Calypso Fitness i Siłownia Warszawa Nowoursynowska

Warszawa, ul. Nowoursynowska 154A, tel.22 463 88 40 , 22 463 88 41
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Trener personalny Warszawa – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Warszawa – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Warszawa są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Alan Baranowski
Trener personalny
Alan Baranowski
Motywacja jest początkiem odniesienia sukcesu. Nawyki są po to, żeby się nie poddawać! Bez względu na to, ile błędów popełnisz i ile czasu potrzebujesz nadal jesteś przed tymi, którzy się nie podjęli! Cześć! Jestem Alan Baranowski i chętnie pomogę w kształtowaniu sylwetki, wytrwaniu i w osiągnięciu Twoich celów. Jestem licencjonowanym trenerem personalnym i nauczycielem wychowania fizycznego. Posiadam dyplom uczelni WSKFIT w Pruszkowie, ukończone kursy trenera personalnego i instruktora siłowni FitAcademy. Wykorzystaj swój potencjał i nie obawiaj się mierzyć wysoko, a ja zrobię wszystko, aby Ci w tym pomóc.
sprawdź dostępność trenera
Paweł Birkholc
Trener personalny
Paweł Birkholc
Mam na imię Paweł, jestem Magistrem Żywienia Człowieka i Oceny Żywności oraz Certyfikowanym Trenerem Personalnym i instruktorem siłowni z akredytacją REPs i PZTP. Na co dzień zajmuję się rozpisywaniem indywidualnych planów dietetycznych i prowadzeniem treningów moim podopiecznym. Cały czas kształcę się i rozwijam w tematyce żywieniowo-treningowej, a zdobytą wiedzę przekładam na praktykę w pracy z podopiecznymi. Staram się pokazać, że odpowiednio dobrany trening i racjonalne odżywianie jest kluczem do osiągnięcia wymarzonej sylwetki i zdrowia. Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego kim się samemu było wcześniej - zacznij ze mną już dziś!
sprawdź dostępność trenera
Bartłomiej Brudnicki
Trener personalny
Bartłomiej Brudnicki
Jestem Studentem Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Specjalizuje się w Transformacji sylwetki. Każdy jakoś zaczyna, przychodząc do mnie możesz liczyć na trening dopasowany do twoich możliwości. Jako certyfikowany trener z Personal Trainer Academy zadbam o to aby treningi były efektywne, bezpieczne oraz oczywiście w dobrej atmosferze. Trening powinien być dla nas przyjemnością, sposobem na odstresowanie się po ciężkim tygodniu.
sprawdź dostępność trenera
Piotr Kalbarczyk
Trener współpracujący
Piotr Kalbarczyk
Wiem, że ciężko pracujesz. Wiem, że masz inne, ważniejsze sprawy oprócz treningów. Wiem, że być może jesteś głową rodziny. I wiesz co? Doskonale to rozumiem! Mam na imię Piotrek, jestem Certyfikowanym Trenerem Personalnym, studiuję fizjoterapię i pomogę Ci skutecznie oraz jak najszybciej osiągnąć wybrany przez Ciebie cel! Wychodzę z założenia, że to trening i dieta mają być dla Ciebie, a nie na odwrót. Dlatego wszystko dopasuję w 100% do Ciebie oraz Twojego ciała. Zaufaj mi tak, jak zrobili to najlepsi - m.in. Jakub Wyszyński - Mistrz Polski oraz uczestnik Mistrzostw Europy Rallycross. Zdrowie, witalność, sprawność fizyczna, lepsze samopoczucie, wyższa samoocena, siła - to tylko namiastka tego, co zyskasz dzięki współpracy ze mną! www.kalbaralpha.pl
Grzegorz Kopciński
Trener współpracujący
Grzegorz Kopciński
Absolwent AWF Warszawa o specjalizacji instruktor kulturystyki, trener personalny. Jest zwolennikiem zdrowego stylu życia i racjonalnego odżywiania się. Specjalizuje się w kształtowaniu sylwetki.
Aleksandra Kunikowska
Trener personalny
Aleksandra Kunikowska
Ukończyłam studia licencjackie na kierunku wychowanie fizyczne ze specjalizacją trener personalny oraz menadżer sportu w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie. Jestem także certyfikowanym trenerem personalnym i instruktorem siłowni. Ciągle się dokształcam, żeby moja wiedza była na coraz wyższym poziomie. Od 6 roku życia biegam, trenowałam w klubie lekkoatletycznym MKS Polonia Warszawa, więc sport i zdrowy tryb życia jest ze mną od najmłodszych lat. Chciałabym teraz motywować moich podopiecznych, tak jak robili to moi trenerzy. Pierwszym Waszym sukcesem jest jest już chęć zmiany swojego dotychczasowego trybu życia na lepszy. Pomogę Wam wytrwać w nowych postanowieniach. Specjalizuję się w treningach wytrzymałościowych, funkcjonalnych oraz siłowych. Pomogę zrzucić zbędne kilogramy i wyrzeźbić sylwetkę. Staram się do każdego podchodzić indywidualnie, zarażać uśmiechem i pozytywną energią. Moja praca jest moją pasją i tym co uwielbiam, dlatego będę starała się, żeby treningi sprawiały Wam przyjemność i satysfakcję. Tak jak pokochałam aktywność fizyczną, tak samo chcę tą miłością zarazić Was!
sprawdź dostępność trenera
Paweł Skonieczny
Trener współpracujący
Paweł Skonieczny
Certyfikowany trener w Polskiej Akademii Sportu z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizacje : Mobilność oraz stabilność, Kształtowanie sylwetki, budowanie siły oraz wytrzymałości sportowca. Jestem zdania że to trening jest dla Ciebie a nie na odwrót.
Michał Wszeborowski
Trener personalny
Michał Wszeborowski
Certyfikowany Trener personalny Fit Academy z doświadczeniem pracy na siłowni i z klientem. Mający wiedzę z zakresu programowania treningu siłowego jak i prowadzenia pojedyńczej jednostki trenigowej mającej na celu budowanie siły jak i funkcjonalność. Posiadam doświadczenie ze startów w zawodach w trójboju siłowym.
sprawdź dostępność trenera
Hubert Ziemak
Trener personalny
Hubert Ziemak
Jestem Trenerem Przygotowania Fizycznego, biegaczem oraz pasjonatem treningu siłowego. Swoją wiedzę oraz praktykę opieram na szkoleniach, książkach i badaniach naukowych. Na co dzień pomagam budować formę biegową, fizyczną oraz w wychodzeniu z dolegliwości bólowych. Moim hasłem przewodnim jest „biegiem po marzenia”, a mottem w pracy/pasji to „trenuj mądrze i odpowiednio ciężko”.
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.