Calypso Fitness Częstochowa Galeria Jurajska

Częstochowa, Al. Wojska Polskiego 207, tel. 34 399 10 93
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-22:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

Indywidualny plan treningowy

Przeprowadzimy z Tobą wstępny wywiad, ocenimy Twoją kondycję fizyczną i opracujemy trening dopasowany do Twoich możliwości i oczekiwań.

Bezpieczeństwo treningu

Dokładnie objaśnimy Ci techniczne aspekty ćwiczeń oraz skontrolujemy ich prawidłowe wykonywanie.
Nasi trenerzy są zawsze obecni na sali ćwiczeń.

Stały monitoring postępów treningowych

Będziemy towarzyszyć Ci przy realizacji celów treningowych. Postępy zmierzymy na nowoczesnym analizatorze TANITA i wspólnie z Tobą przeanalizujemy wyniki.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Damian Belica
Trener personalny
Damian Belica
Jestem absolwentem Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie na kierunku Wychowanie Fizyczne. Sport to nie tylko moja praca, ale także pasja oraz sposób na życie. Moja przygoda rozpoczęła się od treningów piłkarskich, a z czasem przekształciła się w inną formę aktywności fizycznej. Aktualnie trenuję football amerykański i w oparciu o tę dyscyplinę, przygotowuję się siłowo i wydolnościowo. W czasie studiów ukończyłem kurs instruktora fitness, instruktora gimnastyki, trenera elektrostymulacji mięśniowej oraz rozpocząłem szkolenie specjalnego przygotowania dla służb mundurowych. Cały czas poszerzam swoją wiedzę dotyczącą różnej aktywności fizycznej. Jeśli potrzebujesz zróżnicowanego treningu, przygotowujesz się do zawodów, meczu, chcesz poprawić sylwetkę, wydolność lub po prostu poruszać się dla zdrowia zapraszam na trening i zajęcia!
sprawdź dostępność trenera
Kamila Bławat - Anzorge
Trener personalny
Kamila Bławat - Anzorge
Jestem absolwentką Politechniki Opolskiej Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii. Zajmuję się usprawnianiem pacjentów z różnorodnymi dolegliwościami aparatu ruchu, zaburzeniami neuromięśniowymi i oddechowymi. Celem mojej pracy jest walka z bólem, ograniczeniami ruchowymi oraz poprawa kondycji psychofizycznej. Rusz się po zdrowie i przyjdź na trening zdrowego kręgosłupa!
sprawdź dostępność trenera
Mikołaj Dziąbor
Trener personalny
Mikołaj  Dziąbor
Jestem trenerem personalnym specjalizującym się w sportach walki, treningu funkcjonalnym oraz cross treningu. Ukończyłem Akademię im. Jana Długosza w Częstochowie na kierunku wychowanie fizyczne. Poważną przygodę ze sportem zacząłem w wieku 15 lat, kiedy zapisałem się na treningi MMA; nadal jest to moja największa pasja. Mam za sobą wiele walk amatorskich, a także stoczone pojedynki na zawodowych galach. Jestem osobą ambitną, cały czas poszerzam swoją wiedzę, uczęszczając na szkoleniach. Jeśli chcecie zmienić swój tryb życia, nabrać pewności siebie, zbudować masę mięśniową, poprawić swoją kondycje bądź zredukować tkankę tłuszczową zapraszam na treningi!
sprawdź dostępność trenera
Tomasz Głód
Trener personalny
Tomasz Głód
Jestem certyfikowanym trenerem personalnym oraz technikiem masażystą. Związany ze sportem jestem od najmłodszych lat: piłka nożna, siatkówka, a teraz trening siłowy. Dyscypliną w której się specjalizowałem przez 10 lat była siatkówka. Doświadczenie wyniesione ze sportu wzbogacone przez kursy i szkolenia wykorzystuje na co dzień w treningu z podopiecznymi. Duży nacisk kładę na naukę poprawnych wzorców ruchowych, co pomaga w eliminacji urazów. Jestem miłośnikiem treningu siłowego, treningu funkcjonalnego oraz przygotowania motorycznego. Jeżeli potrzebujesz pomocy w różnego rodzaju treningu lub ułożeniu zbilansowanej diety - zapraszam.
