Calypso Fitness i Siłownia Gdynia Klif

Gdynia, Al. Zwycięstwa 256, tel.58 743 25 31
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Trener personalny Gdynia – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Gdynia – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Gdynia są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Maciej Dzieżyc
Trener personalny
Maciej Dzieżyc
Posiadam wieloletnie doświadczenie w pomaganiu ludziom osiągać swoje cele na siłowni. Jestem absolwentem AWFiS w Gdańsku oraz ukończyłem nie jeden kurs związany z szeroko pojętym treningiem personalnym. Śmiało mogę powiedzieć, że jestem teoretykiem i praktykiem jednocześnie. Specjalizuje się w usprawnianiu ciała człowieka i kształtowaniu jego sylwetki. Stawiam przede wszystkim na zdrowie podopiecznego i zmianę jego podejścia do aktywności fizycznej. Współpracując ze mną dostajesz merytoryczną wiedzę i gwarantowany efekt wspólnej pracy.
sprawdź dostępność trenera
Cezary Grabowski
Trener personalny
Cezary Grabowski
Od najmłodszych lat jestem związany ze sportem, uprawiałem wiele dyscyplin zaczynając od piłki nożnej poprzez pływania aż po piłkę ręczną która została ze mną do dnia dzisiejszego, dzięki czemu mogę spełniać się jako sportowiec. Przygodę z siłownią zacząłem wraz z piłką ręczną, od tamtego czasu ciągle się kształcę w tym kierunku i darzę do tego by być najlepszym w tym co robię. Pomaganie w osiągnięciu wymarzonej sylwetki, zdrowia i samopoczucia sprawia mi wiele radości i daje satysfakcję. Jest to coś co chcę robić całe życie a zadowolenie podopiecznych jest czymś co motywuje mnie do wykonywania pracy na jeszcze wyższym poziomie i jest priorytetowe.
sprawdź dostępność trenera
Adrian Kamiński
Trener personalny
Adrian Kamiński
Przygodę ze sportem, już w najmłodszych latach, rozpocząłem poprzez trening koreańskiej sztuki walki Taekwon-do. W tej dyscyplinie udało mi się zdobyć czarny pas (1-dan), wielokrotne mistrzostwo Polski oraz międzynarodowe mistrzostwo Wielkiej Brytanii. Następnym sukcesem w latach juniorskich było zdobycie mistrza Polski w kick-boxingu. Zapewniło mi to miejsce w reprezentacji narodowej a następnie start oraz wywalczenie brązowego medalu na Mistrzostwach Europy w Chorwacji w formule light-contact. W swojej sportowej przygodzie miałem również epizod w sportach wytrzymałościowych. Startowałem w dyscyplinie łączącej pływanie oraz bieganie (Swimrun). Przez ten czas zakochałem się w pływaniu dlugodystansowym i zaliczyłem kilka startów w rajdach pływackich na otwartych wodach. Aktualnie pogłębiam wiedzę w zakresie sportów sylwetkowych i siłowych co również jest moją pasją. Ponadto posiadam tytuł trenera personalnego oraz instruktora boksu. Jak już pewnie zauważyliście od zawsze fascynuje się sportem i walką. Zapraszam wszystkich chętnych na treningi na siłowni oraz w dyscyplinach uderzanych sportów walki. Ty też znajdź w sobie wojownika i zawalcz o swoje zdrowie oraz formę. Ja zrobie wszystko żeby Ci w tym pomóc!
sprawdź dostępność trenera
Izabela Kotlewska
Trener personalny
Izabela Kotlewska
Jestem studentką medycyny w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym oraz certyfikowaną trenerką personalną. Moje życie od zawsze było związane ze sportem. Trenowałam piłkę siatkową i tenis ziemny aż w końcu zaczęłam swoją przygodę z siłownią. Stała się ona moją pasją, uzależnieniem i uwaga - potrafię zarażać tym innych! W swoich treningach stawiam na technikę, która jest fundamentem do budowania siły i wytrzymałości. W połączeniu z silną motywacją i wytrwałością w dążeniu do celu nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Wszystko zależy od nas i współpracując ze mną na pewno się o tym przekonasz!
sprawdź dostępność trenera
Michał Lamprecht
Trener personalny
Michał Lamprecht
Ukończyłem studia licencjackie na AWF-ie w Poznaniu na kierunku Wychowanie Fizyczne, obecnie jestem w trakcie kończenia studiów magisterskich na AWFiS w Gdańsku. Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, jest to moja pasja, której poświęcam 100% siebie. Jestem osobą, która jest otwarta na wszelkie aktywności fizyczne. W swoich treningach przeplatam trening siłowy z elementami kalisteniki i treningiem strongman’a, więc na pewno nie jest nudno. Współpracując ze mną otrzymasz potężny zastrzyk motywacji, a także wiedzę merytoryczną i praktyczną na temat treningu i wielu innych. Zapraszam!
sprawdź dostępność trenera
Krystian Mieczkowski
Trener współpracujący
Krystian Mieczkowski
Pasja do treningu siłowego zrodziła się we mnie, gdy zrozumiałem jak wiele trzeba od siebie dać, by coś osiągnąć. Zawsze byłem nad wyraz ambitny i takim też jestem trenerem. Człowiekiem z pasją, który daje od siebie maksimum zaangażowania. To co zaplanuje, na pewno zrobię, więc jeśli chcesz, aby Twoja sylwetka była moim celem, możesz być pewny/a, że zdziałamy cuda. Moim priorytetem jest poprawność techniczna oraz zwiększenie świadomości wykonywanego ruchu. Pracuję zaczynając od budowania stabilnego fundamentu, by potem rozwijać na nim Twój silny charakter i ciało. Motywuję, przekazując swoją wiarę w efekty ciężkiej pracy, która daje ogrom satysfakcji. Nie wahaj się przed podjęciem ze mną współpracy, a ja nie zawaham się osiągnąć Twój cel!
Aleksander Piątkowski
Trener personalny
Aleksander Piątkowski
Jestem zawodowym sportowcem, trenerem personalnym oraz cross. Od najmłodszych lat profesjonalnie gram w piłkę nożną mając za sobą m.in grę w angielskiej drużynie Reading F.C U-19/U-21 czy reprezentowanie Polski do lat 19. Obecnie gram w futsal . Trenuje również crossfit - w październiku 2020 ustanowiłem Światowy Rekord Guinnessa w kategorii 60 min burpees chest to ground wykonując 885 powtórzeń. Cenie sobie wytrwałość oraz konsekwentne dążenie do celu gdzie narzędziem jest mądra praca.
sprawdź dostępność trenera
Michał Skarbek
Trener współpracujący
Michał Skarbek
Jestem licencjonowanym instruktorem przygotowania motorycznego oraz trenerem personalnym. Od zawsze byłem związany ze sportem i szeroko pojętą aktywnością fizyczną. Na co dzień jestem studentem studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Z zaangażowaniem poświęcam się dalszemu poszerzaniu wiedzy z zagadnień treningu siłowego, kształtowania poprawnych wzorców ruchowych oraz przygotowania motorycznego. W swojej pracy przede wszystkim zwracam uwagę na dbałość o technikę wykonywanych ćwiczeń oraz adekwatne zaplanowanie cyklu treningowego zależnie do założonego celu.
Aleksander Strapagiel
Trener współpracujący
Aleksander Strapagiel
Ukończyłem studia magisterskie na AWF-ie w Poznaniu na kierunku Trener Przygotowania Motorycznego. Jestem trenerem personalnym, ponadto ukończyłem wiele szkoleń w tematyce trójboju, dwuboju i sportów siłowych. Kiedy jako nastolatek zmagałem się z otyłością z pomocą przyszła mi aktywność fizyczna, wtedy postanowiłem, że moja dalsza droga związana będzie ze sportem. Aktualnie trening to moja największa pasja i uzależnienie. Staram nie ograniczać się tylko do siłowni, na co dzień lubię wszelką aktywność fizyczną - piłkę nożną, jazdę na rowerze oraz nartach.
Jakub Sulima
Trener personalny
Jakub Sulima
Jestem studentem AWFiS w Gdańsku na wydziale wychowania fizycznego. Przez większość mojego życia zajmowałem się grą w piłkę siatkową. Do moich sukcesów należy złoty oraz brązowy medal Mistrzostw Polski Młodej Ligi z zespołem Lotos Trefl Gdańsk. Moją siatkarską przygodę kontynuowałem jako asystent trenera w Atom Trefl Sopot. Starszy brat zaraził mnie i wciągnął w świat Crossfitu, treningu funkcjonalnego oraz pomagania ludziom stać się takimi, jakimi chcieliby być. Zmusza mnie to do ciągłego pogłębiania wiedzy, więc ukończenie kursów PFS Personal Treiner i PFS Gym Instructor to dopiero początek.
sprawdź dostępność trenera
Jędrzej Zawal
Trener współpracujący
Jędrzej Zawal
Jestem absolwentem AWFiS w Gdańsku oraz licencjonowanym instruktorem przygotowania motorycznego. Swoją pasję do treningu siłowego i zdrowego stylu życia realizuję poprzez szkolenia, kursy, a także codzienne poszerzanie wiedzy. W swojej pracy skupiam się na kształtowaniu prawidłowych wzorców ruchowych oraz budowaniu świadomości treningowej w dobrej atmosferze. Jeśli zaczynasz swoją przygodę z siłownią, chciał(a)byś nauczyć się poprawnej i efektywnej techniki wykonywania ćwiczeń, poprawić samopoczucie, ogólną sprawność fizyczną oraz zadbać o sylwetkę, to dobrze trafiłeś.
Brak dostępnych trenerów.

