Calypso Fitness i Siłownia Szczecin Piastów Office Center

Szczecin, Al. Piastów 30, tel.91 829 32 18 , 91 820 90 47
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Trener personalny Szczecin – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Szczecin – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Szczecin są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Krzysztof Barcz
Trener personalny
Krzysztof Barcz
Krzysiek B:WYKSZTAŁCENIE: Magister wychowania fizycznego Wydziału Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia Uniwersytetu Szczecińskiego o specjalności gimnastyka korekcyjna, certyfikowany trener personalny oraz instruktor fitness z wieloletnim doświadczeniem. ZACZEŁO SIĘ OD: . Od dzieciństwa interesujący się oraz uprawiający sztuki walki i ekstremalne formy ruchu, takie jak: akrobatyka, le parkour, tricking oraz taniec breakdance. Ciągły udział Krzysztofa w różnych szkoleniach, między innymi z zakresu dietetyki oraz rehabilitacji ruchowej, daje mu bardzo dużo cennych informacji i wskazówek, które wykorzystuje w swojej pracy z ludźmi. STYL/MOTTO: Spokój i systematyczność jest drogą do sukcesu JAK PRACUJĘ: . Krzysztof specjalizuje się w przeprowadzaniu treningów funkcjonalnych oraz usprawnianiu motorycznym za pomocą kalisteniki, czyli szeroko pojętym treningu z własną masą ciała
sprawdź dostępność trenera
Marietta Biesiada
Trener personalny
Marietta Biesiada
Specjalizacja :Certyfikowany trener personalny,instruktor siłowni.Miłośniczka treningów siłowych.obwodowych,cross-treningu oraz treningu funkcjonalnego.Zaczęło się: Odkąd pamiętam sport zawsze był w moim życiu-od koszykówki po gimnastykę.Nigdy nie mogłam usiedzieć na miejscu i tak zostało do dziś więc zastanawiałam się jak połączyć sport z pracą.W głowie pojawiło się zapytanie? może praca jako trener? Pomyślałam kochasz sport czemu nie pomagać innym do dążenia tegoo wymarzonego celu.Tak to była dobra decyzja,teraz nie wyobrażam sobie bym mogła robić coś innego. Jak pracuję: Żeby robić coś na 100% i być z tego dumnym i w pełni zadowolonym oraz szczęśliwym nie wystarczy to umieć,trzeba to lubić,kochać i podchodzić do tego z pasją.Zawsze słucham swoich podopiecznych jakie mają oczekiwania i jaki jest ich cel.Jestem osobą bardzo wymagająca,treningi o dużej intensywności zawsze są mi bliskie ale dla mnie w treningu liczy się też praca nad sprawnością,równowagą oraz koncentracją.
sprawdź dostępność trenera
Julia Blatkiewicz
Trener personalny
Julia Blatkiewicz
SPECJALIZACJA: psychodietetyka (połączenie mózg- ciało), dietetyka, endokrynologia, mobilność ciała, trening funkcjonalny z elementami treningu motorycznego, budowanie i modelowanie pośladków. WYKSZTAŁCENIE: studentka Psychologii, Trener Personalny, Trener Rekreacji Ruchowej, Instruktor Jazdy Konnej, dyplomowane szkolenie z endokrynologii oraz hipoterapii ZACZĘŁO SIĘ OD…: Od 6 roku życia jeździłam konno, startowałam w zawodach i wszelkich konkursach. Gdy osiągnęłam satysfakcjonujący dla mnie poziom, moje zainteresowanie przejął fitness. Nie istniał dla mnie dzień bez treningu, nie potrafiłam przestać… wpadłam w wielkie zaburzenia odżywiania oraz hormonalne. Mój organizm był całkowicie wyniszczony, a metabolizm spowolniony do tego stopnia, iż potrafiłam cały dzień nic nie jeść, a po przebudzeniu na wadze było mnie więcej. Siłownia mnie uratowała, moje życie, zdrowie, sylwetkę, urodę, wszystko co dziś jej zawdzięczam… Odkąd odbyłam pierwszy trening nie przestałam trenować - i przestać nie zamierzam- 