PL | EN


Fitness club

Calypso Piotrków Trybunalski

Aktualności O klubie Grafik zajęć Galeria Ceny Trenerzy

Kontakt

Calypso Piotrkó Trybunalski
ul. Słowackiego 66
e-mail: recepcja.piotrkow@calypso.com.pl
tel. (44) 647 30 16

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek - piątek 6.00-24.00
Sobota 8.00-22.00
Niedziela 10.00-20.00


Polub nas na FB!
Twoje imię i nazwisko:

Numer telefonu:

E-mail:

Wiadomość:

Oferta

W Calypso stworzyliśmy optymalne warunki do aktywnego spędzania wolnego czasu dla całej rodziny, począwszy od dogodnej lokalizacji (centrum miasta) oraz bezpłatnego bezpiecznego parkingu i szerokiej gamy oferowanych usług.
Z myślą o Państwa wygodzie klub jest czynny 7 dni w tygodniu, w dni powszednie od godz. 6 do 24,w soboty w godzinach 8-22 oraz niedziele od godz. 10 do 20.

W pełni klimatyzowanym obiekcie znajduje się profesjonalna sala do ćwiczeń siłowych oraz cardio wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt renomowanej firmy SportsArt.
Oprócz strefy wolnych ciężarów, znajdziemy tu maszyny do treningu izotonicznego oraz cardio, w tym ultranowoczesne bieżnie, maszyny eliptyczne oraz steppery. Sprzęt ten nie tylko doskonale spełnia swoje funkcje, ale również, dzięki designerskiemu wyglądowi, cieszy oko.
Trening na siłowni odbywa się pod opieką wykwalifikowanych trenerów, którzy przed rozpoczęciem pierwszego treningu przeprowadzają wywiad dotyczący m.in. stanu naszego zdrowia oraz tego, co chcielibyśmy osiągnąć lub poprawić w naszej sylwetce.
Dzięki tym informacjom instruktorzy opracowują indywidualny trening, który będzie zarówno bezpieczny, jak i skuteczny.

Poza treningiem siłowym proponujemy trening aerobowy, do wyboru mamy programy przystępne dla wszystkich grup wiekowych (dla kobiet, mężczyzn i dzieci) oraz stopnia zaawansowania, m.in. zajęcia kształtujące sylwetkę takie jak np. ABT, TBC, płaski brzuch, step, body sculpt, aerobox, cellulit attack, cross fit; zajęcia dance np: ZUMBA, dynamic step, ćwiczenia rehabilitacyjne jak np.: gimnastyka ogólnousprawniająca - zajęcia dla seniorów, pilates, fit ball, stretching.

Instruktorzy fitness służą poradą w kwestii doboru optymalnego rodzaju zajęć w zależności od potrzeb i preferencji klientów.

Wszystkie ćwiczenia odbywają się w przestronnej (mogącej pomieścić do 30 ćwiczących osób) klimatyzowanej sali, wyposażonej w profesjonalne akcesoria do ćwiczeń i nagłośnienie.

Po wyczerpującym treningu możemy przenieść się do strefy odnowy biologicznej i zrelaksować np. w saunie (osobna dla kobiet oraz mężczyzn) lub w  solarium.

Jesteśmy pewni, że w Calypso każdy znajdzie coś dla siebie. Odwiedź nas i przekonaj się o wyjątkowości tego miejsca!

Dokonaj właściwego wyboru i przyłącz się do społeczności Calypso, a my zadbamy o Twoją motywację!!!

Partnerzy:\