Calypso Fitness i Siłownia Katowice Silesia

Katowice, Chorzowska 111, tel.32 723 26 08 , 32 723 26 09
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-21:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Trener personalny Katowice – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Katowice – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Katowice są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Sebastian Dziadosz
Trener personalny
Sebastian Dziadosz
Absolwent międzynarodowej akademii szkolenia trenerów personalnych - Profi Fitness School - trener personalny oraz instruktor siłowni. Uczestnik mistrzostw Polski w trójboju siłowym i były zawodnik footballu amerykańskiego. Posiada duża wiedzę z zakresu diagnostyki funkcjonalnej, treningu siłowego i suplementacji. Kontakt telefoniczny: 512635953.
sprawdź dostępność trenera
Karolina Kulawik
Trener personalny
Karolina Kulawik
Jestem trenerem personalnym, specjalistą ds. żywienia oraz instruktorem fitness, aqua aerobik i Pilates. Ukończyłam AWF Katowice na kierunku Trener Osobisty z Dietetyką Sportową. Moją największą pasją jest bieganie długodystansowe. Uważam, że w pracy z klientem najważniejsza jest indywidualność oraz holistyczne podejście. Jeśli chcesz poprawić zdrowie, a przy tym wyrzeźbić wymarzoną sylwetkę, zapraszam do współpracy. Kontakt: tel. 782324731; e-mail: krlnkulawik@gmail.com
sprawdź dostępność trenera
Wiktoria Piaskowska
Trener personalny
Wiktoria Piaskowska
Jestem trenerem personalnym, a z wykształcenia również psychologiem ze specjalnością z zakresu psychologii zdrowia i jakości życia. Obie dziedziny łączę zarażając pasją do treningu siłowego i stawiając na budowanie wewnętrznej motywacji do osiągania upragnionych celów przez moich podopiecznych. Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do treningu, w którym uwzględniam wszechstronny rozwój mięśni, największy nacisk kładąc na właściwą technikę wykonywania ćwiczeń i indywidualne podejście do klienta w zależności jego potrzeb i priorytetów. Jeśli marzysz o pięknej sylwetce, a przy tym chcesz zadbać o swoje zdrowie i tym samym jakość życia, chętnie Ci w tym pomogę na wspólnych treningach. Kontakt telefoniczny: 795689238. Kontakt mailowy: wiktoriapiaskowska.kontakt@gmail.com.
sprawdź dostępność trenera
Szymon Słodczyk
Trener personalny
Szymon Słodczyk
Jestem czynnym instruktorem treningu siłowego i funkcjonalnego oraz specjalistą do spraw żywienia. Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Aktywność Fizyczna i Żywienie. Prywatnie od wielu lat dbam o swoje zdrowie, jak i zdrowie moich podopiecznych. Moją pasją jest trening siłowy oraz dietetyka sportowa. W życiu zawodowym nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Zdrowy tryb życia i osiąganie wyznaczonych celów jest prostsze niż myślisz, wystarczy tylko zacząć zgodnie ze swoim preferencjami. Na naszym wspólnym treningu wyjaśnię ci nurtujące cię kwestie, wykonasz kawał dobrej roboty, zrelaksujesz się i pośmiejesz! Zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego sz.slodczyk@gmail.com 609072699 Słodczyk Szymon
sprawdź dostępność trenera
Karolina Stróż
Trener personalny
Karolina Stróż
Jestem trenerem personalnym, instruktorem zajęć fitness oraz dietetykiem klinicznym. Ukończyłam studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku dietetyka kliniczna. Aktualnie jestem w trakcie studiów magisterkich na kierunku psychodietetyka. We współpracy z moimi podopiecznymi stawiam na połączenie aktywności fizycznej ze zdrowym odżywianiem. Jako dietetyk uważam, że sam trening nie wystarcza w zbudowaniu silnej i zdrowej sylwetki. Odpowiednie żywienie ma kluczowe znaczenie w zrzuceniu zbędnych kilogrmów, zbudowaniu masy mięśniowej, a także kształtowaniu sylwetki czyli tzw. rekompozycji ciała-zmniejszeniu ilości tkanki tłuszczowej przy jednoczenym zwiększeniu masy mięsniowej oraz utrzymaniu tej samej masy ciała. Dodatkowo prowadzę treningi z osobami, które chcą zredukować masę ciała czy też lepiej się poczuć, a jednocześnie cierpią na insulinooporość, cukrzycę, choroby tarczycy (niedoczynność i nadczynność tarczycy, Hashimoto). Poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach z zakresu treningu i dietetyki rozwijam swoją pasję, a dzięki temu jestem w stanie lepiej pomóc swoim podopiecznym. W pracy ze swoimi klientami stawiam na holistyczne podejście, uwzględniając aktywność fizyczną, zbilansowane żywienie, część emocjonalną (dobrą atmosferę podczas treningu) oraz regenrację. Kontakt telefoniczny: 886207886. Profile na portalu Facebook: Karolina Stróż Trener Personalny oraz Karolina Stróż Dietetyk Kliniczny. Profil na Instagramie: @nastrazytwojegozdrowia.
sprawdź dostępność trenera
Klaudia Wójcik
Trener personalny
Klaudia Wójcik
Trener Personalny, Instruktor Taekwondo. Swoją przygodę z taekwondo rozpoczęłam w 9 roku życia, która trwa do dziś. Starty w taekwondo łączyłam z zawodami w kick-boxingu. Jestem medalistką mistrzostw Polski, Europy i Świata. Oprócz treningów specjalistycznych pod sporty walki, mocno skupiam się na przygotowaniu motorocznym i dietetyce. Dzięki temu sukcesywnie podnoszę swoją formę. Wiedzę i doświadczenie przekładam na pracę trenera. Ciągła nauka i rozwój poprzez fachową literaturę i szkolenia, w dziedzinach takich jak: metodyka treningowa, dietoterapia, dieta i suplementacja, anatomia i fizjologia wysiłku, fizjoterapia oraz pomoc innym poprzez poprawę jakości życia dzięki lepszej sprawności - to moja pasja
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.

