Calypso Fitness i Siłownia Rzeszów Krakowska

Rzeszów, ul. Krakowska 20, tel.17 851 93 52
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Trener personalny Rzeszów – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Rzeszów – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Rzeszów są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Damian Albrycht
Trener personalny
Damian Albrycht
Jestem Absolwentem Uniwersytetu Rzeszowskiego na wydziale Wychowania Fizycznego, trenerem personalnym oraz trenerem piłki nożnej. Jeśli zdecydujesz się na trening ze mną otrzymasz maksimum wsparcia i motywacji!
sprawdź dostępność trenera
Mateusz Daćko
Trener personalny
Mateusz Daćko
Jestem Absolwentem Medycznej Szkoły Policealnej o kierunku Technik Masażysta. Ze sportem jestem związny od dziecka, w końcu postanowiłem spełnić swoje marzenia i zostałem instruktorem kulturystyki, fitnessu, spinnningu, KB,TRX ,oraz dietetykiem sportowym. Zdobyłem certyfikat Specjalista od doboru suplementacji. Stawiam na ćwczenia funkcjonalne więc z wielka przyjemnością prowadzę również Strong By Zumba, a jeśli lubisz dobrą zabawę zapraszam na Zumbę! Jedym słowem :jesteś w dobrych rękach!
sprawdź dostępność trenera
Bartłomiej Florek
Trener personalny
Bartłomiej Florek
Jestem absolwentem wydziału medycznego na kierunku dietetyka, Instruktorem kulturystyki oraz trenerem personalnym i fitness z wieloletnim doświadczeniem. Interesuję się biochemią i fizjologią ludzkiego organizmu, szeroko pojętą dietoterapią i farmakoterapią wśród osób aktywnych fizycznie, jak i z chorobami dietozależnymi. W swojej pracy stawiam zawsze na dokładność wykonywanych ćwiczeń, połączenie "mózg-miesięń", komfort podopiecznego oraz przyjazną i wesołą atmosferę. Chcesz poczuć inny wymiar treningu? Nie czekaj i zgłoś się do mnie!
sprawdź dostępność trenera
Beata Kwietniewska
Trener personalny
Beata Kwietniewska
Jestem absolwentką Politechniki Rzeszowskiej kierunku Finanse i Rachunkowość, lecz umysł ścisły nie wyklucza mojego zamiłowania do sportu, aktywnego i zdrowego trybu życia. Sport w moim życiu towarzyszy mi nieustannie już od dziecięcych lat. Poczynając od tańców towarzyskich po lekkoatletykę. Z siłownią natomiast swoją przygodę zaczęłam w wieku 17 lat, więc mimo młodego wieku posiadam kilka lat doświadczenia. W mojej pracy instruktora najbardziej cenię relacje z ludźmi. Możliwość niesienia pomocy w osiągnięciu ich celów, zapewnienia dobrej zabawy, zadowolenie oraz uśmiech u wszystkich uczestników moich zajęć i osób z którymi współpracuje.
sprawdź dostępność trenera
Michał Witkowski
Trener personalny
Michał Witkowski
Jestem trenerem personalnym.oraz Absolwentem Akademii Mistrzostwa Sportowego. Wciąż pogłębiam swoją wiedzę i uczestniczę w szkoleniach o tematyce treningu siłowego i dietetyki. Podnoszę swoje kwalifikacje, aby w sposób profesjonlany pomóc każdemu klientowi. Jestem pasjonatem sportów walki, a zwłaszcza MMA. Zapraszam do współpracy!
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.