Calypso Fitness i Siłownia Szczecin Kaskada

Szczecin, Aleja Niepodległości 36, tel.91 810 23 05 , 91 810 23 06
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Trener personalny Szczecin – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Szczecin – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Szczecin są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Jan Gwizdalski
Trener personalny
Jan Gwizdalski
Jestem wieloletnim trenerem personalnym z certyfikatem międzynarodowym ProFi Fitness School akredytowanym przez REPS Acreditation oraz trenerem UEFA C – trener piłkarski. Jestem również szkoleniowcem Fit-Academy, zajmującymi się szkoleniami z zakresu trener personalny/przygotowanie motoryczne/instruktor siłowni. Uczestniczyłem w wielu kursach i warsztatach z zakresu treningu siłowego, funkcjonalnego, trójboju siłowego oraz dwuboju olimpijskiego. Kiedy osiągnąłem wszystko co obrałem sobie za cel w kalistenice, przeszedłem na dwubój olimpijski z elementami treningu siłowego i od kilku lat szlifuje w tym swoje umiejętności. Jestem trenerem, który mocno zwraca uwagę na szczegóły oraz technikę, co przekłada się potem na efekty. Pozwala nam to dojść do zamierzonego celu, czy to w postaci rehabilitacji, poprawy sylwetki czy też poprawy mobilności i siły.
sprawdź dostępność trenera
Kamil Papuga
Trener personalny
Kamil Papuga
Certyfikowany trener personalny, certyfikowany instruktor kettlebell, pasjonat wszelakiej aktywności fizycznej i racjonalnego żywienia. Moja przygoda ze sportem zaczęła się na szkolnym boisku, na którym osiągałem swoje pierwsze sukcesy. Trenowałem piłkę nożną, piłkę ręczną, koszykówkę oraz karate. Szukając swojej drogi, w wieku 14 lat trafiłem na siłownię, z która jestem związany do dzisiaj. Uczestniczyłem w licznych konferencjach i szkoleniach z zakresu metod treningowych, dietetyki, suplementacji i dietoterapii, w których zdobywałem wiedzę od najlepszych szkoleniowców w Polsce. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Stawiam na treningi ogólnorozwojowe, odpowiednią technikę i stabilizację podczas wykonywania ćwiczeń. Specjalizacja: trening funkcjonalny z elementami treningu siłowego, kształtowanie sylwetki, wzmocnienie mięśni głębokich, plany żywieniowe, suplementacja, dietoterapia.
sprawdź dostępność trenera
Emilia Smoleń
Trener personalny
Emilia Smoleń
Certyfikowana trenerka personalna, instruktorka zajęć fitness i jumping fitnessu. Sport to moja pasja, odkąd pamiętam jestem związana z aktywnością fizyczną. Prywatnie interesuję się również psychodietetyką i psychologią. Doświadczenie zdobyte podczas pracy z ludźmi na sali fitness sprawiło, że zapragnęłam być bliżej Was jako trener personalny. Swoje zaangażowanie i energię przekładam na podopiecznych dbając o ich komfort.
sprawdź dostępność trenera
Artur Szewc
Trener personalny
Artur Szewc
Trener Personaly z międzynarodowym certyfikatem ProFi Fitness School akredytacji REPS Acreditation. Już od 2014 roku współpracuję z ludźmi aby pomóc osiągać im swoje cele poprzez aktywność fizyczną oraz ładowanie baterii dobrą energią. Praca ze mną cechuje się sumiennością, cierpliowścią i widocznymi efektami, trening nie musi być monotonny i nudny, przy naszym pierwszym spotkaniu usiądziemy wyznaczymy cele, znajdziemy twój konik i osiągniemy efekt oczekiwany a potem jeszcze więcej! Treningi: Siłowe / Cross / Fitness / Boks / Sylwetkowe / W parach Zapraszam do współpracy!
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.

Próbujesz gimnastyki w domu przed telewizorem, jeździsz na rowerze, pakujesz na domowym atlasie i wciąż czujesz, że „to nie to”? Nic dziwnego! Trening ma dotyczyć nie tylko ciała, ale również ducha! Oznacza to, że ma dawać energetycznego „kopniaka”, motywować do dalszych działań i nie nudzić się – a powielanie dzień po dniu dokładnie tych samych ćwiczeń niestety nieuchronnie prowadzi do stagnacji. Twoim prawdziwym wybawcą może być trener personalny na siłowni – szczególnie, gdy masz konkretne cele lub ograniczenia kondycyjne.