4-5 razy w tygodniu do dnia dzisiejszego od 5 lat. Stale poszerzam swoją wiedzę i wciąż się dokształcam. Dzięki wszystkim tym czynnikom wiem jak utrzymać stałą motywacje i zaangażowanie. JAK PRACUJE?: Trening z klientem jest dla mnie jak rozwiązywanie łamigłówek. Bawię się wraz z nim, odkrywając go, a przy tym utrzymując jego wysoką świadomość tego, co robi oraz rozwój. Zależy mi, aby klient podczas tej gry (treningu) uczył się i zdobywał bogatą wiedzę, tak by później mógł praktykować ją na siłowni, jak i w życiu codziennym. Staram się odzwierciedlać i uczyć go poprawnej techniki czynności, które wykonuje na co dzień. Zależy mi, by wracając do domu z ciężkiego, długiego dnia pracy miał jeszcze siłę pobawić się z dzieckiem oraz spędzić z energią czas z partnerką/ partnerem. Wstać na drugi dzień z elastycznym i spranym ciałem, bez żadnych bólów, ani napięć, by po prostu mógł cieszyć się życiem !!
sprawdź dostępność trenera
Igor Kiełbowski
Trener personalny
Igor Kiełbowski
Specjalizacja: trening funkcjonalny z elementami treningu medycznego, przede wszystkim stawiam na sprawność i estetykę ludzkiego ciała, modelowanie sylwetki, holistyczne podejście. Wykształcenie: inżynier automatyki i robotyki, student trzeciego roku fizjoterapii, trener personalny. Zaczęło się od : Przygodę z aktywnością ruchową rozpocząłem w czasie liceum, kiedy udało mi się wygrać z otyłością i zrzucić 40 kilogramów nadwagi. W swoich treningach łączę pasję z przyszłym zawodem fizjoterapeuty. Jak pracuję? : Bardzo istotny jest dla mnie aspekt merytoryczny prowadzonych treningów, podejście mentalne, które jest niezbędne w realizowaniu zamierzonych celów. Jako trener będę dawał to wszystko, czego oczekiwałbym od swojego trenera. Już dziś pracujemy na to jak będzie wyglądało nasze życie za kilka ,kilkanaście, kilkadziesiąt lat.
sprawdź dostępność trenera
Anna Koziatek
Trener personalny
Anna Koziatek
Specjalizacja: Instruktor Fitness WYKSZTAŁCENIE/DOŚWIADCZENIE: OPEN MIND Instruktor Fitness, uczestniczka seminariów dotyczących „Podstaw treningu, diety i suplementacji” oraz kursu „Dietetyki”. Aktualnie jestem w trakcie kursu trenera personalnego w Athlete Performance Szczecin. ZACZEŁO SIĘ OD: Zaczęło się od miłości do sportu i aktywnego trybu życia. Już jako kilkulatka nie mogłam usiedzieć w jednym miejscu. Zaczynając od klasy sportowej o profilu lekkoatletycznym, przechodząc przez sporty zespołowe, sztuki walki, taniec oraz pole dance. Sporty sylwetkowe, którymi aktualnie się zajmuję, aż dotarłam tu, tj. do Calypso Fitness Club Szczecin aby dzielić się swoją pasją oraz wiedzą na sali fitness. STYL: Jestem osobą wymagająca i taka też jestem na zajęciach. Zwolenniczka treningów/ zajęć o wysokiej intensywności, gdzie przy spalaniu zbędnej tkanki tłuszczowej dbamy również o poprawie kondycji. Przyśpieszymy metabolizm jednocześnie rzeźbiąc delikatnie mięśnie i podnosząc wytrzymałość. Wszystko do stworzenia proporcjonalnej i zadbanej sylwetki. Moje zajęcia są połączeniem treningu funkcjonalnego, hit-u oraz treningu cardio. JAK PRACUJĘ: Intensywność to słowo towarzyszy mi na każdym kroku. Wiele wymagam od swoich podopiecznych na swoich zajęciach. Chcę aby poprzez wysiłek fizyczny, poprawili swoją kondycję oraz byli zadowoleni ze swoich efektów i sylwetki. Dziele się swoją pasją oddając każdemu na sali swoją uwagę oraz serce. Chcę poprzez swoje zajęcia uświadomić każdemu, że systematyczność i ciężka praca to klucz do sukcesu. I wszystko zależy od nas, co z tym zrobimy.
