Calypso Fitness Warszawa Złote Tarasy

Warszawa, Złota 59, tel.22 390 57 07 , 22 390 57 05
pn.-pt.05:00-00:00
sob.-niedz.08:00-22:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Trener personalny Warszawa – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Warszawa – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Warszawa są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Przemysław Cyranka
Trener personalny
Przemysław Cyranka
Cześć nazywam się Przemek , jestem absolwentem AWF w Warszawie , trenerem kulturystyki II klasy z licencją PZKFiTS, trenerem personalnym od 2014 roku i certyfikowanym trenerem EMS . Posiadam ugruntowaną wiedzę z zakresu anatomii, biomechaniki, fizjologii oraz dietetyki. Przez 10 lat byłem czynnym zawodnikiem warszawskiego AZS w lekkiej atletyce (rzut oszczepem) i wielokrotnym uczestnikiem mistrzostw polski. Trenowałem również sztuki walki: muay thai i MMA. Jestem pasjonatem sportów siłowych. Treningi personalne dostosowuje do potrzeb i możliwości podopiecznego, dbając jednocześnie o to, żeby ćwiczenia były bezpieczne i zróżnicowane. Jestem wymagający, ale poczucie humoru i profesjonalizm, sprawiają że treningi ze mną są nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim przyjemne.
sprawdź dostępność trenera
Daniel Dernałowicz
Trener personalny
Daniel Dernałowicz
Cześć nazywam się Daniel , od 7 lat pracuje jako instruktor kulturystyki i trener personalny. Specjalizuje się w treningu ukierunkowanym na redukcję, budowę masy mięśniowej oraz treningu medycznym i funkcjonalnym. Prowadzę również zajęcia oraz treningi indywidualne z osobami niepełnosprawnymi. Ukończyłem studia magisterskie o specjalizacji żywienie człowieka i ocena żywności. Obecnie studiuje fizjoterapię. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, staram się poznać i zrozumieć jej problemy i cele dobierając we właściwy sposób ćwiczenia oraz jadłospis. Motywuje nie tylko do aktywności fizycznej ale też do zmiany stylu życia i wprowadzenia zasad zdrowego odżywiania. Do zobaczenia na treningu!
sprawdź dostępność trenera
Magda Dziarnowska
Trener personalny
Magda Dziarnowska
Cześć nazywam się Magda , jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jestem trenerem przygotowania motorycznego, instruktorem Lekkiej Atletyki i trenerem medycznym. Jestem również dietetykiem sportowym. Do pracy z każdym podopiecznym podchodzę w sposób kompleksowy- uczę jak być zdrowym i sprawnym fizycznie poprzez ruch i właściwie dobraną dietę. Zawsze staram się by każdy trening, bez względu na cel, do którego dążymy był przygodą, która zmusza ciało do nieustannych adaptacji. Świadomość ciała, odpowiednia technika, praca nad poprawną postawą ciała, to wszystko może sprawić, że uwalniasz się od bolesności, poprawiają się Twoje zakresy ruchu, dzięki czemu łatwiej nabywasz nowe umiejętności w sporcie, a w codzienności Twoje ciało jest po prostu bardziej swobodne. Na codzień pracuję z osobami na różnym poziomie zaawansowania i z osobami, które wracają do aktywności po przebytych kontuzjach. Jestem tez trenerem przygotowania motorycznego młodych piłkarzy w szkółce piłkarskiej. W wolnym czasie trenuję długodystansowe biegi górskie i triathlon.
