Calypso Fitness i Siłownia Warszawa Premium Adgar Plaza

Warszawa, ul. Postępu 17A, tel.22 323 80 80
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Trener personalny Warszawa – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Warszawa – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Warszawa są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Karol Kaźmierczak
Trener personalny
Karol Kaźmierczak
Trener personalny , instruktor sportu .Aktywność fizyczna i sport towarzyszyła mi od najmłodszych lat, począwszy od treningów piłkarskich (9 lat ) po bieganie w szkole średniej. Obecnie trener personalny, pasjonat sportów siłowych, kalisteniki i trójboju. W treningu na siłowni stawiam na ruchy wielostawowe, wielopłaszczynowe angażujące całe ciało. Nuczę Cię jak ćwiczyć efektywie, mądrze i przede wszystkim bezpiecznie. Pokaże Ci że trening na siłowni nie musi być nudny i monotonny. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie w zależności od celów i adekwadnie do poziomu zaawansowania i potrzeb. Wykupując współpracę ze mną zyskujesz nie tylko profesjonalną opiekę treningową ale i cenne porady żywienowe. Wytłumaczę Ci jak sie odżywiać by trening stał się efektywny a twoje samopoczucie i pewność siebie znacznie się poprawiły. Zapraszam do współpracy !!! Razem osiągniemy twój CEL !
sprawdź dostępność trenera
Aleksandra Kunikowska
Trener personalny
Aleksandra Kunikowska
Ukończyłam studia licencjackie na kierunku wychowanie fizyczne ze specjalizacją trener personalny oraz menadżer sportu w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie. Jestem także certyfikowanym trenerem personalnym i instruktorem siłowni. Ciągle się dokształcam, żeby moja wiedza była na coraz wyższym poziomie. Od 6 roku życia biegam, trenowałam w klubie lekkoatletycznym MKS Polonia Warszawa, więc sport i zdrowy tryb życia jest ze mną od najmłodszych lat. Chciałabym teraz motywować moich podopiecznych, tak jak robili to moi trenerzy. Pierwszym Waszym sukcesem jest jest już chęć zmiany swojego dotychczasowego trybu życia na lepszy. Pomogę Wam wytrwać w nowych postanowieniach. Specjalizuję się w treningach wytrzymałościowych, funkcjonalnych oraz siłowych. Pomogę zrzucić zbędne kilogramy i wyrzeźbić sylwetkę. Staram się do każdego podchodzić indywidualnie, zarażać uśmiechem i pozytywną energią. Moja praca jest moją pasją i tym co uwielbiam, dlatego będę starała się, żeby treningi sprawiały Wam przyjemność i satysfakcję. Tak jak pokochałam aktywność fizyczną, tak samo chcę tą miłością zarazić Was!
sprawdź dostępność trenera
Izabela Łuczka
Trener personalny
Izabela Łuczka
Uzyskaną wiedzę ze studiów, kursów i szkoleń wykorzystuję w pracy jako trener personalny i trener przygotowania motorycznego. Jako była zawodniczka Taekwondo Olimpijskiego skupiam się na ćwiczeniach ogólnorozwojowych i funkcjonalnych, w których wykorzystujemy ciężar własnego ciała, jak również dodatkowe obciążenia.
sprawdź dostępność trenera
Jakub Makowski
Trener personalny
Filip Rowiński
Trener personalny
Filip Rowiński
Trener Personalny oraz Pływania. V-ice Mistrz Europy w Pływaniu Masters 2018, Mistrz Polski Seniorów w Pływaniu, Reprezentant Polski w Mistrzostwach Europy Seniorów jak i Juniorów, wielokrotny Rekordzista Polski w poszczególnych kategoriach wiekowych. Absolwent Akademi Leona Koźmińskiego. Treningi preferuję na dużej intensywności, specjalizuję się w przygotowaniu motorycznym, siłowym oraz funkcjonalnym na bazie TRX i kettlebell, pomogę Ci zrzucić zbędne kilogramy oraz wyrzeźbić sylwetkę. Treningi prowadzę profesjonalnie i sumiennie a do tego z dużym poczuciem humoru, przecież śmiech to też zdrowie! Do każdego podchodzę indywidualne i dobieram odpowiedni plan działania. Obiecuję, że nie wyjdziesz ode mnie nie zmęczony ale spełniony, wszystko po to aby osiągnąć wyznaczony przez Ciebie CEL!-
sprawdź dostępność trenera
Arkadiusz Sarnowski
Trener personalny
Arkadiusz Sarnowski
Ratownik WOPR, Instruktor pływania, Instruktor pływania dla osób niepełnosprawnych wg koncepcji Halliwick, Aktywny płetwonurek
sprawdź dostępność trenera
Damian Szczepanik
Trener personalny
Damian Szczepanik
Jestem aktywnym sportowcem trenując dyscypline Podnoszenie Ciężarów. Posiadam 14 – letnie doświadczenie w sporcie oraz od 9 lat należałem do Narodowej Kadry Polski. Przez 5 lat mieszkałem w Centralnym ośrodku przygotowań olimpijskich w Ciechanowie, trenując z najlepszymi trenerami w Polsce. Również posiadam Trenera II klasy z Podnoszenia Ciężarów. Jestem ośmiokrotnym medalistą Polski oraz reprezentowałem Polskę na Arenie Międzynarodowej: trzykrotnie na Mistrzostwach Europy, Mistrzostwach Świata w Tajlandii , a także byłem 7 na Igrzyskach studenckich w Tajpej. Chętnie przekazuje swoje doświadczenie sportowe, swoim podopiecznym, zaszczepiam aktywy tryb życia oraz pomagam w osiągniecu wytyczonych przez WAS celów. Zapraszam na konsultacje :)
sprawdź dostępność trenera
Karol Światłowski
Trener personalny
Karol Światłowski
Trener personalny, instruktor siłowni, student wychowania fizycznego. Specjalizuje się w treningu siłowym i funkcjonalnym. Poza treningami pomogę Ci w wypracowaniu zdrowych nawyków, poprawie jakości życia i będę wspierał w całym procesie przemiany. Cenię sobie indywidualne podejście do klienta i na dokładnie takie możesz liczyć. Sam również lubię się rozwijać więc cały czas poszerzam swoją wiedzę z zakresu treningu, diety, suplementacji i szeroko rozumianego zdrowego trybu życia. Zapraszam do współpracy.
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.