Calypso Fitness i Siłownia Gdynia Witawa

Gdynia, Wielkokacka 2, tel.585008418 , 585008426
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę
Kontakt z klubem

Calypso Fitness Gdynia Witawa
ul. Wielkokacka 2
81-611 Gdynia
tel. 585008418 / 585008426

Manager klubu
Marek Ogonowski
marek.ogonowski@calypso.com.pl

contact-us-icon

Zadzowoń: tel. 585008418

pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102

O klubie Calypso Fitness i Siłownia Gdynia Witawa

Trenuj tak, jak lubisz w klubie fitness w Gdyni, a po wysiłku zrelaksuj się w saunie. Do Twojej dyspozycji jest m.in. siłownia z nowoczesnym sprzętem, strefa cardio oraz do treningu funkcjonalnego i komfortowa sala do aerobiku, a dla dzieci kącik Kids Play. Zbuduj swoją formę i wymodeluj sylwetkę, korzystając z ulubionych zajęć fitness – na przykład na trampolinach (Jump4Fit) albo rowerach stacjonarnych (Spin Bike). Przygotowaliśmy też specjalne zajęcia dopasowane do konkretnych grup uczestników, m.in. kobiet w ciąży, seniorów oraz dla dzieci.

Nasza siłownia mieści się w Centrum Rodzinnym Witawa, przy głównym skrzyżowaniu na osiedlu Witomino. Trzeba dojechać do skrzyżowania ulic Małokackiej, Wielkokackiej, Chwarznieńskiej i Rolniczej, a następnie skręcić w Wielkokacką, gdzie znajduje się wjazd na parking. Z różnych części trójmiejskiej aglomeracji można zaś wygodnie dojechać komunikacją miejską na przystanek Witomino Centrum.

Lokalizacja klubu:

Calypso Fitness i Siłownia Gdynia Witawa

81-611 Gdynia, ul. Wielkokacka 2

tel. 58 500 84 18

Wszystkie aktywności:

 • fit body workout
 • gimnastyka ogólnousprawniająca
 • forma w ciąży
 • mama i dziecko
 • fit ball
 • zdrowy kręgosłup
 • zumba tabata
 • power bike – siła, wytrzymałość, interwał
 • TBC
 • express kettle
 • express brzuch
 • cross training
 • ladies cross
 • stretching
 • trampoliny
 • salsation, rootz by salsation
 • ski workout
 • super pośladki
 • body shape
 • express cross
 • pilates
 • płaski brzuch
 • trening funkcjonalny

Czytaj więcej

Szukasz zmian w swoim życiu? Chcesz zadbać o własne zdrowie i kondycję? Klub fitness Calypso w Gdyni zaprasza do rozpoczęcia przygody z ćwiczeniami. Doskonale wyposażona siłownia, sauna, a także dedykowane zajęcia pozwolą Ci odnowić relację z Twoim ciałem. Poczuj własną siłę dzięki gdyńskiej Calypso. Przyjaźni, wykwalifikowani trenerzy doradzą odpowiedni sposób ćwiczeń oraz wskażą kierunek rozwoju. Odzyskaj formę i podnieś pewność siebie!

Każdy przychodzący do naszej siłowni w Gdyni ma inną motywację. Jedni po prostu chcą zrzucić wagę, inni walczą z siedzącym trybem życia, a oprócz tego wśród naszych klientów pojawiają się także młode mamy i kobiety w ciąży. Niezależnie od tego, co przyciąga Cię do fitnessu, w naszym klubie Calypso znajdziesz przyjazną atmosferę oraz zestaw ćwiczeń dostosowanych do możliwości Twojego ciała. Wszystko po to, żeby nieustannie się doskonalić i dbać o własne dobre samopoczucie!

Wierzymy, że do chodzenia na siłownię nie musimy nikogo przekonywać. Częste ćwiczenia to sprawne ciało, opierające się dolegliwościom wynikającym z upływu czasu. Zrzucanie zbędnych kilogramów to tylko skutek uboczny regularnego wysiłku fizycznego. O wiele ważniejsza jest dyscyplina, wykraczanie poza własną strefę komfortu i determinacja, które wypracowujemy poprzez uczęszczanie na siłownię. To styl życia, dzięki któremu możemy budować pewność siebie, piękną sylwetkę, a także zdrowie.

Siłownia Calypso w Gdyni Witawa ma nie tylko nowoczesny sprzęt oraz saunę, w której odpoczniesz po intensywnym wysiłku. To także kompleksowy system zajęć zorganizowanych, które doskonale odpowiedzą na Twoje potrzeby. Niezależnie od poziomu zaawansowania, znajomości różnych trybów ćwiczeń, jak i własnych upodobań — w Calypso znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Mamy w ofercie zajęcia dedykowane dla osób prowadzących siedzący tryb życia, przyszłych mam, a także aerobik połączony z tańcem. A dzięki Zumbie oraz Salsation rozruszasz się i poczujesz rytm.

Dla fanów intensywnego treningu przygotowaliśmy zajęcia cross fit i treningu funkcjonalnego. Serie zajęć poświęconych rozwojowi konkretnych części ciała nie pozwolą Ci zapomnieć o „leg day”. Tym, którzy chcą jedynie utrzymać obecną formę lub nie mają doświadczenia, proponujemy lekkie ćwiczenia typu stretching czy gimnastykę ogólnousprawniającą. Jeśli natomiast szukasz chwili rozrywki połączonej z wysiłkiem — wskocz na trampolinę i daj się ponieść!

Nasz klub fitness w Gdyni Witawa jest otwarty dla każdej osoby chcącej pracować z ciałem. To przestrzeń dla wszystkich, którzy dbają o swoje zdrowie i sprawność fizyczną. To także miejsce, w którym możesz rozpocząć tę wspaniałą przygodę, dającą tyle satysfakcji. Prowadzimy zajęcia dla dzieci oraz seniorów. Nie wiesz, co zrobić z pociechą? Przyjedź z nią do Calypso. Gdy Ty będziesz dbać o własne samopoczucie, Twoje dziecko spędzi czas w strefie zabaw Kids Play. Wierzymy, że każdy może ćwiczyć, niezależnie od wieku, płci czy sytuacji życiowej. Przyjedź do Calypso i zacznij cieszyć się zdrowym ciałem oraz piękną sylwetką.

Podziel się swoim zdjęciem z naszego klubu. Upewnij sie że otagowujesz swoje zdjęcie #calypsofitness

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Martyna

Calypso Fitness jest moim drugim domem. Atmosfera, trenerzy oraz obsługa na najwyższym poziomie. Dzięki temu każdy trening sprawia mi przyjemność i mogę cieszyć się coraz lepszą formą. Nie wyobrażam sobie zmiany Calypso na inna siłownię, a przecież o to w sporcie chodzi, by czerpać radość z tego co robisz!

Martyna
Piotr

Klub z szerokim zasobem sprzętu dla każdego sportowca, szczegółowy analizator składu ciała dzięki któremu kontroluje swoją wagę i parametry przed każdą walką. Mam tutaj wszystko co jest niezbędne w moim treningu. Do tego ten klimat który czuje się od wejścia, naprawdę polecam!

Piotr
Sylwia

Wspaniała atmosfera, wykwalifikowana i pomocna kadra trenerska, indywidualnie dopasowany plan treningowy i opieka trenerska. Od pierwszego dnia byłam pokierowana przez trenerów odpowiednim torem i nie marnowałam czasu na błędy w treningu.  Ja swoje miejsce już znalazłam i niczego mi tu nie brakuje.

Sylwia
Honorujemy karty