Calypso Fitness i Siłownia Warszawa Premium Adgar Plaza

Warszawa, ul. Postępu 17A, tel.22 323 80 80
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Trener personalny Warszawa – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Warszawa – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Warszawa są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Rafał Gertig
Trener personalny
Rafał Gertig
Certyfikowany instruktor sportów siłowych, trener personalny od 2013r. Z kilkuletnim doświadczeniem w klubach w Polsce oraz Niemczech. Pasjonat sportów wytrzymałościowych i Crossfit. Przez ponad kilkanaście lat czynny zawodnik klubów piłkarskich w kraju i zagranicą. Specjalizuję się w treningu siłowym, motorycznym, ogólnorozwojowym oraz funkcjonalnym.
sprawdź dostępność trenera
Oliwia Gołębiewska
Trener personalny
Oliwia Gołębiewska
Wyznaje zasadę ,,Droga do celu daje szczęście” zgadzacie się z tym? To przeczytajcie resztę, aby poznać ją lepiej. -Fajnie zbudowane ciało to taka naprawdę wisienka na torcie, przemiany jak następują w organizmie człowieka za sprawą dobrej diety i treningu są nie do przecenienia. Zależy mi aby poza wypracowaniem odpowiedniej sylwetki, wzmocnić również psychikę, dostarczyć dużo pozytywnej energii, uśmiechu i wiary w swoje możliwości. Oliwia to finalistka biegów górskich z czołowymi lokatami na dystansach 20,30 a nawet 48 km. Obroniła tytuł magistra dietetyki w tym roku. Oprócz tego fanka roweru, tańca, jogi i dobrego jedzenia. Specjalizuje się przede wszystkim w treningu wytrzymałościowym, funkcjonalnym, siłowym, stabilności i mobilności, w treningu wykorzystuje także elementy jogi i pilatesu. Zapraszamy na treningi do Oliwi, obdarzy Was nie tylko pięknym i szczerym uśmiechem, ale także masą energii która w niej drzemie .
sprawdź dostępność trenera
Vlad Kunkevich
Trener pływania
Vlad Kunkevich
Trener pływania.Mistrz Białorusi w pływaniu, Mistrz uniwersjady międzynarodowej.Absolwent Wychowania Fizycznego w Mińsku. Prowadzi treningi z dorosłymi i dziećmi. Pomogę Ci opanować wszystkie style pływania. Chętnie zaraża swoją pasją do pływania poprzez różnorodne ćwiczenia i zabawy.
sprawdź dostępność trenera
Izabela Łuczka
Trener współpracujący
Izabela Łuczka
Uzyskaną wiedzę ze studiów, czy też kursów i szkoleń wykorzystuje w pracy jako trener personalny i trener przygotowania motorycznego. Jako była zawodniczka Taekwondo Olimpijskiego skupiam się na ćwiczeniach ogólnorozwojowych i funkcjonalnych w których wykorzystujemy ciężar własnego ciała, jak również dodatkowe obciążenia.
Jakub Makowski
Trener personalny
Trener pływania
Jakub Makowski
Ratownik- Intruktor pływania dla dzieci jak i doroslych. Uwielbiają go dzieci, za poczucie humoru i cierpliwość do nich. Osoby dorosłe za sumienność oraz dokładność podczas lekcji pływania. Nauczy nawet najbardziej opornych.
sprawdź dostępność trenera
Filip Rowiński
Trener personalny
Trener pływania
Filip Rowiński
Trener Personalny oraz Pływania. V-ice Mistrz Europy w Pływaniu Masters 2018, Mistrz Polski Seniorów w Pływaniu, Reprezentant Polski w Mistrzostwach Europy Seniorów jak i Juniorów, wielokrotny Rekordzista Polski w poszczególnych kategoriach wiekowych. Absolwent Akademi Leona Koźmińskiego. Treningi preferuję na dużej intensywności, specjalizuję się w przygotowaniu motorycznym, siłowym oraz funkcjonalnym na bazie TRX i kettlebell, pomogę Ci zrzucić zbędne kilogramy oraz wyrzeźbić sylwetkę. Treningi prowadzę profesjonalnie i sumiennie a do tego z dużym poczuciem humoru, przecież śmiech to też zdrowie! Do każdego podchodzę indywidualne i dobieram odpowiedni plan działania. Obiecuję, że nie wyjdziesz ode mnie nie zmęczony ale spełniony, wszystko po to aby osiągnąć wyznaczony przez Ciebie CEL!-
sprawdź dostępność trenera
Arkadiusz Sarnowski
Trener personalny
Trener pływania
Arkadiusz Sarnowski
Ratownik WOPR, Instruktor pływania, Instruktor pływania dla osób niepełnosprawnych wg koncepcji Halliwick, Aktywny płetwonurek
sprawdź dostępność trenera
Sebastian Siwiec
Trener personalny
Sebastian Siwiec
Certyfikowany trener personalny oraz instruktor siłowni. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym przy wykorzystaniu ciężaru własnego ciała oraz wolnych ciężarów. Zdecydowanie stawia nacisk na indywidualne podejście i pomoc w realizacji zamierzonych celów sylwetkowych. Pasjonat cross-treningu oraz zdrowego odżywiania. Zacznij ze mną pracować, a dzięki odpowiednio ułożonemu planowi treningowemu osiągniesz swoje cele.
sprawdź dostępność trenera
Karol Światłowski
Trener personalny
Karol Światłowski
Certyfikowany trener personalny, specjalizujący się w treningu siłowym, funkcjonalnym i kształtowaniu sylwetki. Współpraca ze mną oznacza treningi personalne, dostosowane do Twoich możliwości, zalecenia dietetyczno - żywieniowe i stały kontakt w razie wątpliwości. Możesz u mnie liczyć na indywidualne podejście i profesjonalizm, ponieważ cały czas poszerzam swoją wiedzę z zakresu treningów i żywienia oraz jestem trenerem z pasją. Do zobaczenia na siłowni!
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.