Joga Mielec Navigator

Joga – dla kogo sprawdzi się najlepiej i jakie efekty pozwala osiągnąć? 

Jeżeli poszukujesz zajęć grupowych, które pomogą Ci zarówno poprawić swoją kondycję fizyczną, jak i uzyskać upragniony relaks, joga może stanowić dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. Doświadczony instruktor przygotowuje specjalnie sekwencje pozycji jogicznych (asan), które wykonuje razem z innymi uczestnikami zajęć. Pod jego okiem nie musisz obawiać się o błędne pozycje przybieranie podczas ćwiczenia albo też ryzyko ewentualnej kontuzji. Regularnie uczęszczając na zajęcia z jogi i stosując się do instrukcji osoby prowadzącej, nabędziesz wprawy, aby trenować także w domowym zaciszu.  

Prawidłowo wykonywany trening jogi wzmocni i uelastyczni Twoje mięśnie, a także uspokoi i wyciszy rozchwiany nastrój. Joga to w końcu nie tylko aktywność fizyczna, ale także element filozofii życiowej: skupienia oraz uważności na bieżącej chwili. Z tego powodu trening jogi może mieć działanie terapeutyczne, pomagając kontrolować emocje i stabilizować nastrój. Wiele osób wybiera zajęcia z jogi w tygodniu, aby zaznać relaksu i odprężenia po ciężkim dniu pracy.  

Podczas zajęć jogi nauczysz się rytmu swojego oddechu, który odpowiada za świadome dotlenienie organizmu i odprężenie umysłu. Wbrew pozorom jednak joga może być również intensywnym wysiłkiem fizycznym, który ma ważny wpływ na codzienną gibkość i prawidłową postawę ciała. Nie tylko uelastycznia, ale też pomaga w spalaniu kalorii, przyspiesza metabolizm i wzmacnia mięśnie głębokie. Ze względu na pracę z profesjonalnym trenerem joga dla początkujących nie stanowi dużego wyzwania. Na zajęcia może uczęszczać każdy, bez względu na płeć, wiek albo posiadaną kondycję fizyczną. Podobnie każdy wyniesie z tych zajęć korzyści dla swojego ciała oraz psychiki.  

Joga dla początkujących w Mielcu – wypróbuj nasze zajęcia 

Zajęcia z jogi w punkcie Calypso Fitness i Siłownia Mielec Navigator to świetna alternatywa dla wielu innych form aktywności fizycznej, którą każdy powinien wypróbować. Korzyści z zajęć odczują zarówno osoby w dobrej kondycji, jak i początkujący, którzy na co dzień prowadzą siedzący tryb życia. Regularne uczęszczanie na zajęcia pozwala wyeliminować przewlekłe napięcie mięśni oraz skorygować wady postawy. Całe ciało ulega wzmocnieniu, stając się bardziej gibkie i elastyczne. Joga prowadzona jest w klimatyzowanej sali przez wykwalifikowanych trenerów. Intensywna praca mięśni podczas jogi przyniesie zauważalne efekty w formowaniu sylwetki.  

Pod okiem pozytywnie nastawionej osoby prowadzącej szybko zaczniesz osiągać postępy w wykonywaniu kolejnych asan. Co więcej, dobra energia panująca podczas zajęć z jogi i Twoja rosnąca kondycja fizyczna mogą stać się motywacją do innych ćwiczeń. W naszej siłowni znajdującej się w centrum handlowym w Mielcu posiadamy nowoczesne i profesjonalne wyposażenie. Do Twojej dyspozycji pozostaje choćby strefa kardio czy sekcja wolnych ciężarów. Możesz skorzystać z relaksującej sauny lub zaawansowanych urządzeń do pomiaru mięśni oraz tkanki tłuszczowej. Trenerzy personalni służą pomocą w układaniu indywidualnego planu treningowego lub diety.

Calypso Fitness i Siłownia Mielec Navigator

Mielec, ul. Powstańców Warszawy 4, tel.17 747 90 31 , 17 747 90 32
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.