Calypso Fitness Szczecin Outlet Park

Szczecin, ul. Struga 42, tel.91 404 08 86
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

Indywidualny plan treningowy

Przeprowadzimy z Tobą wstępny wywiad, ocenimy Twoją kondycję fizyczną i opracujemy trening dopasowany do Twoich możliwości i oczekiwań.

Bezpieczeństwo treningu

Dokładnie objaśnimy Ci techniczne aspekty ćwiczeń oraz skontrolujemy ich prawidłowe wykonywanie.
Nasi trenerzy są zawsze obecni na sali ćwiczeń.

Stały monitoring postępów treningowych

Będziemy towarzyszyć Ci przy realizacji celów treningowych. Postępy zmierzymy na nowoczesnym analizatorze TANITA i wspólnie z Tobą przeanalizujemy wyniki.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Julia Blatkiewicz
Trener personalny
Julia Blatkiewicz
SPECJALIZACJA: psychodietetyka (połączenie mózg- ciało), dietetyka, endokrynologia, mobilność ciała, trening funkcjonalny z elementami treningu motorycznego, budowanie i modelowanie pośladków. WYKSZTAŁCENIE: studentka Psychologii, Trener Personalny, Trener Rekreacji Ruchowej, Instruktor Jazdy Konnej, dyplomowane szkolenie z endokrynologii oraz hipoterapii ZACZĘŁO SIĘ OD…: Od 6 roku życia jeździłam konno, startowałam w zawodach i wszelkich konkursach. Gdy osiągnęłam satysfakcjonujący dla mnie poziom, moje zainteresowanie przejął fitness. Nie istniał dla mnie dzień bez treningu, nie potrafiłam przestać… wpadłam w wielkie zaburzenia odżywiania oraz hormonalne. Mój organizm był całkowicie wyniszczony, a metabolizm spowolniony do tego stopnia, iż potrafiłam cały dzień nic nie jeść, a po przebudzeniu na wadze było mnie więcej. Siłownia mnie uratowała, moje życie, zdrowie, sylwetkę, urodę, wszystko co dziś jej zawdzięczam… Odkąd odbyłam pierwszy trening nie przestałam trenować - i przestać nie zamierzam- 4-5 razy w tygodniu do dnia dzisiejszego od 5 lat. Stale poszerzam swoją wiedzę i wciąż się dokształcam. Dzięki wszystkim tym czynnikom wiem jak utrzymać stałą motywacje i zaangażowanie. JAK PRACUJE?: Trening z klientem jest dla mnie jak rozwiązywanie łamigłówek. Bawię się wraz z nim, odkrywając go, a przy tym utrzymując jego wysoką świadomość tego, co robi oraz rozwój. Zależy mi, aby klient podczas tej gry (treningu) uczył się i zdobywał bogatą wiedzę, tak by później mógł praktykować ją na siłowni, jak i w życiu codziennym. Staram się odzwierciedlać i uczyć go poprawnej techniki czynności, które wykonuje na co dzień. Zależy mi, by wracając do domu z ciężkiego, długiego dnia pracy miał jeszcze siłę pobawić się z dzieckiem oraz spędzić z energią czas z partnerką/ partnerem. Wstać na drugi dzień z elastycznym i spranym ciałem, bez żadnych bólów, ani napięć, by po prostu mógł cieszyć się życiem !!
sprawdź dostępność trenera
Martyna Czupryn
Trener personalny
Martyna Czupryn
Specjalizacja: Certyfikowany Trener Personalny oraz Instruktor Fitness. Wykształcenie/doświadczenie: Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Jako trener personalny oraz instruktor fitness zbierała doświadczenie pracując w klubach fitness na Dolnym Śląsku. Zaczęło się od: Jako dziecko byłam bardzo aktywna. Brałam udział we wszystkich możliwych międzyszkolnych konkurencjach sportowych. Przez 6 lat trenowałam tenis ziemny osiągając w tej dziedzinie liczne sukcesy sportowe. Sześć lat temu jako instruktor fitness poprowadziłam swoje pierwsze zajęcia grupowe. Siłowo trenuję od 4 lat. Zawód trenera personalnego jest dziedziną, w której chcę się realizować i rozwijać. Styl: W treningu siłowym wykorzystuję przede wszystkim wolne ciężary oraz własną masę ciała. Jak pracuję: Jestem bardzo zaangażowana w swoją pracę. Indywidualnie traktuję każdego klienta, dobieram odpowiednie metody treningowe, by w sposób bezpieczny i skuteczny dążył do osiągnięcia swojego celu treningowego. Jako trener jestem wymagająca, cierpliwa i otwarta.
