Calypso Fitness i Siłownia Mielec Navigator

Mielec, ul. Powstańców Warszawy 4, tel.17 747 90 31 , 17 747 90 32
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Trener personalny Mielec – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Mielec – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Mielec są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Aneta Banik - Mucha
Trener personalny
Aneta Banik - Mucha
Prowadzę zajęcia grupowe na sali fitness oraz opiekuje się klientami na terenie siłowni. Ukończyłam kursy instruktora kulturystyki, TRX i deepWORK. Uwielbiam pracować z ludźmi. Motywowanie ludzi to zajęcie dla mnie! Reakcja moich podopiecznych na efekty ćwiczeń – to bezcenne przeżycia. Moją ulubioną formą zajęć to Jump4Fit, interwał oraz skoki na trampolinie.
sprawdź dostępność trenera
Jarosław Bugaj
Trener personalny
Jarosław Bugaj
Sport towarzyszy w moim życiu odkąd pamiętam,daje mi pozytywna energie i motywacje do dalszego działania. Jestem certyfikowanym trenerem personalnym posiadam certyfikaty z zakresu odżywiania i suplementacji w sportach sylwetkowych , medical fitness oraz stretch&mobility. Zapraszam wszystkich na treningi do mnie ,chętnie podzielę się z Wami moją wiedzą.
sprawdź dostępność trenera
Dawid Górka
Trener personalny
Dawid Górka
Jestem certyfikowanym trenerem personalnym. Moja wiedza dotycząca treningu siłowego, odżywania i suplementacji, którą wciąż poszerzam uczestnictwem w szkoleniach i kursach daje mi możliwość ciągłego rozwoju oraz niesienia pomocy innym. interesuję się również treningiem dla osób z dyskopatią w odcinku lędźwiowym oraz korekcją wad postawy.
sprawdź dostępność trenera
Norbert Jachowicz
Trener personalny
Norbert Jachowicz
Na co dzień – nauczyciel wychowania fizycznego, gimnastyki korekcyjnej, trener kulturystyki oraz personalny. Praca w klubie to moja wielka pasja, chętnie dzielę się swoją wiedzą z zakresu prawidłowej techniki ćwiczeń. Uwielbiam motywować klubowiczów strefie wolnych ciężarów! Klient zawsze może liczyć na moje wsparcie i wskazówki w zakresie odżywiania oraz suplementacji.
sprawdź dostępność trenera
Wojciech Mazurkiewicz
Trener personalny
Wojciech Mazurkiewicz
Jestem instruktorem sportów walki o specjalizacji boks. Trenerem klasy C Futbolu Amerykańskiego oraz trenerem personalnym. Moją największa pasja to sport. Związałem się z boksem w wieku 14 lat – pasja trwa nadal. Pod moim okiem udoskonalisz nie tylko technikę ciosów, ale wygrasz z własnymi słabościami. Posiadam również kurs ratownika DAN I patent płetwonurka. Zajęcia, które prowadzę, można określić jednym zdaniem: Żywioł, zmęczenie, a także ogromna duma z samego siebie!
sprawdź dostępność trenera
Dawid Mysona
Trener personalny
Dawid Mysona
Motto , którym się kieruje pokazało mi jak wiele można osiągnąć przełamując swoje wewnętrzne bariery. Dlatego, gdy stawiam sobie cel dążę do niego bez względu na wszystko! Dzięki temu zostałem Trenerem Personalnym i trenerem kulturystyki. Mam ogromną wiedzę z zakresu odżywiania i suplementacji , którą wciąż poszerzam na szkoleniach i kursach. Jestem zwolennikiem treningu siłowego, ale ogromną wagę przywiązuje również do treningu CORE. Dzięki mnie przekonasz się ,że rzeczy niemożliwe nie istnieją i wystarczy po prostu pokonać swój strach. Jeśli szukasz kogoś dzięki komu przestaniesz się bać i zrozumiesz, że marzenia są po to, żeby je spełniać dobrze trafiłeś ! Razem możemy wszystko!
sprawdź dostępność trenera
Damian Smolik
Trener personalny
Damian Smolik
Duży optymista z zamiłowania - sportowiec, moje koniki to: rower, koszykówka, trening siłowy. Jestem certyfikowanym trenerem kulturystyki, oraz zwolennikiem zdrowego trybu życia i odżywiania. Mają pasją jest moja praca i dlatego nigdy nie jestem zmęczony! Stale podnoszę swoje kwalifikację,aby wiedza, którą przekazuje była jasna,klarowna i zrozumiała.Liczy się każdy drobiazg i każdy szczegół, bo na efekt końcowy składa się dosłownie wszystko! Siłownia to nie tylko podnoszenie ciężarów, ale przede wszystkim praca nad samym sobą, walka z własnymi słabościami, a także stawianie sobie kolejnych celów, które chętnie pomogę Ci wyznaczyć. Jeśli szukasz porady, wsparcia, motywacji możesz na mnie liczyć!
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.