzy z zakresu metod treningowych, dietetyki czy suplementacji. Specjalizuje się w treningu siłowym, wytrzymałościowym oraz sportach walki.
sprawdź dostępność trenera
Tester Pływak
Trener personalny
Trener pływania
Brak dostępnych trenerów.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.