PL | EN


Fitness club

Calypso Częstochowa Piastowska

Aktualności O klubie Grafik zajęć Galeria Ceny Trenerzy
Calypso Częstochowa PiastowskaCalypso Częstochowa PiastowskaCalypso Częstochowa PiastowskaCalypso Częstochowa Piastowska
Dunlop Cup
2017-08-08

Dunlop Cup

Regulamin turnieju

 

 Dunlop Calypso Piastowska  Squash Cup vol II Kat C.

 

Ogólnopolski turniej squashowy zaliczany do rankingu Polskiej Federacji Squasha (turniej kat. C)
Turniej otwarty zgłoszony do kalendarza Polskiej Federacji Squasha, jako turniej kategorii C,
Aby grać potrzebna jest licencja PFS, którą można bezpłatnie wyrobić na stronie www.pfs.com.pl lub bezpośrednio w klubie przed turniejem. O starcie w turnieju decyduje kolejność zapisów. Limit zawodników w turnieju 16. Tworzona jest również lista rezerwowa zawodników. W przypadku zgodnej z regulaminem rezygnacji zawodnika zapisanego do turniejowej 16 na jego miejsce wpisujemy pierwszego zawodnika z listy rezerwowej po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z owym zawodnikiem.

Turniej rozgrywany będzie w następujących kategoriach:

- turniej open

Turniej Open zostanie rozegrany systemem pucharowym w piątek 15.09.2017 – rozpoczęcia turnieju  godzina 18.00.

W przypadku przegrania meczu, zapewniamy dalsze gry w turniejach „do tyłu” (każdy gra min. 4 mecze). Gramy systemem PSA (każdy set do 11-tu pkt, przy 10-10 gra się do 2 pkt przewagi) – każdy mecz „do przodu”(w tym mecze o 3 miejsca) do 2 wygranych setów. Cała czwarta runda do 3 wygranych setów. Uwaga – osoby przegrywające mecz, sędziują kolejny mecz na danym korcie.

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu oraz do przyznania JEDNEJ DZIKIEJ KARTY.

OPŁATY WPISOWE do turnieju wynoszą:- turniej open 70 zł w tym wliczona opłata dla PFS

- Członkowie PFS z opłaconą aktualną składką członkowską mają prawo do zniżki 10zł.

Opłatę dokonujemy w recepcji klubu do 14.09.2017 do godziny 17.00 czyli do terminu zamknięcia list startowych i rozpoczęcia losowania. Po uzgodnieniu z organizatorem dopuszcza się możliwość zapłaty wpisowego w dniu turnieju w recepcji klubu.

 

ZGŁOSZENIA MAILEM NA ADRES: czestochowa.doradca@calypso.com.pl

Przy zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych:

W razie pytań, prosimy o kontakt z recepcja klubu pod nr tel 34 365 88 34

 lub 519105022 (Mateusz ) 503084770 ( Rafał )

Termin zgłoszeń do Turnieju Open upływa 14.09.2017 (Czwartek ) o godz. 17.00.

Losowanie i rozpiska gier odbędą się w Calypso Fitness Club w czwartek 14.09.2017 około godz. 18:00 po zamknięciu listy.Wyniki losowania oraz harmonogram zostaną opublikowane na stronie turniejowej około godziny 22.00 (po losowaniu i rozpisaniu gier)

Turnieje będzie rozgrywany na 2 kortach.

W sytuacji w której zawodnik zgłosił się do turnieju ale w zrezygnował z udziału w nim lub z innych przyczyn nie wziął udziału w turnieju będzie musiał dokonać opłaty za turniej, jeżeli nie zgłosi tego faktu przed terminem zamknięcia zapisów tj: 30.03.2017 do godziny 17.00.Szacunkowy (planowany) start turnieju:

OPEN – godzina 18:00 (przy dużej ilości uczestników godzina 17:00-17:30

Oficjalną piłką turnieju jest DUNLOP PRO.

Pakiet startowy:

Organizatorzy oraz Sponsorzy zapewniają pakiet startowy dla uczestników, na który składają się:

 

SPONSOR TURNIEJU: Calypso Fitness CLUB Częstochowa Piastowska

Dunlop Polska

NAGRODY W TURNIEJ OPEN:

I MIEJSCE –  Puchar + niespodzianka

II MIEJSCE – Puchar + niespodzianka

III MIEJSCE – Puchar + niespodzianka

Każdy z uczestników turnieju otrzymuje medal za zajęte miejsce poniżej podium.

