Calypso Fitness i Siłownia Kraków Galeria Kazimierz

Kraków, Podgórska 34, tel.12 446 69 00
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Funkcje klubu fitness - Kraków

Kontakt z klubem

Calypso Fitness Kraków Galeria Kazimierz
ul.Podgórska 34
31-536 Kraków
tel. 12 446 69 00

Godziny otwarcia strefy KIDS PLAY
Nieczynne do odwołania

photo

Manager klubu
Sebastian Ściuba
sebastian.sciuba@calypso.com.pl

contact-us-icon

Zadzowoń: tel. 12 446 69 00

pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102

O klubie Calypso Fitness i Siłownia Kraków Galeria Kazimierz

Nowoczesna siłownia w Krakowie znajduje się w modnej dzielnicy Kazimierz na Starym Mieście i oferuje wiele sportowych wrażeń oraz atrakcji – doskonale wyposażoną strefę wolnych ciężarów i cardio, funkcjonalną oraz strefę relaksu wyposażoną w leżaki, basen i zajęcia swim oraz aqua aerobik, a także sauny. Warto czerpać też z doświadczenia trenerów personalnych, którzy pomogą rozpisać plan treningowy i ustalić dietę.

W klubie fitness w Krakowie odbywają się też różne zajęcia – m.in. short class, czyli krótkie i intensywne treningi – jak expres brzuch czy tabata. Można nimi urozmaicić swój stały plan treningowy wykonywany regularnie. Lubisz wyzwania? Jungle Gym lub intensywne bungee fitness to zajęcia dla Ciebie – podczas zajęć wykorzystywane są liny do bungee! To świetna propozycja, bo pracują wszystkie partie mięśniowe i stabilizuje się kręgosłup.

Siłownia znajduje się na krakowskim Kazimierzu, w galerii handlowej dysponującej parkingiem dla gości – zarówno dla samochodów, jak i motocykli. Dojazd z Rynku zajmuje tu jedynie 5 minut. Trzy pierwsze godziny dla klientów Calypso są bezpłatne, a w weekend można parkować w ogóle bez opłat. Do klubu dojedziesz też autobusem lub tramwajem. Klub oddalony jest około 300 m od Wisły – po treningu można wybrać się na spacer Bulwarem Kurlandzkim i po Starym Mieście.

Lokalizacja klubu:

Calypso Fitness i Siłownia Kraków Galeria Kazimierz

31-536 Kraków, ul. Podgórska 34

tel. + 12 446 69 00

Wszystkie aktywności:

 • power bike
 • power training
 • boks
 • ABT
 • zumba
 • fit body workout
 • fit kids
 • aqua aerobic
 • joga
 • aktywny senior
 • zdrowy kręgosłup
 • fit ball
 • pilates, pilates – JungleGym
 • Jungle Gym
 • bungee fitness
 • mobilność
 • stretching
 • space stretch system

 

Na dzień 23.01.2020 woda na pływalni Kraków ul.Podgórska 34 Calypso Fitness Galeria Kazimierz spełnia wymagane parametry.

Czytaj więcej

 

Dlaczego warto trenować w naszej siłowni w Krakowie?

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z faktu, że ćwiczenia na siłowni nie tylko pomagają w osiągnięciu wymarzonej sylwetki, ale również mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie i psychikę. Ćwiczenia siłowe to bardzo dobra okazja do wypracowania mięśni oraz zdobycia niezwykłej satysfakcji z powodu osiągniętych celów. Nasza siłownia w Krakowie wyróżnia się nowoczesnym i wyjątkowo zróżnicowanym wyposażeniem, które pozwala na przeprowadzenie wielu ciekawych treningów.

Ćwiczenia na siłowni jako najlepszy sposób na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej

To mit, że do osiągnięcia wymarzonej i zdrowej sylwetki wystarczy jedynie dobra dieta. W rzeczywistości często okazuje się, że zmiana sposobu odżywiania pozwala na zrzucenie kilku zbędnych kilogramów, ale różnica w wyglądzie nie jest aż tak dobrze widoczna. Wiele osób boryka się wówczas z problemem niezbyt jędrnej skóry, szczególnie w okolicach ramion oraz brzucha. Regularne wykonywanie ćwiczeń pozwala pozbyć się takich niedoskonałości.

Siłownia Calypso w Krakowie ma profesjonalny sprzęt, który umożliwia zaplanowanie treningów na wszystkie partie ciała. U nas możesz ćwiczyć na drążkach, poręczach, wyciągach czy wolnych ciężarach. Dysponujemy również nowoczesnymi bieżniami oraz rowerami stacjonarnymi. Dzięki temu dobierzesz rodzaj treningu do swoich umiejętności oraz tego, co sprawia Ci największą przyjemność.

Treningi siłowe umożliwiają zbudowanie tkanki mięśniowej. Są jednym z najbardziej skutecznych sposobów na zdobycie ładnej, wysportowanej sylwetki. Warto przy tym pamiętać, że samo podnoszenie ciężarów podczas ćwiczeń na siłowni nie doprowadzi do znacznego rozbudowania mięśni. Pozwoli za to na wyrzeźbienie ich zarysów oraz uformowanie wymarzonej figury.

Najważniejsze zalety korzystania z klubu fitness w Krakowie

Oprócz indywidualnych treningów na siłowni polecamy również nasz klub fitness w Krakowie, który pomaga w aktywności sportowej zarówno najmłodszym, jak i nieco starszym osobom. Zajęcia w grupie są idealnym sposobem na zdobycie większej motywacji. Ponadto dzięki umiejętnościom oraz uwadze naszych instruktorów można popracować nad techniką wykonywania poszczególnych ruchów. Choć wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, poprawność ćwiczeń ma bardzo duży wpływ na ich efekty.

Klub fitness w Krakowie to idealny wybór także dla ludzi, którzy zmagają się ze stresującą pracą albo męczącymi obowiązkami. Wbrew pozorom ćwiczenia na siłowni pozwalają odzyskać utraconą wcześniej energię, a także skutecznie zwalczają codzienne napięcie. Wysiłek wytwarza również endorfiny, które odpowiadają za dobre samopoczucie. Dzięki temu osoby opuszczające siłownię często są w dużo lepszym nastroju i mają siłę, aby sprostać kolejnym trudnym wyzwaniom. Nie sposób również nie wspomnieć o tym, że ćwiczenia poprawiają odporność oraz wytrzymałość organizmu. Regularne uprawianie sportu zmniejsza ryzyko pojawienia się problemów z cholesterolem i krążeniem. Ponadto wysportowane ciało rzadziej ulega różnego rodzaju kontuzjom oraz dużo szybciej się regeneruje.

Podziel się swoim zdjęciem z naszego klubu. Upewnij sie że otagowujesz swoje zdjęcie #calypsofitness

Honorujemy karty

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.