Calypso Fitness i Siłownia Wrocław Renoma

Wrocław, Świdnicka 40, tel.71 757 54 16 , 71 757 54 13
pn.-pt.06:00-23:00
sob.08:00-21:00
niedz.08:00-20:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę
Kontakt z klubem

Calypso Fitness Wrocław Renoma
ul. Świdnicka 40
50-024 Wrocław
tel. 71 757 54 16 / 71 757 54 13

Godziny otwarcia Strefy Kids Play
Nieczynne do odwołania

Manager Klubu
Michał Zaputowicz
michal.zaputowicz@calypso.com.pl

contact-us-icon

Zadzowoń: tel. 71 757 54 16

pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102
pzu-zdrowie
Infolinia
801 102 102

O klubie Calypso Fitness i Siłownia Wrocław Renoma

Nowoczesna siłownia i klub fitness znajduje się na terenie centrum handlowego Renoma w sercu Wrocławia, 700 m od Rynku – w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, Park Staromiejski, Wzgórze Partyzantów, Fosa Miejska, Opera, Arkady Capitol, a w 10 minut można dojść do dworca kolejowego. Zmotoryzowani mogą skorzystać z parkingu na terenie centrum handlowego – wjazd znajduje się od strony ul. Czystej.

Skorzystaj z siłowni w sercu Wrocławia, trenując w strefie cardio, funkcjonalnej lub wolnych ciężarów. Zapytaj o radę jednego z naszych trenerów personalnych i wybierz się na wybrane zajęcia w grupie – panowie mogą spożytkować nadmiar energii podczas boksu, a panie wymodelują ciało podczas zumby.

Lokalizacja klubu:

Calypso Fitness i Siłownia Wrocław Renoma

50-024 Wrocław, ul. Świdnicka 40
tel. 71 757 54 16

Wszystkie aktywności:

 • TBC

 • zdrowy kręgosłup

 • aktywny senior

 • power bike

 • power pump

 • płaski brzuch & stretch

 • body shape

 • cross taining

 • trampoliny

 • boks

 • joga

 • strong by zumba, zumba

 • stretching

 • fit body workout

 • amazing butt

 • salsation

 • mobilność

 • płaski brzuch

Czytaj więcej

Trening na siłowni daje potężną dawkę pozytywnej energii nie tylko ze względu na endorfiny wydzielane podczas wysiłku. Ogromne znaczenie ma też atmosfera, jaka panuje w klubie – kontakt z ludźmi, opieka doświadczonych instruktorów i komfortowe wnętrza. Właśnie takie możliwości oferuje Calypso – nowoczesna siłownia we Wrocławiu. Jakie są zalety korzystania z siłowni dostępnej dla każdego i przez cały dzień?

Klub fitness Wrocław – miejsce, dzięki któremu trening będzie bardziej efektywny

Ważną zaletą korzystania z siłowni okazuje się możliwość konsultowania swoich wątpliwości ze specjalistą. W naszym klubie możesz liczyć na opiekę doświadczonego trenera, który doradzi i pomoże w stawianiu pierwszych kroków. Będzie czuwał nad bezpieczeństwem ćwiczących, a jednocześnie nie wpłynie na twoje poczucie komfortu. Właśnie dlatego klub jest idealnym miejscem dla osób początkujących, które chcą sprawdzić tę formę treningu, wzmocnić ciało oraz odkryć ciekawą formę spędzania wolnego czasu. Siłownia ma też tę wielką przewagę nad ćwiczeniami w domu, że na miejscu możesz liczyć na nowoczesny sprzęt umożliwiający efektywny trening. Oprócz maszyn do intensywnych ćwiczeń siłowych, czyli tak zwanej strefy wolnych ciężarów, mamy także urządzenia do treningu cardio oraz funkcjonalnego. To wszystko gwarantuje różnorodność treningu i możliwość dopasowania go nie tylko do swojego planu, ale także osobistych preferencji.

Siłownia okazuje się idealnym miejscem do różnego rodzaju treningów. To nie tylko sposób na budowanie masy mięśniowej czy siły, ale też przestrzeń, w której wzmocnisz swoją kondycję, poprawisz wydolność i tym samym będziesz lepiej przygotowany do uprawiania innych sportów. Wszystkie te zalety sprawiają, że w klubie fitness spotkasz zarówno amatorów zdrowego stylu życia, jak i zawodowych sportowców, trenujących przed konkursami.

Przyjazna atmosfera i przestrzeń, która motywuje

Gdzie lepiej o solidną motywację do treningu, jak nie na siłowni? Klub fitness ma tę wielką zaletę, że wyzwala w ćwiczącym poczucie obowiązku, by raz na kilka dni wstać z łóżka wcześniej czy udać się na trening prosto po pracy. Naszą misją jest jednak coś więcej – zarażenie cię miłością do zdrowej aktywności fizycznej, która nie płynie z poczucia obowiązku, ale z zamiłowania do zdrowszego stylu życia. Dzięki wizytom w naszej otwartej siłowni poczujesz energię płynącą z treningu, zdobędziesz cenną wiedzę i bardzo prawdopodobne, że stanie się to twoim hobby, a nie przykrą koniecznością. Na miejscu spotkasz wielu naszych stałych bywalców, którzy mogą pochwalić się świetnymi efektami. Zmotywują cię i zachęcą do kontynuowania przygody z siłownią, służąc dobrą radą. Z pewnością znajdziecie też wiele wspólnych tematów, również spoza siłowni, a być może nawet wizyta na siłowni stanie się zalążkiem nowej przyjaźni.

Klub fitness jest miejscem, które przyciąga zwolenników zdrowego stylu życia. Trenując w Calypso poznasz siłownię od najlepszej strony. Odkryjesz nowoczesne maszyny do treningu, poznasz ciekawych ludzi, a przede wszystkim nabierzesz pewności siebie. Zapraszamy!

Podziel się swoim zdjęciem z naszego klubu. Upewnij sie że otagowujesz swoje zdjęcie #calypsofitness

Honorujemy karty

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.