Calypso Fitness i Siłownia Katowice Supersam

Katowice, Skargi 6a, tel.32 723 27 29 , 32 723 27 43
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Funkcje klubu fitness - Katowice

Kontakt z klubem

Calypso Fitness Katowice Supersam
ul. Skargi 6
40-091 Katowice
tel. (32) 723 27 29 / (32) 723 27 43

Godziny otwarcia Strefy Kids Play
Nieczynne do odwołania

photo

Manager klubu
Mariusz Grochowski
mariusz.grochowski@calypso.com.pl

contact-us-icon

Zadzowoń: tel. 32 723 27 29

pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102

O klubie Calypso Fitness i Siłownia Katowice Supersam

Nowocześnie wyposażony klub fitness i siłownia zlokalizowany jest na terenie centrum handlowego SuperSam w centrum Katowic – w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, skwer Przyjaciół z Miszkolca oraz Park Powstańców Śląskich. Dworzec kolejowy oddalony jest o około 800 m – w niecałej 10 minut dojdziesz tu spacerem. Zmotoryzowani mogą skorzystać z parkingu na terenie obiektu.
Wybierz nasz klub, gdzie w pełni wykorzystasz swój sportowy potencjał. Skorzystaj z urządzeń do treningu cardio lub części siłowej, klimatyzowanej sali do aerobiku, a także różnorodnych zajęć organizowanych w grupie. Jedną z ulubionych propozycji dla kobiet są choreograficzne zajęcia Konga – połączenie tańca, cardio i zestawu ćwiczeń wzmacniających, a wszystko przy świetnej, energetycznej muzyce. Spalone kalorie i duża dawka endorfin idą w parze – jeśli lubisz wysoki poziom intensywności, spróbuj potrenować z nami. Panowie chętnie uczęszczają na MMA Short, aby poznać techniki sztuk walki.

Lokalizacja klubu:
Calypso Fitness i Siłownia Katowice SuperSam
40-163 Katowice, ul. Piotra Skargi 6A
tel. 32 723 27 29

Wszystkie aktywności:
TBC
TRX
płaski brzuch
joga
fit ball
trampoliny
super pośladki
fit punch
tabata
MMA short
dance
power pump
zdrowy kręgosłup
pożeracz tłuszczu
core training
boks
full body workout
power bike
trening obwodowy
explosive workout
rozciąganie do szpagatu
stretching
fit ball
express kettle
animal flow
interwał
judo kids
zumba
pilates

Czytaj więcej

 

Siłownia i klub fitness Calypso w Katowicach – dlaczego warto z nami ćwiczyć?

Fitness club oraz siłownia Calypso w Katowicach to najlepsze miejsce do uprawiania sportu. Bogato wyposażone, klimatyzowane sale i strefy treningowe cardio, treningu funkcjonalnego, trampolin, rowerów stacjonarnych, cross trainingu, fitnessu czy siłowni umożliwiają efektywne oraz przyjemne spędzenie czasu. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem nowej generacji, dostosowującym się do indywidualnego ruchu osoby ćwiczącej. Dzięki innowacyjnemu urządzeniu Tanita możesz na bieżąco kontrolować postępy treningowe. Sprzęt pozwala na szybkie sprawdzenie m.in. swojego wieku metabolicznego, zawartości wody w organizmie czy poziomu tkanki tłuszczowej i mięśniowej.

Miłośnikom ćwiczeń pod okiem profesjonalistów proponujemy zajęcia grupowe oraz indywidualne prowadzone przez naszą kadrę trenerską. Doświadczeni, kompetentni specjaliści są dostępni dla klientów przez cały okres trwania członkostwa w klubie. Dopasowują ćwiczenia do potrzeb i możliwości każdego ćwiczącego, a także cierpliwie pokazują, jak je właściwie wykonywać. Dobrą energią, pasją oraz uśmiechem motywują naszych klientów do pracy nad sobą. Wyznaczają drogę do celu, a następnie pozwalają go osiągnąć nawet osobom, które szybko się zniechęcają bądź nie mają wiele czasu wolnego. Służą pomocą i poradą zarówno początkującym, jak też bardziej doświadczonym sportowcom. Opracowują różnorodne plany treningowe dostosowane do odmiennych potrzeb klientów. Każdy trening z trenerem personalnym opiera się na innym zestawie ćwiczeń, dzięki czemu nigdy nie będziesz się nudzić.

Zapewniamy także bezpieczny powrót do sportowej sprawności osobom po kontuzjach albo urazach. W klubie Calypso możesz umówić się na wizytę z wykwalifikowanym fizjoterapeutą lub ortopedą. Współpracujemy ze specjalistami z kliniki Rehasport, opiekującej się najlepszymi sportowcami w kraju. Dzięki temu możemy zagwarantować pełen profesjonalizm usług medycznych.

Zajęcia w klubie Calypso – dla kogo?

W naszym rozbudowanym grafiku idealne zajęcia dla siebie znajdą osoby chcące zrealizować różne cele. Osobom pragnącym wydajnie i bezpiecznie spalić tkankę tłuszczową, wysmuklić sylwetkę oraz przyspieszyć metabolizm proponujemy aeroboxing, zajęcia fat burning czy płaski brzuch & stretch. Miłośnikom tańca i muzyki polecamy zumbę, lekcje hip-hopu, latino, burleskę albo sexy dance. W ofercie mamy też specjalną propozycję dla osób cierpiących na różnego typu dolegliwości, takie jak bóle stawów, mięśni albo odczuwające ograniczoną ruchomość ciała. Zajęcia z serii Prozdrowotne pomagają zredukować przeciążenia, czy bolesność układu ruchu, poprawić koordynację, a także wyregulować oddech oraz się odprężyć.

Klub fitness i siłownia Calypso w Katowicach to miejsce dla każdego. Dzięki bogato wyposażonym salom oraz strefom treningowym idealne miejsce do ćwiczeń znajdą u nas osoby poszukujące różnego rodzaju aktywności fizycznych. Zapraszamy kobiety i mężczyzn w każdym wieku, o różnym stopniu sprawności oraz sportowego zaawansowania. Bogata gama zajęć, a także propozycji pozwala uczestniczyć w nich zarówno debiutantom, jak też profesjonalistom.

Podziel się swoim zdjęciem z naszego klubu. Upewnij sie że otagowujesz swoje zdjęcie #calypsofitness

Honorujemy karty

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.