 

Czytaj dalej ››

Spartan Race Przygotowania
2017-08-02

Spartan Race Przygotowania

Czołem Aktywni! Wakacje wakacjami a poprzeczkę trzeba podnosić wyżej :) Mamy dla was niezłą gratkę w postaci nowych zajęć które mają za zadanie przygotować wszystkich chętnych do Spartan Race czyli ekstremalnego biegu z przeszkodami. Jeśli nie macie zamiaru brać udziału w takim biegu nic nie szkodzi to są zajęcia dedykowane wszystkim chcącym podnieść swoją sprawność. Możecie się spodziewać wielu nowych ćwiczeń wplecionych w to co do tej pory mogliście spotkać na zajęciach Cross Trening. 
Startujemy od poniedziałku 7.08 
Wkrótce szczegóły :)

Czytaj dalej ››

Akcja Ambasador Squash
2017-08-01

Akcja Ambasador Squash

Ambasador regulamin promocji.

 

Poniższy regulamin określa zasady funkcjonowania promocji prowadzonej przez Calypso Fitness S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 427, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000400719, NIP: 525-251-96-84, o kapitale zakładowym w wysokości 158 626 zł. (dalej: Organizator)

1. Promocja jest skierowana do osób korzystających z klubów fitness prowadzonych pod marką Calypso Fitness (dalej: Uczestnik).

2. Uczestnicy mają możliwość polecenia kortów do squasha/badmintona/ricochetta w Calypso Fitness innym osobom (dalej: osoba polecona) , które nigdy nie skorzystały w sieci Calypso z tego rodzaju usługi poprzez pozostawienie danych tych osób (tj. imię, nazwisko, telefon, adres email) na promocyjnych formularzach dostępnych w recepcji klubów Calypso Fitness uczestniczących w promocji.

3. Uczestnik oświadcza, że posiada zgodę osób poleconych na przekazanie Organizatorowi danych osobowych, o których mowa w punkcie 2 oraz poinformował osoby polecone, że ich dane:

a) przekazane zostaną administratorowi danych osobowych – Calypso Fitness S.A., z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 427, 02-801 Warszawa,

b) przekazane zostały Organizatorowi przez Uczestnika,

c) przetwarzane będą w celu przedstawienia oferty Organizatora i zawarcia umowy członkowskiej na korzystanie z klubów fitness Organizatora, w następującym zakresie: imię i nazwisko, nr telefonu, adres email, jak, również, że przysługuje im prawo dostępu do treści danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, w przypadkach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

4. Uczestnik oświadcza ponadto, że posiada zgodę osób poleconych na przestawienie im przez Organizatora oferty za pośrednictwem środków telekomunikacji, w szczególności telefonu i poczty elektronicznej.

5. Organizator podejmie próbę kontaktu z osobami poleconymi w ciągu 28 dni od dnia ich otrzymania od Uczestnika. Osobom tym zaproponowana zostanie możliwość zarezerwowania kortu do squasha/badmintona/ricochett (wraz z osobą towarzyszącą zgodnie z regulaminem klubu).

Jeżeli osoba polecona dokona rezerwacji po upływie 60 dni od momentu, w którym została polecona przez Uczestnika, wówczas Uczestnik nie otrzymuje nagrody, o której mowa w punkcie 6. 6.

6.W przypadku, gdy osoba polecona zarezerwuje kort w Calypso Fitness, Uczestnikowi, w zależności od liczby osób przez niego poleconych osób, które dokonały rezerwacji na kort przysługują następujące nagrody:

a/ za trzy osoby polecone, które po raz pierwszy w sieci klubów Calypso dokonały rezerwacji = 1 godzinna rezerwacja o wartości do 60 zł

b/ za pięć osób poleconych, które po raz pierwszy w sieci klubów Calypso dokonały rezerwacji= 2 godzinne rezerwacje o wartości do 120 zł

c/ za siedem osób poleconych, które po raz pierwszy w sieci klubów Calypso dokonały rezerwacji = 3 godzinne rezerwacje o wartości do 180zł

d/ za dziesięć osób poleconych, które po raz pierwszy w sieci klubów Calypso dokonały rezerwacji = 5 godzinnych rezerwacji o wartości do 300zł

7. Nagrody, o których mowa w punkcie 6 mają postać voucherów i będą dostępne do odbioru przez Uczestnika do 30.10.2017r.- w recepcjach klubów. Pracownicy recepcji Klubu są upoważnieni do weryfikacji tożsamości Uczestników chcących zrealizować voucher.

