Calypso Fitness Premium Warszawa Adgar Plaza

Warszawa, ul. Postępu 17A, tel.22 323 80 80
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

Indywidualny plan treningowy

Przeprowadzimy z Tobą wstępny wywiad, ocenimy Twoją kondycję fizyczną i opracujemy trening dopasowany do Twoich możliwości i oczekiwań.

Bezpieczeństwo treningu

Dokładnie objaśnimy Ci techniczne aspekty ćwiczeń oraz skontrolujemy ich prawidłowe wykonywanie.
Nasi trenerzy są zawsze obecni na sali ćwiczeń.

Stały monitoring postępów treningowych

Będziemy towarzyszyć Ci przy realizacji celów treningowych. Postępy zmierzymy na nowoczesnym analizatorze TANITA i wspólnie z Tobą przeanalizujemy wyniki.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Magda Konach
Trener personalny
Magda Konach
Trener personalny, instruktor kulturystyki oraz fizjoterapeuta. Specjalizuje się w treningach ukierunkowanych na poprawę stanu zdrowia, wytrzymałości wysiłkowej oraz mobilności. Swoją wiedzę z zakresu fizjoterapii wykorzystuje w codziennej pracy jako trener na siłowni tak, aby zmaksymalizować efekty treningowe.
sprawdź dostępność trenera
Karol Kubicz
Trener personalny
Karol Kubicz
Trener Personalny, instruktor kulturystyki. Specjalizuję się w treningu ukierunkowanym na rozbudowę masy mięśniowej, ujędrnienie sylwetki. Ponadto treningi pomogą pozbyć się bólu pleców, poprawią ogólny stan zdrowia, zapewnią lepsze samopoczucie i więcej energii na co dzień. Na treningu zadbam o Twoje bezpieczeństwo podczas wykonywania ćwiczeń, utrzymanie motywacji oraz dobrą atmosferę. Treningi ze mną będą przyjemne, a jednocześnie w 100 % efektywne. Do zobaczenia na treningu.
sprawdź dostępność trenera
Izabela Łuczka
Trener personalny
Izabela Łuczka
Uzyskaną wiedzę ze studiów, czy też kursów i szkoleń wykorzystuje w pracy jako trener personalny i trener przygotowania motorycznego. Jako była zawodniczka Taekwondo Olimpijskiego skupiam się na ćwiczeniach ogólnorozwojowych i funkcjonalnych w których wykorzystujemy ciężar własnego ciała, jak również dodatkowe obciążenia.
sprawdź dostępność trenera
Marcin Plichta
Trener personalny
Marcin Plichta
Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego na kierunku Administracja oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Wychowanie-Fizyczne. Na co dzień łączę pracę w korporacji z pracą trenera. Sport uprawiam łącznie ponad 12 lat: piłka nożna, sztuki walki, CrossFit oraz obecnie od ponad 3 lat Hardstyle Kettlebell. Ukończyłem szkolenia związane z treningiem funkcjonalnym, mobility, dwubojem olimpijskim, CrossFitem, Hardstyle Kettlebell oraz dietetyką sportową. Serdecznie zapraszam do współpracy.
sprawdź dostępność trenera
Ewelina Stępska
Trener personalny
Ewelina Stępska
Zdrowy styl życia to moja specjalność. Od dziecka jestem związana ze sportem (koszykówka, lekkoatletyka, taniec, aktualnie zawody sylwetkowe). Odnoszę liczne sukcesy w zawodach krajowych i międzynarodowych. Jestem studentką dietetyki, ukończyłam wiele kursów, w tym międzynarodowy kurs trenerski IFBB (fitnessu, kulturystyki i trójboju siłowego). Chętnie pomogę odnaleźć Ci twojego sportowego ducha jak i pomogę wspiąć się, na kolejny szczebel twoich możliwości, zarówno w treningu i zdrowym funkcjonowaniu na co dzień!
sprawdź dostępność trenera
Wojciech Sumara
Trener personalny
Wojciech Sumara
Gracz siatkarskiej Legii Warszawa, dwukrotny mistrz Polski w siatkówce. Pasjonat książek z zakresu rozwoju osobistego, przygotowania motorycznego oraz naprawiania dysfunkcji ciała. Zapewni wprowadzenie do prawidłowego wykonywania ćwiczeń, budowanie odpowiednich wzorców ruchowych i zapobieganie kontuzjom. Na pierwszym miejscu stawia zdrowie podopiecznych i dobrą zabawę na treningu, a efekt sylwetkowy jest gwarantowanym skutkiem ubocznym.
sprawdź dostępność trenera
Mateusz Zawitowski
Trener współpracujący
Mateusz Zawitowski
Jestem instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności kulturystyka. Sporty walki całkowicie mnie pochłonęły. Początkowo spełniałem się w Muay Thai i Kick – Boxingu, by ostatecznie, wybrać Brazylijskie Jiu – Jitsu. Uzyskałem w nim liczne sukcesy, także w formule Ju - Jitsu Ne - Waza w której to zostałem V-ce mistrzem Polski bez podziału na pasy. Wieloletnie treningi wymagały ode mnie kompleksowej pracy nad swoim ciałem i umysłem, co pozwoliło wyspecjalizować się w takich obszarach jak, wytrzymałość siłowa i tlenowo – beztlenowa. Ponadto w pracy z klientami charakteryzuje mnie niespotykany animusz i duże poczucie humoru, dzięki czemu tytaniczna praca wykonywana przez moich podopiecznych, staje się znacznie przyjemniejsza.
Brak dostępnych trenerów.