Znajdź trenera

Adrian Andrzejczyk
Instruktor squash
Trener z certyfikatem 1 stopnia Światowej Federacji Squasha. Zwycięzca wielu turniejów oraz zdobywca wysokich miejsc w turniejach ogólnopolskich. Swoją przygodę ze sportem zaczynał od lekkoatletyki, trenował także koszykówkę i boks. Doświadczenie ze sportów indywidualnych i zespołowych przenosi także do squasha, który stał się jego pasją i sposobem na życie. Prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe zarówno z osobami początkującymi jak i tymi bardziej zaawansowanymi. Prywatnie miłośnik motocykli.
Michał Dobrowolski
Instruktor squash
Magister wychowania fizycznego. Dyplomowany trener squasha, legitymujący się uprawnieniami trenerskimi wydanymi przez Europejską Federację Squasha. Dyplomowany sędzia squasha. W Calypso Fitness piastuje stanowisko managera sekcji squash, badminton i ricochet. Od 2000r prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe. Drużynowy Mistrz Polski, były reprezentant Polski.
Rafał Lis
Instruktor squash
Squashem zainteresowałem się kilka lat temu. Obecnie gram, trenuję siebie i innych ludzi, wspieram i pomagam zawodnikom i klubowi. Przywiązuję ogromną wagę do tego, aby moje zajęcia były profesjonalne, merytoryczne i ciekawe, traktując indywidualnie każdego ćwiczącego. W klubie Calypso Fitness prowadzę zajęcia squash dla dzieci i dla dorosłych, organizuję turnieje turnieje oraz prowadzę treningi indywidualne.
Artur Serwach
Instruktor squash
Już od młodych lat interesowałem się kulturystyką. Ukończyłem szkolenia na Trenera Personalnego oraz Medycznego Trenera Personalnego. Praca w tym charakterze jest nie lada wyzwaniem, któremu stawiam czoła każdego dnia. Lubię wyznaczać nowe cele oraz pomaga w ich realizacji
Zastępstwo
Instruktor squash
Brak dostępnych trenerów.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.