Calypso Fitness i Siłownia Szczecin Outlet Park

Szczecin, ul. Struga 42, tel.91 404 08 86
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Funkcje klubu fitness - Szczecin

Kontakt z klubem

Calypso Fitness Szczecin Outlet Park
ul. Andrzeja Struga 42
70-784 Szczecin
tel. 91 404 08 86

Godziny otwarcia Strefy Kids Play
Nieczynne do odwołania

Manager Klubu
Alicja Sieracka
alicja.sieracka@calypso.com.pl

contact-us-icon

Zadzowoń: tel. 91 404 08 86

pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102

O klubie Calypso Fitness i Siłownia Szczecin Outlet Park

Czytaj więcej

 

Klub fitness i siłownia Szczecin oraz okolice

Korzyści z rozpoczęcia ćwiczeń na siłowni lub w klubie fitness są nie do przeceniania. Obecnie coraz więcej osób zauważa, że dbanie o zdrową sylwetkę jest niezwykle ważne nie tylko dla zachowania sprawności fizycznej i dobrej kondycji, lecz również dla poprawy samopoczucia. Dlatego należąca do sieci Calypso siłownia i klub fitness w Szczecinie są doskonałym pomysłem nie tylko na zadbanie o swoją kondycję psychofizyczną, lecz również na aktywny wypoczynek.

Właściwie przeprowadzony trening zarówno grupowy, jak i pod okiem indywidualnego trenera, pozwoli na uzyskanie trwałych oraz satysfakcjonujących efektów. Poniżej przedstawiamy korzyści, jakie można uzyskać dzięki regularnym ćwiczeniom. Ponadto zajęcia, jakie oferuje siłownia oraz klub fitness różnią się między sobą. W siłowni ćwiczymy na specjalistycznym sprzęcie, często pod okiem indywidualnego trenera personalnego. Natomiast w klubie fitness odbywają się grupowe zajęcia ogólnorozwojowe wykonywanie rytmie muzyki.

Siłownia Szczecin

Regularne korzystanie z ćwiczeń na siłowni ma niezwykle pozytywne skutki dla organizmu człowieka. Należą do nich m.in.: poprawa krążenia krwi, podniesienie poziomu hemoglobiny we krwi, zapobieganie schorzeniom układu kostnego, np. osteoporozie, wzmocnienie stawów, obniżenie poziomu cholesterolu, podwyższenie poziomu czerwonych krwinek. Ponadto ćwiczenia na siłowni są idealną formą rehabilitacji w przypadku powstałych urazów i kontuzji. Poprawiają one siłę i wytrzymałość mięśni, które w prawidłowy sposób podtrzymują kości oraz stawy. Zwiększają gęstość unaczynienia mięśni oraz wzmacniają więzadła kości, a także grubość chrząstek.

Siłownia to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną, aby ich mięśnie stały się uelastycznione, giętkie, a kości i stawy mocne. Poza rozmaitymi zaletami fizycznymi, uzyskanymi podczas korzystania z siłowni wzrasta pewność siebie, uczestnik uczy się systematyczności, kształtuje charakter, zwiększa się także dyscyplina i motywacja do podejmowanych działań. Osoby regularnie korzystające z zajęć na siłowni częściej doprowadzają do końca rozpoczęte działania oraz inicjatywy, które wymagają długotrwałego nakładu pracy.

Klub fitness w Szczecinie

Zajęcia w ramach klubu fitness są idealnym rozwiązaniem dla osób nieśmiałych, wahających się, czy rozpocząć przygodę z aktywnym wypoczynkiem oraz niemających wypracowanej odpowiedniej kondycji i sprawności fizycznej. Klub fitness to świetne rozwiązanie dla osób początkujących, które szukają motywacji, aby zrobić pierwszy krok. Natomiast bogata oferta zajęć sprawia, że uczestnicy nie czują znużenia ani rutyny. W ramach klubu fitness można wybrać zajęcia z pilatesu, stretchingu, zumby, ćwiczenia na zdrowy kręgosłup, na płaski brzuch, gimnastykę ogólnorozwojową.  Ich zaletą jest różnorodność i ciekawy program, połączony z układami tanecznymi, mającymi elementy artystyczne.

Zajęcia w ramach klubu fitness pozwalają uzyskać i utrzymać smukłą sylwetkę wielu kobietom i zmieścić się w ich wymarzone rozmiary bez stosowania drakońskich diet. Jednak uzyskanie odpowiedniej wagi ciała, to nie jedyna zaleta korzystania z zajęć w ramach klubu fitness. Korzyści jest znacznie więcej, m.in.: wzrost pewności siebie, lepsza samoocena oraz nastrój, redukcja stresu oraz napięć wywołanych nadmiarem codziennych obowiązków, regulacja prawidłowego ciśnienia krwi, poprawa krążenia, a także właściwe funkcjonowanie układu pokarmowego.

Podziel się swoim zdjęciem z naszego klubu. Upewnij sie że otagowujesz swoje zdjęcie #calypsofitness

Honorujemy karty

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.