Calypso Fitness Częstochowa Galeria Jurajska

Częstochowa, Al. Wojska Polskiego 207, tel.34 399 10 93
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-22:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

Indywidualny plan treningowy

Przeprowadzimy z Tobą wstępny wywiad, ocenimy Twoją kondycję fizyczną i opracujemy trening dopasowany do Twoich możliwości i oczekiwań.

Bezpieczeństwo treningu

Dokładnie objaśnimy Ci techniczne aspekty ćwiczeń oraz skontrolujemy ich prawidłowe wykonywanie.
Nasi trenerzy są zawsze obecni na sali ćwiczeń.

Stały monitoring postępów treningowych

Będziemy towarzyszyć Ci przy realizacji celów treningowych. Postępy zmierzymy na nowoczesnym analizatorze TANITA i wspólnie z Tobą przeanalizujemy wyniki.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Damian Belica
Trener personalny
Damian Belica
Jestem absolwentem Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie na kierunku Wychowanie Fizyczne. Sport to nie tylko moja praca, ale także pasja oraz sposób na życie. Moja przygoda rozpoczęła się od treningów piłkarskich, a z czasem przekształciła się w inną formę aktywności fizycznej. Aktualnie trenuję football amerykański i w oparciu o tę dyscyplinę, przygotowuję się siłowo i wydolnościowo. W czasie studiów ukończyłem kurs instruktora fitness, instruktora gimnastyki, trenera elektrostymulacji mięśniowej oraz rozpocząłem szkolenie specjalnego przygotowania dla służb mundurowych. Cały czas poszerzam swoją wiedzę dotyczącą różnej aktywności fizycznej. Jeśli potrzebujesz zróżnicowanego treningu, przygotowujesz się do zawodów, meczu, chcesz poprawić sylwetkę, wydolność lub po prostu poruszać się dla zdrowia zapraszam na trening i zajęcia!
sprawdź dostępność trenera
Kamila Bławat - Anzorge
Trener personalny
Kamila Bławat - Anzorge
Jestem absolwentką Politechniki Opolskiej Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii. Zajmuję się usprawnianiem pacjentów z różnorodnymi dolegliwościami aparatu ruchu, zaburzeniami neuromięśniowymi i oddechowymi. Celem mojej pracy jest walka z bólem, ograniczeniami ruchowymi oraz poprawa kondycji psychofizycznej. Rusz się po zdrowie i przyjdź na trening zdrowego kręgosłupa!
sprawdź dostępność trenera
Katarzyna Ciuk
Trener personalny
Katarzyna Ciuk
Uwielbiam kontakt z ludźmi, jestem komunikatywną osobą z niespożytymi pokładami energii. Przekazuję ją nie tylko przez moje pozytywne usposobienie i uśmiech na twarzy, ale i treningi, po których wylewa się fala endorfin. Prowadzę zajęcia wzmacniające, trening obwodowy i funkcjonalny oraz rowery.
sprawdź dostępność trenera
Mikołaj Dziąbor
Trener personalny
Mikołaj  Dziąbor
Jestem trenerem personalnym specjalizującym się w sportach walki, treningu funkcjonalnym oraz cross treningu. Ukończyłem Akademię im. Jana Długosza w Częstochowie na kierunku wychowanie fizyczne. Poważną przygodę ze sportem zacząłem w wieku 15 lat, kiedy zapisałem się na treningi MMA; nadal jest to moja największa pasja. Mam za sobą wiele walk amatorskich, a także stoczone pojedynki na zawodowych galach. Jestem osobą ambitną, cały czas poszerzam swoją wiedzę, uczęszczając na szkoleniach. Jeśli chcecie zmienić swój tryb życia, nabrać pewności siebie, zbudować masę mięśniową, poprawić swoją kondycje bądź zredukować tkankę tłuszczową zapraszam na treningi!
sprawdź dostępność trenera
Krzysztof Fossa
Trener personalny
Krzysztof Fossa
Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku fizjoterapia. Moją ambicją, jako fizjoterapeuty i trenera, jest pokazanie innym, że sport i zdrowy styl życia, to nie tylko wyrzeczenia, ale również ogromna radość i satysfakcja. Zdobyta przeze mnie wiedza oraz pasja, to fundamenty mojego zaangażowania w podejmowany przez was na treningu wysiłek. Mówi się, że "w zdrowym ciele zdrowy duch" i osobiście się z tym zgadzam. Sprawność fizyczna, rozumiana jako szczupła sylwetka, ale co ważniejsze brak dolegliwości utrudniających codzienne funkcjonowanie, jest moim zdaniem kluczem do dobrego samopoczucia. Studia z zakresu fizjoterapii oraz ukończone kursy pozwoliły mi lepiej zrozumieć mechanizmy działania ludzkiego ciała, dzięki czemu mogę jak najlepiej pomagać innym. Dlatego też jeśli chcesz zadbać o swój wygląd, poprawić efektywność swojego treningu , pozbyć się dolegliwości albo po prostu zrelaksować się po ciężkim dniu, to możesz liczyć na moją pomoc. "Człowiek jest z natury jednostką dynamiczną, dlatego też tak ważne jest, by mógł cieszyć się swobodą ruchów każdego dnia i by bycie sobą sprawiało mu przyjemność."
sprawdź dostępność trenera
Mateusz Marks
Trener personalny
Mateusz Marks
Jestem absolwentem Wychowania Fizycznego ze specjalizacją instruktorską: lekkoatletyka. Cały czas czynnie uprawiam sport, który towarzyszy mi od dziecka w różnych formach m.in. siatkówka, sporty walki, kulturystyka, cross trening. Można mnie opisać jako pasjonata zdrowego stylu życia, dlatego nieustannie poszerzam swoją wiedzę, nie tylko z zakresu treningu, ale również z zakresu zdrowego odżywiania (dieta węglowodanowo białkowa- budująca masę mięśniową, redukcyjna, rotacyjna) i suplementacji. Jestem trenerem personalnym specjalizującym się w treningu funkcjonalnym, budującym masę mięśniową, redukującym tkankę tłuszczową oraz w przygotowaniu motorycznym pod różne dyscypliny. Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego treningu oraz zbilansowanej diety – zapraszam.
sprawdź dostępność trenera
Aleksandra Rynkiewicz
Trener personalny
Aleksandra Rynkiewicz
Taniec i ruch towarzyszy mi od najmłodszych lat. Jest moją pasją i sposobem na życie. Poprzez programy dance&fitness z parkietów tanecznych zawędrowałam na salę fitness i odkryłam moją drugą pasję ..... zajęcia fitness a później kolejną .... trening siłowy. Jestem licencjonowanym trenerem personalnym, instruktorem fitness, Zumba, Zumba Kids & Jr. Prowadzę zajęcia wzmacniające, wydolnościowe, taneczne i zajęcia z dziećmi. Nieustannie podnoszę swój warsztat biorąc udział w szkoleniach w renomowanych szkołach fitness oraz warsztatach u najlepszych szkoleniowców z branży gym & fitness. Dobiorę i poprowadzę zróżnicowany trening tak, aby osiągnąć optymalne wyniki. Poprawię nie tylko twoją kondycję i wygląd ale też humor . Zapraszam!
sprawdź dostępność trenera
Aneta Świtaj
Trener personalny
Aneta Świtaj
Z wykształcenia jestem magistrem wychowania fizycznego. Studia na AWF-ie pozwoliły aby miłość do sportu stała się zawodem i sposobem na życie, a ogromna baza wiadomości i umiejętności - na systematykę wiedzy i odpowiednie jej ukierunkowanie. Spowodowały także nawyk rozwoju, ciągłego poszukiwania, szkolenia się i doskonalenia swoich umiejętności. Moje doświadczenie zawodowe sięga różnych form aktywności ruchowej we wszystkich grupach wiekowych: od nauki od podstaw, rekreacji ruchowej, korekcji wad postawy, redukcji masy ciała i poprawy stanu sylwetki oraz muskulatury. Jednak trening sportowy jest moją ulubioną formą, ponieważ to złożony proces, który wymusza ciągłe wznoszenie się na wyżyny swoich możliwości psychofizycznych, kształtuje charakter, uczy systematyczności i uporczywego dążenia do celu.
sprawdź dostępność trenera
Dominik Wardzyk
Trener personalny
Dominik Wardzyk
Trener personalny, instruktor fitness z uprawnieniami EQF4. Aktualnie studuję Wychowanie fizyczne na Uniwersytecie im. Jana Długosza w Częstochowie ze specjalizacją przygotowanie w służbach mundurowych. Na poważnie sportem zająłem się w wieku 17 lat, gdy dołączyłem do drużyny futbolu amerykańskiego który stał się moją ogromną pasją i w oparciu o tą dyscypline kształciłem się w treningach siłowych i wytrzymałościowych. W swojej pracy stawiam na podstawy, ponieważ bez nich nie osiągniemy celu. Jeśli jesteś zainteresowany poprawą wytrzymałości, siły bądź ogólnej kondycji fizycznej zapraszam!
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.