Boks Częstochowa Galeria Jurajska

Profesjonalny boks dla początkujących i zaawansowanych

W klubie fitness Calypso w Częstochowie możesz zapisać się na profesjonalne treningi boksu przeznaczone dla osób na różnych poziomach zaawansowania. Oferujemy boks dla kobiet i mężczyzn początkujących, którzy dopiero rozpoczynają swą przygodę z tym szlachetnym sportem, a także osób bardziej doświadczonych, trenujących boks już od długiego czasu. Dysponujemy nowoczesnymi, bogato wyposażonymi salami treningowymi z klimatyzacją, zapewniającymi pełen komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń. Podczas zajęć nasi kursanci korzystają z wysokiej jakości przyrządów i sprzętów, takich jak worki bokserskie, piłki refleksowe, tarcze czy worki treningowe. Zajęcia odbywają się w niewielkich, najwyżej kilkuosobowych grupach lub w zespołach dwuosobowych.

Zajęcia boksu w Częstochowie prowadzą kompetentni trenerzy z dużym doświadczeniem. Do każdego kursanta podchodzą indywidualnie, poświęcając mu maksymalnie dużo czasu i uwagi. Specjaliści realizują efektywny proces szkoleniowy, który pozwala skutecznie rozwinąć bokserskie umiejętności. Podczas regularnych zajęć uczestnicy poznają prawidłowe kroki, uczą się właściwej postawy, wyprowadzania ciosów i pchnięć. Ćwiczą kombinacje bokserskie z partnerem lub trenerem na tarczach.

Boks dla kobiet, mężczyzn i dzieci w Częstochowie

Boks to dyscyplina niemal dla każdego, niezależnie od płci czy wieku. Dlatego zapraszamy na zajęcia kobiety, mężczyzn, a także młodzież i dzieci. Profesjonalnie przeprowadzane pod okiem wykwalifikowanego trenera ćwiczenia zapewniają optymalne wzmocnienie ciała, poprawę kondycji oraz spalenie kalorii.

Sport wielu osobom kojarzy się z brutalnością, w rzeczywistości jednak opiera się nie tyle na fizycznej sile, co na odpowiednich technikach wyprowadzania ciosów, pchnięć oraz stawiania kroków. Dlatego też znakomicie sprawdzi się jako trening dla pań. Boks dla kobiet pozwala w bezpieczny, jak również szybki sposób stracić zbędne kalorie i wyrzeźbić ciało. Już trzy kwadranse treningu umożliwiają spalenie ok. 600-800 kcal, znacznie więcej, niż np. pływanie albo fitness.

Dzięki temu, że podczas treningu pracują wszystkie partie mięśni, modelowanie sylwetki odbywa się równomiernie. Zajęcia pomagają wzmocnić mięśnie klatki piersiowej, ramion, barków oraz nóg. Polegają przede wszystkim na bieganiu, jak również ćwiczeniu uderzeń i pchnięć. Ich prawidłowe wykonanie wymaga stabilnej postawy, dużej zwinności, szybkości, koordynacji ruchów. Ponadto sport ten uczy precyzji, opanowania i spokoju, pozwala skutecznie odreagować stres oraz zwiększyć pewność siebie i wiarę w swe umiejętności.

Poza treningami dla dorosłych, oferujemy też boks dla dzieci. To bezpieczna dyscyplina przeznaczona dla młodzieży oraz młodszych uczestników. W czasie zajęć kursanci uczą się nie tylko prawidłowej postawy czy wyprowadzania ciosów, ale również szacunku dla przeciwnika i zasad szlachetnej rywalizacji. Młodsze dzieci nie odbywają sparingów, ponieważ (zgodnie z polskim prawem) są one dopuszczalne dla młodzieży dopiero od 15. roku życia.

Jeśli poszukujesz dyscypliny angażującej i wzmacniającej wszystkie partie ciała, idealnym wyborem jest boks. Multisport, BeActive, MyLife i OK System to honorowane przez nas karty sportowe pozwalające na treningi boksu w Częstochowie.

Boks w innych miastach:

Calypso Fitness i Siłownia Częstochowa Galeria Jurajska

Częstochowa, Al. Wojska Polskiego 207, tel.34 399 10 93
pn.-pt.06:00-23:00
sob.-niedz.08:00-22:00
wirtualny spacer
Pokaż na mapie Ukryj mapę

Drodzy Klubowicze,

Galeria Jurajska w najbliższych dniach będzie modernizowana a powierzchnia, na której się znajdujemy przebudowywana. W związku z tym Wasz Klub Calypso Fitness Jurajska z dniem 03.08.2012 o godzinie 23:00 zostanie tymczasowo zamknięty.
Wierzymy, że wrócimy do Was w nowej, lepszej odsłonie 💪

Ale nie martwcie się! Na wyciągnięcie ręki jest nasz drugi klub, w którym spotkacie swoich ulubionych trenerów i instruktorów 💚

W przypadku akceptacji zmiany Waszego Obiektu Macierzystego na Calypso Fitness Piastowska, nie musicie podejmować żadnych działań.

Dla każdego z Was mamy również prezent 🎁
Dwa treningi personalne gratis, do wykorzystania w nowym Klubie.

Jeżeli jednak nie zdecydujecie się na zmianę miejsca ćwiczeń, napiszcie do nas w terminie do 31 sierpnia 2021 r. na: doradca.jurajska@calypso.com.pl.
Wówczas na Waszą prośbę abonament zamkniemy bez obciążenia oraz bez okresu wypowiedzenia.
Pobranie opłat za miesiąc sierpień przesuwamy na 09.08.2021.

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, czekamy na Wasze wiadomości na doradca.jurajska@calypso.com.pl,

Do zobaczenia na treningu 💚

Calypso Fitness S.A. jest beneficjentem Subwencji Finansowej udzielonej przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach Tarczy finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm.