Calypso Fitness i Siłownia Warszawa Ursynów

Warszawa, ul. Puławska 423, tel.22 398 86 06

Trener personalny Warszawa – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Warszawa – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Warszawa są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Adrian Charewicz
Trener personalny
Adrian Charewicz
Jestem trenerem personalnym z 6 letnim doświadczeniem. Sport od zawsze jest nieodłącznym elementem mojego życia. Jestem pasjonatem sportów zespołowych, grałem w piłkę nożną i piłkę ręczną a od 8 lat wzmacniam ciało na siłowni. Obecnie ulubioną aktywnością jest Crossfit, ponieważ wykorzystuje wszystkie możliwe dyscypliny sportu od jogi przez sporty wytrzymałościowe do podnoszenia ciężarów. Dokładność wykonywanych ćwiczeń oraz intensywność obecna w treningu kształtuje nie tylko sylwetkę ale również charakter, który nie pozwoli się poddać w najtrudniejszych momentach. Dużą uwagę przykładam do właściwego odżywiania. Posiłki jakie codziennie spożywamy mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie, energię i zdrowie. Każdą jednostkę chorobową zawsze w pierwszej kolejności powinniśmy przeanalizować pod kątem odżywiania a później dopiero wdrażać farmakoterapię. Nie jestem na diecie, po prostu wiem jak odżywiać się zdrowo. Chyba jak każdy lubię ciasto, burgery i pizzę a zdrowe nawyki pozwalają mi czasem skorzystać z tych smacznych rzeczy. Trenując ze mną pokażę Ci jak ruszać się świadomie, realizując cele treningowe i ciągle usprawniając układ ruchu zachowując równowagę i nie poświęcając przy tym zbyt dużej ilości czasu. Pamiętaj trenujesz po to by lepiej żyć a nie żyjesz po to by trenować.
sprawdź dostępność trenera
Daniel Dernałowicz
Trener personalny
Daniel Dernałowicz
WYKSZTAŁCENIE : Jestem Absolwentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji, specjalizacja: żywienie człowieka i ocena żywności. Masażysta I i II stopnia, kinezyterapeuta, instruktor kulturystyki. Obecnie student Fizjoterapii. Doświadczenie: Od 6 lat pracuje jako instruktor kulturystyki i trener personalny. Oprócz prowadzenia treningów personalnych i pracy na siłowni, prowadzę zajęcia ruchowe dla osób niepełnosprawnych i osób starszych. JAK PRACUJE: Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, staram się poznać i zrozumieć jej problemy i cele. Motywuje nie tylko do aktywności fizycznej ale też do zmiany stylu życia i wprowadzeniu zasad zdrowego odżywiania.
sprawdź dostępność trenera
Przemysław Fajger
Trener współpracujący
Przemysław Fajger
Trening i pomaganie ludziom to moja pasja od wielu lat. Jestem osobą energiczną, uśmiechnietą, z poztywynym nastawieniem. Jestem zaangażowany w 100% we wszystkim co robię. Dzięki determinacji i pewności siebie zawsze osiągam swoje cele. Posiadam szeroką wiedzę na temat dietetyki i suplementacji oraz tworzenia zdrowych i łatwych posiłków o dobrym smaku. Nieustannie poszerzam wiedzę na temat treningu, fizjoterapii i anatomii funkcjonalnej. Skupiam się na poprawnym wykonywaniu cwiczeń i realizowaniu celów w szybkim czasie podczasz współpracy z klientem.
