Calypso Fitness i Siłownia Gdańsk Morena

Gdańsk, ul. Schuberta 102A, tel.58 500 87 42 , 58 500 87 44
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Trener personalny Gdańsk – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Gdańsk – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Gdańsk są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Elas Agata
Trener personalny
Elas Agata
Jestem instruktorką rekreacji ruchowej o specjalności fitness. Doświadczenie pozwala mi doprowadzać swoich podopiecznych do wyznaczonych celów. 3 lata trenowałam siedmiobój i 4 lata grałam w piłkę ręczną. Specjalizuję się w zajęciach obwodowych, treningach funkcjonalnych i siłowo-wytrzymałościowych.
sprawdź dostępność trenera
Grześko Daniel
Trener współpracujący
Grześko Daniel
Trener personalny, instruktor ćwiczeń siłowych, doradca w kwestii suplementów, pasjonat zdrowego trybu życia, jak i pracy nad udoskonalaniem swojej sylwetki. Wymagam nie tylko od swoich podopiecznych, ale również od siebie. Upór i konsekwencja to moja dewiza.
Rafał Ehlert
Trener personalny
Rafał  Ehlert
Masz pracę siedzącą, bolą cię plecy to dobrze trafiłeś. Na siłowni ćwiczę 16 lat, sport to moja pasja a mój optymizm zaraża innych. Posiadam certyfikaty trenera personalnego , instruktora siłowni, instruktora core, instruktora stretchingu. Potrafię do każdego podejść indywidualnie, będziemy ciężko pracować, by osiągnąć najważniejszy cel, którym jest sprawne ciało bez bólu. Do zobaczenia na treningu.
sprawdź dostępność trenera
Piotr Gorajski
Trener personalny
Piotr Gorajski
Mgr AWFiS Gdańsk, absolwent: W-F, Turystyki i Rekreacji oraz Fizjoterapii. Dyplomowany Trener, Instruktor ćwiczeń siłowych oraz spinningu PFS, specjalista treningu funkcjonalnego. Ultramaratończyk w kolarstwie szosowym - najdłuższy dystans 730km. Debiutant mistrzostw pomorza w kulturystyce. Wieloletnie doświadczenie trenerskie poparte sukcesami. W pracy z podopiecznymi stawiam na bezpieczeństwo. W pierwszej kolejności skupiam się na prewencji dolegliwości bólowych. Pomagam ludziom poprawić stan zdrowia, rozwinąć kondycję oraz osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Jeśli chcesz dołączyć do grona fit metamorfoz - zapraszam do mnie na trening!
sprawdź dostępność trenera
Siciarz Kuba
Trener personalny
Siciarz Kuba
AWFiS Gdańsk, instruktor i trener. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Trenowałem teakwondo, mieszane sztuki walki oraz piłkę ręczną. Jestem miłośnikiem treningu interwałowego i treningu funkcjonalnego. Zarażam ludzi pozytywną energią.
sprawdź dostępność trenera
Szczurkowska Marta
Trener personalny
Szczurkowska Marta
Jestem trenerem CrossFit, Pole Dance, TRX. Jestem mamą dwójki dzieci, czynną zawodniczką CrossFit. Zdobyłam 2 miejsce w 3City Cross Games, 1 miejsce w Single Cross Games w Gdańsku, 1 miejsce w Battle of the Machines i wiele innych. Trenowałam również sztuki walki: Kick boeing, box i walki w klatkach
sprawdź dostępność trenera
Wojtek Urbański
Trener współpracujący
Wojtek  Urbański
Jestem instruktorem sportów siłowych. Kształtowanie sylwetek klientów to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim pasja. W życiu codziennym staram rozwijać się na każdej płaszczyźnie i motywować do rozpoczęcia pracy nad samym sobą. Trenując ze mną możecie spodziewać się nie tylko zmiany sylwetki, ale również potężnej dawki pozytywnej energii. Adres email: wojciech.urbanski@interia.eu Tel.: 609 739 403.
Brak dostępnych trenerów.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.