Calypso Fitness Warszawa Złote Tarasy

Warszawa, Złota 59, tel.22 390 57 07 , 22 390 57 05
pn.-pt.05:00-00:00
sob.-niedz.08:00-22:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Trener personalny Warszawa – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Warszawa – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Warszawa są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Karol Błażejewski
Trener personalny
Karol Błażejewski
Cześć, mam na imię Karol jestem certyfikowanym trenerem z 20 letnim stażem treningowym . JEŻELI ŹLE SIĘ CZUJESZ WE WŁASNYM CIELE, PRZESZKADZA CI NADWAGA , CHCESZ ZBUDOWAĆ MASĘ , ZALEŻY CI NA SPRAWNOŚCI , Zarezerwuj trening i zacznij pracować na swój sukces. Zyskaj ponadprzeciętny wygląd, dobrą kondycje i wspaniałe samopoczucie . Podejmując współprace ze mną stawiasz na profesjonalizm . Pomogę w odżywianiu i odpowiednio dobranych ćwiczeniach. Sport to zdrowie to moja wieloletnia pasja, dlatego podzielę się z tobą ,wiedzą i doświadczeniem . Zapraszam”
sprawdź dostępność trenera
Daniel Dernałowicz
Trener personalny
Daniel Dernałowicz
Cześć nazywam się Daniel , od 7 lat pracuje jako instruktor kulturystyki i trener personalny. Specjalizuje się w treningu ukierunkowanym na redukcję, budowę masy mięśniowej oraz treningu medycznym i funkcjonalnym. Prowadzę również zajęcia oraz treningi indywidualne z osobami niepełnosprawnymi. Ukończyłem studia magisterskie o specjalizacji żywienie człowieka i ocena żywności. Obecnie studiuje fizjoterapię. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, staram się poznać i zrozumieć jej problemy i cele dobierając we właściwy sposób ćwiczenia oraz jadłospis. Motywuje nie tylko do aktywności fizycznej ale też do zmiany stylu życia i wprowadzenia zasad zdrowego odżywiania. Do zobaczenia na treningu!
sprawdź dostępność trenera
Agata Ganske
Trener personalny
Agata Ganske
Cześć , mam na imię Agata , moje wieloletnie doświadczenie w pracy trenerki personalnej nauczyło mnie, że tylko indywidualne podejście do klienta pozwoli mu osiągnąć wyznaczone cele. Marzysz o szczupłej, jędrnej i kształtnej sylwetce? Razem możemy tego dokonać! Dzięki moim programom treningowym metamorfozę przejdzie nie tylko Twoja sylwetka, ale poprawi się jakość całego Twojego życia. Odkryjesz jak silne potrafi być Twoje ciało, poprawisz swoją koordynację i wydolność, a co najważniejsze, zaczniesz czerpać przyjemność z prowadzenia aktywnego i zdrowego trybu życia. Moje mocne strony to trening funkcjonalny, trening siłowy jako narzędzie do modelowania sylwetki oraz szeroko pojęte treningi metaboliczne. Do pracy motywują mnie ludzie i ich satysfakcja , którą to czerpią z osiągniętych przez siebie wyników sportowych. Pomogę Ci poczuć się dobrze we własnej skórze!
sprawdź dostępność trenera
Jakub Knapik
Trener personalny
Jakub Knapik
Mam na imię Kuba. Na co dzień studiuję fizjoterapię oraz jestem trenerem w Calypso Złote Tarasy. Kładę duży nacisk na poprawność wykonywania ćwiczeń, oraz dostosowanie ich do celu, których chcesz osiągnąć. Opieram się na wiedzy anatomicznej, biomechanice, fizjologii oraz technice wykonywania ćwiczeń. Trening ze mną będzie efektywny, ciekawy i co najważniejsze - bezpieczny.
sprawdź dostępność trenera
Sebastian Siwiec
Trener personalny
Sebastian Siwiec
Certyfikowany trener personalny oraz instruktor siłowni. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym przy wykorzystaniu ciężaru własnego ciała oraz wolnych ciężarów. Zdecydowanie stawia nacisk na indywidualne podejście i pomoc w realizacji zamierzonych celów sylwetkowych. Pasjonat cross-treningu oraz zdrowego odżywiania. Zacznij ze mną pracować, a dzięki odpowiednio ułożonemu planowi treningowemu osiągniesz swoje cele.
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.