Joga Częstochowa Galeria Jurajska

Joga w klubie Calypso

Jeśli poszukujesz odpowiedniej dla siebie aktywności fizycznej, lubisz zajęcia zorganizowane, ale nie interesują Cię dynamiczne ćwiczenia aerobowe, najwłaściwsza dla Ciebie będzie joga dla początkujących. Częstochowa to miejsce, gdzie znajdziesz klub Calypso. Pozytywne opinie naszych klientów oraz ogólnopolski zasięg działalności, zachęcają do skorzystania z szerokiej oferty zajęć sportowych.

Joga to dla niektórych droga duchowego rozwoju, my traktujemy ją przede wszystkim jako sport. Zalety zdrowotne sprawiają, że jest to aktywność dla każdego. Skorzystają z niej aktywni seniorzy, osoby pracujące, a nawet czynni sportowcy. Ta forma ruchu sprawdzi się u Ciebie, jeśli:

  • większość dnia spędzasz zgarbiony przed komputerem, lub w innej wymuszonej pozycji,
  • czujesz się znużony, brakuje Ci energii na codzienne czynności,
  • odczuwasz napięcie mięśni, brak swobody i lekkości, mimo że uprawiasz już sport.

Wbrew pozorom joga nie jest zajęciem nudnym ani monotonnym. Nawet jeśli nie wywołuje tak spektakularnych efektów, jak ćwiczenia kardio, to zdecydowanie poprawia ogólne samopoczucie. Joga dla początkujących to zajęcia, dzięki którym usprawnisz metabolizm, co pomoże w utrzymaniu smukłej sylwetki. Jak w każdej dyscyplinie ważna jest tutaj systematyczność oraz regularne ćwiczenia. Prozdrowotne działanie jogi to rozluźnienie, wewnętrzna harmonia i równowaga, a także obniżenie poziomu stresu. Regularne praktykowanie jogi wpływa również na poprawę postawy ciała. Ponadto ćwiczenia pomagają zwiększyć mobilność stawów.

Co oferujemy?

Członkowie klubu Calypso mogą skorzystać z różnych zajęć sportowych, jak na przykład joga. Multisport jako karta partnerska jest honorowana przez klub w Częstochowie. Zajęcia odbywają się w dogodnych godzinach do południa lub wieczorem. Pozwala to każdemu zainteresowanemu na dopasowanie terminu ćwiczeń do swoich codziennych aktywności.

Obiekt w Galerii Jurajskiej spełnia wysokie standardy, tak aby wszystkie zajęcia grupowe odbywały się w komfortowych warunkach. Częstochowa jest więc miastem, w którym klub Calypso zapewnia:

  • prowadzenie zajęć przez wykwalifikowanego instruktora,
  • przestronne klimatyzowane sale, w których odbywają się zajęcia,
  • bezpłatny parking wielopoziomowy,
  • Wi-Fi dostępne bez ograniczeń.

Dysponujemy także sauną, która pomoże utrzymać uczucie odprężenia i relaksu po praktyce.

Zachęcamy, by skorzystać z zajęć jogi dla początkujących. Statyczny charakter aktywności nie obciąża organizmu. Jest to sport, który przy braku przeciwwskazań zdrowotnych nie niesie ze sobą dużego ryzyka kontuzji. Trening pod okiem doświadczonego instruktora daje pewność, że ćwiczenia zostały wykonane prawidłowo.

Zajęcia jogi dla początkujących prowadzone w Częstochowie w Galerii Jurajskiej to także dogodna lokalizacja i komfortowe warunki. Zapraszamy!

Calypso Fitness i Siłownia Częstochowa Galeria Jurajska

Częstochowa, Al. Wojska Polskiego 207, tel.34 399 10 93
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-22:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę