Calypso Fitness i Siłownia Szczecin Kaskada

Szczecin, Aleja Niepodległości 36, tel.91 810 23 05 , 91 810 23 06
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Funkcje klubu fitness - Szczecin

Kontakt z klubem

Calypso Fitness Szczecin Kaskada
Al. Niepodległości 36
70-404 Szczecin
tel. 91 810 23 05 / 91 810 23 06

photo

Manager Klubu
Artur Szewc
artur.szewc@calypso.com.pl

contact-us-icon

Zadzowoń: tel. 91 810 23 05

pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102

O klubie Calypso Fitness i Siłownia Szczecin Kaskada

Siłownia Calypso Fitness mieści się w Galerii Kaskada w wyjątkowo atrakcyjnym miejscu, w samym centrum Szczecina. Dojedziesz do nas z najważniejszych punktów w mieście, ponadto do dyspozycji gości jest parking. Bliskość ważnych arterii drogowych sprawia, że do klubu fitness można dojechać także wieloma liniami komunikacji miejskiej – autobusem lub tramwajem. Spacerem można w kilka minut dojść do Zamku Książąt Pomorskich, Wałów Chrobrego, na plażę oraz innych ważnych atrakcji turystycznych Szczecina. Jedynie 450 m od siłowni znajduje się plac Andersa i plac Lotników, a około 1,2 km park Żeromskiego. Dworzec kolejowy Szczecin Główny oddalony jest o około 1,8 km, a zatem w około 2-3 minuty dojedziesz z dworca na siłownię.

W klubie skorzystasz z nowoczesnych urządzeń do różnego rodzaju treningu – m.in. siłowego, kardio czy funkcjonalnego – a także z opieki trenera. Po zajęciach warto zaznać relaksu w saunie. Organizujemy też liczne treningi zorganizowane, np. na trampolinach czy ukierunkowane na osiągniecie konkretnego celu – jak płaski brzuch czy jędrne pośladki. Warto też zaznać wyciszenia na zajęciach z jogi – to praca nad swoim ciałem, ale także umysłem, której celem jest osiągnięcie równowagi wewnętrznej i spokoju oraz redukcja poziomu stresu.

Lokalizacja klubu:
Calypso Fitness i Siłownia Szczecin Kaskada
70-404 Szczecin, aleja Niepodległości 36
tel. 91 810 23 05

Wszystkie aktywności:

 • płaski brzuch & stretch

 • super pośladki

 • fit body workout

 • zdrowy kręgosłup

 • płaski brzuch

 • power pump

 • trampoliny

 • step

 • joga

 • cross training

 • zumba

 • power bike – siła, interwał

 • pilates

 • kalistenika

 • TBC

 • stretching

 • metabolic system

 • salsation

 • body shape

Czytaj więcej

Oferta siłowni w Szczecinie

Prowadzenie zdrowego stylu życia wymaga wysiłku oraz konsekwencji. Dlatego chcemy zachęcić Cię do regularnego korzystania z usług, jakie proponuje nasza siłownia i klub fitness. Znajdziesz u nas nowoczesne urządzenia do różnego rodzaju treningu. Jeżeli wolisz ćwiczyć w grupie, skorzystaj z  naszej bogatej oferty treningów zorganizowanych. Zajęcia grupowe prowadzą doświadczeni trenerzy.

W realizacji celów treningowych pomoże Ci kompleksowy plan. Na podstawie pomiarów składu ciała na nowoczesnym analizatorze Tanita zoptymalizujesz swój trening i będziesz na bieżąco śledzić jego efekty. Nasza siłownia została wyposażona w sprzęt siłowy oraz cardio, strefę wolnych ciężarów, a także  treningu funkcjonalnego. Kadra trenerska siłowni w Szczecinie to ludzie, których pasją są sport i zdrowy styl życia. Zarażają optymizmem, a także pozytywnym nastawieniem. Klubowiczom polecamy bezpłatną konsultację trenerską wraz  z rozpisaniem indywidualnego planu treningowego. Usługi trenerów personalnych – ich cenne rady oraz pomoc, zwiększą efekty treningu.

Klub fitness w Szczecinie – zajęcia zorganizowane

Nasze zajęcia fitness zostały tak dobrane, że każdy znajdzie coś dla siebie. Energetyzujące zajęcia Zumby, wytrzymałościowy trening na rowerach stacjonarnych, zajęcia na trampolinach, relaksujący pilates, czy ćwiczenia kręgosłupa – te oraz inne zajęcia w grupach odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów. Kształtowanie sylwetki, zwiększenie siły mięśniowej i wytrzymałości to widoczne efekty treningów. Zajęciom towarzyszy dobra atmosfera, rytmiczna muzyka oraz doping prowadzącego. Nasi instruktorzy są pasjonatami sportu, dlatego pracę wykonują z ogromną satysfakcją. Starają się tak prowadzić zajęcia, aby każdy z uczestników wyszedł z nich zmęczony, ale w dobrym humorze.

Sieć Calypso

Nasza siłownia i klub fitness w Szczecinie są częścią największej w kraju sieci siłowni Calypso. Oznacza to, że nawet jeśli docelowo ćwiczysz w siłowni w Szczecinie, zmieniając miejsce pobytu, możesz korzystać z oferty 50 klubów w 23 miastach. Wystarczy tylko jedna karta, aby móc skorzystać z naszych usług na terenie całej Polski. Nasza sieć stale się rozrasta, dlatego oferujemy Ci coraz szersze możliwości. Doceniamy naszych klientów, więc przeprowadzamy dla nich konkursy lub programy lojalnościowe. Dbamy też o to, aby przychodziły do nas nowe osoby, stale ubogacamy ofertę, pod kątem zmieniających się potrzeb. Dlatego również w klubie fitness w Szczecinie mile widziani są studenci, młode mamy, osoby żyjące w biegu czy aktywni seniorzy. Chcemy, aby każdy czuł się u nas dobrze i miał warunki do nieskrępowanego treningu.

Liczne udogodnienia zawarte w cenie abonamentu sprawiają, że nasza oferta jest najlepsza na rynku. W codziennej działalności wdrażamy nowe koncepcje marketingowe np. połączenie karty fitness z prywatną opieką medyczną. Posiadamy też inne innowacyjne produkty, tym samym kreujemy nowe trendy na rynku usług fitness. Jeśli poszukujesz sprawdzonego klubu fitness w Szczecinie, zapraszamy do nas.

Podziel się swoim zdjęciem z naszego klubu. Upewnij sie że otagowujesz swoje zdjęcie #calypsofitness

Honorujemy karty

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.