Calypso Fitness Warszawa Ochota Adgar

Warszawa, Al. Jerozolimskie 181B, tel.22 323 82 00
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

Indywidualny plan treningowy

Przeprowadzimy z Tobą wstępny wywiad, ocenimy Twoją kondycję fizyczną i opracujemy trening dopasowany do Twoich możliwości i oczekiwań.

Bezpieczeństwo treningu

Dokładnie objaśnimy Ci techniczne aspekty ćwiczeń oraz skontrolujemy ich prawidłowe wykonywanie.
Nasi trenerzy są zawsze obecni na sali ćwiczeń.

Stały monitoring postępów treningowych

Będziemy towarzyszyć Ci przy realizacji celów treningowych. Postępy zmierzymy na nowoczesnym analizatorze TANITA i wspólnie z Tobą przeanalizujemy wyniki.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Mateusz aMajcher
Trener personalny
Mateusz aMajcher
Fizjoterapeuta, Trener Personalny, Instruktor Trójboju Siłowego. Zdobywca II miejsca w Akademickich Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza w Trójboju Siłowym w 2016r. Specjalizuję się w treningach funkcjonalnych oraz siłowych. Każda osoba jest inna, dlatego treningi dostosowuję indywidualnie, biorąc pod uwagę wady postawy, uszkodzenia układu mięśniowo-szkieletowego oraz dysproporcje mięśniowe.
sprawdź dostępność trenera
Klaudia Babecka
Trener personalny
Klaudia Babecka
Moje życie to moja pasja i tego się trzymam od zawsze. Przygoda ze sportem zaczęła się w momencie pójścia do podstawówki-już wtedy zakochałam się w koszykówce. Sporcie zespołowym który nauczył mnie pokory, cieszenia się ze zwycięstwa i wyciąganiu wniosków z porażki oraz dostrzeganiu ludzi w dążeniu do celu. Trening na siłowni był naturalnym procesem w tworzeniu formy do gry na boisku, ale również miła pracą w dążeniu do wymarzonej sylwetki. Czasami ciężkiej i pod górkę, ale właśnie po to zostałam Trenerem Personalnym i Fizjoterapeutą, żeby na podstawie swoich błędów, Tobie tą drogę maksymalnie umilić. Z moim wsparciem, czasami ostrym, ale zawsze obiektywnym słowem, jesteś w stanie zrobić WSZYSTKO. Do zobaczenia, czekam na Ciebie :)
sprawdź dostępność trenera
Gosia Budek
Trener personalny
Gosia Budek
Studentka fizjoterapii, trener personalny. Swoją sportową pasję realizuje poprzez regularne treningi siłowe. Determinacje w dążeniu do stawianych sobie celów wykształtowało we mnie uprawiane od najmłodszych lat łyżwiarstwo figurowe, oraz towarzyszący mu balet i treningi kondycyjne. Zawsze na pierwszym miejscu stawiam dbałość o zdrowie, którą dzięki wiedzy nabywanej na studiach mogę bez problemu połączyć z dążeniem do wymarzonej sylwetki. Do zobaczenia na treningu J
sprawdź dostępność trenera
Maciej Falacinski
Trener personalny
Maciej Falacinski
Maciej Falaciński, trener personalny, Mistrz Europy Juniorów w pływaniu, Mistrz Polski Seniorów. Student psychologii. Treningi moich podopiecznych opierają się na budowaniu konkretnych cech motorycznych oraz realizowaniu postawionych sobie celów sylwetkowych. Przy indywidualnym podejściu do każdego, jako student i pasjonat psychologii zapewnie Ci odpowiednią dawkę motywacji.
sprawdź dostępność trenera
Alissa Floryńska
Trener personalny
Alissa Floryńska