Jakub Jarosiński
Trener personalny
Jakub Jarosiński
Od najmłodszych lat zajmuję się aktywnie sportem. Początkowo była to piłka nożna z czasem odkryłem swoją pasję do judo pływania i kalisteniki. Od paru lat pracuje w branży jako trener, instruktor zajęć grupowych, ratownik WOPR oraz masażysta. Moimi podopiecznymi są osoby z wadami kręgosłupa, problemami żywieniowymi oraz chcące nauczyć się podciągać czy stać na rękach. Swoją wiedzę zdobywałem i zdobywam dalej w szkołach, uczelni, praktykach oraz licznych kursach. Na co dzień trenuję z użyciem treningów izometrycznych kalisteniczych oraz funkcjonalnych. Dzięki czemu stałymi narzędziami w moich treningach są piłki, gumy, drążki czy kettle.
sprawdź dostępność trenera
Piotr Kalbarczyk
Trener współpracujący
Piotr Kalbarczyk
Wiem, że ciężko pracujesz. Wiem, że masz inne, ważniejsze sprawy oprócz treningów. Wiem, że być może jesteś głową rodziny. I wiesz co? Doskonale to rozumiem! Mam na imię Piotrek, jestem Certyfikowanym Trenerem Personalnym, studiuję fizjoterapię i pomogę Ci skutecznie oraz jak najszybciej osiągnąć wybrany przez Ciebie cel! Wychodzę z założenia, że to trening i dieta mają być dla Ciebie, a nie na odwrót. Dlatego wszystko dopasuję w 100% do Ciebie oraz Twojego ciała. Zaufaj mi tak, jak zrobili to najlepsi - m.in. Jakub Wyszyński - Mistrz Polski oraz uczestnik Mistrzostw Europy Rallycross. Zdrowie, witalność, sprawność fizyczna, lepsze samopoczucie, wyższa samoocena, siła - to tylko namiastka tego, co zyskasz dzięki współpracy ze mną!
Joanna Leśniak
Trener personalny
Joanna Leśniak
Trener to osoba, w której pokładamy ufność w nasz końcowy sukces, osoba, która ułoży odpowiedni plan, nauczy technik treningowych i stworzy przyjazną atmosferę. Jeśli szukasz motywacji, czegoś, co nakręci Cię do treningu, znajdź właściwego trenera i przystąp do działania! I pamiętaj - aktywność fizyczna może być początkiem wielu pozytywnych zmian w Twoim życiu. Sama jestem tego przykładem.
sprawdź dostępność trenera
Arek Reszczyński
Trener personalny
Arek Reszczyński
Od wczesnych lat jestem stale związany ze sportem. Najpierw była to przez prawie dziesięć lat piłka ręczna, a obecnie od kilku lat trenuję trójbój. Na samej siłowni trenuję od 6 lat. Jeżeli chcesz się nauczyć ćwiczyć, potrzebujesz spersonalizowanego planu treningowego lub po prostu chciałbyś zacząć swoją przygodę z treningiem na siłowni serdecznie zapraszam
sprawdź dostępność trenera
Agnieszka Szyca
Trener personalny
Agnieszka Szyca
Z zawodu i powołania jestem trenerem personalnym, dietetykiem oraz opiekunem medycznym. Pasjonatką zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej jestem od najmłodszych lat. Piłka nożna, beach soccer, koszykówka i lekkoatletyka. Jednak to z przygody z siłownią zrodziła się pasja, zamiłowanie i sposób na życie. Bardzo ważny jest dla mnie nieustanny rozwój. Budowanie relacji z klientami jest dla mnie istotnym elementem każdego treningu. Zawsze staram się przekazać mnóstwo pozytywnej energii oraz zmotywować do wysiłku, zapewniając przy tym poczucie bezpieczeństwa.
sprawdź dostępność trenera
Kaja Wojciechowska
Trener personalny
Kaja Wojciechowska
Ze sportem związana jestem od najmłodszych lat. W wieku 18 lat rozpoczęłam starty w zawodach Bikini Fitness osiągając sukcesy na arenie krajowej oraz międzynarodowej. Wiedza zdobyta podczas przygotowań do mistrzostw (zarówno własnych, jak i znajomych zawodników), odbyte szkolenia oraz doświadczenie trenerskie, znacząco usprawniają proces kształtowania sylwetki klienta. Studiując na kierunkach takich jak biologia, żywienie człowieka i projektowanie żywności zdobyłam wiedzę, dzięki której mogę ułożyć spersolizowany plan dietetyczny i treningowy nakierowany na redukcję tkanki tłuszczowej czy budowę masy mięśniowej.
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.