sprawdź dostępność trenera
Dawid Drywa
Trener personalny
Dawid Drywa
Ukończyłem kierunek Kognitywistyka Komunikacji na Uniwersytecie Szczecińskim. Obecnie uczę się w szkole policealnej na kierunku Specjalista ds. Dietetyki. Od dziecka próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych a w szczególności Karate i Muay Thai. Parę lat temu odkryłem swoją pasję, jaką jest trening siłowy. Z biegiem czasu, co raz to bardziej interesował mnie ten rodzaj aktywności fizycznej oraz dziedzina dietetyki. Przez parę lat zgłębiałem swoją wiedzę na temat treningu i diety. Zrobiłem kurs na Trenera Personalnego w Akademii Mistrzostwa Sportowego, który dostarczył mi jeszcze więcej cennej wiedzy. Kocham sport. Kocham ćwiczyć i zarażać ludzi swoją pasją. Przekazywać wiedzę i dobrą energię. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie. Według mnie, trening ma być przede wszystkim bezpieczny i przyjemny, ma podobać się klientowi. Treningi opieram głownie na ćwiczeniach funkcjonalnych, przede wszystkim wykonywanych za pomocą wolnych ciężarów, ale również na ćwiczeniach z własnym ciężarem ciała. Ważne jest to, by pokochać trening a nie tylko patrzeć na efekty. Regularność to coś, co spowoduje, że efekty przyjdą same. Chcesz zrealizować swój sylwetkowy cel? Z chęcią Ci pomogę!
sprawdź dostępność trenera
Katarzyna Kecler
Trener personalny
Katarzyna Kecler
Specjalizacja: Instruktor siłowni, instruktor lekkiej atletyki Wykształcenie/doświadczenie: Studentka biotechnologii medycznej na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym Zaczęło się od…: Sport w moim życiu gościł już od najmłodszych lat. A to za sprawą rodziców - trenerów i zarazem nauczycieli wychowania fizycznego, którzy zarazili mnie swoją pasją i miłością do sportu. Jako mała dziewczynka biegałam za nimi na treningi, jeździłam na obozy, aż sama zostałam zawodniczką. Początkowo trenowałam lekką atletykę, którą uprawiałam do 16 roku życia, a następnie trafiłam do Szkoły Mistrzostwa Sportowego o profilu siatkarskim. Tam właśnie po raz pierwszy zetknęłam się z treningiem siłowym, który to stał się nieodłącznym elementem mojego planu treningowego, a w późniejszym czasie pomógł w walce z licznymi kontuzjami. Styl: Jestem zwolenniczką systematycznego, dość ciężkiego, a zarazem zindywidualizowanego i dopasowanego do każdego klienta z osobna systemu treningowego. Jak pracuję: W pracy z klientem skupiam się przede wszystkim na umożliwieniu podopiecznemu dojścia do wyznaczonego przez niego celu tak, aby czerpał radość i satysfakcję z każdego wykonanego treningu. Wspieram go mentalnie i dbam by poprawa zdolności fizycznych szła w parze ze zdrowiem psychicznym oraz wzrostem wiary we własne możliwości.
