Calypso Fitness i Siłownia Piła

Piła, ul. 14 Lutego 26, tel.67 350 68 00 , 67 350 68 01
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Trener personalny Piła – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Piła – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Piła są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Aneta Baziuk
Trener personalny
Aneta Baziuk
Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness. Uczestniczyłam w wielu konwencjach, warsztatach oraz kursach fitness. Próbując przez wiele lat wszelkich form aktywności fizycznej, z największą pasją prowadzę zajęcia Indoor Cycling. Specjalizuję się w zajęciach wzmacniających o dużej intensywności, dużo wymagam i nigdy nie odpuszczam.
sprawdź dostępność trenera
Adam Jankowski
Trener personalny
Adam Jankowski
Moja przygoda ze sportem zaczęła się od lekkoatletyki i boksu w szkole podstawowej. Późniejszym etapem mojego rozwoju sportowego było poznanie siłowni, która niemalże w całości mnie pochłonęła. Sporty sylwetkowe trenuję od przeszło 11 lat. Podążając za swoją pasją, ukończyłem kurs trenera personalnego i instruktora siłowni. Postępy moich Podopiecznych bardzo mnie motywują i skłaniają do dalszego poszerzania swojej wiedzy, abym mógł sprostać Ich oczekiwaniom. Staram się sumiennie tłumaczyć każde ćwiczenie, aby moi Podopieczni wykonywali je poprawnie. Interesuję się zdrowym odżywianiem.
sprawdź dostępność trenera
Marcin Rycyk
Trener współpracujący
Marcin Rycyk
W każde zajęcia i treningi wkłada 100% siebie! Jest Absolwentem Instytutu Kultury Fizycznej w Wałczu. Posiadam Międzynarodowe uprawnienia Trenerskie. Uwielbiam Cross Training. Interesuję się także sztukami walki, byłem zawodnikiem BJJ. Kocham pracę z ludźmi mam doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi
Tomasz Terlikowski
Trener personalny
Tomasz Terlikowski
Jestem Trenerem Personalnym. Ukończyłem certyfikowane szkolenie PFS Gym Instructor oraz PFS Personal Trainerna poziomie Międzynarodowych kwalifikacji EQF 3 oraz EQF 4 w ProFi Fitness School objętej kuratorium jednej z najbardziej prestiżowych w świecie fitness instytucji REPS Acreditation. Od zawsze lubię pomagać innym, a moją pasją jest Kulturystyka. Rozumiem czym jest "walka" z własną sylwetką, ponieważ rozpocząłem ją wiele lat temu i toczę po dziś dzień. Chętnie pomogę każdemu stać się najlepszą wersją siebie. Żyje zgodnie z zasadą aby codziennie starać się być lepszym niż byłem wczoraj. Dlatego cały czas poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach m. in. u Jakuba Mauricza “Dietetyka i suplementacja” , “Probiotyki i nietolerancje pokarmowe w praktyce”.
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.