Trenerzy personalni w Gdyni – nasze kompetencje

W klubie fitness Calypso w Gdyni znajdziesz ekipę profesjonalnych trenerów personalnych z bogatym doświadczeniem. Dzięki wysokim kwalifikacjom każdy trener personalny zapewnia pełen profesjonalizm świadczonych usług. Nasza kadra to specjaliści o dużej wiedzy i umiejętnościach z wielu obszarów. Skutecznie pomagają w osiągnięciu wyznaczonych celów, wymarzonej sylwetki, nie tylko dopasowując indywidualny plan treningów, ale też doradzając w zakresie właściwego odżywiania czy zdrowego stylu życia. Zatrudnieni eksperci to serdeczne, komunikatywne osoby, zapewniające dobrą atmosferę podczas zajęć, co pomoże ci rozluźnić się i poczuć pewnie na zajęciach.

Czytaj więcej

Trenerzy osobiści z Calypso w Gdyni mają wysokie kompetencje, które pozwalają im na rzetelne analizowanie informacji od klientów, ocenianie ich sprawności fizycznej oraz bieżącego poziomu umiejętności, a następnie opracowywanie i wdrażanie właściwej strategii indywidualnej. Ma ona za zadanie odpowiednie motywowanie ćwiczącego do podejmowania, a następnie systematycznego realizowania programów. Podejmują dobre decyzje dotyczące podopiecznych, ich celów, a w razie takiej potrzeby kierują ich do konkretnych specjalistów. Regularnie śledzą również rozwój branży, wprowadzając nowe, skuteczne rozwiązania umożliwiające jeszcze lepsze, a przy tym szybsze osiągnięcie wyznaczonych rezultatów. Swą postawą oraz działaniami pełnią funkcję pozytywnego wzorca do naśladowania dla klientów fitness clubu i siłowni.

Indywidualny dobór trenera personalnego z Gdyni do twoich potrzeb

Nasza kadra trenerska specjalizuje się w różnych dziedzinach, co pozwala na indywidualne dopasowanie eksperta najlepiej odpowiadającego twoim oczekiwaniom. W ekipie mamy profesjonalistów specjalizujących się m.in. w pomocy diabetykom, treningu siłowym albo modelowaniu sylwetki. Niezależnie od tego, wybierając do współpracy dowolnego trenera z Calypso, możesz mieć pewność, że zawsze odpowiednio dostosuje on program treningowy do twoich możliwości i potrzeb, zgodnie ze swą najlepszą wiedzą oraz umiejętnościami.

Trening personalny w Gdyni z kompetentnym specjalistą z naszego fitness clubu przynosi wiele korzyści. Zawodowiec zawsze skupia się na konkretnym kliencie, opracowując dla niego indywidualny plan odpowiadający w pełni pożądanym celom do realizacji, problemom do pokonania, jak również ewentualnym dysfunkcjom czy schorzeniom. Podczas zajęć trener personalny poświęca całą swą uwagę klientowi, pokazując, w jaki sposób należy prawidłowo wykonać ćwiczenia, pilnując właściwej techniki ruchu, a także objaśniając fizjologię albo anatomię ciała człowieka.

Co ważne, indywidualny trening ze specjalistą jest ukierunkowany pod osobisty cel klienta. W zależności więc od potrzeb ćwiczącego, ekspert pomaga w uzyskaniu wymarzonej sylwetki, wymodelowaniu figury czy utracie zbędnych kilogramów. Jego zadanie stanowi jednak nie tylko prezentowanie poprawności wykonywania wzorców ruchowych, ale również efektywne motywowanie do osiągnięcia wyników.

Wiele osób zniechęca się, gdy nie widzi natychmiastowych rezultatów ćwiczeń, zbyt szybko się męczy podczas ich wykonywania lub nie ma czasu na regularne treningi. Z pomocą trenera personalnego możesz przezwyciężyć chwile zwątpienia, które przeszkadzają ci w zdobyciu upragnionego efektu. Właściwie dobrane słowa motywujące i niosące wiarę w sukces są często równie ważne, co prawidłowo przeprowadzone ćwiczenia.

Dobry trener o bogatej wiedzy z zakresu dietetyki i ćwiczeń udziela ponadto precyzyjnych, wartościowych, rzetelnych informacji dotyczących kontroli masy ciała bądź zasad odżywiania. Sukcesywnie kontroluje również postępy klienta na drodze do realizacji celu. Wyczerpująco odpowiada na zadawane pytania, dzięki czemu masz pewność, że jesteś w najlepszych rękach.

Trening osobisty obejmuje także porady z zakresu opracowania właściwego planu żywieniowego, który przyspiesza proces chudnięcia oraz zdobywania upragnionej figury. Pomoc trenera personalnego sprawdza się też w przypadku osób po przebytych urazach. Jeśli chcesz wrócić do sportu po długiej przerwie albo kontuzji, z pomocą osobistego eksperta bezpiecznie i możliwie najszybciej osiągniesz oczekiwane rezultaty.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.