Calypso Fitness Warszawa Nowoursynowska

Warszawa, ul. Nowoursynowska 154A, tel.22 463 88 40 , 22 463 88 41
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

Indywidualny plan treningowy

Przeprowadzimy z Tobą wstępny wywiad, ocenimy Twoją kondycję fizyczną i opracujemy trening dopasowany do Twoich możliwości i oczekiwań.

Bezpieczeństwo treningu

Dokładnie objaśnimy Ci techniczne aspekty ćwiczeń oraz skontrolujemy ich prawidłowe wykonywanie.
Nasi trenerzy są zawsze obecni na sali ćwiczeń.

Stały monitoring postępów treningowych

Będziemy towarzyszyć Ci przy realizacji celów treningowych. Postępy zmierzymy na nowoczesnym analizatorze TANITA i wspólnie z Tobą przeanalizujemy wyniki.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Olga Białas
Trener współpracujący
Olga Białas
Licencjonowana trenerka personalna, uczestniczka wielu szkoleń z zakresu treningu, dietetyki sportowej i klinicznej, suplementacji. Zawsze chętnie służy pomocą i dzieli się swoimi spostrzeżeniami, jak również odpowiednio dobiera dietę, ćwiczenia i suplementację do indywidualnych potrzeb Klienta. Zadbam o to, by Twoja sylwetka zmieniała się z tygodnia na tydzień. A więc jeśli jesteś zmęczona/ny brakiem postępów, masz ochotę wreszcie diametralnie zmienić swoją sylwetkę, zapraszam do współpracy!
Piotr Kalbarczyk
Trener współpracujący
Piotr Kalbarczyk
Wiem, że ciężko pracujesz. Wiem, że masz inne, ważniejsze sprawy oprócz treningów. Wiem, że być może jesteś głową rodziny. I wiesz co? Doskonale to rozumiem! Mam na imię Piotrek, jestem Certyfikowanym Trenerem Personalnym, studiuję fizjoterapię i pomogę Ci skutecznie oraz jak najszybciej osiągnąć wybrany przez Ciebie cel! Wychodzę z założenia, że to trening i dieta mają być dla Ciebie, a nie na odwrót. Dlatego wszystko dopasuję w 100% do Ciebie oraz Twojego ciała. Zaufaj mi tak, jak zrobili to najlepsi - m.in. Jakub Wyszyński - Mistrz Polski oraz uczestnik Mistrzostw Europy Rallycross. Zdrowie, witalność, sprawność fizyczna, lepsze samopoczucie, wyższa samoocena, siła - to tylko namiastka tego, co zyskasz dzięki współpracy ze mną! www.kalbaralpha.pl
Grzegorz Kopciński
Trener współpracujący
Grzegorz Kopciński
Absolwent AWF Warszawa o specjalizacji instruktor kulturystyki, trener personalny. Jest zwolennikiem zdrowego stylu życia i racjonalnego odżywiania się. Specjalizuje się w kształtowaniu sylwetki.
Mikołaj Kudełka
Trener personalny
Mikołaj Kudełka
Certyfikowany Instruktor Kulturystyki oraz Dyplomowany Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness. Od wczesnych lat uprawia sport. Jego pasją jest jazda na deskorolce, którą czynnie praktykuje od 13-stego roku życia. Prowadzi również indywidualne zajęcia dla dzieci z tej dyscypliny. Z kulturystyką związany od 2010r.Uczestnik wielu szkoleń dotyczących suplementacji, dietetyki i ogólnie pojętego zdrowego trybu życia. Wciąż ma chęci rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji. Chętnie nawiązuje kontakt z klientami, którym udziela wskazówek dotyczących treningu oraz pomaga w uzyskiwaniu ich celów. W pracy jest otwarty na rozmowy i stara sie być uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony.
sprawdź dostępność trenera
Sebastian Sikorski
Trener personalny
Sebastian Sikorski
Sport to nie tylko moja pasja to także moje życie. Trenuje od najmłodszych lat. Aktualnie jestem silnie związany z kalisteniką czyli treningami z wykorzystaniem masy własnego ciała. Funkcjonalność to klucz do sukcesu dla jakości mięśni i wyglądu sylwetki dlatego moim mottem jest “bądź silny by być użytecznym”. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mi stanąć na europejskim podium w kategorii siłowo-wytrzymałościowej. Razem osiągniemy zaplanowany efekt.
sprawdź dostępność trenera
Sebastian Solarz
Trener personalny
Paweł Stelmaszczyk
Trener personalny
Paweł Stelmaszczyk
Moim głównym priorytetem treningowym zawsze była sprawność fizyczna i funkcjonalność naszego ciała. Filary ruchu człowieka. W tym kierunku właśnie staram się rozwijać siebie jak i innych. Uwielbiam pomagać ludziom i dołożę wszelkich starań, aby pomóc wam osiągnąć wasze cele
sprawdź dostępność trenera
Alicja Szkamruk
Trener personalny
Alicja Szkamruk
Od najmłodszych lat sport odgrywał ważną rolę w moim życiu, to moja największa pasja. Jestem biegaczką i triathlonistką. Na swoim koncie mam półmaratony, maratony i biegi ultra. Kocham pracę z ludźmi, a jako trener personalny spełniam się mogąc poprawiać komfort życia każdego kto tego potrzebuje. Kształtowanie sylwetki, szczegolnie kobiecej, to trudna praca, ale codziennie warto dążyć do bycia lepszym i realizować postawione sobie cele.
sprawdź dostępność trenera
Julia Szymanowska
Trener personalny
Szymon Zając
Trener współpracujący
Szymon Zając
Trener z pasją. Wieloletnie doświadczenie treningowe oraz zdobytą wiedze stara sie jak najlepiej przekazywać podopiecznym. Specjalizujący się w redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej oraz poprawy sylwetki. Adept psychologii treningu personalnego oraz Twój osobisty motywator, który nie tylko wyniesie twoje treningi na wyższy poziom ale też poszerzy granice twojej świadomości dotyczące zdrowego trybu życia. Serdecznie zapraszam!
Brak dostępnych trenerów.