Czytaj więcej

Kiedy warto wybrać trening personalny?

Każdy z nas ma nieco inną kondycję, przygotowanie techniczne czy predyspozycje. To, co nas różni od siebie to również aspekty zdrowotne – wiek, choroby oraz ograniczenia ruchu zdecydowanie wpływają na jakość ćwiczeń. Zajęcia grupowe to dobra opcja dla osób o ogólnie wysokiej sprawności, chcących utrzymać lub delikatnie poprawić własną kondycję. W przypadku osób z nadwagą, po przebytych urazach lub chorujących przewlekle, lepszym wyborem wydaje się trening osobisty. Trenerzy personalni podczas sesji całkowicie skupiają się na Tobie i Twoich potrzebach oraz możliwościach. Opracowują dla Ciebie plan ćwiczeń i sukcesywnie pomagają Ci go realizować. Trening personalny w Szczecinie to świetny pomysł dla osób zmotywowanych, ale potrzebujących bardziej bezpośredniego wsparcia, którym zależy na bardzo konkretnych wynikach.

Jak wygląda trening osobisty w Szczecinie w siłowni Calypso?

Trener personalny, zanim zaproponuje Ci rozgrzewkę, dokładnie pozna Twoje możliwości kondycyjne, po czym zapyta o wszelkie schorzenia, które będzie uwzględniał w czasie treningu. Ułoży dla Ciebie zestaw ćwiczeń, w razie potrzeby odciążających chore partie ciała oraz pozwalających skupiać się na tych, które wymagają pracy, o odpowiedniej intensywności i czasie trwania. Następnie skontroluje, czy prawidłowo wykonujesz każde z ćwiczeń oraz będzie towarzyszył Ci podczas każdej wizyty na siłowni. Dzięki temu zyskujesz wiele korzyści już od pierwszych minut ćwiczeń. Nie marnujesz swojego czasu na źle skoordynowane ruchy, nieprawidłowe ułożenie ciała, zbyt intensywny lub zbyt słaby trening. W ciągu kilku tygodni wypracowujesz lepszą kondycję i możesz porządnie wziąć się za rzeźbienie konkretnych partii ciała.

Trenerzy personalni w Szczecinie – nasze kompetencje

Jeśli wybrałeś trening osobisty, w Szczecinie w siłowni Calypso znajdziesz grupę specjalistów, wśród których z pewnością jest ten jeden, który da Ci tego, czego potrzebujesz. Ekspert, którego wybierzesz, dostarczy Ci różnorodnych treningów, dopasowanych między innymi do Twoich możliwości danego dnia. Nasi trenerzy personalni ze Szczecina to prawdziwi entuzjaści sportu, którzy fantastycznie zarażają dobrą energią i dają Ci power, który sprawia, że nie opadniesz tak szybko z sił. To prawdziwi zawodowcy – osoby posiadające szerokie kompetencje trenerskie, certyfikaty poświadczające ich umiejętności oraz wiele lat doświadczenia. Wśród naszych trenerów nie znajdziesz osób, które nie mogłyby udokumentować swoich kompetencji na papierze. Dla nas jednak najbardziej liczy się to, że potrafią je udowodnić w praktyce. Wielu zadowolonych, gibkich i umięśnionych klientów Calypso jest tego żywym dowodem.

Indywidualny dobór trenera personalnego ze Szczecina do Twoich potrzeb

Wybierając trenera w Calypso zwróć uwagę na jego specjalizację. Każda z osób, które pracują w klubie, wybrała nieco inną ścieżkę kariery – crossfit, kettlebell, trening funkcjonalny, siłowy, czy modelowanie sylwetki. Wszystkich specjalistów łączy miłość do aktywności fizycznej i zdrowego żywienia oraz indywidualne podejście do każdego klienta wchodzącego na salę treningową. Jeśli mieszkasz lub pracujesz w Szczecinie, wybierz się do miejscowego oddziału Calypso oraz skuś się na indywidualne treningi z osobami, które od tego momentu staną się Twoimi mentorami, przyjaciółmi, a także najlepszym wsparciem w nowej drodze życia. To ludzie, którzy nie dadzą Ci spocząć na laurach, i którym będziesz za to wdzięczny!

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.