Znajdź trenera

Adrian Andrzejczyk
Instruktor squash
Andrzejczyk
Trener z certyfikatem 1 stopnia Światowej Federacji Squasha. Zwycięzca wielu turniejów oraz zdobywca wysokich miejsc w turniejach ogólnopolskich. Swoją przygodę ze sportem zaczynał od lekkoatletyki, trenował także koszykówkę i boks. Doświadczenie ze sportów indywidualnych i zespołowych przenosi także do squasha, który stał się jego pasją i sposobem na życie. Prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe zarówno z osobami początkującymi jak i tymi bardziej zaawansowanymi. Prywatnie miłośnik motocykli.
Michał Dobrowolski
Instruktor squash
Dobrowolski
Magister wychowania fizycznego. Dyplomowany trener squasha, legitymujący się uprawnieniami trenerskimi wydanymi przez Europejską Federację Squasha. Dyplomowany sędzia squasha. W Calypso Fitness piastuje stanowisko managera sekcji squash, badminton i ricochet. Od 2000r prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe. Drużynowy Mistrz Polski, były reprezentant Polski.
Rafał Lis
Instruktor squash
Lis
Squashem zainteresowałem się kilka lat temu. Obecnie gram, trenuję siebie i innych ludzi, wspieram i pomagam zawodnikom i klubowi. Przywiązuję ogromną wagę do tego, aby moje zajęcia były profesjonalne, merytoryczne i ciekawe, traktując indywidualnie każdego ćwiczącego. W klubie Calypso Fitness prowadzę zajęcia squash dla dzieci i dla dorosłych, organizuję turnieje turnieje oraz prowadzę treningi indywidualne.
Artur Serwach
Instruktor squash
Serwach
Już od młodych lat interesowałem się kulturystyką. Ukończyłem szkolenia na Trenera Personalnego oraz Medycznego Trenera Personalnego. Praca w tym charakterze jest nie lada wyzwaniem, któremu stawiam czoła każdego dnia. Lubię wyznaczać nowe cele oraz pomaga w ich realizacji
Zastępstwo
Instruktor squash
Zastępstwo
Brak dostępnych trenerów.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.