Calypso Fitness i Siłownia Gdynia Witawa

Gdynia, Wielkokacka 2, tel.585008418 , 585008426
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Drodzy Klubowicze,

na skutek bezprawnych działań właściciela centrum handlowego Witawa, doszło do tymczasowego zakłócenia działalności naszego klubu. Podejmujemy działania prawne, które w perspektywie kolejnych dni powinny doprowadzić do wznowienia przez nas działalności.

Aktualny operator klubu, obecnie korzysta z niego w sposób bezprawny i nie ma prawa do pobierania od Państwa jakichkolwiek opłat. Dysponujemy orzeczeniami sądowymi potwierdzającymi powyższe i jesteśmy zdeterminowani do stanowczej reakcji na bezprawne i nieuczciwe działania CH Witawa.

Zapraszamy na trening do naszego klubu w galerii Klif. Przepraszamy za niedogodności.

Będziemy informować Was na bieżąco.

Zespół Calypso

W związku z tymczasowym zakłóceniem działalności naszego klubu zachęcamy do zakupu karnetu w najbliższym klubie Calypso Fitness Gdynia Klif lub każdym innym na terenie Trójmiasta

Kontakt z klubem

Calypso Fitness Gdynia Witawa
ul. Wielkokacka 2
81-611 Gdynia
tel. 585008418 / 585008426

Manager klubu
Paweł Ilczyna
gdansk@calypso.com.pl

contact-us-icon

Zadzowoń: tel. 585008418

pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102

O klubie Calypso Fitness i Siłownia Gdynia Witawa

Trenuj tak, jak lubisz w klubie fitness w Gdyni, a po wysiłku zrelaksuj się w saunie. Do Twojej dyspozycji jest m.in. siłownia z nowoczesnym sprzętem, strefa cardio oraz do treningu funkcjonalnego i komfortowa sala do aerobiku, a dla dzieci kącik Kids Play. Zbuduj swoją formę i wymodeluj sylwetkę, korzystając z ulubionych zajęć fitness – na przykład na trampolinach (Jump4Fit) albo rowerach stacjonarnych (Spin Bike). Przygotowaliśmy też specjalne zajęcia dopasowane do konkretnych grup uczestników, m.in. kobiet w ciąży, seniorów oraz dla dzieci.

Nasza siłownia mieści się w Centrum Rodzinnym Witawa, przy głównym skrzyżowaniu na osiedlu Witomino. Trzeba dojechać do skrzyżowania ulic Małokackiej, Wielkokackiej, Chwarznieńskiej i Rolniczej, a następnie skręcić w Wielkokacką, gdzie znajduje się wjazd na parking. Z różnych części trójmiejskiej aglomeracji można zaś wygodnie dojechać komunikacją miejską na przystanek Witomino Centrum.

Lokalizacja klubu:

Calypso Fitness i Siłownia Gdynia Witawa

81-611 Gdynia, ul. Wielkokacka 2

tel. 58 500 84 18

Wszystkie aktywności:

 • fit body workout
 • gimnastyka ogólnousprawniająca
 • forma w ciąży
 • mama i dziecko
 • fit ball
 • zdrowy kręgosłup
 • zumba tabata
 • power bike – siła, wytrzymałość, interwał
 • TBC
 • express kettle
 • express brzuch
 • cross training
 • ladies cross
 • stretching
 • trampoliny
 • salsation, rootz by salsation
 • ski workout
 • super pośladki
 • body shape
 • express cross
 • pilates
 • płaski brzuch
 • trening funkcjonalny
Czytaj więcej

Szukasz zmian w swoim życiu? Chcesz zadbać o własne zdrowie i kondycję? Klub fitness Calypso w Gdyni zaprasza do rozpoczęcia przygody z ćwiczeniami. Doskonale wyposażona siłownia, sauna, a także dedykowane zajęcia pozwolą Ci odnowić relację z Twoim ciałem. Poczuj własną siłę dzięki gdyńskiej Calypso. Przyjaźni, wykwalifikowani trenerzy doradzą odpowiedni sposób ćwiczeń oraz wskażą kierunek rozwoju. Odzyskaj formę i podnieś pewność siebie!

