Calypso Fitness i Siłownia Gdynia Witawa

Gdynia, Wielkokacka 2, tel.585008418 , 585008426
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Trener personalny Gdynia – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Gdynia – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Gdynia są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Paulina Kaczmarek
Trener personalny
Paulina Kaczmarek
Instruktor siłowni oraz trener personalny. Nie wymaga wysiłku ponad siły, ważniejszy od bicia rekordów jest systematyczny rozwój, poprawa mobilności i ogólnej sprawności fizycznej. Trening siłowy nie ma być przymusem, a przyjemnością. Paulina bierze pod uwagę potrzeby i cel swoich podopiecznych, ustalając tym samym częstotliwość i charakter spotkań. Na treningu zaraża pozytywną energią, motywuje i dba o bezpieczeństwo.
sprawdź dostępność trenera
Dominika Matczak
Trener personalny
Dominika Matczak
Instruktor siłowni oraz trener personalny. Miłośniczka ćwiczeń siłowych i rozwoju osobistego. Jako trener wymaga, ale również wspiera. Świadoma tego, ze droga do celu to nie tylko sukcesy ale i upadki, chwile rezygnacji i zwątpienia w siebie. Jej wielkie pokłady pozytywnej energii sprawią, że trening stanie się Twoja pasją, a indywidualnie dopasowany plan treningowy skutecznie doprowadzi Cię do założonego celu.
sprawdź dostępność trenera
Maja Paciorek
Trener personalny
Maja Paciorek
Absolwentka AWFiS ze specjalnością fitness - formy siłowe, ukończyła także specjalność Fitness – nowoczesne formy gimnastyki. Od wielu lat poszerza swoją wiedzę u najlepszych specjalistów. Ukończyła szereg szkoleń z zakresu dietetyki oraz metodyki treningu. Całe życie próbowała różnych aktywności fizycznych natomiast póki co, sztanga jest jej królową ;) To właśnie dzięki siłowni osiągnęła najlepszą sylwetkę oraz pomogła ulepszyć formę i wizerunek swoich klientów. Najważniejsza dla niej, w pracy z klientem jest technika wykonywanych ćwiczeń, a także dostosowanie aktywności fizycznej pod obrane cele i upodobania danej osoby. Kocha to co robi i zaraża pasją do sportu innych. Wyciska z ludzi więcej, niż myślą, że są w stanie dać. Największą nagrodą dla niej jest odmieniona sylwetka oraz nastawienie podopiecznego.
sprawdź dostępność trenera
Paweł Pućko
Trener personalny
Paweł Pućko
Trener personalny oraz instruktor kulturystyki. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej którą ukończył z tytułem magistra Wychowania Fizycznego. Podczas studiów poznał znaczenie aktywnego stylu życia, co przełożyło się na zainteresowanie różnymi dyscyplinami sportu zwłaszcza sportami sylwetkowymi. W trakcie studiów ukończył specjalizację z kulturystyki oraz równocześnie realizował kursy z dietetyki i suplementacji. Zdobyta wiedza umożliwia mu kompleksowe prowadzenie treningów personalnych dla osób początkujących i zaawansowanych, poważnie myślących o występach na polskiej scenie kulturystki.
sprawdź dostępność trenera
Krystian Sabatowski
Trener personalny
Krystian Sabatowski
Trener Personalny z ukończonym szkoleniem Dietetyki Sportowej oraz dużym doświadczeniem, nieustannie poszerzający swoją widzę i kwalifikacje. Student Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańsku na kierunku Fizjoterapia. Pasjonat kulturystyki oraz sportów siłowych. W pracy dużą uwagę zwraca na aspekt zdrowotny, indywidualne podejście do klienta oraz dokładność wykonywanych ćwiczeń. Zwolennik wszechstronnego treningu siłowego, który równomiernie rozbudowuje sylwetkę oraz treningu wytrzymałościowego, który skutecznie pozwala zgubić zbędne kilogramy. Osoba pełna pozytywnej energii, która konsekwentnie dąży do wyznaczonych celów. Dobra komunikatywność oraz duże poczucie humoru zapewniają świetną atmosferę podczas wspólnych treningów.
sprawdź dostępność trenera
Szymon Stańczyk
Trener personalny
Szymon Stańczyk
Zawodnik sportów sylwetkowych w kategoriach kulturystyka i fitness plażowe. Pasjonat sportów siłowych oraz elastycznego podejścia do diety. Twardo wierzący w to, że marzenia się nie spełniają...marzenia SIĘ SPEŁNIA!
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.

