Calypso Fitness i Siłownia Szczecin Piastów Office Center

Szczecin, Al. Piastów 30, tel.91 820 90 47
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Trener personalny Szczecin – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Szczecin – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Szczecin są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Kajetan Ankutowicz
Trener personalny
Kajetan Ankutowicz
SPECJALIZACJA: trener personalny; certyfikat z dietetyki i suplementacji oraz interpretacji morfologii. DOŚWIADCZENIE/ZAWÓD: student Wychowania Fizycznego; od liceum interesował się sportami walki. OD CZEGO SIĘ ZACZĘŁO? Doświadczenie w pracy na siłowni zdobywał realizując praktyki oraz posiadając własny staż treningowy. JAK PRACUJE? W pracy kładzie nacisk przede wszystkim na nauczanie poprawnych wzorców ruchowych i realizowaniu indywidualnych celów. Jest przekonany, że praca trenera nie kończy się na siłowni. Przy odpowiedniej systematyczności i determinacji można osiągnąć każdy cel.
sprawdź dostępność trenera
Krzysztof Barcz
Trener personalny
Krzysztof Barcz
Krzysiek B:WYKSZTAŁCENIE: Magister wychowania fizycznego Wydziału Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia Uniwersytetu Szczecińskiego o specjalności gimnastyka korekcyjna, certyfikowany trener personalny oraz instruktor fitness z wieloletnim doświadczeniem. ZACZEŁO SIĘ OD: . Od dzieciństwa interesujący się oraz uprawiający sztuki walki i ekstremalne formy ruchu, takie jak: akrobatyka, le parkour, tricking oraz taniec breakdance. Ciągły udział Krzysztofa w różnych szkoleniach, między innymi z zakresu dietetyki oraz rehabilitacji ruchowej, daje mu bardzo dużo cennych informacji i wskazówek, które wykorzystuje w swojej pracy z ludźmi. STYL/MOTTO: Spokój i systematyczność jest drogą do sukcesu JAK PRACUJĘ: . Krzysztof specjalizuje się w przeprowadzaniu treningów funkcjonalnych oraz usprawnianiu motorycznym za pomocą kalisteniki, czyli szeroko pojętym treningu z własną masą ciała
sprawdź dostępność trenera
Marietta Biesiada
Trener personalny
Marietta Biesiada
Specjalizacja :Certyfikowany trener personalny,instruktor siłowni.Miłośniczka treningów siłowych.obwodowych,cross-treningu oraz treningu funkcjonalnego.Zaczęło się: Odkąd pamiętam sport zawsze był w moim życiu-od koszykówki po gimnastykę.Nigdy nie mogłam usiedzieć na miejscu i tak zostało do dziś więc zastanawiałam się jak połączyć sport z pracą.W głowie pojawiło się zapytanie? może praca jako trener? Pomyślałam kochasz sport czemu nie pomagać innym do dążenia tegoo wymarzonego celu.Tak to była dobra decyzja,teraz nie wyobrażam sobie bym mogła robić coś innego. Jak pracuję: Żeby robić coś na 100% i być z tego dumnym i w pełni zadowolonym oraz szczęśliwym nie wystarczy to umieć,trzeba to lubić,kochać i podchodzić do tego z pasją.Zawsze słucham swoich podopiecznych jakie mają oczekiwania i jaki jest ich cel.Jestem osobą bardzo wymagająca,treningi o dużej intensywności zawsze są mi bliskie ale dla mnie w treningu liczy się też praca nad sprawnością,równowagą oraz koncentracją.
sprawdź dostępność trenera
Natalia Gąsior
Trener personalny
Natalia Gąsior
SPECJALIZACJA: studia licencjackie na kierunku diagnostyka sportowa + podjęcie dalszego etapu kształcenia; Kursy: trener personalny i instruktor siłowni; medyczny trener personalny; instruktor aqua-spinningu; dyplom dietetyka. DOŚWIADCZENIE/ZAWÓD: prowadzenie w przeszłości zajęć grupowych na rowerach w wodzie. Aktualnie z reguły wdrażanie w treningi osób początkujących - praca indywidualna/ w parach. OD CZEGO SIĘ ZACZĘŁO? Początki z aktywnością: treningi biegowe i domowe, potem przestawienie się na ciężary. JAK PRACUJE? Idywidualne podejście do podpiecznego o charakterze edukacyjnym. Im więcej przekazanej wiedzy, tym lepiej!