8. Warunkiem skorzystania z niniejszej Promocji jest akceptacja niniejszego Regulaminu.

9. Nagrody będą możliwe do wykorzystania wyłącznie w klubie, do którego osoba polecona się zapisała.

10. Niniejsza Promocja nie podlega łączeniu z innymi promocjami i zniżkami oferowanymi przez Organizatora promocji.

11. Niniejszy Regulamin Promocji obowiązuje od dnia 1.08.2017 do 30.10.2017r. jednocześnie Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany czasu trwania promocji.

 

Czytaj dalej ››

Calypso Squash Cup vol III (Kat C.)
2017-06-28

Calypso Squash Cup vol III (Kat C.)

Calypso Squash Cup vol III (Kat C.)

Zapraszamy na II otwarty turniej squasha w Calypso Częstochowa który odbędzie się w piątek 30.06 

Turniej zgłoszony do Polskiej Federacji Squasha kategoria C

Termin: 30.06 piątek 18:00 

Ilość uczestników 16 osób - liczy się kolejność wpłat

Losowanie drabinki 29.06 w czwartek o 17:00

Opłata wpisowa 65 zł 

Opłata wpisowa zawiera w sobie:
- obiad w restauracji Calypso,
-woda mineralna dla każdego uczestnika
- owoce i inne słodkości w formie przekąsek. 
- nagrody dla uczestników (puchary i medale)
- opłata za turniej do Polskiej Federacji Squash
- opłata za korzystanie z kortu 

Zapisy w recepcji klubu maksymalnie do czwartku 29.06 do godziny 17:00

Wszystkie dodatkowe informacje telefonicznie u opiekunów turnieju Rafała Lisa 503084770 oraz Mateusza Blukacza 519105022

 

REGULAMIN:

 

Regulamin turnieju Calypso Squash Cup vol III Kat C.

Ogólnopolski turniej squashowy zaliczany do rankingu Polskiej Federacji Squasha (turniej kat. C)
Turniej otwarty zgłoszony do kalendarza Polskiej Federacji Squasha, jako turniej kategorii C,
Aby grać potrzebna jest licencja PFS, którą można bezpłatnie wyrobić na stronie www.pfs.com.pl lub bezpośrednio w klubie przed turniejem.

Turniej rozgrywany będzie w następujących kategoriach:
- turniej open

Turniej Open zostanie rozegrany systemem pucharowym w piątek 30.06.2017 – rozpoczęcia tunieju  godzina 18.00.

W przypadku przegrania meczu, zapewniamy dalsze gry w turniejach „do tyłu” (każdy gra min. 4 mecze). Gramy systemem PSA (każdy set do 11-tu pkt, przy 10-10 gra się do 2 pkt przewagi) – każdy mecz „do przodu”(w tym mecze o 3 miejsca) do 3 wygranych setów (z wyłączeniem meczy eliminacyjnych, czyli forrund oraz meczy w turniejach „do tyłu” – one odbywają się do 2 wygranych setów).  Uwaga – osoby przegrywające mecz, sędziują kolejny mecz na danym korcie.

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu oraz do przyznania JEDNEJ DZIKIEJ KARTY.

OPŁATY WPISOWE do turnieju wynoszą:
- turniej open 65 zł w tym wliczona opłata dla PFS

- Członkowie PFS z opłaconą aktualną składką członkowską mają prawo do zniżki 10zł.

Opłatę dokonujemy w recepcji klubu do 29.06.2017 do godziny 17.00 czyli do terminu zamknięcia list startowych i rozpoczęcia losowania. Po uzgodnieniu z organizatorem dopuszcza się możliwość zapłaty wpisowego w dniu turnieju w recepcji klubu.

 

ZGŁOSZENIA MAILEM NA ADRES: czestochowa.doradca@calypso.com.pl

Przy zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych:
- nazwa turnieju  
- imię, nazwisko, miasto, telefon i mail kontaktowy,
- nr licencji PFS,
- miejsce w rankingu.

W razie pytań, prosimy o kontakt z recepcja klubu pod nr tel 34 365 88 34

 lub 519105022 (Mateusz ) 503084770 ( Rafał )

Termin zgłoszeń do Turnieju Open upływa 29.06.2017 (Czwartek ) o godz. 17.00.

