Calypso Fitness Warszawa Europlex

Warszawa, ul. Puławska 17, tel. 22 852 80 35, 22 852 80 37

SQUASH

Calypso Fitness Warszawa Europlex oferuje trzy pełnowymiarowe, klimatyzowane korty renomowanej firmy McWIL. Korty wykonane są w technologii Prestige i charakteryzują się dobrze amortyzowaną podłogą oraz wyciszonymi ścianami. Opłata za rezerwację kortu obejmuje możliwość korzystania z siłowni, ścianki wspinaczkowej, zajęć fitness, cross fit i sauny. W recepcji można wypożyczyć rakietki i piłki oraz zakupić kompletne wyposażenie niezbędne do gry.

Koordynatorem działań profesjonalnej kadry trenerskiej jest Michał Dobrowolski – jeden z pierwszych trenerów w Polsce, który prowadzi zajęcia squash nieprzerwanie od 2000 roku. W klubie prowadzimy także ligę squash, turnieje, sekcję oraz treningi grupowe. Organizujemy półkolonie zimowe oraz tematyczne imprezy dla firm i szkół.  Nasi Klienci mają do dyspozycji wygodny system on-line do rezerwacji kortów, który ułatwia graczom kontrolę grafiku ich rezerwacji.

Rezerwuj kort squash >>

 

BADMINTON

Calypso Fitness Warszawa Europlex oferuje dwa pełnowymiarowe, klimatyzowane korty do badmintona. Opłata za rezerwację kortu obejmuje możliwość korzystania z siłowni, ścianki wspinaczkowej, zajęć fitness, cross fit i sauny. Oferujemy lekcje nauki gry oraz szkolenia udoskonalające zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Wszystkie zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i szkoleniowcy.

Organizujemy również półkolonie zimowe oraz tematyczne imprezy dla firm i szkół. W recepcji można wypożyczyć rakietki lub zakupić kompletne wyposażenie niezbędne do gry. Klienci mają do dyspozycji wygodny system on-line do rezerwacji kortów, który ułatwia graczom kontrolę grafiku ich rezerwacji.

Rezerwuj kort badminton >>