Calypso Fitness Warszawa Złote Tarasy

Warszawa, Złota 59, tel.22 390 57 07 , 22 390 57 05
pn.-pt.05:00-00:00
sob.-niedz.08:00-22:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Trener personalny Warszawa – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Warszawa – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Warszawa są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Daniel Dernałowicz
Trener personalny
Daniel Dernałowicz
Cześć nazywam się Daniel , od 7 lat pracuje jako instruktor kulturystyki i trener personalny. Specjalizuje się w treningu ukierunkowanym na redukcję, budowę masy mięśniowej oraz treningu medycznym i funkcjonalnym. Prowadzę również zajęcia oraz treningi indywidualne z osobami niepełnosprawnymi. Ukończyłem studia magisterskie o specjalizacji żywienie człowieka i ocena żywności. Obecnie studiuje fizjoterapię. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, staram się poznać i zrozumieć jej problemy i cele dobierając we właściwy sposób ćwiczenia oraz jadłospis. Motywuje nie tylko do aktywności fizycznej ale też do zmiany stylu życia i wprowadzenia zasad zdrowego odżywiania. Do zobaczenia na treningu!
sprawdź dostępność trenera
Joanna Ganske
Trener personalny
Joanna Ganske
Cześć nazywam się Joanna , jestem Mistrzynią Polski w Fitness Sylwetkowym Federacji IFBB w Polskim Związku Kulturystki Fitness i Trójboju Siłowego. Wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski, Mistrzostw Pomorza oraz v-ce Mistrzynią Pucharu Polski. Jestem zawodniczką Kadry Narodowej , reprezentującą Polskę m.in na Mistrzostwach Świata w Fitness. Ze sportem jestem związana od najmłodszych lat. W czasach szkolnych uprawiałam lekkoatletykę, a następnie sporty sylwetkowe. Z wykształcenia jestem mgr ekonomii, specjalność: zarządzanie i wycena nieruchomości. Jednak to miłość do sportu wygrała i tak od ponad dwudziestu lat z wielką pasją i zaangażowaniem wykonuję zawód trenerki personalnej. Z klientem współpracuję kompleksowo tj. pod kątem żywieniowym, treningowym i suplementacyjnym. Dobieram indywidualny plan żywieniowy w zależności od celu, czy też potencjalnej jednostki chorobowej. Pracuję na swoich autorskich planach treningowych (trening siłowy, funkcjonalny, metaboliczny, plyometryczny, pilates, stretching). Współpracuję zarówno z kobietami jak i mężczyznami. Posiadam również wykształcenie pedagogiczne , co pomaga mi w pracy z dziećmi i młodzieżą. Pracuję na swoim autorskim programie: Rodzic + Dziecko. Zachęcam dzieci do aktywności fizycznej wraz z rodzicami oraz do zdrowych nawyków żywieniowych. W swojej pracy ogromną rolę przywiązuję do poprawnej techniki wykonywanych ćwiczeń, bo tylko dzięki temu wypracujemy proporcjonalną, piękną sylwetkę, a przede wszystkim będziemy ćwiczyć bezpiecznie, by jak najdłużej cieszyć się dobrym zdrowiem. Nie wiesz jak zacząć, wracasz po przerwie, brakuje Ci motywacji? Z przyjemnością pomogę Ci. Serdecznie zapraszam do współpracy! Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno żeby zacząć i cieszyć się dobrym zdrowiem!
sprawdź dostępność trenera
Agata Ganske
Trener personalny
Agata Ganske
Cześć , mam na imię Agata , moje wieloletnie doświadczenie w pracy trenerki personalnej nauczyło mnie, że tylko indywidualne podejście do klienta pozwoli mu osiągnąć wyznaczone cele. Marzysz o szczupłej, jędrnej i kształtnej sylwetce? Razem możemy tego dokonać! Dzięki moim programom treningowym metamorfozę przejdzie nie tylko Twoja sylwetka, ale poprawi się jakość całego Twojego życia. Odkryjesz jak silne potrafi być Twoje ciało, poprawisz swoją koordynację i wydolność, a co najważniejsze, zaczniesz czerpać przyjemność z prowadzenia aktywnego i zdrowego trybu życia. Moje mocne strony to trening funkcjonalny, trening siłowy jako narzędzie do modelowania sylwetki oraz szeroko pojęte treningi metaboliczne. Do pracy motywują mnie ludzie i ich satysfakcja , którą to czerpią z osiągniętych przez siebie wyników sportowych. Pomogę Ci poczuć się dobrze we własnej skórze!