Losowanie i rozpiska gier odbędą się w Calypso Fitness Club w czwartek 29.06.2017 około godz. 18:00 po zamknięciu listy.
Wyniki losowania oraz harmonogram zostaną opublikowane na stronie turniejowej około godziny 22.00 (po losowaniu i rozpisaniu gier)

Turnieje będzie rozgrywany na 2 kortach.

W sytuacji w której zawodnik zgłosił się do turnieju ale w zrezygnował z udziału w nim lub z innych przyczyn nie wziął udziału w turnieju będzie musiał dokonać opłaty za turniej, jeżeli nie zgłosi tego faktu przed terminem zamknięcia zapisów tj: 29.06.2017 do godziny 17.00. 
Szacunkowy (planowany) start turnieju:
OPEN – godzina 18:00 (przy dużej ilości uczestników godzina 17:00-17:30

Oficjalną piłką turnieju jest DUNLOP PRO.

Pakiet startowy:
Organizatorzy oraz Sponsorzy zapewniają pakiet startowy dla uczestników, na który składają się:

 

SPONSOR TURNIEJU: Calypso Fitness CLUB.

NAGRODY W TURNIEJ OPEN:

I MIEJSCE –  Puchar + niespodzianka

II MIEJSCE – Puchar + niespodzianka

III MIEJSCE – Puchar + niespodzianka

 

 

Czytaj dalej ››

15.06 czwartek klub czynny 8:00-20:00
2017-06-14

15.06 czwartek klub czynny 8:00-20:00

W czwartek 15.06 nasz klub czynny będzie w godzinach 8:00-20:00 

W tym dniu zajęcia odbywają się wg grafika świątecznego:

9:00 Power Bike Anna Pażucha
10:00 TBC Anna Pażucha
11:00 Indoorwalking Anna Pażucha

 

Zapraszamy 

Czytaj dalej ››

FITMISJA
2017-04-24

FITMISJA

To dziś rusza FITMISJA ☺ Mamy dla Was ponad 100 000 nagród oraz 7 wycieczek na Tajwan!!!

Nagradzamy Was za wytrwałość, doceniamy motywacje! Z każdym treningiem będziecie bliżej wygranej.

Nasz cel to Wasza satysfakcja ☺

Szczegóły w klubach.

Czytaj dalej ››

Zmiana godzin otwarcia klubu
2017-03-31

Zmiana godzin otwarcia klubu

Informujemy, że od 1 kwietnia zmieniamy godziny otwarcia klubu:

Pn-Pt 6:00-23:00

Weekend 8:00-20:00

Czytaj dalej ››

Calypso Squash Cup vol II (Kat C.)
2017-03-15

Calypso Squash Cup vol II (Kat C.)

Calypso Squash Cup vol II (Kat C.)

Zapraszamy na II otwarty turniej squasha w Calypso Częstochowa który odbędzie się w piątek 31.03

Turniej zgłoszony do Polskiej Federacji Squasha kategoria C

Termin: 31.03 piątek 18:00 

Ilość uczestników 16 osób - liczy się kolejność wpłat

Losowanie drabinki 30.03 w czwartek o 17:00

Opłata wpisowa 65 zł

Opłata wpisowa zawiera w sobie:
- obiad w restauracji Calypso,
-woda mineralna dla każdego uczestnika
- owoce i inne słodkości w formie przekąsek.
- nagrody dla uczestników (puchary i medale)
- opłata za turniej do Polskiej Federacji Squash
- opłata za korzystanie z kortu

Zapisy w recepcji klubu maksymalnie do czwartku 30.03 do godziny 17:00

Wszystkie dodatkowe informacje telefonicznie u opiekunów turnieju Rafała Lisa 503084770 oraz Mateusza Blukacza 519105022

 

REGULAMIN:

 

Regulamin turnieju Calypso Squash Cup vol II Kat C.

Ogólnopolski turniej squashowy zaliczany do rankingu Polskiej Federacji Squasha (turniej kat. C)
Turniej otwarty zgłoszony do kalendarza Polskiej Federacji Squasha, jako turniej kategorii C,
Aby grać potrzebna jest licencja PFS, którą można bezpłatnie wyrobić na stronie www.pfs.com.pl lub bezpośrednio w klubie przed turniejem.

Turniej rozgrywany będzie w następujących kategoriach:
- turniej open

Turniej Open zostanie rozegrany systemem pucharowym w piątek 31.03.2017 – rozpoczęcia tunieju  godzina 18.00.