Trenerzy personalni w Katowicach – nasze kompetencje

Trening personalny zdecydowanie różni się od tego grupowego. To przede wszystkim więcej czasu dla ciebie – na twoje pytania, uwagi i wątpliwości. Nie musisz martwić się, że nie nadążysz za tempem wykonywania kolejnych ćwiczeń czy nie zrozumiesz jak prawidłowo chwycić dany przyrząd. Trener zadba o to, by dostosować formę aktywności do twoich predyspozycji oraz oczekiwań. Współpracujący z nami specjaliści wykazują się dużą elastycznością, dlatego jeśli program nie przypadnie ci do gustu, bez problemu wprowadzą niezbędne zmiany.

Czytaj więcej

Najważniejszą zaletą treningu personalnego jest możliwość uzyskania cennych wskazówek bezpośrednio od autorytetu w tej dziedzinie. Nasi trenerzy regularnie poszerzają zdobyte kompetencje i podążają za najnowszą wiedzą. Dzięki temu są zawsze na bieżąco z nowinkami ze świata kultury fizycznej, a także mogą zaproponować nowoczesny oraz efektywny plan. Trener personalny w Katowicach okaże się szczególnie pomocny w przypadku osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z siłownią. Stanie się przewodnikiem, który przeprowadzi cię przez proces zmiany stylu życia, lub też pomoże kontynuować dotychczasowe doświadczenia w bardziej uporządkowany i regularny sposób. Zadba o prawidłową technikę ćwiczeń oraz będzie monitorował efekty, aby pomoc ci osiągnąć cel.

Indywidualny dobór trenera personalnego z Katowic do twoich potrzeb

Podczas pierwszego spotkania w Katowicach trener personalny zapyta o twoje oczekiwania, dotychczasowe doświadczenia oraz styl życia. Wolisz poranne ćwiczenia? A może bardziej efektywny stajesz się dopiero wieczorem? Korzystając z tej formy treningów będziesz mógł dopasować ich częstotliwość do możliwości czasowych czy po prostu upodobań związanych z porą największej aktywności.

Nikt lepiej nie zmotywuje cię do aktywności jak osoba, która doszła do rewelacyjnych efektów dzięki sumiennej pracy nad własnym ciałem. Nasi trenerzy mają doskonale rozwinięte zdolności personalne, dzięki czemu komunikacja między wami przebiegnie sprawnie i szybko staniecie się partnerami w drodze do sukcesu. Umówione na konkretną godzinę spotkanie z trenerem jest też bez wątpienia dodatkową motywacją, by bez żadnych wymówek dotrzeć na siłownię.

Indywidualne spotkanie z trenerem pozwoli osiągnąć lepsze efekty w krótszym czasie, choć w treningach personalnych wcale nie chodzi tylko o to, by jak najszybciej zrzucić zbędne kilogramy. To rzetelna praca nad całym ciałem, sposobem odżywiania oraz… umysłem. Ważną zaletą tej formy wizyt na siłowni okazuje się możliwość zwiększenia świadomości własnego organizmu, poznanie swoich predyspozycji oraz odkrycie drogi do zdrowszego stylu życia. Trener pomoże ułożyć dopasowaną dietę i nauczy prawidłowych wzorców ruchowych. Dzięki nim będziesz lepiej funkcjonować na co dzień, wyeliminujesz wiele dolegliwości bólowych oraz staniesz się bardziej efektywny.

Doświadczony specjalista nauczy cię na przykład jak przyjąć prawidłową postawę podczas pracy przy biurku, w jaki sposób podnosić cięższe przedmioty, czy lepiej oddychać. Warto mieć bowiem na uwadze, że praca nad własnym ciałem nie kończy się w momencie opuszczenia progu siłowni, ale obejmuje też wszystkie codziennie wybory. Właśnie dlatego sumiennie przygotowany plan treningowy obejmuje także regenerację, bez której niemożliwe jest osiągnięcie dobrych rezultatów. Współpracujący z nami trenerzy personalni z Katowic doskonale zdają sobie z tego sprawę i chętnie dzielą się z podopiecznymi wskazówkami, jak skutecznie odpocząć po ćwiczeniach oraz czego unikać, by nie zaburzyć efektów ciężkiej pracy. Na koniec warto wspomnieć o niezwykle ważnym atucie treningów personalnych. Dzięki nim po prostu poczujesz się lepiej sam ze sobą i zyskasz pewność, że zrobiłeś wszystko, by dotrzymać swoich postanowień.

Decydując się na trening osobisty w Katowicach, warto wybierać świadomie. Dla jednych atutem trenera będzie entuzjazm i umiejętność przelania swojej energii na podopiecznych, dla innych stanowczość oraz doskonała organizacja. W naszym klubie możesz liczyć na kadrę, która odpowie na twoje oczekiwania, przekaże solidną wiedzę i zarazi miłością do zdrowego stylu życia! Zapraszamy do kontaktu lub osobistej wizyty.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.