sprawdź dostępność trenera
Bartosz Krzemiński
Trener personalny
Bartosz Krzemiński
SPECJALIZACJA: Manager Klubu, Certyfikowany Trener Personalny, Certyfikowany Coach WYKSZTAŁCENIE / DOŚWIADCZENIE: Ukończyłem Wyższą Szkołę Bankową na kierunku MBA Executive, lecz zarządzanie to odrębny element mojego życia. Od najmłodszych lat pasjonuję się sportem i czynnie w nim uczestniczę, obecnie jako zawodnik brazylijskiego jiu jitsu. Do 19 roku życia trenowałem lekkoatletykę, a od 2014 roku zacząłem swoją przygodę ze sportami walki. Od listopada 2015 roku jestem związany z Calypso Fitness Club Szczecin jako trener personalny, a od 2018 roku jestem Managerem Klubu Calypso Fitness Szczecin Outlet Park. ZACZĘŁO SIĘ OD: Moja przygoda z siłownią rozpoczęła się w wieku 15 lat i była ona nieodłącznym elementem moich przygotowań do zawodów na szczeblu krajowym oraz międzynarodowym. Dzięki siłowni wykształciłem oraz wzmocniłem obszary swojego ciała, które tworzyły barierę w pokonywaniu kolejnych schodów. Dziś wiem, że trening siłowy wplatany w każdą dyscyplinę sportową daje o wiele lepsze rezultaty. STYL: Jestem zwolennikiem ciężkiej pracy i często z nią kojarzony wśród klientów . Z ogromnym zapałem dzielę się zdobytą wiedzą ze swoimi klientami i zarażam ich swoim zaangażowaniem. Udowadniam im też, że czas spędzony na treningu to nie tylko litry wylanego potu ale PRZEDE WSZYSTKIM dobra zabawa. JAK PRACUJE: Trening powinien być przede wszystkim formą odskoczni od rzeczywistości i do tego dążę. Zachęcam klienta do pokonywania własnych słabości, które stanowią ograniczenia w postaci „nie umiem” lub „nie lubię”, bo przegrywa tylko ten, który nie próbuje, a ciężka i systematyczna praca przynosi efekty.
sprawdź dostępność trenera
Aleksandra Linke
Trener personalny
Aleksandra Linke
Specjalizacja: Certyfikowany trener personalny, instruktor sportów siłowych, instruktor rekreacji ruchowej, trener fitness- głównie treningi wytrzymałościowo-siłowe Doświadczenie / Wykształcenie: Układanie i prowadzenie treningów siłowych o różnych stopniu zaawansowania dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Planowanie i konstruowanie treningów cardio-interwałowych, układanie planów żywieniowych i suplementacji. Ciągły rozwój pod kątem polepszenia stabilności, mobilności, wytrzymałości i siły. Jak i dokształcanie się w kierunku diety. Uwielbiam nowinki ze świata sportu i fitnessu. Od czego się zaczęło? Gdy miałam 13 lat mój klasowy przyjaciel namówił mnie na trening, wtedy w typowo męskiej dyscyplinie jaką są zapasy, tam odkryłam, że mimo, filigranowej postury mam większą siłę niż moje rówieśniczki. To doświadczenie dodało mi skrzydeł i zmotywowało na tyle że przez kolejne lata, aż do teraz jestem nierozłącznie związana ze sportem. Przeszłam przez sporty walki, treningi wytrzymałościowo-siłowe, bieganie. Jak pracuje? Jestem zagorzałą miłośniczką treningu obwodowego, interwałowego, w różnych formach. Siłowego z użyciem przede wszystkim wolnych ciężarów, jak i pomocniczych sprzętów np.: bosu, fit ball, gum oporowych. Jestem trenerem kreatywnym, potrafię ułożyć trening dostosowany do większości warunków, dzięki temu moi podopieczni nigdy się nie nudzą. Trening przede wszystkim ma być przyjemnością, oprócz wylanego potu i włożonego wysiłku na twarzy klienta pojawia się uśmiech. To daje mi ogromną motywacje i satysfakcję. Jest to dla mnie jako trenera bardzo ważny aspekt, który dodaje skrzydeł. Poprzez moją otwartość na ludzi, szybko nawiązuje nić porozumienia, zawsze słucham potrzeb klientów, doradzam, szukam najlepszych i skutecznych rozwiązań w drodze do zaplanowanego wspólnie celu. Nie odpuszczam, zarażam pozytywną energią i optymizmem.