sprawdź dostępność trenera
Jakub Knapik
Trener personalny
Jakub Knapik
Mam na imię Kuba. Na co dzień studiuję fizjoterapię oraz jestem trenerem w Calypso Złote Tarasy. Kładę duży nacisk na poprawność wykonywania ćwiczeń, oraz dostosowanie ich do celu, których chcesz osiągnąć. Opieram się na wiedzy anatomicznej, biomechanice, fizjologii oraz technice wykonywania ćwiczeń. Trening ze mną będzie efektywny, ciekawy i co najważniejsze - bezpieczny.
sprawdź dostępność trenera
Ruslan Posokhov
Trener personalny
Ruslan Posokhov
Cześć wszystkim! Mam na imię Ruslan. Jestem twoim przyszłym trenerem personalnym. Sport jest integralną częścią mojego życia i towarzyszy mnie od samego dzieciństwa. Przez lata długich i wytrwałych treningów ucząc się na własnych i cudzych błędach pokonałem drogę od szczupłego chłopaka do wysportowanego mężczyzny. Wychowałem siebie sam i chętnie podzielę się swoim wieloletnim doświadczeniem treningowym, przekażę wiedzę w dostępnym formacie i w języku zrozumiałym dla każdego. Prowadzę treningi w języku rosyjskim, polskim i ukraińskim. Dokładnie wiem od czego rozpocząć naszą wspólną drogę. Indywidualne podejście oparte na wiedzy teoretycznej oraz praktycznej doprowadzi do osiągnięcia wymarzonego celu. Ze mną chaotyczne chodzenie na siłownię przetworzymy na systemowe i skuteczne treningi, nauczę cię delektować się każdym ćwiczeniem. Dla mnie jest ważne, aby każdy mój podopieczny dzięki naszej współpracy zyskiwał nie tylko zdrowie i wysportowaną sylwetkę, ale również nowe życie. Dobierzemy dla ciebie idealną dietę i pokażę, że zdrowe odżywianie może być smaczne i zróżnicowane. Szczepimy się razem miłością do treningów.
sprawdź dostępność trenera
Maciej Zborowski
Trener personalny
Maciej Zborowski
Cześć! Mam na imię Maciek, przeprowadziłem się do Warszawy z małej miejscowości pod Częstochową. Praktycznie od razu znalazłem miejsce dla siebie i pracuję jako trener personalny. Największą radość i motywację daje mi zadowolenie ludzi współpracujących ze mną z naszych wspólnych efektów i osiągniętych celów związanych z sylwetką lub innymi aspektami treningu. Ze sportem sylwetkowym oraz siłowym mam do czynienia od 11 lat, sam liczę tych wiosen dopiero 26. Robiąc to co lubię i pracując w swoim hobby jestem w stanie oddać się temu w stu procentach, nie stosuję żadnych gotowców, indywidualnie podchodzę do każdego po przeprowadzonym z nim wywiadzie - układam plan treningowy i prowadzę każdemu dzienniczek w formie elektronicznej. Nie będę tutaj zanudzał o certyfikatach, kursach czy rekordach w trójboju. Na moich treningach profesjonalizm, dobry humor, przerzucone i zgubione kilogramy idą ze sobą w parach! Nie tylko dźwigamy, spalamy ale również mobilizujemy się, poprawiamy postawę, rozciągamy, żeby osiągać maksymalną sprawność. Do zobaczenia na siłce!
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.