Mgr. Wychowania Fizycznego ze specjalizacją z Aerobiku, Pływania i Kulturystyki. Od zawsze sport jest jej życiem. Nie potrafi usiedzieć w miejscu.. Od wielu lat profesjonalnie zajmuje się tańcem.Finalistka VI edycji You Can Dance Po Prostu Tańcz, oraz choreograf w tym programie, a także „Mali Giganci I“, „Mam Talent“ i „Kocham Cię Polsko“.Od 2011r wykonawca opraw tanecznych w programach "X-factor", "The Voice Of Poland", "Kuba Wojewódzki", "Taniec z Gwiazdami", "Jaka To Melodia" i wielu innych. Aktualnie oprócz pracy jako instruktor i choreograf tańca, bardzo prężnie działa w dziedzinie Trener Personalny w CALYPSO. Oprócz sportu interesuje się kosmetyką, śpiewem i szkoleniem psów .Jeśli następnym razem usłyszycie jakąś hitową nutę spod prysznica, już będziecie wiedzieć, że to ona i nie zdziwcie się jak na trening personalny przyjdzie z labradorem :P
sprawdź dostępność trenera
Bartosz Frelik
Trener personalny
Bartosz Frelik
Od kilku lat pomagam swoim podopiecznym realizować założone przez nich cele sylwetkowe. Specjalizuje się w treningu siłowym. Indywidualnie dobieram ćwiczenia pod każda osobe uwzgledniajac jej mozliwosci treningowe, mobliność oraz ewentalne urazy/kontuzje. Staram się cały czas rozwiać swoja wiedze biorac udzial w licznych szkoleniach. -Trener Personalny -Zawodnik sportów sylwetkowych -Mistrz Polski w kat. Męska sylwetka do lat 19.
sprawdź dostępność trenera
Kamil Głuszek
Trener personalny
Kamil Głuszek
Wieloletnie doświadczenie z treningu typowo kulturystycznego oraz pasję do sportów siłowo-wytrzymałościowych połączonej z celowaną dietą i podstawami dietoterapii można w moim przypadku nazwać "uwielbieniem człowieka i jego możliwości". Ciągle udoskonalam siebie i swoich podopiecznych poprzez połączenie aktywności fizycznej, właściwego nastawienia psychicznego oraz odpowiedniego odżywiania. "
sprawdź dostępność trenera
Janek Grabarczyk
Trener personalny
Janek Grabarczyk
Janek Grabarczyk. Personal trainer level 1, absolwent i magister AWF w Białej Podlaskiej na kierunkach Wychowanie Fizyczne oraz Turystyka i Rekreacja. Specjalizuję się w treningu wytrzymałościowym, siłowym, pomogę Ci także zbić zbędne kilogramy. Ponadto TRX, Power Plate, elementy cross trainingu. Ogromne poczucie humoru, a z drugiej strony profesjonalne podejscie, motywacja i dbałość o szczegóły to cechy wyróżniające mnie w pracy, a także na codzień. Zapraszam;)
sprawdź dostępność trenera
Katarzyna Kaczmarczyk
Trener personalny
Katarzyna Kaczmarczyk
Zamiłowanie do sportu towarzyszy mi od najmłodszych lat. Lubię aktywnie spędzać czas i sprawdzać się w różnych dyscyplinach sportowych. W technikum ortopedycznym reprezentowałam szkołę w piłce siatkowej. Do moich osiągnięć zaliczam zdobycie złotego medalu w XIV Mistrzostwach Polski Łodzi Smoczych (Bydgoszcz 2018). Przez rok uczęszczałam na tajski boks, ale to trening siłowy jest tym co lubię najbardziej. Specjalizuję się w treningach siłowych i funkcjonalnych, które dobieram indywidualnie do danej osoby. Każdy dzień traktuję jako szansę do podnoszenia poziomu wiedzy i umiejętności. Ukończyłam Kurs Trenera Personalnego i Instruktora Kulturystyki w Polskiej Akademii Sportu w Warszawie. Chcesz zadbać o swoje zdrowie, wygląd fizyczny, polepszyć swoją kondycję, samopoczucie czy też zmotywować się do aktywnego trybu życia? Zapraszam do wspólnych treningów. Razem osiągniemy zamierzony cel! a
sprawdź dostępność trenera
Mateusz Łapiński
Trener współpracujący
Mateusz Łapiński
Jestem pasjonatem sportu i fanem zdrowego trybu życia. Kilka lat temu miałem problemy z nadwagą co wpływało na złe wyniki badań. Wykorzystując wiedzę z kursów trenerskich oraz wieloletnie doświadczenie, wypracowałem szczupłą i zdrową sylwetkę. Obecnie sam motywuję innych do działania i robię to wzorowo. Do każdego podchodzę indywidualnie i dopasowuję plan działania w oparciu o najdrobniejsze szczegóły. Jestem pozytywną osobą i moim głównym celem jest zarażanie innych optymizmem oraz chęcią do działania. Udowadniam, że idealna sylwetka nie jest zarezerwowana wyłącznie dla profesjonalnych sportowców.