sprawdź dostępność trenera
Elina Melnykova
Trener personalny
Elina Melnykova
Specjalizacja: Certyfikowany Trener Personalny, Instruktor fitness. Zawodniczka sportów sylwetkowych kategorii Bikini Fitness. Wykształcenie: Ukończyłam studia stacjonarne o stopniu inżyniera na Akademii Morskiej w Szczecinie, kierunek Logistyka i Zarządzanie w Europejskim systemie transportu. Ukończyłam kursy trenera personalnego i dietetyki w Akademii Mistrzostwa Sportowego. Zaczęło się od: Ze sportem jestem związana od najmłodszych lat. Już od dziecka próbowałam swoich możliwości w różnych dyscyplinach sportowych. Od 5 roku życia tańczyłam i brałam udział we wszelkich konkursach. W późniejszym okresie, kiedy uczyłam się w wojskowo-sportowym liceum, zaczęłam uprawiać judo i lekkoatletykę. W wieku 19 lat pierwszy raz trafiłam na siłownie i już od tamtej pory jestem z nią związana. Jest to miejsce, które nazywam swoim drugim domem, gdzie mogę się wyciszyć, zapomnieć o problemach i przy okazji wykonywać prace, którą kocham. Styl: Sport jest moją największą pasją, którą z zaangażowaniem rozwijam i zgłębiam ponad 5 lat. Zawsze interesowały mnie kwestie związane z aktywnością fizyczną i zdrowym stylem życia. Jak pracuje: Moim priorytetem pracy z klientem jest zadbanie nie tylko o wygląd sylwetki, ale przede wszystkim o jego zdrowie fizyczne i dobre samopoczucie. A najważniejsze żeby czuł się dobrze w swoim ciele. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie. Zarówno dbam o skuteczny trening, w którym jestem wymagająca, jak i o bezpieczeństwo i poprawną technikę każdego ćwiczenia. Skupiam się także na tym, aby trening był przyjemnością, a nie przymusem. Staram się w ciekawy sposób przekazywać posiadaną wiedzę, motywować do ćwiczeń oraz inspirować do dalszego rozwoju. A największą dla mnie nagrodą jest uśmiech, szczęście i satysfakcja klienta.
sprawdź dostępność trenera
Igor Nowak
Trener personalny
Igor Nowak
SPECJALIZACJA: Ćwiczenia Wielostawowe, Poprawa mobilności . Certyfikowany Trener Personalny/Instruktor Pływania. WYKSZTAŁCENIE/ DOŚWIADCZENIE: Ukończył w Szczecinie Wyższą Szkołę Edukacji i Terapii uzyskując dyplom fizjoterapeuty obecnie kontynuuje studia II stopnia Fizjoterapii w Poznaniu. Trening na siłowni od zawsze był ważnym elementem służącym poprawie sprawności jak i wyników sportowych. Głównym moim zainteresowaniem jest trening Crossfit ZACZĘŁO SIĘ OD: Ze sportem związany od najmłodszych lat głównie z pływaniem. W celu dalszego rozwoju w tym kierunku w wieku 16 lat przyjechał z Kołobrzegu do Szczecin do Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Uczestnik imprez rangi krajowej i międzynarodowej. Jednak największe sukcesy osiągnął w ratownictwie sportowym, wielokrotny medalista i mistrz Polski. Uczestnik Mistrzostw Świata i Europy. Największymi osiągnięciami są Mistrzostwo Polski w klasyfikacji generalnej 2013 rok(junior), oraz vice Mistrzostwo w 2016rok. Plany sportowe pokrzyżowała poważna kontuzja kręgosłupa. Jednak ważne jest wyciąganie wniosków z każdej lekcji. STYL: wnioski wyciągnięte z powrotu do sprawności i treningów to zwracanie uwagi na każdy element wykonywanych przez nas czynności na siłowni jak i w życiu codziennym co ma staranne przełożenie na poprawną technikę wykonywanych przez nas ćwiczeń. MOTTO: Pracuj ciężko ale mądrze. JAK PRACUJE: Zdobyte wykształcenie w zakresie rehabilitacji i przebyta kontuzja pozwala mi łączyć trening siłowy z zachowaniem szczególnej uwagi w aspektach technicznych. Na co dzień otwarty na poznawanie nowych osób zarówno w celu zwiększania swojej wiedzy w jak i propagowania zdrowego stylu życia. Uważa, że regularne dbanie o aktywność fizyczną i poprawa nawyków ma wpływ na jakość naszego życia. Z pasji związany z ratownictwem wodnym . Członek Zarządu WOPR Kołobrzeg oddziału województwa zachodniopomorskiego.