Trenerzy personalni w Gdyni — nasze kompetencje

W ostatnich latach zawód trenera personalnego cieszy się niesłabnącą popularnością. Trudno się temu dziwić — dla wielu osób możliwość planowania oraz nadzorowania treningów jest połączeniem długoletniej pasji i pracy. Niestety w niektórych przypadkach okazuje się, że trener personalny nie ma tak dużej wiedzy, jak powinien lub nie angażuje się w ćwiczenia swoich klientów. W rezultacie efekty treningów nie są zbyt zadowalające, a motywacja staje się coraz słabsza.

Czytaj więcej

Nasi trenerzy personalni w Gdyni bardzo dobrze wiedzą, jak ważne są odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie. Dzięki temu, że zdobyli wykształcenie z takich dziedzin jak anatomia, metodyka treningu, fizjoterapia czy dietetyka, potrafią dobrać ćwiczenia do potrzeb i możliwości klienta. Biorą przy tym pod uwagę wszystkie istotne czynniki: wiek, wagę, wzrost, przebyte wcześniej kontuzje oraz wymarzone cele. Przy każdym rozpoczęciu współpracy przeprowadzają z nową osobą krótką rozmową, podczas której nie tylko tworzą powoli strategię treningów osobistych, ale też pozwalają lepiej się poznać, co bardzo dobrze wpływa na późniejszą atmosferę.

Duża wiedza naszych trenerów personalnych nie tylko pozwala na dobór skutecznych ćwiczeń, ale również sprawia, że ryzyko pojawienia się kontuzji znacznie maleje. Znajomość anatomii oraz fizjologii człowieka to jedyna gwarancja na to, że trening osobisty w naszej siłowni w Gdyni przebiegnie bez żadnych komplikacji. Dlatego decydujemy się na współpracę tylko z trenerami, którzy wyróżniają się wiedzą oraz pasją z dziedziny sportu. Przykładamy również dużą wagę do dietetyki — nasi trenerzy potrafią w prosty sposób wyjaśnić, dlaczego dieta jest tak ważna podczas walki o wymarzoną sylwetkę i udzielają wskazówek dotyczących zdrowego żywienia. Dzięki temu osiągnięcie założonego celu staje się dużo łatwiejsze.

Indywidualny dobór trenera personalnego z Gdyni do twoich potrzeb

Trening personalny w Gdyni jest idealnie dopasowany do potrzeb naszych klientów. Z tego powodu takie zajęcia polecamy przede wszystkim osobom początkującym. Ćwiczenia pod okiem wykwalifikowanego trenera pozwalają dopracować technikę, która ma ogromny wpływ na efekty. Tylko odpowiednio wykonywane treningi poruszają wszystkie mięśnie i pomagają budować sylwetkę. Nasi trenerzy personalni uważnie obserwują sposób wykonywania ćwiczeń i w razie problemów doradzają, co należy jeszcze poprawić.

Nasi trenerzy w Gdyni pracują również z osobami, które pasjonują się sportem i często zajmują się nim zawodowo. Niektórzy sportowcy przygotowują się do ważnych zawodów, inni postanawiają wrócić do treningów po przerwie. W każdym takim przypadku trener personalny odgrywa bardzo ważną rolę — nadzoruje sposób wykonywania ćwiczeń, zwracając szczególną uwagę na technikę. Dłuższa przerwa lub wiele lat treningów sprawiają, że trudniej samemu dostrzec różnego rodzaju niedociągnięcia. Dlatego warto mieć przy sobie drugą osobę, która skoryguje ewentualne błędy.

Ogromną zaletą treningów personalnych jest również większa motywacja. Wiele osób rozpoczynających swoją przygodę z siłownią bardzo szybko się poddaje. Często wynika to z faktu, że na efekty ćwiczeń trzeba poczekać, co oznacza ciężką pracę nad swoim ciałem co najmniej kilka razy w tygodniu. Nasz trener personalny w Gdyni nie tylko ustala dokładny plan ćwiczeń, ale także motywuje do tego, aby nie szukać wymówek. Wskazuje, nad czym szczególnie warto popracować i w jaki sposób zrobić to dobrze. Wyjaśnia, po jakim czasie będą widoczne pierwsze zmiany w sylwetce oraz udziela przydatnych wskazówek, dzięki którym można łatwiej i lepiej przygotować się do ćwiczeń.

Najważniejsze cechy dobrego trenera personalnego

Decydując się na współpracę z trenerem personalnym, warto wiedzieć, po czym poznać osobę, która jest prawdziwym profesjonalistą, a sport to niezwykle ważny element jej życia. Wiemy, że naszym trenerom można zaufać, ponieważ ćwiczenia oraz dieta towarzyszą im podczas każdego dnia, nawet wtedy, gdy opuszczają siłownię. Przestrzegają zaleceń, którymi dzielą się również ze swoimi klientami. Ponadto nie ma dla nich tematów dotyczących treningów, których nie chcieliby poruszyć.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.