sprawdź dostępność trenera
Bartosz Krzemiński
Trener personalny
Bartosz Krzemiński
Specjalizacja: Certyfikowany Trener Personalny/Instruktor Cross Trening WYKSZTAŁCENIE / DOŚWIADCZENIE: Studiuję na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, lecz to odrębny element mojego życia. Od najmłodszych lat pasjonuję się sportem i czynnie w nim uczestniczę, obecnie jako zawodnik brazylijskiego jiu jitsu. Do 19 roku życia trenowałem lekkoatletykę, a od 2014 roku zacząłem swoją przygodę ze sportami walki. Od listopada 2015 roku jestem związany z Calypso Fitness Club Szczecin jako trener personalny, instruktor siłowni oraz instruktor cross trening. ZACZĘŁO SIĘ OD: Moja przygoda z siłownią rozpoczęła się w wieku 15 lat i była ona nieodłącznym elementem moich przygotowań do zawodów na szczeblu krajowym oraz międzynarodowym. Dzięki siłowni wykształciłem oraz wzmocniłem obszary swojego ciała, które tworzyły barierę w pokonywaniu kolejnych schodów. Dziś wiem, że trening siłowy wplatany w każdą dyscyplinę sportową daje o wiele lepsze rezultaty. STYL: Jestem zwolennikiem ciężkiej pracy i często z nią kojarzony wśród klientów . Z ogromnym zapałem dzielę się zdobytą wiedzą ze swoimi klientami i zarażam ich swoim zaangażowaniem. Udowadniam im też, że czas spędzony na treningu to nie tylko litry wylanego potu ale PRZEDE WSZYSTKIM dobra zabawa. JAK PRACUJE: Trening powinien być przede wszystkim formą odskoczni od rzeczywistości i do tego dążę. Zachęcam klienta do pokonywania własnych słabości, które stanowią ograniczenia w postaci „nie umiem” lub „nie lubię”, bo przegrywa tylko ten, który nie próbuje, a ciężka i systematyczna praca przynosi efekty.
sprawdź dostępność trenera
Paulina Łukomska
Trener personalny
Paulina Łukomska
Specjalizacja: instruktor siłowni, certyfikowany trener personalny Informacje biograficzne: WYKSZTAŁCENIE/ DOŚWIADCZENIE: Studentka Wydziału Prawa i Administracji w Szczecinie. Z siłownią związana jestem od 4 lat, z siecią Calypso jako instruktor siłowni, trener personalny i instruktor Jump4Fit współpracuję od 2015r. Zaczęło się od: Moja przygoda z siłownią zaczęła się od chęci poprawienia własnej sylwetki, co zaskutkowało tym, że w późniejszym czasie zapragnęłam się szkolić w kierunku dietetyki i treningu siłowego. Skończyłam 4 poziomowy kurs z dietetyki, dietetyki klinicznej, dietoterapii, treningu funkcjonalnego takiego jak BOSU i TRX czy metodyki treningu. Jestem również międzynarodową instruktorką Jumping Fitness®. Styl: Jestem miłośniczką holistycznego podejścia do diety i treningu- tym właśnie staram się zarażać moich podopiecznych. Pragnę tego, żeby każdy przez długie lata czuł się dobrze we własnej skórze. Jak pracuję: Moja praca polega na dokładnej obserwacji podopiecznego i eliminacji czynników, które mają zły wpływ na jego zdrowie czy samopoczucie. Przez interpretację wyników badań krwi jestem w stanie ułożyć plan żywieniowy dostosowany do indywidualnych potrzeb, a poprzez trening eliminuję wad postawy, poprawiam sylwetkę, co skutkuje lepszym samopoczuciem i zwiększoną pewnością siebie.