W przypadku przegrania meczu, zapewniamy dalsze gry w turniejach „do tyłu” (każdy gra min. 4 mecze). Gramy systemem PSA (każdy set do 11-tu pkt, przy 10-10 gra się do 2 pkt przewagi) – każdy mecz „do przodu”(w tym mecze o 3 miejsca) do 3 wygranych setów (z wyłączeniem meczy eliminacyjnych, czyli forrund oraz meczy w turniejach „do tyłu” – one odbywają się do 2 wygranych setów).  Uwaga – osoby przegrywające mecz, sędziują kolejny mecz na danym korcie.

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu oraz do przyznania JEDNEJ DZIKIEJ KARTY.

OPŁATY WPISOWE do turnieju wynoszą:
- turniej open 65 zł w tym wliczona opłata dla PFS

- Członkowie PFS z opłaconą aktualną składką członkowską mają prawo do zniżki 10zł.

Opłatę dokonujemy w recepcji klubu do 30.03.2017 do godziny 17.00 czyli do terminu zamknięcia list startowych i rozpoczęcia losowania. Po uzgodnieniu z organizatorem dopuszcza się możliwość zapłaty wpisowego w dniu turnieju w recepcji klubu.

 

ZGŁOSZENIA MAILEM NA ADRES: czestochowa.doradca@calypso.com.pl

Przy zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych:
- nazwa turnieju 
- imię, nazwisko, miasto, telefon i mail kontaktowy,
- nr licencji PFS,
- miejsce w rankingu.

W razie pytań, prosimy o kontakt z recepcja klubu pod nr tel 34 365 88 34

 lub 519105022 (Mateusz ) 503084770 ( Rafał )

Termin zgłoszeń do Turnieju Open upływa 30.03.2017 (Czwartek ) o godz. 17.00.

Losowanie i rozpiska gier odbędą się w Calypso Fitness Club w czwartek 30.03.2017 około godz. 18:00 po zamknięciu listy.
Wyniki losowania oraz harmonogram zostaną opublikowane na stronie turniejowej około godziny 22.00 (po losowaniu i rozpisaniu gier)

Turnieje będzie rozgrywany na 2 kortach.

W sytuacji w której zawodnik zgłosił się do turnieju ale w zrezygnował z udziału w nim lub z innych przyczyn nie wziął udziału w turnieju będzie musiał dokonać opłaty za turniej, jeżeli nie zgłosi tego faktu przed terminem zamknięcia zapisów tj: 30.03.2017 do godziny 17.00.
Szacunkowy (planowany) start turnieju:
OPEN – godzina 18:00 (przy dużej ilości uczestników godzina 17:00-17:30

Oficjalną piłką turnieju jest DUNLOP PRO.

Pakiet startowy:
Organizatorzy oraz Sponsorzy zapewniają pakiet startowy dla uczestników, na który składają się:

 

SPONSOR TURNIEJU: Calypso Fitness CLUB.

NAGRODY W TURNIEJ OPEN:

I MIEJSCE –  Puchar + niespodzianka

II MIEJSCE – Puchar + niespodzianka

III MIEJSCE – Puchar + niespodzianka

 

 

Czytaj dalej ››

Dzień Kobiet 8 marca
2017-03-06

Dzień Kobiet 8 marca

Z okazji waszego święta drogie Panie życzymy wam dużo zdrowia i pomyślności oraz efektywnych treningów i wszystkiego o czym marzycie. 

Wiedzcie, że dzień 8 marca z okazji waszego święta jest u nas dniem otwartym. Zabierzcie ze sobą koleżanki (a także kolegów) i pokażcie im nasz świat. 

 

W tym dni czeka was wiele niespodzianek i atrakcji. 

Czytaj dalej ››

TŁUSTY CZWARTEK
2017-02-23

TŁUSTY CZWARTEK

Zapraszamy na aktywny TŁUSTY CZWARTEK w Calypso Fitness!
Na hasło „Spal pączka” w czwartek lub piątek ćwiczysz GRATIS!

➡ Nominuj znajomych do ćwiczeń w Calypso Fitness

➡ Wpadnij na darmowy trening!

➡ Wrzuć zdjęcie z wykonanego zadania

➡ Oznacz siebie, znajomych i klub, w którym ćwiczysz!

➡ #SpalPączkawCalypso #FitCzwartek

Czytaj dalej ››

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
[ X ]

Skontaktuj się
z Doradcą Klienta
<<<<

Calypso Częstochowa Piastowska

Skontaktuj się z Doradcą Klienta

Małgorzata Ćwik

668-893-065
czestochowa.doradca@calypso.com.pl

>>>>