sprawdź dostępność trenera
Magdalena Kozłowska
Trener personalny
Magdalena Kozłowska
Instruktor fitness, Trener personalny EQF4 (European Qualifications Framework). Od najmłodszych lat związana z tańcem. Zamiłowanie to zaprowadziło mnie do jednej z najlepszych szkół fitness w Polsce. Uprawnienia instruktorskie uzyskałam w 2016 roku. Od tamtej pory rozwijam się w tej dziedzinie i stale poszerzam swój warsztat. Jestem zwolenniczką zajęć o wysokiej intensywności które dają możliwość nie tylko spalenia zbędnej tkanki tłuszczowej ale również poprawy kondycji. Zakochana w formach mentalnych. Choreografie stretch flow to moja druga twarz. Podczas zajęć uwielbiam wykorzystywać małe piłki, sztangi oraz step. Na moich zajęciach często spotkacie się również z ćwiczeniami z własną masą ciała. Na każdym kroku staram się Was motywować. Pokazać, że treningi mogą być świetną zabawą i przyjemnością. Najważniejsze by osiągnąć sukces z uśmiechem na twarzy.
sprawdź dostępność trenera
Mateusz Marks
Trener personalny
Mateusz Marks
Jestem absolwentem Wychowania Fizycznego ze specjalizacją instruktorską: lekkoatletyka. Cały czas czynnie uprawiam sport, który towarzyszy mi od dziecka w różnych formach m.in. siatkówka, sporty walki, kulturystyka, cross trening. Można mnie opisać jako pasjonata zdrowego stylu życia, dlatego nieustannie poszerzam swoją wiedzę, nie tylko z zakresu treningu, ale również z zakresu zdrowego odżywiania (dieta węglowodanowo białkowa- budująca masę mięśniową, redukcyjna, rotacyjna) i suplementacji. Jestem trenerem personalnym specjalizującym się w treningu funkcjonalnym, budującym masę mięśniową, redukującym tkankę tłuszczową oraz w przygotowaniu motorycznym pod różne dyscypliny. Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego treningu oraz zbilansowanej diety – zapraszam.
sprawdź dostępność trenera
Aleksandra Rynkiewicz
Trener personalny
Aleksandra Rynkiewicz
Taniec i ruch towarzyszy mi od najmłodszych lat. Jest moją pasją i sposobem na życie. Poprzez programy dance&fitness z parkietów tanecznych zawędrowałam na salę fitness i odkryłam moją drugą pasję .... zajęcia fitness. Jestem instruktorem fitness, Zumba®, Salsation®, Figulina®. Prowadzę zajęcia taneczne, wzmacniające i wydolnościowe. Nieustannie podnoszę swój warsztat biorąc udział w szkoleniach w renomowanych szkołach fitness oraz warsztatach u najlepszych szkoleniowców z branży fitness. Poprawię nie tylko twoją kondycję i wygląd ale też humor . Zapraszam!
sprawdź dostępność trenera
Aneta Świtaj
Trener personalny
Aneta Świtaj
Z wykształcenia jestem magistrem wychowania fizycznego. Studia na AWF-ie pozwoliły aby miłość do sportu stała się zawodem i sposobem na życie, a ogromna baza wiadomości i umiejętności - na systematykę wiedzy i odpowiednie jej ukierunkowanie. Spowodowały także nawyk rozwoju, ciągłego poszukiwania, szkolenia się i doskonalenia swoich umiejętności. Moje doświadczenie zawodowe sięga różnych form aktywności ruchowej we wszystkich grupach wiekowych: od nauki od podstaw, rekreacji ruchowej, korekcji wad postawy, redukcji masy ciała i poprawy stanu sylwetki oraz muskulatury. Jednak trening sportowy jest moją ulubioną formą, ponieważ to złożony proces, który wymusza ciągłe wznoszenie się na wyżyny swoich możliwości psychofizycznych, kształtuje charakter, uczy systematyczności i uporczywego dążenia do celu.
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.