Calypso Fitness i Siłownia Warszawa Targówek

Warszawa, ul. Dalanowska 46/U3, tel.22 300 29 50
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Trener personalny Warszawa – poznaj naszą kadrę trenerską

Nasz zespół tworzą niepoprawni entuzjaści sportu i zdrowego stylu życia ! Zarażają dobrą energią i motywują naszych Klientów do pracy nad sobą. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią świetnie trafiłeś, nasi specjaliści pomogą Ci zacząć, dopasują ćwiczenia do Twoich potrzeb i możliwości, poinstruują Cię jak prawidłowo je wykonywać.

Jeśli masz już doświadczenie w treningach na siłowni nasi trenerzy chętnie pokażą Ci nowe zestawy ćwiczeń, które urozmaicą Twój trening. Nasza kadra trenerska to coś co nas wyróżnia – trenerzy dostępni są dla naszych klientów przez cały okres trwania członkostwa, każdego dnia.

W naszych klubach dostępny jest analizator składu ciała TANITA.

Zmierz się kiedy chcesz i jak często potrzebujesz, a swoja metamorfozę śledź na bieżąco, online w strefie Moje C@lypso

Zarejestruj się

Trening personalny Warszawa – spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy treningi personalne w Warszawa są właśnie dla Ciebie!

Różnorodny plan treningowy Różnorodny plan treningowy

Każdy trening to inny zestaw ćwiczeń. Na pewno nie będziesz się nudzić! Treningi są szyte na miarę
i dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Wsparcie w zmianie nawyków Wsparcie w zmianie nawyków

Kolejny raz próbujesz żyć zdrowo i aktywnie?
Nie poddawaj się. Z pomocą trenera zastąpisz złe nawyki dobrym działaniem i zbudujesz siebie na nowo.

Silna motywacja Silna motywacja

Ciągle nie masz czasu i szybko się zniechęcasz?
Daj się zmotywować! Trener wytyczy drogę do celu
i pomoże go osiągnąć. Wspólnie ustalicie grafik treningów dopasowany do Twojego planu dnia.

Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Sprawimy, że trening w Calypso Fitness będzie rytuałem a nie rutyną!

Znajdź trenera

Agata Ganske
Trener personalny
Agata Ganske
Moje wieloletnie doświadczenie w pracy trenera personalnego nauczyło mnie, że tylko indywidualne podejście do klienta pozwoli mu osiągnąć wyznaczone cele. Marzysz o szczupłej, jędrnej i kształtnej sylwetce? Razem możemy tego dokonać! Dzięki moim programom treningowym metamorfozę przejdzie nie tylko Twoja sylwetka, ale poprawi się jakość całego Twojego życia. Odkryjesz jak silne potrafi być Twoje ciało, poprawisz swoją koordynację i wydolność, a co najważniejsze, zaczniesz czerpać przyjemność z prowadzenia aktywnego i zdrowego trybu życia. Moje mocne strony to trening funkcjonalny, trening siłowy jako narzędzie do modelowania sylwetki oraz szeroko pojęte treningi metaboliczne. Do pracy motywują mnie ludzie i ich satysfakcja, którą to czerpią z osiągniętych przez siebie wyników sportowych. Pomogę Ci poczuć się dobrze we własnej skórze!
sprawdź dostępność trenera
Paulina Głuszek
Trener personalny
Urszula Kravanja
Trener personalny
Urszula Kravanja
Ze sportem związana jestem od najmłodszych lat, szkoła sportowa, lata treningów i pracy nad własną sylwetką, liczne szkolenia i kursy u najlepszych wykładowców w Polsce z branży dietetyki, treningu, suplementacji czy medycyny: Sowiński, Mauricz, Rębiś, Głuchowski, Wrzosek, Fisher, Szostak, Ihnatowicz to tylko niektóre z osób od których mogłam czerpać wiedzę by później móc w najlepszy, najzdrowszy i najskuteczniejszy sposób pomóc Tobie. Aby osobiście przekonać się o tym jak wygląda przygotowanie do zawodów w 2016 roku wystartowałam zawodach fitness bikini, zdobywając brązowy medal w debiutach 2016 oraz wchodząc do finalu w Mistrzostwach Polski 2016 Specjalizuje się w treningu Kettlebell i to on jest moja największa sportowa pasja, staram się wplatać go w treningi moich podopiecznych jako doskonała formę treningu ogólnorozwojowego, stymulacje mięśni głębokich ale również jako formę poprawy stabilizacji i mobilności, która niezbędna jest nam również w celu wykorzystania 100% naszego potencjału w tradycyjnym modelu treningu siłowego. Ale bez obaw poza Kettlebell jestem również Instruktorem TRX, Instruktorem Kulturystyki oraz Doradcą żywieniowym. W swojej pracy głównie skupiam się na Paniach i to one stanowią gro moich podopiecznych. Specjalnie z myślą o nich ukończyłam kursy z Kształtowania kobiecej sylwetki oraz modelowania i budowy pośladków. Przez wiele lat wypracowałam własny model współpracy z podopiecznymi, dzięki któremu będę w stanie wydobyć z Ciebie Twój ukryty potencjał i zoptymalizować twoja drogę celu który sobie obrałaś. Pomogę Ci osiągnąć idealną sylwetkę oraz rozpiszę skuteczny plan żywieniowy.
sprawdź dostępność trenera
Aleksnadra Świerczewska
Trener personalny
Aleksnadra Świerczewska
Cześć! Jestem Aleksandra instruktorka siłowni oraz dietetyk kliniczny. Pomagam w kształtowaniu sylwetki poprzez treningi i dietę na każdym poziomie zaawansowania. To co robię i jak pomagam innym jest w 100% oparte na podstawach naukowych. Wybieram tylko skuteczne i sprawdzone rozwiązania.
sprawdź dostępność trenera
Albert Teresiński
Trener personalny
Albert Teresiński
Trener z ukończonym kursem w Polskiej Akademii Sportu w Warszawie. Posiada dyplom Trenera Personalnego oraz uprawnienia w dziedzinie kulturystyki. Jego głównym atutem są treningi siłowe z którymi wiąże swoją pracę. Dla każdego podopiecznego dobiera indywidualny program ćwiczeń, aby trening przyniósł zadowalające rezultaty. Na bieżąco poszerza wiedzę na temat treningów, suplementacji i zdrowego odżywiania. Z siłownią jest związany od 8 lat. Poprzez zajęcia motywuje ludzi aby aktywny i zdrowy styl życia stał sie codziennością.
sprawdź dostępność trenera
Fabian Wrzos
Trener personalny
Fabian Wrzos
Cześć, jestem Fabian i jestem instruktorem siłowni oraz trenerem personalnym w Calypso. Sport jest dla mnie wielką pasją od najmłodszych lat i stanowi znaczący element w moim życiu. Uwielbiam pracę z ludźmi i chciałbym dzielić się z wami swoją wiedzą, motywować do działania i zarażać miłością do sportu. Każdy z nas jest inny, ma inne zalety, wady oraz inne cele treningowe dlatego uważam, że kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście do każdego człowieka. Zadowolenie z pozytywnych efektów naszej pracy wśród moich podopiecznych jeszcze bardziej napędza mnie do działania.
sprawdź dostępność trenera
Brak dostępnych trenerów.

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.