Calypso Fitness Warszawa Złote Tarasy

Warszawa, Złota 59, tel.22 390 57 07 , 22 390 57 05
pn.-pt.05:00-00:00
sob.-niedz.08:00-22:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę
Drodzy Klienci ,
we wtorek 24.05.2022 w godzinach 9:30-12:00
Klub będzie nieczynny w związku z przeprowadzanymi próbami ewakuacyjnymi w galerii.
Zajęcia płaski brzuch o 9:00 zostają odwołane.
Przepraszamy za niedogodności.

Funkcje klubu fitness - Warszawa

Kontakt z klubem

Calypso Fitness Warszawa Złote Taraasy
ul. Złota 59
00-120 Warszawa
tel. 22 390 57 07
tel. 22 390 57 05

Godziny otwarcia Strefy Kids Play
Nieczynne do odwołania

Inspektor Ochrony Danych
iod2@calypso.com.pl

Manager Klubu
Katarzyna Blok
katarzyna.blok@calypso.com.pl

contact-us-icon

Zadzowoń: tel. 22 390 57 07

pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102

O klubie Calypso Fitness Warszawa Złote Tarasy

Czytaj więcej

 

Fitness i siłownia Warszawa Złote Tarasy

Sieć Calypso Fitness zaprasza na szlifowanie formy do ścisłego centrum stolicy, czyli do mieszczącego się przy ulicy Złotej 59 kompleksu Złote Tarasy. Doskonała lokalizacja to tylko jeden z wielu atutów klubu, w którym na przestrzeni 2500 m2 oferujemy 13 klimatyzowanych sal i stref rozmieszczonych na dwóch poziomach. Nowoczesny i profesjonalny sprzęt oraz doskonale wyszkolona kadra trenerów-pasjonatów to gwarancja atrakcyjnych i skutecznych zajęć, dzięki którym uzyskasz wymarzoną sylwetkę oraz poprawisz swoją kondycję i odporność.

Z nami odzyskasz formę

Klub Calypso fitness Złote Tarasy to miejsce, gdzie pomożemy Ci zrealizować marzenia dotyczące swojego wyglądu i zmotywujemy do zdrowej aktywności. Bez względu na to, czy pracujesz nad swoim ciałem już od dawna, czy też dopiero chcesz zacząć przygodę z fitnessem, nasi instruktorzy zadbają o to, aby opracować najlepiej pasujący do twoich możliwości i preferencji plan treningowy. Możesz skupić się tylko na niektórych partiach ciała i ćwiczyć brzuch czy pośladki, redukować tkankę tłuszczową na interwałowych treningach tabata, wzmocnić swoje ciało podczas stretchingu lub pilatesu albo poczuć się jak dziecko i ćwiczyć na trampolinach! To tylko niektóre z propozycji – całą ofertę poznasz, przeglądając naszą stronę i grafik zajęć. Zapraszamy każdego, kto chce pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, wyrzeźbić swoje ciało lub nabrać masy mięśniowej – sprecyzuj swoje oczekiwania, a my zajmiemy się resztą!

Siłownia Warszawa Złote Tarasy – treningi w nowoczesnym wydaniu

Warszawski klub fitness Złote Tarasy oferuje nowoczesne zaplecze stwarzające nieograniczone możliwości treningowe. Każdy znajdzie u nas odpowiedni dla siebie rodzaj aktywności, wystarczy tylko chcieć! Zapraszamy do mieszczącej się na poziomie 0 strefy ciężkoatletycznej, wolnych ciężarów oraz relaksu. Nie chcesz dźwigać? Wpadnij na poziom 1 do strefy fight, cross, funkcjonalnej lub tej gdzie skupiamy się na brzuchu i rozciąganiu! Możemy się też pochwalić dużą zajmującą aż 100m2 klatką Clock do treningu funkcjonalnego i cross, która może pomieścić nawet 25 osób. Zdrowy i aktywny styl życia, to również dbanie o środowisko – u nas widać to na przykładzie ekologicznych maszyn w strefie cardio, które przekształcają energię wytwarzaną przez ćwiczące na nich osoby w energię elektryczną!

Jeden karnet – wiele możliwości

Fitness i siłownia Warszawa Złote Tarasy to klub, który w cenie karnetu oferuje nie tylko atrakcyjne zajęcia, ale również opiekę wykwalifikowanych instruktorów wraz z rozpisaniem indywidualnego planu treningowego. Postępy można kontrolować dzięki nielimitowanemu dostępowi do kompleksowych pomiarów składu ciała na najnowocześniejszym analizatorze TANITA. Trenując, nie musisz też martwic się o swoje auto – naszym klientom zapewniamy bezpłatny parking na dwie godziny.

Zacznij swoją przemianę już dziś i przyjdź do klubu fitness Złote Tarasy – na pewno nie pożałujesz!

Podziel się swoim zdjęciem z naszego klubu. Upewnij sie że otagowujesz swoje zdjęcie #calypsofitness

Honorujemy karty

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.