Calypso Fitness i Siłownia Warszawa Premium Adgar Plaza

Warszawa, ul. Postępu 17A, tel.22 323 80 80
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Trener personalny Warszawa – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Warszawa – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Warszawa są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Oliwia Gołębiewska
Trener personalny
Oliwia Gołębiewska
Wyznaje zasadę ,,Droga do celu daje szczęście” zgadzacie się z tym? To przeczytajcie resztę, aby poznać ją lepiej. -Fajnie zbudowane ciało to taka naprawdę wisienka na torcie, przemiany jak następują w organizmie człowieka za sprawą dobrej diety i treningu są nie do przecenienia. Zależy mi aby poza wypracowaniem odpowiedniej sylwetki, wzmocnić również psychikę, dostarczyć dużo pozytywnej energii, uśmiechu i wiary w swoje możliwości. Oliwia to finalistka biegów górskich z czołowymi lokatami na dystansach 20,30 a nawet 48 km. Obroniła tytuł magistra dietetyki w tym roku. Oprócz tego fanka roweru, tańca, jogi i dobrego jedzenia. Specjalizuje się przede wszystkim w treningu wytrzymałościowym, funkcjonalnym, siłowym, stabilności i mobilności, w treningu wykorzystuje także elementy jogi i pilatesu. Zapraszamy na treningi do Oliwi, obdarzy Was nie tylko pięknym i szczerym uśmiechem, ale także masą energii która w niej drzemie .
sprawdź dostępność trenera
Szymon Kaźmierczak
Trener personalny
Szymon Kaźmierczak
Certyfikowany Trener Personalny Spec. Treningu Siłowego ukierunkowanego na kształtowanie sylwetki, zdrowie. Hej! Jestem przede wszystkim trenerem z pasją. Pracuje bo chce i to kocham. Od 4 lat zawodowo zmieniam sylwetki, a sam trenuje już ponad 8 lat. Jestem wymagający, ale również wyrozumiały. Każdy trening to 100% dobrze wykorzystanego czasu! Każdy trening jest dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości. Ze mną nie ma rutyny, zróżnicowane treningi to większy zapał do pracy nad sylwetką. Nie jestem trenerem który z zegarkiem w ręku odmierza czas i czeka na zapłatę. Dla mnie najważniejszy jest klient i osiągniecie wspólnych celów! Jesteśmy partnerami, grami do jednej bramki  Pracuje z ludźmi którzy odnoszą sukces. Nie zwlekaj zadzwoń/napisz już dziś, czekam na Twój kontakt! Zapraszam na konsultacje.
sprawdź dostępność trenera
Aleksandra Kunikowska
Trener personalny
Aleksandra Kunikowska
Ukończyłam studia licencjackie na kierunku wychowanie fizyczne ze specjalizacją trener personalny oraz menadżer sportu w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie. Jestem także certyfikowanym trenerem personalnym i instruktorem siłowni. Ciągle się dokształcam, żeby moja wiedza była na coraz wyższym poziomie. Od 6 roku życia biegam, trenowałam w klubie lekkoatletycznym MKS Polonia Warszawa, więc sport i zdrowy tryb życia jest ze mną od najmłodszych lat. Chciałabym teraz motywować moich podopiecznych, tak jak robili to moi trenerzy. Pierwszym Waszym sukcesem jest jest już chęć zmiany swojego dotychczasowego trybu życia na lepszy. Pomogę Wam wytrwać w nowych postanowieniach. Specjalizuję się w treningach wytrzymałościowych, funkcjonalnych oraz siłowych. Pomogę zrzucić zbędne kilogramy i wyrzeźbić sylwetkę. Staram się do każdego podchodzić indywidualnie, zarażać uśmiechem i pozytywną energią. Moja praca jest moją pasją i tym co uwielbiam, dlatego będę starała się, żeby treningi sprawiały Wam przyjemność i satysfakcję. Tak jak pokochałam aktywność fizyczną, tak samo chcę tą miłością zarazić Was!
sprawdź dostępność trenera
Izabela Łuczka
Trener personalny
Izabela Łuczka
Uzyskaną wiedzę ze studiów, kursów i szkoleń wykorzystuję w pracy jako trener personalny i trener przygotowania motorycznego. Jako była zawodniczka Taekwondo Olimpijskiego skupiam się na ćwiczeniach ogólnorozwojowych i funkcjonalnych, w których wykorzystujemy ciężar własnego ciała, jak również dodatkowe obciążenia.
sprawdź dostępność trenera
Jakub Makowski
Trener personalny
Trener pływania
Jakub Makowski
Ratownik- Intruktor pływania dla dzieci jak i doroslych. Uwielbiają go dzieci, za poczucie humoru i cierpliwość do nich. Osoby dorosłe za sumienność oraz dokładność podczas lekcji pływania. Nauczy nawet najbardziej opornych.
sprawdź dostępność trenera
Yury Paltarzhycki
Trener personalny
Trener pływania
Filip Rowiński
Trener personalny
Trener pływania
Filip Rowiński
Trener Personalny oraz Pływania. V-ice Mistrz Europy w Pływaniu Masters 2018, Mistrz Polski Seniorów w Pływaniu, Reprezentant Polski w Mistrzostwach Europy Seniorów jak i Juniorów, wielokrotny Rekordzista Polski w poszczególnych kategoriach wiekowych. Absolwent Akademi Leona Koźmińskiego. Treningi preferuję na dużej intensywności, specjalizuję się w przygotowaniu motorycznym, siłowym oraz funkcjonalnym na bazie TRX i kettlebell, pomogę Ci zrzucić zbędne kilogramy oraz wyrzeźbić sylwetkę. Treningi prowadzę profesjonalnie i sumiennie a do tego z dużym poczuciem humoru, przecież śmiech to też zdrowie! Do każdego podchodzę indywidualne i dobieram odpowiedni plan działania. Obiecuję, że nie wyjdziesz ode mnie nie zmęczony ale spełniony, wszystko po to aby osiągnąć wyznaczony przez Ciebie CEL!-
sprawdź dostępność trenera
Arkadiusz Sarnowski
Trener pływania
Arkadiusz Sarnowski
Ratownik WOPR, Instruktor pływania, Instruktor pływania dla osób niepełnosprawnych wg koncepcji Halliwick, Aktywny płetwonurek
sprawdź dostępność trenera
Sebastian Siwiec
Trener personalny
Sebastian Siwiec
Certyfikowany trener personalny oraz instruktor siłowni. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym przy wykorzystaniu ciężaru własnego ciała oraz wolnych ciężarów. Zdecydowanie stawia nacisk na indywidualne podejście i pomoc w realizacji zamierzonych celów sylwetkowych. Pasjonat cross-treningu oraz zdrowego odżywiania. Zacznij ze mną pracować, a dzięki odpowiednio ułożonemu planowi treningowemu osiągniesz swoje cele.
sprawdź dostępność trenera
Karol Światłowski
Trener personalny
Karol Światłowski
Trener personalny, instruktor siłowni, student wychowania fizycznego. Specjalizuje się w treningu siłowym i funkcjonalnym. Poza treningami pomogę Ci w wypracowaniu zdrowych nawyków, poprawie jakości życia i będę wspierał w całym procesie przemiany. Cenię sobie indywidualne podejście do klienta i na dokładnie takie możesz liczyć. Sam również lubię się rozwijać więc cały czas poszerzam swoją wiedzę z zakresu treningu, diety, suplementacji i szeroko rozumianego zdrowego trybu życia. Zapraszam do współpracy.
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.