Paweł Łozowski
Trener personalny
Paweł Łozowski
Trener Personalny, w sporcie od najmłodszych lat - były zawodnik tenisa ziemnego oraz sportów walki (K1 i MMA), które zajęły łącznie 16 lat życia. Aktualny zawodnik sportów sylwetkowych z licznymi sukcesami w kraju jak i poza jego granicami, aktywny w największej federacji na świecie. Zarówno przygotowanie motoryczne czy kondycyjne sportowców jak i realizacja celów sylwetkowych każdej osoby nie stanowią dla mnie problemu. Twój cel jest moim celem!
sprawdź dostępność trenera
Artur Pomiankiewicz
Trener personalny
Artur Pomiankiewicz
Mgr Wychowania Fizycznego, wieloletni zawodnik i medalista Mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów. Instruktor podnoszenia ciężarów. Specjalizuję się w treningu siłowym, funkcjonalnym, poprawie sylwetki i korekcie postawy. Do każdego treningu podchodzę indywidualnie i staram się go przygotować pod konkretną osobę. Moje wieloletnie doświadczenie, otwartość i pozytywne nastawienie sprawią, że osiągnięcie celów treningowych będzie tylko kwestią czasu. Zapraszam
sprawdź dostępność trenera
Mateusz Popiołek
Trener personalny
Mateusz Popiołek
Trener personalny, instruktor siłowni, reprezentant Polski w rugby w odmianie 15 i 7 osobowej. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy w rugby oraz lekkoatletyce. Specjalizuje się w treningach siłowych, funkcjonalnych i wytrzymałościowych. Plany dopasowuje indywidualnie do każdej osoby. Podczas treningów staram się podopiecznym przekazać jak największą dawkę wiedzy w zakresie treningu, suplementacji oraz żywienia. Wspólnie osiągniemy Twój cel!
sprawdź dostępność trenera
Filip Rowiński
Trener personalny
Filip Rowiński
Trener Personalny, Kulturystyki i Pływania. V-ice Mistrz Europy w Pływaniu Masters 2018, Mistrz Polski Seniorów w Pływaniu, Reprezentant Polski w Mistrzostwach Europy Seniorów jak i Juniorów, wielokrotny Rekordzista Polski w poszczególnych kategoriach wiekowych. Absolwent Akademi Leona Koźmińskiego. Treningi preferuję na dużej intensywności, specjalizuję się w przygotowaniu motorycznym, siłowym czy funkcjonalnym na bazie TRX i kettlebell, pomogę Ci zrzucić zbędne kilogramy oraz wysmuklic sylwetkę. Treningi prowadzę profesjonalnie i sumiennie a do tego z dużym poczuciem humoru, do każdego podchodzę indywidualne i dobieram odpowiedni plan działania. Obiecuję, że nie wyjdziesz ode mnie nie zmęczony ale spełniony, wszystko po to aby osiągnąć wyznaczony przez Ciebie CEL!-
sprawdź dostępność trenera
Damian Tolak
Trener współpracujący
Damian Tolak
Sportami siłowymi interesuje się od dziesięciu lat. Krok po kroku wprowadzę Cię w tajniki ruchu oraz mobilności, a także nauczę Cię jak poruszać się bezpiecznie i efektywnie, zarówno podczas uprawiania sportu, jak i w życiu codziennym oraz przechodzić od prostych do bardziej zaawansowanych ćwiczeń. Zademonstruję, jak poprawnie wykonywać ćwiczenia siłowe, m.in. takie jak: przysiad, wyciskanie na ławce, wiosłowanie, martwy ciąg. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, dostosowując trening do jej potrzeb oraz możliwości fizycznych. Współpraca ze mną to nie tylko kompleksowa opieka podczas treningu personalnego, ale także wszechstronne doradztwo odnośnie prawidłowego odżywiania się wraz z odpowiednią suplementacją.
Brak dostępnych trenerów.