Calypso Fitness i Siłownia Bytom Agora

Bytom, Plac Kościuszki 1, tel.32 396 25 68
pn.-pt.06:00-23:00
sob.08:00-21:00
niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Trener personalny Bytom – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Bytom – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Bytom są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Patryk Charłampowicz
Trener personalny
Bartek Krzesiński
Trener personalny
Bartek Krzesiński
Bartek to trener niezwykle pogodny i cierpliwy. Jest studentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, jego pasją są treningi wzmacniające. W naszym klubie prowadzi zajęcia Power Stretching - rozciągające i wzmacniające.
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.

Trener personalny Bytom i okolice

Wybór indywidualnego trenera personalnego nie może być przypadkowy, ponieważ to z nim ustalony zostaje plan i sposób wykonywania poszczególnych ćwiczeń, a nawet dieta. Dlatego taka decyzja powinna zostać dokładnie przemyślana oraz właściwie podjęta. Należy pamiętać o tym, że efekty pracy z indywidualnym trenerem personalnym potrafią pozytywnie zaskakiwać, będąc jednocześnie długotrwałe, a przy tym wysoce satysfakcjonujące. Zatem zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz poznania korzyści, jakie przynosi trening osobisty pozwalający osiągnąć zamierzone przez Ciebie cele i spełniać najskrytsze marzenia o idealnej sylwetce, ale też doskonałym zdrowiu.

Czytaj więcej

Trenerzy personalni w Bytomiu – nasze kompetencje

Marzysz o doskonałej sprawności fizycznej, smukłej sylwetce, a może pragniesz maksymalnie wzmocnić kondycję przed zawodami sportowymi oraz zwiększyć szanse na odniesienie sukcesu? Pomoże Ci w tym profesjonalny i wysoko wyspecjalizowany trener personalny Bytom to z miast, w którym pracują nasi profesjonalni instruktorzy. W bytowskim oddziale sieci siłowni i klubów fitness Calypso możesz liczyć na wsparcie osobistego trenera, który dzięki bogatemu doświadczeniu oraz szerokiej wiedzy merytorycznej pomoże Ci uzyskać najbardziej satysfakcjonujące rezultaty.

Gdy zdecydujesz się skorzystać z pomocy indywidualnego trenera, pamiętaj o tym, że to Ty musisz czuć się przy nim dobrze. Podczas pierwszego spotkania zostaje spisany szczegółowy harmonogram Twoich ćwiczeń, ich rodzaj, ilość powtórzeń, a także techniki wykonania. Ponadto każdy nasz trener personalny przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad na temat Twojego trybu życia.

Pamiętaj, że dzięki wiedzy o przebytych przez Ciebie kontuzjach, urazach, schorzeniach przewlekłych, stylu życia, dietach, sytuacji zawodowej oraz  uprawianych przez Ciebie dyscyplinach sportowych lub innych dotychczasowych aktywnościach Twój indywidualny instruktor opracuje właściwą ścieżkę Twojego rozwoju psychofizycznego.  Nasi trenerzy personalni dokładają wszelkich starań, aby każdy z Klientów czuł się pod ich opieką komfortowo i bezpiecznie podczas wykonywania ćwiczeń, dbając o przyjazną oraz miłą atmosferę.

Indywidualny dobór trenera personalnego w Bytomiu do Twoich potrzeb

Wiele osób szukając odpowiedniego trenera osobistego, staje przed ważnym pytaniem, jakie powinien on mieć cechy. Dlatego ułatwiając Tobie to zadanie, przedstawiamy poniżej, czym należy się kierować przy wyborze właściwego instruktora.

Tym, co charakteryzuje naszych trenerów personalnych to ich maksymalne zaangażowanie oraz skupienie uwagi na pracy z danym Klientem, w celu uzyskania najlepszych efektów. Pamiętaj, że profesjonalny instruktor sprawi, że trening personalny stanie się dla Ciebie najprzyjemniejszym czasem spędzonym w ciągu dnia.

Ważny jest także klimat, nic tak nie poprawia nastroju i nie motywuje do pokonywania swoich słabości, jak trening w przyjaznej atmosferze. Przede wszystkim dobrego instruktora poznasz po sposobie motywowania oraz właściwym dostosowywaniu stopnia trudności ćwiczeń do Twoich możliwości, a także predyspozycji. Ponadto profesjonalny  trener personalny maksymalnie wykorzystuje czas uczestnika na treningach, skutecznie motywując go do działania nawet w chwilach największego zniechęcenia, a także wspiera na każdym etapie rozwoju.

Korzyści płynące z odpowiednio przeprowadzonego treningu są nie do przecenienia. Przede wszystkim zmienisz styl życia, zaczniesz częściej aktywnie spędzać czas wolny, natomiast podczas urlopu chętniej będziesz decydować się na wypoczynek ruchowy i uprawiać sport. Ponadto zmienią się Twoje nawyki żywieniowe, chętniej zaczniesz wybierać zdrowe produkty, rezygnując z tzw. śmieciowego jedzenia.

Indywidualny trener personalny chętnie Ci podpowie, jak zadbać o swoje zdrowie i uzyskać doskonałą figurę dzięki odpowiedniej suplementacji witamin oraz składników odżywczych, a także udzieli wskazówek na temat prawidłowego odżywiania. Po każdej wizycie na siłowni z indywidualnym trenerem będziesz czuć się zdrowo i nabierzesz pewności siebie. Wzrośnie również Twoja samoocena, poprawi nastrój, a doskonała kondycja fizyczna sprawi, że będziesz mieć mnóstwo pozytywnej energii do działania.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.