sprawdź dostępność trenera
Joanna Ganske
Trener personalny
Joanna Ganske
Cześć nazywam się Joanna , jestem Mistrzynią Polski w Fitness Sylwetkowym Federacji IFBB w Polskim Związku Kulturystki Fitness i Trójboju Siłowego. Wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski, Mistrzostw Pomorza oraz v-ce Mistrzynią Pucharu Polski. Jestem zawodniczką Kadry Narodowej , reprezentującą Polskę m.in na Mistrzostwach Świata w Fitness. Ze sportem jestem związana od najmłodszych lat. W czasach szkolnych uprawiałam lekkoatletykę, a następnie sporty sylwetkowe. Z wykształcenia jestem mgr ekonomii, specjalność: zarządzanie i wycena nieruchomości. Jednak to miłość do sportu wygrała i tak od ponad dwudziestu lat z wielką pasją i zaangażowaniem wykonuję zawód trenerki personalnej. Z klientem współpracuję kompleksowo tj. pod kątem żywieniowym, treningowym i suplementacyjnym. Dobieram indywidualny plan żywieniowy w zależności od celu, czy też potencjalnej jednostki chorobowej. Pracuję na swoich autorskich planach treningowych (trening siłowy, funkcjonalny, metaboliczny, plyometryczny, pilates, stretching). Współpracuję zarówno z kobietami jak i mężczyznami. Posiadam również wykształcenie pedagogiczne , co pomaga mi w pracy z dziećmi i młodzieżą. Pracuję na swoim autorskim programie: Rodzic + Dziecko. Zachęcam dzieci do aktywności fizycznej wraz z rodzicami oraz do zdrowych nawyków żywieniowych. W swojej pracy ogromną rolę przywiązuję do poprawnej techniki wykonywanych ćwiczeń, bo tylko dzięki temu wypracujemy proporcjonalną, piękną sylwetkę, a przede wszystkim będziemy ćwiczyć bezpiecznie, by jak najdłużej cieszyć się dobrym zdrowiem. Nie wiesz jak zacząć, wracasz po przerwie, brakuje Ci motywacji? Z przyjemnością pomogę Ci. Serdecznie zapraszam do współpracy! Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno żeby zacząć i cieszyć się dobrym zdrowiem!
sprawdź dostępność trenera
Agata Ganske
Trener personalny
Agata Ganske
Cześć , mam na imię Agata , moje wieloletnie doświadczenie w pracy trenerki personalnej nauczyło mnie, że tylko indywidualne podejście do klienta pozwoli mu osiągnąć wyznaczone cele. Marzysz o szczupłej, jędrnej i kształtnej sylwetce? Razem możemy tego dokonać! Dzięki moim programom treningowym metamorfozę przejdzie nie tylko Twoja sylwetka, ale poprawi się jakość całego Twojego życia. Odkryjesz jak silne potrafi być Twoje ciało, poprawisz swoją koordynację i wydolność, a co najważniejsze, zaczniesz czerpać przyjemność z prowadzenia aktywnego i zdrowego trybu życia. Moje mocne strony to trening funkcjonalny, trening siłowy jako narzędzie do modelowania sylwetki oraz szeroko pojęte treningi metaboliczne. Do pracy motywują mnie ludzie i ich satysfakcja , którą to czerpią z osiągniętych przez siebie wyników sportowych. Pomogę Ci poczuć się dobrze we własnej skórze!
sprawdź dostępność trenera
Mikołaj Kudełka
Trener personalny
Mikołaj Kudełka
Cześć , mam na imię Mikołaj , jestem trenerem personalnym,instruktorem kulturystyki,instruktorem fitness oraz trenerem przygotowania fizycznego i motorycznego.Od dziecka związany ze sportem,najpierw piłka nożna przez 5 lat,później deskorolka na której jeżdżę od 16 lat do dnia dzisiejszego.Od 11 lat jestem związany z branżą kulturystyki i fitness a z firmą Calypso jestem związany od 7 lat.Prowadziłem szereg zajęć grupowych takich jak:tabata,trening obwodowy,cross training,zdrowy kręgosłup,pump,stretching,pilates czy płaski brzuch. Specjalizuję się w treningu funkcjonalnym,moim konikiem są ćwiczenia stabilizacyjne,wzmacniające core i mięśnie głębokie poprawiające nasza propriocepcje,a także ćwiczenia związane z dynamiką,zwinnością,koordynacją,plyometrią. W 2018 roku dołączyłem do Polskiego Związku Wrotkarskiego,wchodząc tym samym do Polskiej Kadry Narodowej Deskorolkarzy na stanowisku Trenera Przygotowania Motorycznego i Fizycznego.Przygotowywałem i trenuje nadal zawodników ktorzy szykują się na Igrzyska Olimpijskie w Tokio.W tym samym czasie dołączyłem jako Trener Przygotowania Fizycznego do Polskiej drużyny Futbolu Amerykanskiego WARSAW DUKES gdzie przygotowywaliśmy się do sezonu. Rok później zostałem nauczycielem w Szkole Policealnej gdzie wraz z koleżanką prowadziliśmy kierunek „Trener Personalny”,tam uczyliśmy zasad zdrowego żywienia,dietetyki,nauki ćwiczeń w teorii i praktyce. Od trzech lat prowadzę treningi i warsztaty dla tancerzy,starszych i młodszych.Przygotowuję ich fizycznie pod różne style tańca.Również jeżdżę na obozy taneczne jako Instruktor Przygotowania Fizycznego. Jesli szukacie wyzwań i trudnych ćwiczeń ktore dają efekt to walcie śmiało! Pomogę z czystą przyjemnością! JUST HAVE FUN!