sprawdź dostępność trenera
Marcin Maćkowski
Trener personalny
Marcin Maćkowski
WYKSZTAŁCENIE: studia magisterskie na wydziale kultury fizycznej i promocji zdrowia, na kierunku zdrowie publiczne z dwoma specjalizacjami: „Promocja zdrowia” oraz „Trener aktywności osób starszych”. Certyfikowany trener personalny, instruktor kulturystyki, dietetyk sportowy, coach dietetyczny, instruktor nordic walking z certyfikatem NORDIC WALKING POLAND oraz międzynarodowym certyfikatem LEKI. SPECJALIZACJA: trening siłowy, kształtowanie sylwetki, zmiana kompozycji składu ciała OD CZEGO SIĘ ZACZĘŁO: Od dziecka byłem związany ze sportem, co uświadomiło mi jak ważna jest systematyczność treningów. Do 18 roku życia grałem w piłkę nożną. Już podczas treningów piłkarskich zaszczepiłem w sobie pasje związaną z rozwijaniem swojej sylwetki. Przygodę z treningiem siłowym rozpocząłem w 2008 roku mając 15 lat. Z czasem trening ten stał się priorytetem, a z biegiem czasu starałem się zdobywać coraz większą wiedzę na jego temat, co zaowocowało tym, że nieprzerwanie trenuje i rozwijam się do dnia dzisiejszego. Przez lata treningów zdążyłem przetestować większość metod treningowych nastawionych na kształtowanie sylwetki. Trening na siłowni stał się nie tylko pasją ale również stylem życia. Długoletni staż oraz nieustępliwość w dążeniu do celu zaprowadziły mnie w roku 2017 do finału pucharu polski w kulturystce i fitness oraz w roku 2018 do finału Uniwersyteckich Mistrzostw Polski. Osiągnięcie te tylko napędziło mnie do stawiania sobie nowych celów oraz chęci stałego rozwoju w dziedzinie dietetyki i treningu siłowego. JAK PRACUJE: Jestem osobą bardzo otwartą. Zawsze staram się dostosować do oczekiwań klienta i preferencji w kwestii treningu i nawyków żywieniowych. Wychodzę z założenia, że trening przede wszystkim ma sprawiać przyjemność, aby z chęcią na niego przychodzić. Uważam, że ograniczenia są tylko w naszych głowach, a trener jest po to, żeby pomóc wyzbyć się tych ograniczeń. W pracy z podopiecznym stawiam przede wszystkim na bezpieczeństwo i zachowanie bądź poprawę zdrowia, ale jestem w tym dość wymagający, przeważnie oczekuje szukania rozwiązań zamiast wymówek. Lubię mieć świadomość, że trening z klientem został wykonany na 100%. W kwestii kształtowania sylwetki u podopiecznego celuje zawsze w estetykę i zachowanie proporcji. Jestem zdania, że regularna aktywność fizyczna kształtuje nie tylko sylwetkę, ale również charakter i cechy, które przydają się w życiu codziennym. Ponadto sprawia że możemy spędzać czas wolny w aktywny sposób, a dolegliwości związane z układem ruchu oraz nadmiarem kilogramów przestają być naszym ograniczeniem.