sprawdź dostępność trenera
Dominik Szajko
Trener personalny
Dominik Szajko
WYKSZTAŁCENIE/DOŚWIADCZENIE: Specjalizacja: Certyfikowany Trener Personalny/Instruktor kulturystyki; Ponadto ukończyłem Uniwersytet Szczeciński na kierunku Politologia, ale życie prywatne, a potem zawodowe związało mnie ze sportem i motoryzacją. Mając takie zainteresowania od 2015 roku zająłem się trenowaniem i współpracą z zawodnikami różnych dyscyplin sportowych. ZACZĘŁO SIĘ OD: Sport towarzyszy mi od najmłodszych lat. Moje początki ze sportem to najpierw przygoda z karate. Nauczyło mnie to systematyczności, wytrwałości i konsekwencji w trenowaniu. Ten sport pokazał mi, że jeżeli chcę coś osiągnąć to jest to zawsze możliwe. Dlatego staram się podchodzić do wszystkiego co robię z determinacją i zaangażowaniem. W wieku 14 lat po raz pierwszy trafiłem do osiedlowej siłowni i już od tamtej pory sport towarzyszy mi nieustannie. W trakcie przeszło 20 lat uprawiania sportu spróbowałem swoich sił w takich dyscyplinach jak karate, kolarstwo, trójbój siłowy i motocross. STYL: Wiedza, praktyka i doświadczenie, które posiadam i umiejętność oraz chęć przekazywania tego innym sprawia, że osoby zainteresowane treningiem chętnie podejmują ze mną współpracę. JAK PRACUJĘ: Podchodzę do swojej pracy z wielkim zaangażowaniem i tego samego oczekuję od swoich klientów. Ważne w pracy z drugim człowiekiem jest to żeby stworzyć plan i konsekwentnie go realizować, dlatego staram się zarażać klientów swoim entuzjazmem i wprowadzać element rywalizacji w treningach, które wykonują. Dla wielu trening to często chęć sprawdzenia siebie, ale też wyzwanie, które może sprawić wiele radości osobie trenującej i spowodować że cel, który sobie postawiła zostanie osiągnięty.
sprawdź dostępność trenera
Magdalena Wilczyńska
Trener personalny
Magdalena Wilczyńska
SPECJALIZACJA : Certyfikowany Trener Personalny. WYKSZTAŁCENIE: Studenka II roku na Wydziale Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia Uniwersytetu Szczecińskiego o kierunku Zdrowie Publiczne . Kilkukrotna uczestniczka w zawodach strażackich oraz wojskowych . ZACZĘŁO SIĘ OD : Sport towarzyszy mi od najmłodszych lat poczynając od biegania , poprzez zawody zespołowe i w późniejszym okresie treningi siłowe . STYL : Silowo trenuje od ponad 3 lat. Moją pasją jest świadome i proporcjonalne kształtowanie sylwetki jak i odpowiedni dobór produktów żywnościowych. Ponieważ dzięki tym dwóm elementom możemy modelować ciało na każdy sposób . JAK PRACUJĘ : W treningach przeważnie wykorzystuje wolne ciężary jak i trening z ciężarem własnego ciała. Dużo wymagam od siebie i staram się przenieść te cechę na osoby , z którymi współpracuje.
sprawdź dostępność trenera
Sebastian Wojtas
Trener personalny
Sebastian Wojtas
SPECJALIZACJA: Certyfikowany instruktor lekkiej atletyki oraz certyfikowany instruktor Fitness. WYKSZTAŁCENIE/DOŚWIADCZENIE: Absolwent kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalizacją instruktorską z lekkiej atletyki na Wydziale Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia Uniwersytetu Szczecińskiego. Były zawodnik drużyny piłki ręcznej i koszykarskiej oraz niedawny lekkoatleta z ukierunkowaniem na skok w dal. ZACZĘŁO SIĘ OD: Jako jedyny z rodziny pasjonat sportu i od małego związany z aktywnością fizyczną. Wielokrotny medalista oraz kariera zawodnika różnych dyscyplin sportowych pozwoliła mi zdobyć doświadczenie, które chciałbym teraz wykorzystać po stronie trenerskiej. Aktywne uprawianie sportów siłowych, w które wplatam elementy kalisteniki oraz hobbystyczne prowadzenie treningów personalnych zaowocowało we mnie dojrzałość do połączenia pasji z zawodem. Głodny zdobywania wiedzy, zmotywowany do działania i osiągania kolejnych celów sportowych. STYL: Przygotowanie motoryczne oraz ogólna sprawność fizyczna to baza mojego treningu. Oprócz podstawowego elementu jakim jest podnoszenie ciężarów, ważna jest dla mnie prosta forma ruchu taka jak bieg, skok czy rzut. JAK PRACUJĘ: Mało tego, że pomagam wylewać siódme poty, przerzucić niezliczone ilości ciężarów i pokonywać bariery własnych słabości, to również po za treningiem znajdziecie we mnie oparcie w postaci motywatora, słuchacza i towarzysza.
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.