sprawdź dostępność trenera
Martyna Stefańska
Trener personalny
Martyna Stefańska
Cześć , nazywam się Martyna i jestem Trenerem Personalnym. Sport towarzyszył mi od dzieciństwa. Początkowo głównie taniec oraz pływanie, następnie pokochałam biegi, rower, rolki, boks, trening siłowy i wiele wiele innych. Teraz jestem tu po to by zarażać Was miłością do sportu i zdrowego trybu życia. Nie są mi obce problemy z otyłością. Sama jakiś czas temu miałam 30kg nadwagi (nie wiem kiedy tak przytyłam ) to właśnie dzięki treningom udało mi się pozbyć zbędnych kilogramów. Walkę z pozbyciem się niechcianego tłuszczu testowałam na samej sobie . Wiem jakie to trudne i jak czasem masz dość ale wiem też że się da! Udowodnię Ci że jesteś w stanie dokonać rzeczy „niemożliwych”.
sprawdź dostępność trenera
Michał Wszeborowski
Trener personalny
Michał Wszeborowski
Cześć , nazywam się Michał, jestem trenerem personalnym, ze sportem jestem związany odkąd pamiętam, ukończyłem liceum mistrzostwa sportowego. W tym okresie przez 3 rywalizowałem jako biegacz na arenie ogólnopolskiej. W chwili obecnej jestem certyfikowanym trenerem i instruktorem fitness mam za sobą starty w trójboju siłowym a obecnie przygotowuje się do debiutu w zawodach sylwetkowych. Ukończyłem kilka kursów o tematyce treningu a także żywienia. Chętnie podzielę się z wami moją wiedzą i doświadczeniem z zakresu: - techniki wykonywania ćwiczeń - doboru odp. Zestawu ćwiczeń pod stopień zaawansowania, cele a także możliwości - doboru obciążeń a także funkcjonalności treningu, pomocy w przypadku bólu pleców, korekcji wad podstawy czy zgubienia zbędnych kilogramów - służę także pomocą dietetyczną Jestem dla Ciebie dostępny, podczas mojej zmiany!
sprawdź dostępność trenera
Maciej Zborowski
Trener personalny
Maciej Zborowski
Cześć! Mam na imię Maciek, przeprowadziłem się do Warszawy z małej miejscowości pod Częstochową. Praktycznie od razu znalazłem miejsce dla siebie i pracuję jako trener personalny. Największą radość i motywację daje mi zadowolenie ludzi współpracujących ze mną z naszych wspólnych efektów i osiągniętych celów związanych z sylwetką lub innymi aspektami treningu. Ze sportem sylwetkowym oraz siłowym mam do czynienia od 11 lat, sam liczę tych wiosen dopiero 26. Robiąc to co lubię i pracując w swoim hobby jestem w stanie oddać się temu w stu procentach, nie stosuję żadnych gotowców, indywidualnie podchodzę do każdego po przeprowadzonym z nim wywiadzie - układam plan treningowy i prowadzę każdemu dzienniczek w formie elektronicznej. Nie będę tutaj zanudzał o certyfikatach, kursach czy rekordach w trójboju. Na moich treningach profesjonalizm, dobry humor, przerzucone i zgubione kilogramy idą ze sobą w parach! Nie tylko dźwigamy, spalamy ale również mobilizujemy się, poprawiamy postawę, rozciągamy, żeby osiągać maksymalną sprawność. Do zobaczenia na siłce!
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.