Calypso Fitness i Siłownia Gdańsk Zaspa

Gdańsk, Al. Rzeczypospolitej 33, tel.58 511 11 51 , 58 511 11 52
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Trener personalny Gdańsk – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Gdańsk – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Gdańsk są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Kulawy Alicja
Trener personalny
Kulawy Alicja
Jestem studentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, na wydziale wychowania fizycznego. Ze sportem jestem związana od dziecka. Przez 8 lat trenowałam siatkówkę, a na swoim koncie mam tytuł trzykrotnego mistrza Polski oraz jedno wicemistrzostwo. Po zakończeniu kariery siatkarskiej postanowiłam spróbować swoich sił w treningu siłowym, co bardzo szybko przerodzilo sie w moja pasję. Od tego momentu nieustannie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Specjalizuje sie głownie w metodach budowania sylwetki za pomocą treningu siłowego. Ponadto jestem zwolenniczką zdrowego odżywiana oraz aktywnego spędzania czasu.
sprawdź dostępność trenera
Hubert Bińczak
Trener personalny
Hubert Bińczak
Cześć! Nazywam się Hubert i jestem studentem ostatniego roku Gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu. Pasjonuję się kulturystyką, posiadam licencję trenera personalnego oraz instruktora fitness. Dość niestandardowo, ale nie zawsze byłem związany ze sportem. Dzięki własnej pracy przeszedłem na "jasną strone mocy" 😉 Właśnie dlatego jestem w stanie zrozumieć trudności i rozterki osoby, która zaczyna swoją walkę o dobrą sylwetkę i zdrowie. Jeśli chcesz zrobić coś dla swojego ciała i uwierzyć, że możesz lepiej wyglądać, a przede wszystkim lepiej się czuć, to chętnie Ci pomogę. Sam dobrze wiem, jak trudno jest zacząć. Pozwól, abym pomógł Ci odkryć miłość do sportu, osiągnąć wymarzone cele i cieszyć się lepszym komfortem życia.
sprawdź dostępność trenera
Nikodem Gilis
Trener personalny
Nikodem Gilis
Jestem trenerem personalnym, aspirantem w Państwowej Staży Pożarnej i wielkim miłośnikiem sportu. Szczególne miejsce w polu moich zainteresowań zajmują sporty siłowe, techniki mobilizacyjne i szeroko pojęty trening funkcjonalny. Dużo uwagi poświęcam zdrowej diecie i swoją wiedzą na temat odżywiania dzielę się z podopiecznymi. Aby jak najlepiej służyć i pomagać osobom pragnącym zadbać o swoje zdrowie, sylwetkę i kondycję dostosowuję formy aktywności do potrzeb i możliwości klientów. Wierzę, że kluczem do wymarzonej sylwetki jest zmiana nastawienia do życia - pozytywne myślenie, walka ze swoimi słabościami i wiara w siebie - tego też „uczę” swoich podopiecznych. Wspólnie osiągniemy Twój cel!
sprawdź dostępność trenera
Adam Pieniek
Trener personalny
Adam Pieniek
Jestem pasjonatem sportu, trenerem osobistym i osobą, która pomoże Ci trenować na zupełnie innym poziomie niż dotychczas. Od najmłodszych lat moje życie obracało się wokół wielu różnych dyscyplin sportowych. Zaczynając od koszykówki, biegów na długich dystansach po czasy obecne. Od kilku lat moja droga skupia się głównie na treningu siłowym oraz sportach walki, które obecnie trenuję. Pracując z ludźmi jako instruktor siłowni zdobyłem cenne doświadczenie. Pozwala mi to na umiejętne przekazanie wiedzy, którą nabyłem podczas szkoleń z Treningu Siłowego i Przygotowania Motorycznego oraz nauki na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Podczas treningów dbam o prawidłowe wzorce ruchowe, odpowiednie przygotowanie do ćwiczeń oraz co najważniejsze dobrą i luźną atmosferę na zajęciach. Współpracuję głównie z Paniami, które poprzez nieodpowiedni tryb życia zaniedbały swoje ciało, co często przekłada się na brak energii, gorsze samopoczucie czy chroniczne bóle m.in pleców oraz kolan, a także osobami, które chcą poprawnie ćwiczyć unikając tym samym niepotrzebnych urazów. Jeśli wiesz, że mogę pomóc Tobie w osiągnięciu Twoich celów, nie zastanawiaj się dłużej. Im szybciej zaczniemy, tym szybciej razem osiągniemy Twój wymarzony Cel!
sprawdź dostępność trenera
Jakub Sulima
Trener współpracujący
Jakub Sulima
Jestem studentem AWFiS w Gdańsku na wydziale wychowania fizycznego. Przez większość mojego życia zajmowałem się grą w piłkę siatkową. Do moich sukcesów należy złoty oraz brązowy medal Mistrzostw Polski Młodej Ligi z zespołem Lotos Trefl Gdańsk. Moją siatkarską przygodę kontynuowałem jako asystent trenera w Atom Trefl Sopot. Starszy brat zaraził mnie i wciągnął w świat Crossfitu, treningu funkcjonalnego oraz pomagania ludziom stać się takimi, jakimi chcieliby być. Zmusza mnie to do ciągłego pogłębiania wiedzy, więc ukończenie kursów PFS Personal Treiner i PFS Gym Instructor to dopiero początek.
Marta Zakrzewska
Trener personalny
Marta Zakrzewska
Studiowałam na gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu ze specjalnością nauczycielską. Moja przygoda ze sportem zaczęła się w bardzo młodym wieku, wiele lat poświęciłam na lekką atletykę, natomiast Crossfitem zajmuję się od około pięciu lat. Na zajęciach motywuję, gdyż są dość wymagające, jednak wyskalowane i dostosowane do możliwości każdego z uczestników. Satysfakcja i radość po skończonym treningu gwarantowana!
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.