sprawdź dostępność trenera
Małgosia Majewska
Trener personalny
Małgosia Majewska
Małgorzata Majewska Klub: CALYPSO SZCZECIN Piastów Office Center Absolwentka Wydziału Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia o kierunku Zdrowie Publiczne Uniwersytetu Szczecińskiego i obecnie studentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Dyplomowany trener personalny- certyfikat Mauricz Training Center. ZACZĘŁO SIĘ OD… zawsze związana byłam z aktywnością ruchową i sportem. Przez wiele lat trenowałam taniec nowoczesny i uczestniczyłam w wielu pokazach i festiwalach zarówno w Polsce jak i na arenie międzynarodowej. Przygoda z siłownią rozpoczęła się pięć lat temu w chwili zakończenia kariery tanecznej. Doszłam do wniosku, że nie mogę usiedzieć w miejscu i muszę zastąpić taniec inną formą aktywności fizycznej- padło na siłownię i fitness. Uwielbiam to robić , sport to hobby, część życia. Nie wyobrażam sobie robić czegoś innego. W swoich treningach uwielbiam łączyć elementy treningu siłowego, funkcjonalnego, a także interwałowego. STYL/MOTTO: „Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych. Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego” — Mahatma Gandhi JAK PRACUJE: Praca z drugim człowiekiem przynosi mi niezwykle wiele radości i codziennie uczy czegoś nowego. W mojej pracy najważniejsze dla mnie jest to, że mogę pomóc drugiej osobie dając z siebie 100 %. Najlepszy trening to taki który jest dopasowany indywidualnie do potrzeb, możliwości i oczekiwań mojego podopiecznego
sprawdź dostępność trenera
Kamil Szymczak
Trener współpracujący
Kamil Szymczak
Trener z doświadczeniem w Polsce i Hiszpanii. Ekspert w treningu nastawionym na odwrócenie skutków stresu i siedzącego trybu życia. Ukończył 5 rok na kierunku lekarskim PUM. Trener lekarzy, pracowników branży IT, osób które poprzez sport nie tylko poprawią swoją sylwetkę a zabezpieczą swoje zdrowie na długie lata. Redaktor portalu Medycznie i Sylwetkowo, gdzie dzieli się wiedzą. Kamil w swoim życiu łączy dwie pasje: medycynę oraz sport. Doświadczenie trenerskie zdobywał podczas pracy we wszystkich klubach Calypso w Szczecinie, siłowni McFit, studium sportu PUM a także w Altafit w Santa Cruz de Tenerife. Marzy by po ukończeniu studiów szerzyć profilaktykę zdrowia. To co wyróżnia pracę z Kamilem to dostosowanie wzorców ruchowych w treningu do każdego. Podczas 6 miesięcznej pracy z pacjentami w ośrodku neurorehabilitacyjnym w Santa Cruz de Tenerife, gdzie dodatkowo się kształcił, doświadczył, że nie jest sztuką ułożyć trudniejszy trening, sztuką jest na bieżąco wymyślać prostsze wzorce ruchowe by były bezpieczne i skuteczne u każdego niezależnie od stanu zdrowia. W Polsce pracował pod okiem fizjoterapeuty kadry paraolimpijskiej z Rio de Janeiro, M. Purczyńskiego, a jego metodykę często wplata w swoje treningi. Sporty w których sam stawał na podium to taniec, windsurfing, tenis ziemny. Od ponad 10 lat świadomie podnosi ciężary bo wie, że mądrze wykorzystany trening na siłowni jest rehabilitacją dla organizmu, a źle skomponowany powoduje problemy po latach. Czasem wystarczy jedna zmiana w treningu, która odmienia wszystko - aktywujemy mięśnie dotąd nie używane, obserwujemy postępy, a pozbywamy się bólu czy stagnacji. „Najlepszy zawodnik to ten, który trenuje całe życie!”. Odwrócenie bólu kolan, szyi, problemu garbienia się czy odstających łopatek to jego codzienność. Ogromną radość przynoszą mu kolejne skutecznie przeprowadzone metamorfozy zarówno sylwetkowe jak i zdrowotne. Jego orderem sukcesu w pracy sylwetkowej są m.in. Finalista Pucharu Świata w Tańcu Towarzyskim, Vice Mistrz Polski w quad racingu - redaktor RedRally, zaufanie modelek Embassymodels a także dziesiątki osób które schudły i poprawiły swój komfort życia.
Brak dostępnych trenerów.