Calypso Fitness i Siłownia Częstochowa Piastowska

Częstochowa, ul. Piastowska 225, tel.34 365 88 34
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Trener personalny Częstochowa – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Częstochowa – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Częstochowa są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Mateusz Blukacz
Trener personalny
Mateusz Blukacz
W trakcie lat nauki, otrzymałem wykształcenie, dzięki któremu dziś jestem nauczycielem wychowania fizycznego, instruktorem sportu, pływania, sędzią lekkiej atletyki, dyplomowanym menadżerem sportu. Z pasją i zaangażowaniem uprawiam różnorodne sporty. W sposób profesjonalny dobieram odpowiedni rodzaj i metodę treningu do potrzeb indywidualnego klienta. Zajmuję się zarówno treningiem grupowym jak i indywidualnym.
sprawdź dostępność trenera
Kamila Bławat - Anzorge
Trener personalny
Józef Chmielewski
Trener personalny
Józef Chmielewski
Absolwent AWF we Wrocławiu o kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalizacją Fitness. Uprawnienia: Trener Personalny Akademii Mistrzostwa Sportowego, trener personalny IFAA, metodyka treningu poziom I i II Mauricz, trening funkcjonalny Athlete Performance, Suplementacja i dietetyka Mauricz poziom I-IV.
sprawdź dostępność trenera
Jakub Herman
Trener personalny
Jakub Herman
Czuję się specjalistą od terapii manualnej. Za pomocą diagnostyki oraz odpowiednio dobranych technik terapii manualnej potrafię pomóc ludziom w odzyskaniu sprawności i walce z codziennymi dolegliwościami. Swoje doświadczenia wykorzystuję w treningach personalnych, gdzie skupiam się nad poprawnością każdego ruchu.
sprawdź dostępność trenera
Magda Kozłowska
Trener personalny
Magda Kozłowska
Instruktor fitness, Trener personalny EQF4 (European Qualifications Framework). Od najmłodszych lat związana z tańcem. Zamiłowanie to zaprowadziło mnie do jednej z najlepszych szkół fitness w Polsce. Uprawnienia instruktorskie uzyskałam w 2016 roku. Od tamtej pory rozwijam się w tej dziedzinie i stale poszerzam swój warsztat. Jestem zwolenniczką zajęć o wysokiej intensywności które dają możliwość nie tylko spalenia zbędnej tkanki tłuszczowej ale również poprawy kondycji. Zakochana w formach mentalnych. Choreografie stretch flow to moja druga twarz. Podczas zajęć uwielbiam wykorzystywać małe piłki, sztangi oraz step. Na moich zajęciach często spotkacie się również z ćwiczeniami z własną masą ciała. Na każdym kroku staram się Was motywować. Pokazać, że treningi mogą być świetną zabawą i przyjemnością. Najważniejsze by osiągnąć sukces z uśmiechem na twarzy.
sprawdź dostępność trenera
Katarzyna Lewandowska
Trener personalny
Katarzyna Lewandowska
Aktywność fizyczna to moja druga natura. Uwielbiam sport i staram się wszystkich zarażać kulturą fizyczną. Lubię górskie wędrówki, tenis, basen. Lubię dobrą książkę. Czekam na was na treningach.
sprawdź dostępność trenera
Magda Niemczyk
Trener personalny
Tomasz Stochel
Trener współpracujący
Tomasz Stochel
Posiadam długi staż w sportach sylwetkowych. Interesuję się treningiem kulturystycznym, treningiem cross, a także innymi formami aktywności fizycznej. Specjalizuję się w treningu personalnym, gdzie zawsze pragnę zadbać o maksymalny rozwój moich podopiecznych.
Rafał Szymala
Trener personalny
Rafał Szymala
By móc zaopiekować się Wami w najlepszy i najskuteczniejszy sposób ukończyłem studia pedagogiczne ze specjalnością wychowanie fizyczne. To w połączeniu z licznymi kursami, praktykami i hospitacjami daje mi solidną wiedzę merytoryczną i utylitarną. Interesuję się fizjologią wysiłku przygotowaniem motorycznym zarówno w treningu rekreacyjnym jak i sportowym. Nie ograniczam się jednak do tego i ciągle dokształcam. Interdyscyplinarna wiedza pozwala mi sprawić by Wasz trening nigdy nie był nudny i zawsze właściwie ukierunkowany.
sprawdź dostępność trenera
Marcin Zamożny
Trener personalny
Marcin Zamożny
Jestem trenerem personalnym i instruktorem kulturystyki. Od wielu lat uprawiam sporty siłowe i modelujące sylwetkę. To bezsprzecznie moja pasja oraz sposób na życie. Uwielbiam pomagać podopiecznym. Interesuję się dietetyką oraz innymi aspektami zdrowego trybu życia, jako drogi do wymarzonej sylwetki.
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.