Calypso Fitness i Siłownia Piła

Piła, ul. 14 Lutego 26, tel.67 350 68 00 , 67 350 68 01
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Trener personalny Piła – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Piła – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Piła są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Aneta Baziuk
Trener personalny
Aneta Baziuk
Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness. Uczestniczyłam w wielu konwencjach, warsztatach oraz kursach fitness. Próbując przez wiele lat wszelkich form aktywności fizycznej, z największą pasją prowadzę zajęcia Indoor Cycling. Specjalizuję się w zajęciach wzmacniających o dużej intensywności, dużo wymagam i nigdy nie odpuszczam.
sprawdź dostępność trenera
Adam Jankowski
Trener personalny
Adam Jankowski
Moja przygoda ze sportem zaczęła się od lekkoatletyki i boksu w szkole podstawowej. Późniejszym etapem mojego rozwoju sportowego było poznanie siłowni, która niemalże w całości mnie pochłonęła. Sporty sylwetkowe trenuję od przeszło 11 lat. Podążając za swoją pasją, ukończyłem kurs trenera personalnego i instruktora siłowni. Postępy moich Podopiecznych bardzo mnie motywują i skłaniają do dalszego poszerzania swojej wiedzy, abym mógł sprostać Ich oczekiwaniom. Staram się sumiennie tłumaczyć każde ćwiczenie, aby moi Podopieczni wykonywali je poprawnie. Interesuję się zdrowym odżywianiem.
sprawdź dostępność trenera
Igor Kuźniarowski
Trener personalny
Igor Kuźniarowski
Jestem pasjonatem sportów sylwetkowych. Jako trener personalny układam indywidualne plany treningowe, pomagam moim klientom w osiąganiu ich celów sylwetkowych, zdrowotnych i sprawnościowych. Zapraszam do współpracy.
sprawdź dostępność trenera
Krystian Marecki
Trener personalny
Krystian Marecki
Od najmłodszych lat uwielbialem sport. Interesuje się wieloma dyscyplinami, ale ta największa iskierka znajdowała się na siłowni. Zawsze brakowało mi pewności siebie, żeby się na nią wybrać, a gdy w końcu się przełamałem, z tej iskierki rozpalił się płomień i od razu wiedziałem, że to jest to czego tak naprawdę szukałem. Po pierwszych treningach z trenerami postanowiłem, że sam będę się dzielił wiedzą i zarażał ludzi moja pasją. Kiedy tylko było to możliwe zapisałem się na kurs trenera i instruktora gdzie zadałem sobie pytanie: Dlaczego prędzej się za to nie zabrałem? Pamiętajcie, że na sukces nigdy nie jest za późno!
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.