Każdy przychodzący do naszej siłowni w Gdyni ma inną motywację. Jedni po prostu chcą zrzucić wagę, inni walczą z siedzącym trybem życia, a oprócz tego wśród naszych klientów pojawiają się także młode mamy i kobiety w ciąży. Niezależnie od tego, co przyciąga Cię do fitnessu, w naszym klubie Calypso znajdziesz przyjazną atmosferę oraz zestaw ćwiczeń dostosowanych do możliwości Twojego ciała. Wszystko po to, żeby nieustannie się doskonalić i dbać o własne dobre samopoczucie!

Wierzymy, że do chodzenia na siłownię nie musimy nikogo przekonywać. Częste ćwiczenia to sprawne ciało, opierające się dolegliwościom wynikającym z upływu czasu. Zrzucanie zbędnych kilogramów to tylko skutek uboczny regularnego wysiłku fizycznego. O wiele ważniejsza jest dyscyplina, wykraczanie poza własną strefę komfortu i determinacja, które wypracowujemy poprzez uczęszczanie na siłownię. To styl życia, dzięki któremu możemy budować pewność siebie, piękną sylwetkę, a także zdrowie.

Siłownia Calypso w Gdyni Witawa ma nie tylko nowoczesny sprzęt oraz saunę, w której odpoczniesz po intensywnym wysiłku. To także kompleksowy system zajęć zorganizowanych, które doskonale odpowiedzą na Twoje potrzeby. Niezależnie od poziomu zaawansowania, znajomości różnych trybów ćwiczeń, jak i własnych upodobań — w Calypso znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Mamy w ofercie zajęcia dedykowane dla osób prowadzących siedzący tryb życia, przyszłych mam, a także aerobik połączony z tańcem. A dzięki Zumbie oraz Salsation rozruszasz się i poczujesz rytm.

Dla fanów intensywnego treningu przygotowaliśmy zajęcia cross fit i treningu funkcjonalnego. Serie zajęć poświęconych rozwojowi konkretnych części ciała nie pozwolą Ci zapomnieć o „leg day”. Tym, którzy chcą jedynie utrzymać obecną formę lub nie mają doświadczenia, proponujemy lekkie ćwiczenia typu stretching czy gimnastykę ogólnousprawniającą. Jeśli natomiast szukasz chwili rozrywki połączonej z wysiłkiem — wskocz na trampolinę i daj się ponieść!

Nasz klub fitness w Gdyni Witawa jest otwarty dla każdej osoby chcącej pracować z ciałem. To przestrzeń dla wszystkich, którzy dbają o swoje zdrowie i sprawność fizyczną. To także miejsce, w którym możesz rozpocząć tę wspaniałą przygodę, dającą tyle satysfakcji. Prowadzimy zajęcia dla dzieci oraz seniorów. Nie wiesz, co zrobić z pociechą? Przyjedź z nią do Calypso. Gdy Ty będziesz dbać o własne samopoczucie, Twoje dziecko spędzi czas w strefie zabaw Kids Play. Wierzymy, że każdy może ćwiczyć, niezależnie od wieku, płci czy sytuacji życiowej. Przyjedź do Calypso i zacznij cieszyć się zdrowym ciałem oraz piękną sylwetką.

Podziel się swoim zdjęciem z naszego klubu. Upewnij sie że otagowujesz swoje zdjęcie #calypsofitness

Martyna

Calypso Fitness jest moim drugim domem. Atmosfera, trenerzy oraz obsługa na najwyższym poziomie. Dzięki temu każdy trening sprawia mi przyjemność i mogę cieszyć się coraz lepszą formą. Nie wyobrażam sobie zmiany Calypso na inna siłownię, a przecież o to w sporcie chodzi, by czerpać radość z tego co robisz!

Martyna
Piotr

Klub z szerokim zasobem sprzętu dla każdego sportowca, szczegółowy analizator składu ciała dzięki któremu kontroluje swoją wagę i parametry przed każdą walką. Mam tutaj wszystko co jest niezbędne w moim treningu. Do tego ten klimat który czuje się od wejścia, naprawdę polecam!

Piotr
Sylwia

Wspaniała atmosfera, wykwalifikowana i pomocna kadra trenerska, indywidualnie dopasowany plan treningowy i opieka trenerska. Od pierwszego dnia byłam pokierowana przez trenerów odpowiednim torem i nie marnowałam czasu na błędy w treningu.  Ja swoje miejsce już znalazłam i niczego mi tu nie brakuje.

Sylwia
Honorujemy karty

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.