Calypso Fitness Piła

Piła, ul. 14 Lutego 26, tel. 67 350 68 00, 67 350 68 01
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

Indywidualny plan treningowy

Przeprowadzimy z Tobą wstępny wywiad, ocenimy Twoją kondycję fizyczną i opracujemy trening dopasowany do Twoich możliwości i oczekiwań.

Bezpieczeństwo treningu

Dokładnie objaśnimy Ci techniczne aspekty ćwiczeń oraz skontrolujemy ich prawidłowe wykonywanie.
Nasi trenerzy są zawsze obecni na sali ćwiczeń.

Stały monitoring postępów treningowych

Będziemy towarzyszyć Ci przy realizacji celów treningowych. Postępy zmierzymy na nowoczesnym analizatorze TANITA i wspólnie z Tobą przeanalizujemy wyniki.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Kamil Januzik
Trener personalny
Kamil Januzik
Swoją wiedzę zdobywałem w Instytucie Rozwoju Trenerów Personalnych Fit Academy. Ponadto jestem dyplomowanym instruktorem siłowni, uprawnienia uzyskałem w Premium Sport Academy uczestnicząc w kursach Gym Workout Theory. Dodatkowo posiadam certyfikat zaswiadczajacy o zdobytej wiedzy i umiejętnościach z zakresu treningu funkcjonalnego szkoły Athlete Performance. W ostatnim czasie odbyłem szkolenie w Profi Fitness School, gdzie zdobyłem uprawnienia do prowadzenia zajęć zdrowy kręgosłup, a także wiedzę z zakresu diagnostyki funkcjonalnej.
sprawdź dostępność trenera
Kopcza Marcin
Trener personalny
Kopcza Marcin
Jestem certyfikowanym Instruktorem kulturystyki i fitnessu. Na co dzień studiuje Wychowanie Fizycznego w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Wałczu. Jestem aktywnym zawodnikiem Brazylijskiego Jiu Jitsu. Sport towarzyszy mi od najmłodszych lat. Już w szkole podstawowej uczęszczałem do klasy sportowej, gdzie rozwijałem się w różnych dyscyplinach sportowych. Od 10 roku życia byłem czynnym zawodnikiem klubów piłkarskich. Gdy wracałem do zdrowia po jednej z kontuzji udałem się na siłownie. Wtedy odkryłem nową pasję – sporty siłowe, sylwetkowe, odpowiednie odżywanie. Uważam, że praca nad sobą to jedna z najcięższych prac w naszym życiu, ale jest to jedyna pewna inwestycja, inwestycja w nas samych. Poprzez rozwijanie siebie, realizacje założonych sobie celów w życiu stajemy się pewniejsi siebie i szczęśliwsi co powoduje, że możemy się tym szczęściem dzielić z innymi i zachęcać ich również do realizacji w życiu prywatnym jak i sportowym.
sprawdź dostępność trenera
Michał Poźniak
Trener personalny
Michał Poźniak
Jestem absolwentem studiów drugiego stopnia Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu o specjalności gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna. Specjalizuje się w treningu siłowym, żywieniu i suplementacji w sporcie.
sprawdź dostępność trenera
Przemysław Rozmarynowski
Trener personalny
Przemysław Rozmarynowski
Ukończyłem Akademie Wychowania Fizycznego w Poznaniu o specjalności dietetyka w turystyce i rekreacji oraz studium podyplomowe - organizacja i zarządzanie sportem. Dodatkowo jestem certyfikowanym trenerem personalnym i dyplomowanym instruktor rekreacji ruchowej o specjalności sporty siłowe (kulturystyka). Specjalizuje się we wspomaganiu żywieniowym i suplementacji w różnych dyscyplinach sportu.
sprawdź dostępność trenera
Marcin Rycyk
Trener współpracujący
Marcin Rycyk
W każde zajęcia i treningi wkłada 100% siebie! Jest Absolwentem Instytutu Kultury Fizycznej w Wałczu. Posiadam Międzynarodowe uprawnienia Trenerskie. Uwielbiam Cross Training. Interesuję się także sztukami walki, byłem zawodnikiem BJJ. Kocham pracę z ludźmi mam doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi
Tomasz Terlikowski
Trener personalny
Tomasz Terlikowski
Jestem Trenerem Personalnym. Ukończyłem certyfikowane szkolenie PFS Gym Instructor oraz PFS Personal Trainerna poziomie Międzynarodowych kwalifikacji EQF 3 oraz EQF 4 w ProFi Fitness School objętej kuratorium jednej z najbardziej prestiżowych w świecie fitness instytucji REPS Acreditation. Od zawsze lubię pomagać innym, a moją pasją jest Kulturystyka. Rozumiem czym jest "walka" z własną sylwetką, ponieważ rozpocząłem ją wiele lat temu i toczę po dziś dzień. Chętnie pomogę każdemu stać się najlepszą wersją siebie. Żyje zgodnie z zasadą aby codziennie starać się być lepszym niż byłem wczoraj. Dlatego cały czas poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach m. in. u Jakuba Mauricza “Dietetyka i suplementacja” , “Probiotyki i nietolerancje pokarmowe w praktyce”.
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.