Calypso Fitness i Siłownia Warszawa Białołęka

Warszawa, ul. Modlińska 256, tel.22 814 46 50
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Trener personalny Warszawa – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Warszawa – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Warszawa są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Radosław Jasiński
Trener personalny
Radosław Jasiński
Sport towarzyszy mi od 11 roku życia, kiedy zacząłem trenować lekkoatletykę. Początkowa zabawa przerodziła się w pasje. Wraz z wiekiem do pasji dołączyły ciężkie treningi oraz wiele wyrzeczeń. Sportowa szkoła podstawowa, gimnazjum i liceum wyznaczyły mój kurs kształcenia w stronę Warszawskiego AWF-u. Ukończyłem akademię wychowania fizycznego że specjalizacją trener akrobatyki sportowej oraz instruktor kulturystyki. Nie poprzestałem jednak na tym i nadal pogłębiam swoją wiedzę na szkoleniach i warsztatach. Jako trener moją misją jest pomagać podopiecznym w realizacji ich celów oraz uświadamianie im jak ruch w życiu człowieka jest ważny.
sprawdź dostępność trenera
Maciej Korpaczewski
Trener personalny
Maciej Korpaczewski
Gdy zaczynałem przygodę z wolnym ciężarem nie sądziłem, iż ten sport może tak uzależniać. Biomechanika oraz biochemia ludzkiego organizmu są bardzo interesujące, więc na bieżąco uzupełniam wiedzę. Staram się wprowadzać pozytywny nastrój na salę treningową i pomóc odnaleźć motywację. Oczekuję 100% zaangażowania na treningu.
sprawdź dostępność trenera
Paweł Kowalczyk
Trener personalny
Paweł Kowalczyk
Studiowałem w Wyższej Szkole Kultury Fizycznej i Turystyki. Sport był, jest i będzie ze mną zawsze. Możliwość pokonywania własnych barier psychicznych oraz fizycznych to podstawa charakteru a taką możliwość znajdziesz na siłowni. Pomogę Ci przełamać bariery dzieląc się swoją wiedzą.
sprawdź dostępność trenera
Kamil Siwek
Trener personalny
Kamil Siwek
Przygodę z kulturystyką i sportem siłowym zacząłem w wieku 15 lat aż po dzień dzisiejszy. Niedawno ukończyłem kurs instruktora oraz trenera personalnego, który był tylko formalnością i potwierdzeniem nabytych umiejętności oraz wiedzy przez te wszystkie lata treningu. ”. Interesuję się dodatkowo sportami walki, dietetyką i zdrowym odżywianiem. W wolnych chwilach od siłowni trenuje Kickboxing. Ukończyłem także kurs z dietetyki i suplementacji 1 stopnia u Jakuba Mauricza. Ostatnio byłem także na szkoleniu u Roberta Piotrkowicza „ dieta tłuszczowa oraz jej zastosowanie w kulturystyce”. Mam doświadczenie w treningach personalnych, zaczynałem od swoich znajomych aż kończąc na klientach pozyskanych na siłowni oraz poprzez fora sportowe. Układanie planów treningowych oraz diety jest to dla mnie przyjemnością i nie stanowi żadnego problemu. Sport to moja pasja która będzie mi towarzyszyć do końca życia i chciałbym się rozwijać w tym kierunku. Treningi prowadzone przeze mnie są ciężkie ,ale za to skuteczne. Moich podopiecznych traktuje wszystkich równo, na treningach i zajęciach mocno mobilizuje oraz staram się z nich wycisnąć maksimum możliwości.
sprawdź dostępność trenera
Mateusz Zybura
Trener personalny
Mateusz Zybura
Pasjonat ludzkiego ciała i niezmierzonego potencjału jaki w nim drzemie Moją misją jest wyposażenia ludzi w wiedzę i umiejętności, które pozwoliłaby im uzyskać pełną kontrolę, świadomość i samodzielność w pracy nad własnym ciałem. Trener personalny od lat najmłodszych związany ze sportem, magister wychowania fizycznego absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie Filia w Białej Podlaskiej, ze specjalnością Korektywa i Kompensacja. Systematycznie z wielką pasją i zaangażowaniem poszerzam swoją wiedzę na licznych szkoleniach z zakresu żywienia i treningu siłowego, prowadzonych przez najlepszych specjalistów w naszym kraju, takich jak Jakub Mauricz czy Tadeusz Sowiński. Ponadto w wolnych chwilach swoje kompetencje uzupełniam studiując literaturę związaną z żywieniem i treningiem siłowym, zarówno polską jak i zagraniczną. Cennym źródłem wiedzy są dla mnie również badania naukowe oraz zagraniczne portale internetowe. W pracy z innymi stawiam przede wszystkim na indywidualne predyspozycje podopiecznego. Do każdej osoby podchodzę z pełnym zaangażowaniem i pasją. Dobór ćwiczeń czy planu żywieniowego poprzedzony zostaje wnikliwym wywiadem oraz oceną mobilności stawowej podopiecznego, dzięki czemu mam możliwość opracowania optymalnego dla danej osoby planu treningowego.
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.