sprawdź dostępność trenera
Marcin Maćkowski
Trener personalny
Marcin Maćkowski
WYKSZTAŁCENIE: studia magisterskie na wydziale kultury fizycznej i promocji zdrowia, na kierunku zdrowie publiczne z dwoma specjalizacjami: „Promocja zdrowia” oraz „Trener aktywności osób starszych”. Certyfikowany trener personalny, instruktor kulturystyki, dietetyk sportowy, coach dietetyczny, instruktor nordic walking z certyfikatem NORDIC WALKING POLAND oraz międzynarodowym certyfikatem LEKI. SPECJALIZACJA: trening siłowy, kształtowanie sylwetki, zmiana kompozycji składu ciała OD CZEGO SIĘ ZACZĘŁO: Od dziecka byłem związany ze sportem, co uświadomiło mi jak ważna jest systematyczność treningów. Do 18 roku życia grałem w piłkę nożną. Już podczas treningów piłkarskich zaszczepiłem w sobie pasje związaną z rozwijaniem swojej sylwetki. Przygodę z treningiem siłowym rozpocząłem w 2008 roku mając 15 lat. Z czasem trening ten stał się priorytetem, a z biegiem czasu starałem się zdobywać coraz większą wiedzę na jego temat, co zaowocowało tym, że nieprzerwanie trenuje i rozwijam się do dnia dzisiejszego. Przez lata treningów zdążyłem przetestować większość metod treningowych nastawionych na kształtowanie sylwetki. Trening na siłowni stał się nie tylko pasją ale również stylem życia. Długoletni staż oraz nieustępliwość w dążeniu do celu zaprowadziły mnie w roku 2017 do finału pucharu polski w kulturystce i fitness oraz w roku 2018 do finału Uniwersyteckich Mistrzostw Polski. Osiągnięcie te tylko napędziło mnie do stawiania sobie nowych celów oraz chęci stałego rozwoju w dziedzinie dietetyki i treningu siłowego. JAK PRACUJE: Jestem osobą bardzo otwartą. Zawsze staram się dostosować do oczekiwań klienta i preferencji w kwestii treningu i nawyków żywieniowych. Wychodzę z założenia, że trening przede wszystkim ma sprawiać przyjemność, aby z chęcią na niego przychodzić. Uważam, że ograniczenia są tylko w naszych głowach, a trener jest po to, żeby pomóc wyzbyć się tych ograniczeń. W pracy z podopiecznym stawiam przede wszystkim na bezpieczeństwo i zachowanie bądź poprawę zdrowia, ale jestem w tym dość wymagający, przeważnie oczekuje szukania rozwiązań zamiast wymówek. Lubię mieć świadomość, że trening z klientem został wykonany na 100%. W kwestii kształtowania sylwetki u podopiecznego celuje zawsze w estetykę i zachowanie proporcji. Jestem zdania, że regularna aktywność fizyczna kształtuje nie tylko sylwetkę, ale również charakter i cechy, które przydają się w życiu codziennym. Ponadto sprawia że możemy spędzać czas wolny w aktywny sposób, a dolegliwości związane z układem ruchu oraz nadmiarem kilogramów przestają być naszym ograniczeniem.
sprawdź dostępność trenera
Kacper Malinoś
Trener personalny
Kacper Malinoś
SPECJALIZACJA: trening z masą własnego ciała; trening sztuk walki - DOŚWIADCZENIE/ZAWÓD: Licencjat z zakresu Żywienia Człowieka ukończony w Wielkiej Brytanii na Coventry University. Prowadzenie grup kickboxingu oraz praca z klientami indywidualnymi, od najmłodszych do bardziej dojrzałych. - OD CZEGO SIĘ ZACZĘŁO? Od najmłodszych lat zaangażowany w treningi sztuk walki (karate, judo, aikido, kickboxing i boks tajski), pasjonat treningu siłowego z wykorzystaniem kettlebells i masy własnego ciała; zdrowego żywienia oraz gimnastyki. Podczas studiów był członkiem uniwersyteckiego stowarzyszenia gimnastycznego. - JAK PRACUJE? Specjalizuje się w treningu sztuk walki z elementami treningu siłowego i funkcjonalnego. Bazując na swojej wiedzy z zakresu żywienia chętnie podsunie wskazówki dotyczące odpowiedniej diety. Dostosowuje się do potrzeb klienta. Razem z Tobą powalczy o Twoje cele.
sprawdź dostępność trenera
Błażej Syropiatko
Trener personalny
Błażej Syropiatko
- SPECJALIZACJA: trening funkcjonalny; trening z masą własnego ciała kurs: diagonostyka funkcjonalna, przygotowanie motoryczne, trójbój siłowy; - DOŚWIADCZENIE/ZAWÓD: Student diagnostyki sportowej na US; sędzia piłki nożnej - OD CZEGO SIĘ ZACZĘŁO? Ze sportem związany od dziecka. Zaczynał grając w piłkę nożną, poprzez różne sporty zespołowe. Dziś w piłce nożnej realizuje się jako sędzia. Zainteresowanie siłownią pojawiła się w gimnazjum i tak trwa do dziś. Doświadczenie sportowca przekłada na pracę z podopiecznymi. - JAK PRACUJE? Najtrudniej jest zacząć się ruszać. Priorytetem jest zadbać o zdrowie. Odpowiednio dobrane ćwiczenia i aktywność zmotywuje Cię do pracy nad sobą. Jesteśmy w stanie spełnić Twoje marzenia dotyczące sylwetki.
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.